STLe z www.leavon.co.uk

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
FALLEN [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: FALLEN »

Mam już tyle zakupionych STLów, jak podoba Wam się moja kolekcja?

https://zapodaj.net/8f49b2c8e2b83.jpg.html


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: Arthan »

Wydrukowane jakieś takie ładniejsze ;)


FALLEN [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: FALLEN »

Arthan pisze: sobota 11 lip 2020, 22:02 Wydrukowane jakieś takie ładniejsze ;)
Hehe wiem :P
Jestem w trakcie drukowania... mam już Miasto, Osade, Kapliczke i Tajemne Wrota... teraz Gospode drukuje :) Niestety mam tańszą drukarke ale jak na moje potrzeby jest ok :) Potem wstawie zdjęcia :P

Dodano po 41 minutach 24 sekundach:
O proszę...

https://zapodaj.net/d668d4f7c4fbd.jpg.html

Dokupiłem ŚWIĄTYNIĘ właśnie :P


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: LoganOn »

Posiadam wszystkie możliwe :) od razu napomknę, że drukowanie ich osobom trzecim jest zabronione i uwzględnione zostało to w poprawce regulaminu leavon-a :)
Jest możliwość wydrukowania komuś danego stl jeśli ta osoba Ci się okaże dowodem zakupu z powyższej strony. Takie wytyczne dostałem właśnie od leavon, jak tylko ktoś mi zapoda numer zakupu od razu uzgadniam to z właścicielem plików jak wszystko się zgadza puszczam druk :)


FALLEN [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: FALLEN »

LoganOn pisze: niedziela 12 lip 2020, 12:32 Posiadam wszystkie możliwe :) od razu napomknę, że drukowanie ich osobom trzecim jest zabronione i uwzględnione zostało to w poprawce regulaminu leavon-a :)
Jest możliwość wydrukowania komuś danego stl jeśli ta osoba Ci się okaże dowodem zakupu z powyższej strony. Takie wytyczne dostałem właśnie od leavon, jak tylko ktoś mi zapoda numer zakupu od razu uzgadniam to z właścicielem plików jak wszystko się zgadza puszczam druk :)
Ja to wiem... ale odrzut źle wydrukowany moge podarować ponieważ nie jest to gotowy produkt, nie uzyskuje żadnych finansowych korzyści etc etc... najwazniejsze nie drukuje go dla kogoś i jest on odrzutem czyli nie pełno prawnym produktem, to tak jakbym podarował Ci pół planszy do gry...
Zresztą co ja będę pisał... na terenie Polski obowiązuje prawo polskie. A do tego czy regulamin jest po Polsku? Jeżeli nie, a jedna ze stron jest osobą pochodzenia Polskiego nie znającą języka angielskiego taki regulamin winno uznać się za nieważny gdyż firma sprzedaje również pliki poza terenem swojego kraju (i tłumacz google nie jest tu rozwiązaniem) można powiedzieć to i owszem nie kupuj skoro nie ma ale to nie jest zakazane prawnie. Nie wspomnę, że angole złota nie oddali hahahahaha (TEMAT UWAŻAM ZA WYCZERPANY - PRAW AUTORSKICH I BĘDĘ IGNOROWAŁ WSZELAKĄ PRÓBĘ PODJĘCIA O NIM ROZMOWY, BO TAK I JUŻ :P )

Ale pomijając to wszystko, nie kłócąc się i tak dalej... bo nie o tym temat, dodając do tego, że pliki kupuję dla siebie i nie robie biznesu na tym... po prostu od małego uwielbiam Magie i Miecz i wszelakiego rodzaju dodatkowe duperelki do gier planszowych :)

Ile za wydruki tego w tej żywicy co tak zachwalasz? Daj no cennik każdego elementu jeno zaraz xD

I powiedz mi czy przeszkadza Ci to podczas gry? np. ta dolina czy przepaść? bo chyba są na cały obszar wielkością? (jeszcze nie drukowałem i nie sprawdzałem więc nie wiem)


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: LoganOn »

Nie ma sensu drukować obszarów na żywicy bo na filamencie wychodzą już cudnie :) Lecz według mnie figurki (Poszukiwaczy) nie nadają się na druk na filamencie.


FALLEN [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: FALLEN »

LoganOn pisze: poniedziałek 13 lip 2020, 22:06 Nie ma sensu drukować obszarów na żywicy bo na filamencie wychodzą już cudnie :) Lecz według mnie figurki (Poszukiwaczy) nie nadają się na druk na filamencie.
No rozumiem. W ogóle jest cudnie, że komuś się chciało :) Ja jużnie mogę się doczekać aż podrukuje wszystko... W gorszej jakości na tym Geeetechu ale dodrukuje sobie to jeszcze raz jak mi tamtą zwrócą. A cennik na te figurki z Waszego dodatku w tej żywicy? Co ja zrobie jak nie da rady ich za pieniądze zdobyć nawet... sensowne jakieś oczywiście. Ale dodatek jest na prawdę super rajcują mnie dinozaury :P

No i nie odpowiedziałeś czy przeszkadzają na planszy? Chociaż w sumie mam jakieś pojęcie przecież po wydrukowaniu miasta i wioski, figurki trzeba by ustawiać na podpisach pod grafikami. Czasem nie myśli się... wczoraj miałem wypadek na rowerze... wjechałem w otwartą studzienke, jadac z górki i to dość szybko... złamałem żebro, dwa mi pękły mam wybite nadgarstki, strzaskane i zdarte kolano wybaczyć proszę mi wszelkie oczywiste pytania z wszelkimi oczywistymi odpowiedziami... koledzy i koleżanki :)


Awatar użytkownika
LoganOn
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Projekty Figurek 3D
Piramida
Ukryta Dolina
Posty: 1492
Rejestracja: niedziela 02 lip 2017, 21:14
Płeć:

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: LoganOn »

Nie figurki oswojonych Dino są opcjonalne możesz mieć bądź nie w zależności jakim jesteś zapalonym fanatykiem talizmana :D


FALLEN [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: FALLEN »

LoganOn pisze: wtorek 14 lip 2020, 01:01 Nie figurki oswojonych Dino są opcjonalne możesz mieć bądź nie w zależności jakim jesteś zapalonym fanatykiem talizmana :D
To ja to wiem... i tak jestem fanatykiem xD


FALLEN [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: sobota 05 lis 2011, 10:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć:
Wiek: 41

Re: STLe z www.leavon.co.uk

Post autor: FALLEN »

A na Hero Forge zrobiłem sobie takie figurki :) Zaraz będę drukował :)

https://zapodaj.net/2cbb3f2a0039f.jpg.html
https://zapodaj.net/a59a8cd1d70d7.jpg.html


ODPOWIEDZ