Strona 1 z 1
Kupno dodatku druku na zyczenie
: poniedziałek 09 lut 2026, 19:31
autor: john cena
Witam, prosze o odpowiedz na mojego maila w zwiazku z zakupem

:)
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: poniedziałek 09 lut 2026, 19:53
autor: Mały Nemo
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: czwartek 12 lut 2026, 17:38
autor: Valdi
Nie ja bo ja już maila nie obsługuje

Paulina odpisze na dniach.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: sobota 11 kwie 2026, 11:09
autor: john cena
witam w zwiazku z tym dodatkiem dalej nie mam zadnych informacji, kiedy moge sie spodziewac wysylki? minęły juz ponad 2 miesiace od zakupu a na maile nikt nie odpisuje od 3 tygodni
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: niedziela 12 kwie 2026, 12:43
autor: Valdi
Z Twojego maila forumowego nie mam żadnego maila na dnż. Napisz do mnie PM.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: niedziela 12 kwie 2026, 15:30
autor: Valdi
Hmm coś chyba gmail namieszał sprawdzę i dam znać.
GMail coś z mienił i maile się nie pobierały.
Jak ktoś pisał i nie odstał odpowiedzi to prosze ponowić mail.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: sobota 18 kwie 2026, 17:12
autor: Kiperos
Też się zastanawiam ostatnio czy te maile w ogóle dochodzą. Wysłałem 2 w tej samej sprawie - 24 marca i 15 kwietnia ale też nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomo, robicie to hobbystycznie i nie można wymagać że będziecie to czytać codziennie, jednak po takim czasie po prostu sam już nie wiem czy te maile nie dochodzą czy po prostu macie teraz inne rzeczy na głowie, a dobrze by było to wiedzieć.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: sobota 18 kwie 2026, 20:29
autor: Valdi
Poszła odp.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: środa 29 kwie 2026, 11:41
autor: SappSergal
Ja od 3 marca czekam na odpowiedź, przypomniałem się 18 kwietnia i też cisza.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: środa 29 kwie 2026, 22:10
autor: Valdi
@SappSergal na szczęście z nowym zamówieniem, więc nic Ci nie zalegamy

Mail z odpowiedzią już poszedł.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: niedziela 10 maja 2026, 16:56
autor: Bimbelot
Również nikt nie odpisuje mi na maila od jakiś 3 miesięcy , nie wiem czy w ogóle moje dodatki są drukowane , jeśli można prosić to byłbym wdzięczny za jakiś odzew
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: niedziela 10 maja 2026, 18:55
autor: Valdi
Już sprawdzam i odpisuję.
Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
Maila z pytaniem mam ten z godziny temu, jakiś inny też pisałeś? Bo na pozostałe mam odczytane z udzieloną odpowiedzią.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: poniedziałek 11 maja 2026, 09:46
autor: blazius
Czy można juz zamawiać rozszerzenie Prorok do T5?
Bez figurki bym wziął.
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: poniedziałek 11 maja 2026, 16:02
autor: Valdi
Wątpię, znaczy Czas oczekiwania na odp maila od Pauliny w sprawie nowych zamówień troszkę wydłużony (nie żebym sam jej lekko zabronił przyjmowania nowych zleceń)
Re: Kupno dodatku druku na zyczenie
: poniedziałek 22 cze 2026, 10:25
autor: Bimbelot
Podobno dodatki miały być zaraz do mnie wysłane lecz po podaniu danych adresowych znów długi brak odpowiedzi na mailu