Gwiezdny kupiec - ulepszenia

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
Łudi
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 238
Rejestracja: niedziela 20 sie 2006, 16:28
Lokalizacja: o.. polskie to krainy
Płeć:

Post autor: Łudi »

Spokojnie, poczekamy...

"Cierpliwość jest cnotą" ;-)


Don’t wory be happy :-)
Artrazar
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 08 sty 2009, 01:10
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: Artrazar »

Co prawda nie grałem w gwiezdnego Kupca już ponad 10 lat, ale pamiętam, że nie podobały mi się ceny towarów nielegalnych. Najłatwiej było przewieźć narkotyki(zero przestrzeni ładunkowej), a zarabiało się najwięcej na nich. A z niewolnikami nie opłacało się ryzykować pasażerskiego statku. Dlatego zamieniliśmy pozycjami niewolników z narkotykami na tabeli sprzedaży. Kolejna rzecz: broń rakietowa. Zbyt potężna. Nie opłacało się używać tylko laserów, zwłaszcza, że ze zniszczonego statku można było zabrać tylko towary. Zwykle nie wartych ryzyka podczas walki na śmierć i życie. Zrezygnowaliśmy z broni rakietowej. Można wtedy dokonać korekty siły laserów różnych modułów bojowych, żeby stosunek ceny do liczby obrażeń był sensowny. Wprowadziliśmy losowe trafienia. A po trafieniu kadłuba, statek był pokonany. Można dokonać abordażu i przejęcia statku. Pewnie było jeszcze trochę kosmetycznych zmian, które już wypadły mi z głowy. Jeszcze podczas grania w "wolną konkurencję" obcinaliśmy jedną kostce przy karach do reputacji za atakowanie statków. Gdyby nie to, to jeden pełny atak (przechwytywanie+ ostrzelanie) wystarczyłby do sprowadzenia reputacji do zera, nawet z obszarów bliskich maksimum. A to zdecydowanie zbyt duże represje.


Awatar użytkownika
Gamekeeper [Autor tematu]
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Jak widzisz to juz stary watek, sek w tym ze wszystko stanelo bo ja takze nie gralem w to setki lat i nie mialem z kim tego sobie odswierzyc dlatego ani poprawki ani plansza nie zostalo kontynuowane. Jak bym mial kompana do gry to z wielka checia.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
Zendar
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 162
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 16:38
Lokalizacja: Południe
Płeć:

Post autor: Zendar »

Witam wyjeżdzam ze znajomymi w przyszłym tygodniu i niestety nie biore MiMa bo nie chce go w żaden sposób poniszczyć czytałem dużo o tej grze i wydaje się idealna na długie letnie wieczory ze znajomymi i pytanie CZY JEST MOŻLIWOŚĆ DOSTANIA TEJ GRY W TYM TYGODNIU BO NA STRONCE VALDIEGO NA RAZIE JEJ CHYBA NIE MA z góry dziękuje za odpowiedzi i sorki że pisze tutaj.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

http://www.sendspace.com/file/0v67ex

Ściągnięte kiedyś ze strony Valdiego :).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ