Strona 1 z 1
Dodatek do TMiMa - Podziemia i pytanie z nim związane
: środa 19 sty 2011, 19:21
autor: Mortress
Witam, za niecały tydzień mam urodziny i już wiem, że chciałbym mieć całą kolekcję nowego TMiMa, a jako że Żniwiarz i Podziemia to pierwsze dodatki, chcę je dostać na urodziny. Zawsze było tego od cholery, a teraz Podziemi już nie ma na allegro, a we wszystkich net shopach jest niedostępny i zazwyczaj cena jest ok. 15zł wyższa. Czy już wycofano ze sprzedaży ten dodatek? Wydaje się niemożliwe, bo to Żniwiarz jest najstarszym dodatkiem.
Proszę o odpowiedzi.
: środa 19 sty 2011, 19:29
autor: Draugnimir
: środa 19 sty 2011, 20:13
autor: Mały Nemo
Ponadto, niedługo będzie dodruk, chociaż nie mam pojęcia kiedy.
: niedziela 23 sty 2011, 09:44
autor: Roland
: niedziela 23 sty 2011, 19:19
autor: Mortress
Chodziło mi raczej o kupno w jakimś sklepie allegrowym czy coś, a to widać, że pojedyncze, a więc faktury vat mi raczej nie wystawi

: niedziela 23 sty 2011, 22:44
autor: Roland
Zalezy ci na grze czy na fakturze?
Zagladaj czesto na allegro moze cos sie pojawi a jesli nie to musisz czekac do wiosny az bedzie dodruk
: poniedziałek 24 sty 2011, 07:25
autor: nick
Łał a po co ci faktura? Chcesz gre odliczyc od podatku?
[ Komentarz dodany przez: Nemomon: Pon Sty 24, 2011 8:55 am ]
Mając Wiek: 15 
: poniedziałek 24 sty 2011, 22:59
autor: Sithis
Możesz spróbować zamówić
tutaj. nick pisze:Łał a po co ci faktura? Chcesz gre odliczyc od podatku?
Pewnie nie on, a jego rodzice. To dość częsta praktyka, aczkolwiek balansująca na granicy prawa, bo gra planszowa raczej wiele wspólnego z działalnością firmy nie ma.
: wtorek 08 lut 2011, 19:52
autor: Etamin
Też ostatnio szukałem tego dodatku na necie i znalazłem tylko jeden sklep z, jak się wydaje, nieograniczona ilością:
http://www.game-troll.pl/product.php?id_product=416. Sprawdzałem stronę kilka razy, czy aby gdzieś małym drukiem nie jest napisane "wysyłka po dodruku na wiosnę", ale nie. Wszystko wygląda OK. Zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy - raz, że w koszyku mogę umieścić nieskończoną ilość kopii, a dwa, że jak zapytałem dziś rano o dostępność admina, to do teraz mi nie odpisał (OK, w sumie mógł nie mieć czasu). Miał ktoś styczność z tym sklepem?
: wtorek 08 lut 2011, 23:01
autor: Kaktus+
Ja wiem jedynie, że mają śmieszne wideocasty. Anioła Śmierci mnie nawet rozbawił, jak zobaczyłem recenzenta

Przepraszam, okrutny jestem :twisted:
: sobota 12 lut 2011, 18:19
autor: satch85
jeśli ktoś jest zainteresowany angielska wersja to w Częstochowie w Bardzie jest

: wtorek 15 lut 2011, 18:04
autor: Roland
znowu na allegro pojawiły sie Podziemia, jeden egzemplarz sie ostał
http://allegro.pl/talisman-magia-i-miec ... 00933.html