Anglojęzyczne dodatki do Runebounda

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Runebound niedotyczące Twórczości graczy, Zasad itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaktus+ [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Anglojęzyczne dodatki do Runebounda

Post autor: Kaktus+ »

Z kolejnych złych wieści warto nadmienić, że przestała działać strona martsville, która była pokaźnym kompedium wiedzy o grze oraz stanowiła cenne źródło dodatków do gry (w tym również szablonów). :sad: Na otarcie łez, kilka Kart Bohaterów zebranych w jeden szablon.
Niestety język angielski, jednak bez problemu można się połapać o kaman. :lol:

Od siebie dodam, że stado wiewiór po prostu rządzi 8)

Obrazek


EDIT 09.04.2010 r

1.
Z kolejnych nowości uprzyjemniających nam rozgrywkę w Runebounda znalezionych w sieci, postanowiłem zamieścić taki oto mały patent. Niestety w języku angielskim i chwilowo nie mam czasu opracować wersji polsko-języcznej. Treści w nim niewiele, więc problemów ze zrozumieniem nie powinno być żadnych. Dodatek sortuje nam karty ze Stosu Handlu i jest niezwykle przydatny, szczególnie gdy posiadamy już kilka dodatków karcianych.
Cały Stos Handlu dzielimy na 4 mniejsze kupki: Pancerzy, Broni, Artefaktów i Runów, Sprzymierzeńców. Za każdym razem gdy wkraczamy do miasta, rzucamy k10 i sprawdzamy rezultat, który ze sklepów odwiedziliśmy i ciągniemy kartę z odpowiedniego Stosu Handlu. Możemy ją kupić lub nie. W tym drugim przypadku, dokładamy ją do Stosu danego miasta i na tym koniec. Jeżeli na kostce wypadnie 9 lub 10, rzucamy jeszcze raz.

Link do dodatku:

Obrazek


2.


Jeszcze jedna ciekawostka znaleziona na boardgamegeek.com . Zbiór autorskich zasad uprzyjemniających rozgrywkę w Runebounda. Prezentują się całkiem dobrze i warto sprawdzić je w praktyce.
Język, jak wszystko w tym dziale, angielski. Od siebie dodam, że jeżeli sprawdzą się podczas najbliższej rozgrywki, podejmę się ich tłumaczenia.
Zapraszam do zapoznania się z dodatkiem. Link poniżej:

http://www.sendspace.com/file/iwjh2m

3.

Ponownie wspomogę się nieocenioną skarbnicą jaką jest boardgamegeek.com
Tym raz kilka arkuszy Bohaterów. Język tradycyjnie: englisz, tekstu tradycyjnie za wiele nie ma i by dobrze się bawić wystarczy przeciętna znajomość anglisza i oczywiście dobra zasad gry. Resztę bez trudu można rozpracować. :-({|=

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

4.

http://www.sendspace.com/file/jqh8ek

Pod tym linkiem znajduje się zbiór zasad przyspieszających w znacznym stopniu rozgrywkę w Runebounda. Jeżeli ktoś ma nadmiar wolnego czasu, może podejmie się tłumaczenia?
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Kaktus+, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ