cRPG - stare kontra nowe

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
HunteR [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Miłe dla oka, aczkolwiek tekst Perlmana mogli sobie darować. Ja wiem że to sztandarowe hasło serii ale tutaj kompletnie nie pasuje do sytuacji :-"

Z innej beczki, ostatnio pykam w Mass Effect 2, przednia gierka jeszcze lepsza niż część pierwsza. Generalnie mamy to samo tylko że co się dało to poprawili i podrasowali. Fabuła wydaje się w porządku jak na razie, fajnie też że jest masa nawiązań do poprzedniej części mimo że całość zrobili tak żeby zagrać mogli też ci co z pierwszą częścią nie mieli styczności. Mass Effect to przykład że da się tak pożenić grę akcji z grą RPG żeby produkt nie zatracił cech jednego lub drugiego gatunku stając się np. tylko strzelanką z elementami RPG czy też RPG z elementami strzelanki.
Łukasz Nowicki jako Shepard bardziej mi pasuje niż Marcin Dorociński choć ogólnie nie lubię jak w sequelu zmienia się obsada (nawet jeśli to tylko dubbing) :wink:

Cholera strasznie bym chciał żeby wydali u nas powieści i komiks z uniwersum Mass Effecta bo z recenzji wynika że książki i komiks nie tylko w niezły sposób rozwijają wiedzę o świecie gry ale w dodatku są przyzwoicie napisane. Pierwszą powieść z Dragon Age wydali u nas więc kto wie kto wie :)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
ODPOWIEDZ