Obrazki pod figurki

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Sztyvny [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 12 lut 2009, 10:25
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Obrazki pod figurki

Post autor: Sztyvny »

Od pewnego czasu myślę o rozbudowaniu nieco bazy poszukiwaczy do gry. Żeby jednak całość miała ręce i nogi fajnie byłoby, żeby ci poszukiwacze posiadali swoje figurki i żeby grafika na karcie była mniej więcej tożsama z tym, co w oryginale.

No i tutaj pojawiają się schody. O ile figurki to nie problem, o tyle dobranie do nich odpowiedniej grafiki na kartę postaci już wcale tak łatwe nie jest.

Stąd moje pytanie - czy może ktoś ma pomysł jak fajnie zobrazować postać impa który miałby taką figurkę http://jotte.istore.pl/pl,product,31765 ... n,imp.html
Osobiście widziałbym coś w podobnym klimacie, nieco zabawne, z wielka gębą naszpikowaną kłami i szczyptą obłędu w swej istocie :)

Poszukiwacz 2 - sukub - http://jotte.istore.pl/pl,product,31787 ... cubus.html
Tutaj niekoniecznie musi być to skuta postać, po prostu ma to być sukub w klimacie talismana.

Może ktoś z was natknął się na coś takiego albo ma podobne grafiki w archiwum. Z góry dzięki za pomoc.

P. S. - Czy ktoś orientuje się jaki artysta obrazował najnowszego talismana oraz jacy twórcy mają podobny styl?


Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Może tak. Poszukać na "Cool mini or not" odpowiednich fotek
http://www.coolminiornot.com/183346

i kombinować filtrami by upodobnić fotkę do ilustracji. Tak stworzyłem Jaskiniowca, ale daleko mi do perfekcji w tej dziedzinie.


DGNH
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 13 sty 2009, 12:59
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 30
Kontakt:

Post autor: DGNH »

w sumie to nie zrozumiałem przesłania w twoim tekście #-o raczej to się by robiło w końcu w 2 stronę :-k


Sorry za orto ale jestem dysorto[albo dysmuzgiem jak kto woli xD] (poprawiam fire foxem xD) Parkour my life (second name: Sousuke Ryuu Shinozaki xD) Masz coś do mnie powiedz mi to otwarcie ^_^ale nie czepiaj się o byle co xD
Awatar użytkownika
Duch17
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 223
Rejestracja: wtorek 30 gru 2008, 11:15
Lokalizacja: Toruń
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Duch17 »

Hej ja do sukkubusa w starym mimie wykorzystałem tą grafikę. Mam nadzieje że się przyda,
swoją drogą świetna strona z figurkami. Pozdrawiam.

http://img58.imageshack.us/my.php?image ... wy1wk5.jpg


glooth
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Uczestnik Zjazdów
Posty: 234
Rejestracja: wtorek 23 lut 2010, 13:19
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: glooth »

moim zdaniem potrzebujesz grafika ktory zrobi grafike w oparciu o figorke :) pozdrawiam


Awatar użytkownika
maczopikczo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 95
Rejestracja: piątek 22 sty 2010, 03:25
Lokalizacja: Poznaniec
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: maczopikczo »

Wiem, że minął rok, od kiedy zadałeś pytanie, ale dopiero teraz na nie wpadłem, a Tobie może wciąż jest potrzebny poszukiwacz. Podkręciłem trochę grafikę zaproponowaną przez Miśka, żeby bardziej wyglądała na malowaną i wyszło coś takiego:

Obrazek

Niestety jej skrzydła są dosyć upierdliwe, zbyt rozłożyste, więc starałem się wcisnąć ją jakoś sprytnie w ramkę, ale i tak trzeba było trochę obciąć tu i tam, a nawet nieco wysmuklić tę pannę. Pod kartą postaci jest wersja podstawowa, którą można się dalej bawić (zmieniać odcienie, kolory, proporcje, dorzucać kolejne filtry itp.). Na samym dole jest drugie zdjęcie, które mogło by się nadawać do obróbki. Oczywiście to tylko propozycje (prawdopodobnie i tak spóźnione), ale miałbyś przynajmniej Kartę Postaci odpowiadającą figurce.

Jeśli taka postać się Tobie spodoba, to daj cynk - wyślę Ci towar w pdf-ie albo psd z warstwami, żebyś mógł się dalej sam nią bawić.


Nauka poszła w pas
Awatar użytkownika
Qxa
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Uczestnik Zjazdów
Posty: 232
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 20:57
Lokalizacja: Żywiec
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Qxa »

Fajne, fajne :D


"Ptaki w jej warkoczach drzemią,
Gdy spękana słońcem ziemia"
ODPOWIEDZ