III Mistrzostwa Magia i Mieczem

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

III Mistrzostwa Magia i Mieczem

Post autor: Oley »

Trzecie Mistrzostwa Polski w 'Magie i Miecz'

BARDZO BYM CHCIAL ZEBY SIE ODBYLY ...

dlaczego nie jest to pewne?

BO NIE MAM LUDZI do realizacji tego pomyslu

ja, Mathim i jego siostrzeniec sami nie damy rady

Kilof moze wpadnei bronic tytulu ...

Szukam ludzi, ktorzy w zamian za pomoc i uczestnictwo w turnieju oraz okazje do spotkania sie w realu, mogliby dostac wjazd na konwent za free

E-siecia? Amidaris? Ktos?

POMOCY!

Ekipa mi sie rozpadla niestety - nie mam z kim robic, a w tym roku na Turnieju moglo by byc ze 40 osob bo CK sie przeniesie chyab w inen miesjce, blizej centrum.

Po turnieju obowiazkowe piwko z mimowcami w knajpce.

Szczegoly na priv jak cos.

pozdrawiam


PS: bede informowal w tym topicu o tym co sie dzieje i czy turniej sie odbedzie. O punktach programu (dodatkowych) i o reszcie CK.


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

No nareszcie jakis odzew od ciebie, o jaka konkretnie pomoc Ci chodzi ?


Awatar użytkownika
Fly
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów
Labirynt Magów
Posty: 220
Rejestracja: wtorek 01 mar 2005, 17:45
Lokalizacja: Miasto Kominów
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Fly »

I terminy...


Crux santa sit mihi lux.
Non draco sid mihi dux.
Vade retro satana, non suade mihi vana.
Sunt mala quae libas, ipse venena bibas.
Awatar użytkownika
chmiel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: chmiel »

Chętnie bym pomógł ale jaka to ma by pomoc i kiedy to ma się odbywac bo Szczecin chętnie zawita :D


Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

Hej!

No więc pomoc polega na tym by tworzyć obsługę całego gamesroomu MiMowego, dlatego chętnie widziane są osoby która

a) znają stare gry planszowe jakei mamy na składzie lub mogą z niektorymi sowimi przjechać (czekam na rywala w Trool Footbal ... Juuuuuuuuuuuuriiiiiiiiiiiiiiiii)

b) chcą się nauczyć innych gierek wspólnie z odwiedzającymi games room i chcą uczyć innych

ale przede wszystkim

c) OBSŁUGA TURNIEJU

To znaczy, że zależnie co prawda od ilości chętnych, kilak(naście) godzin muszą opświęcić na pomoc przy turnieju.

nie oznacza to, że nie mogą brać w nim udziału - moja poprzednia ekipa grała w obu turniejach (tylko ja nie grałem do tej pory).

jeśli dopracujemy zasady przed Turniejem to nie będzie potrzeby zbyt częstych odwoływań się do zdania sędziego.

jeśli było by dużo chętnych to porobimy zmiany i w ten sposób kazdy skorzysta z innych punktów programu całego Coolkonu.

- Generalnie - pilnowanie dobytku i zajmowanie sięgośćmi (generalnei kładziemy nacisk na MiMa i jego popularyzujemy, ale każdą inną gręrównież)

- Szukam chętnych do przeprowadzenia prelekcji lub dyskusji (Egon chciał rok temu przyatakować z prezentacją MEGATALISMANU i dalej wejść w otwartą dyskusję o MiM v. 1.5)

- Może prezetnacje fanowskich dodatków - to by było coś - masa ludzi by chciała zagrać.

- Podliczanie punktów po kolejnych rundach, porządkowanie stołu i gier, tak by nie poznikały nam karty przygód itd.

- oczywiscie robota 'fizyczna' - poustawianie stołó turniejowych, propaganda na konwencie
itd.

Tyle tytułem wstepu

niedługo napiszę coś jeszcze


Naprawdopodobniej postaram się namówić CK co ufundowania kompletu dodatków fanowskich do MiMa na głowną nagrodę zamiennie z jakąś innągrą, jeśłi zwycięsca bdzie ją wolał.

Kto mi wydrukuje coś takeigo odpłatnie oczywiście?



PS: poza tym szukam ludzi do pomocy nad stronką turnieju której nie ruszyłem od marca czy kwietnia niestety - artykuły i redagowanie Zasad Turniejowych. Pomoc przy fotorelacjach i samej stronce.

niestety sam nei dajęrady - mam inne rzeczy.

A "MiMem" ma potencjał - po każdym CK mamy kilka zaproszeń na inne konwenty, więc jest o co walczyć.

Czekam na inicjatywę Waszą. Może ruszymy coś w tej materii.



TERMIN: 2-4 marca 2007 najprawdopodobniej.


Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Ja się zgłaszam !!!!!!!
Jeśli to ma być w marcu i chyba w łikend to ja się stawię na pewno. Mogę robić cokolwiek :D Zwłaszcza jeśli chodzi o nagonkę. W końcu Kraków i Wrocek właściwie leżą tuż obok siebie :D


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Hmm... bardzo chętnie bym przyjechał. Mógłbym zabrać MiMa (wszystkie oficjalne w tym miasto, podziemia i podstawka x2) oraz Wampira (ależ ja w to dawno nie grałem) plus kilka starych kultowych tytułów jak Grzybobranie czy Barbakan :mrgreen:

Z przyjemnością też pomogę o ile to będzie możliwe.

MistrzuDzwonów, widzę że kolega w Krakowie jest obecnie a że raczej ciężko będzie mi namówić moich znajomych na wyjazd (a samemu by mi się nie chciało) to czy byłaby możliwość przyłączenia się do ciebie?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Ja ze swojej strony mogę zaoferować tylko podstawkę :neutral:

Jeśli Oley nas zatwierdzi to nie widze najmniejszych problemów, im nas więcej tym weselej :D


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

A jak się ma sprawa z MM, byli chętni na poprzednim conie? Jeśli tak i jeśli wpadnę na przyszłorocznego (a zamierzam) to spoko mogę zabrać.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
chmiel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: chmiel »

Ja moge przwieźc Mim mam wszystkie oficjalne dodatki bez smoków :)


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Oley pisze:Hej!
...znają stare gry planszowe jakei mamy na składzie lub mogą z niektorymi sowimi przjechać (czekam na rywala w Trool Footbal ... Juuuuuuuuuuuuriiiiiiiiiiiiiiiii)...[/b][/color]
Sprawa zalezy w zasadzie od 2 czynników. Kasy i czasu. Najlepiej by było, żeby jakoś sie pokryły nie przecze \:D/ Ponadto dosc wazna jest sesja :-"

Niemniej wyrazam chec obecnosci i wstepnie sie zapowiadam. Moze uda mi sie z Denverem podjechac :-" :?:

P.S. Co do gier to jezeli udaloby mi sie przyjechac to nie martw sie o ilosc \:D/ Rozniez fanowskimi dysponuje wiec jakas mala prezentacje daloby sie zrobic sadze ;-)


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

MistrzDzwonow pisze:Ja się zgłaszam !!!!!!!
Jeśli to ma być w marcu i chyba w łikend to ja się stawię na pewno. Mogę robić cokolwiek :D Zwłaszcza jeśli chodzi o nagonkę. W końcu Kraków i Wrocek właściwie leżą tuż obok siebie :D
Super :)

Na bank weekend.

2-4 lub 9-11 (jeszcze nie wiadomo ale raczej 2-4) marca.

Osoby ktore moga przywiezc MiMa swojego - pelnego (oficjalnego poza Kosmiczna) - nawet lepiej - nie pomieszaja sie zestawy bo kazdy bedzie na josobnym stole i dana osoba bedzie sie wlasnie tym stolem opiekowac

Magiczny Miecz ... no jasne ze grali podczas obu edycji :)
I to czasem chetniej niz w MiMa (sic!)

Wampir ... no to jest gierka .. generalnie druga co do popularnosci :D

Kazdemu pomocnikowi jestem w stanie zapewnic wejscie na konwent i miejsce do kimania. chcialbym by ekipa byla w jednym pomieszczeniu. Zobaczymy jak to bedzie z salami jeszcze :D


Jesli ktos chcialby kilka gierek przywiezc to super - niech kazdy wypisze co by chcial przywiezc - zrobimy liste by nie wyszlo ze mamy nagle 15 Wampirow i mozemy Turniej Wampa zrobic ;)


Jesli ktos chcialby przedstawic jakies kwestie dot. MiMa na prelekcjach - sala do dyspozycji :) Gwarantuje ze kilka osob sie znajdzie do rzeczowej dyskusji i gwarantuje ze pewne sprawy zalatwimy na 'conie' w 3 dni znacznie efektywniej niz poprzez forum.

mozna pewne rzeczy podsumowac lub przedstawic szybko.

Marzy mi sie prezentacja o Megatalisman, MiM ver 1.5 i kilku dodatkach fanowskich

mozna by tez cos wspomniec o komputerowej MiM


jakby byli chetni to do mnie a ja zglosze odpowiednim osobom robiacym rozklad jazdy na CK.

pozdr


Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Ja już zaczynam odliczać dni do marca :D A właściwie co to znaczy opieka nad stołem? Trzeba dbać żeby był czysty czy żeby gracze się nie pozabijali :lol:? Jeśli dobrze rozumiem jesteś w stanie załatwić wejściówki (nie żebym był skąpy ale...), pod warunkiem że będzie się robić za "opiekuna", naganiacza, ochronę, wygłaszającego prelekcje itp.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Ja mam takie gry:

Gry Sfery:
Seria "Magiczny Miecz":
-"Magiczny Miecz"
-"Gród"
-"Jaskinia"
-"Labirynt Magów"
-"Krypta Upiorów"
-"Magia"

Seria "Magia i Miecz":
-"Magia i Miecz"
-"Miasto"
-"Podziemia"
-"Smoki"
-"W Kosmicznej Otchłani"
-"Jaskinia"
-"Morskie Opowieści"
-"Wioska"
-"Kanały"
_"Wieża Maga"
-"Pustynia"
-"Lodowa Kraina"
-"Zapomniane Pustkowia"
-"Przedpola Piekieł"
-"Karczemne Historie", dodatek bezplanszowy
-"Kontrakty", dodatek bezplanszowy
-cała gama, nowych Postaci, Zdarzen, Przedmiotów, Wrogów

Inne ze Sfery:
-"Moce Albionu"
-"Diabelski Krąg"
-"Robin Hood"
-"Najeźdżcy"
-"Przekleństwo Mumii"
-"Wampir"
-"Troll Football"
-"W Cieniu Saturna"

Gry Encore:
-"W Imieniu Ziemii"
-"Wojna o Pierścień"
-"Gwiezdny Kupiec"
-"Labirynt Śmierci"
-"Ratuj SWoje Miasto"
-"Bitwa na Polach Pellenoru"
-"Bogowie Wikingów"
-"BattleTech"
-"AeroTech"

Gry Dragon:
-"Ardeny 1944"
-"Kreta 1941"
-"Wojny Napoleońskie"
-"Grunwald 1410"
-"Tannenberg 1914"

Gry Novina 1:
-"Srebrna Flota"
-"Ostatnia Wojna Cesarzy"

Gry Gambit:
-"Obcy"

Gry Hazard"
-"Yggdrasill"

Tymi takze moge poratowac jak TYLKO przyjade. Na co bardzo licze zreszta \:D/

Co Wy posiadacie??

P.S. Moze daloby sie zrobic cos na ksztalt megatalismanu z tych moich dodatkow Oley ??


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »


P.S. Moze daloby sie zrobic cos na ksztalt megatalismanu z tych moich dodatkow Oley ??
No liczyłbym na Egona i jego prelekcję o MEGATALISMAN - Ty byś zarzucił częściami MiMa.

Egon miał fajny pomysł:

Poprowadzić prezentację MEGATALISMAN i jego zasad opcjonalnych jako WSTĘP do dyskusji o MiM v. 1.5

Może coś w tym roku z tego wyjdzie
a już zaczynam odliczać dni do marca :D A właściwie co to znaczy opieka nad stołem? Trzeba dbać żeby był czysty czy żeby gracze się nie pozabijali :lol: ? Jeśli dobrze rozumiem jesteś w stanie załatwić wejściówki (nie żebym był skąpy ale...), pod warunkiem że będzie się robić za "opiekuna", naganiacza, ochronę, wygłaszającego prelekcje itp.
Tak. W zamian za pomoc w realizacji całego Zlotu "Magią i Mieczem" macie wjazd na cały konwent (na 90%) jak obsługa z poprzednich lat.

Co do konkretnych obowiązków i zadań to napiszę jutro z rana lub po weekendzie.

Liczę zresztą na Waszą inwencję.

Pozdr


Awatar użytkownika
chmiel
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 111
Rejestracja: wtorek 05 wrz 2006, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: chmiel »

No widze że napewno nie będziemy się tam nudzic, jak coś to ja moge się zając jednym stołem bo napewno przywioze MiMa ze sobą.


Awatar użytkownika
Egon
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 11:59
Płeć:

Post autor: Egon »

Oley pisze:Marzy mi sie prezentacja o Megatalisman, MiM ver 1.5 i kilku dodatkach fanowskich
Juri pisze:P.S. Moze daloby sie zrobic cos na ksztalt megatalismanu z tych moich dodatkow Oley ??
No w tym roku mam parę miesięcy na przygotowania wiec pewnie tak się uda wszystko dotrzeć z programem że poprowadzę w końcu tą prelekcję. Tak jak Oleyowi marzy mi się potem flame war, znaczy dyskusja, na temat zasad i tego jak robić dodatki.

Jeśli Juri zdołałby dotrzeć do byłoby super. Pierwsza nockę moglibyśmy zarwać na graniu Megatalismana :).

Pozdrawiam
E.


drake.pl
"Udowodnić można wszystko"
P.S. Ja dbam o poprawność swoich wypowiedzi.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

O co kamon z tym megatalismanem? :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

No właśnie, tak sobie czytam i czytam i zastanawiam się co to jest ten Megatalisman :roll: Tak biorąc to na chłopski rozum to myślę że to partyjka z wszystkimi dodatkami do Talismana czyli jedna gigantyczna gra ale mogę się mylić.
MistrzDzwonów pisze:Jeśli Oley nas zatwierdzi to nie widze najmniejszych problemów, im nas więcej tym weselej
To fajnie :mrgreen: Tak więc na chwilę obecną zgłaszam swoją chęć do pomocy jednak jak wiadomo do marca jeszcze trochę czasu i wszstko może ulec zmianie.

Jeżeli chodzi o gry to jak już pisałem mogę wziąć swojego MiMa (wszytskie dodatki oryginalne w tym miasto, podziemia i podstawka x2) tak więc jeden stół mógłbym obsadzić :-p Drugą grą jest Wampir a że w to nie grałem od wieków to jeszcze chętniej zbiorę ekipe na miejscu do partyjki w tą świetną grę. Ze starych tytułów to mogę wziąć Barbakan i Grzybobranie (jak znajdę wszystkie części :-" ) i jeszcze jak znajde jakiś stuff to też zapakuje ;-)
Gural pisze:A jak się ma sprawa z MM, byli chętni na poprzednim conie?
Ja napewno chętnie zagram bo nigdy w MM nie grałem a wypada znać ;-)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Hunter naprawdę nie musisz na każdej stronie powtarzać jakie gry weźmiesz ze sobą :> Już to wiemy ;)
Poza tym proponuje nie pisać deklaracji w stylu:
„Teraz to ja będę ale w marcu to nie wiadomo co będzie.”
Trzeba być słownym. Konwent to nie wyjście na browar. Myślę, że Oley chciałby znać konkrety a nie gdybania. Jak ktoś nie wie czy będzie mógł to niech się nie wypowiada. To tylko prowadzi do niepotrzebnych nieporozumień i może wręcz zaszkodzić samej organizacji konwentu. Oley zaplanuje coś co będzie wymagało większej ilości opiekunów a się okaże, że 3/4 jakoś jednak w magiczny sposób nie może. Traktujcie sprawę poważnie. Jeżeli już teraz deklarujecie obecność to zesrajcie się w poprzek a pojedźcie :> To taka uwaga na wszelki wypadek do wszystkich, którzy się na obecną chwilę napalili ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja traktuje sprawę poważnie, jednak zawsze może coś się zdażyć np. mogę za tydzień zginąć w wypadku i nie dotrę przez to na konwent :roll: Tak więc deklaruję chęć pomocy przy czymkolwiek co będzie do roboty a nawet jak taka pomoc potrzebna nie będzie to i tak mam zjawię się na konwencie jako gracz :wink: Ale tak jak mówię, różne rzeczy chodzą po ludziach i czasami na ostatnią chwilę może się coś wydażyć...

A co do tych gier to fakt trochę przegiąłem ale Juri sam wspominał żeby o tych grach napisać i coś mnie naszło ](*,)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Egon
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 11:59
Płeć:

Post autor: Egon »

HunteR pisze:No właśnie, tak sobie czytam i czytam i zastanawiam się co to jest ten Megatalisman :roll: Tak biorąc to na chłopski rozum to myślę że to partyjka z wszystkimi dodatkami do Talismana czyli jedna gigantyczna gra ale mogę się mylić.
W skrócie: nie mylisz się, ale ponieważ orginalne zasady nie są przystosowane do grania wraz z, dajmy na to 14 dodatkami :), to Megatalisman obejmuje również modyfikacje zasad gry. Ale o tym i o innych ciekawszych modyfikacjach gry będę opowiadał na prelekcji.


drake.pl
"Udowodnić można wszystko"
P.S. Ja dbam o poprawność swoich wypowiedzi.
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

No to pozostaje poczekać ze dwa miesiące aż słabi duchem się wykruszą i porozdzielać zadania. No bo właściwie zgłaszam się do pomocy i nie wiem do końca na czym ma ona polegać. A fajnie by było wiedzieć !dokładnie! czym się będę zajmować jeśli moja pomoc będzie jeszcze potrzebna bo sporo rąk się zgłosiło :D.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
e-siecia
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek 07 mar 2005, 13:21
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: e-siecia »

A ja już myślałem że już nie będzie żadnego turnieju więcej :cry:
a tu taka miła niespodzianka :)
Oczywiście bardzo chętnie przyjade (mam nadzieje że już na luzie po sesji :P)
Bardzo chętnie przyłącze sie do organizacji turnieju, przywioze też Wampiera :)
Kto mnie "upoluje" stawiam browar :mrgreen:


Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Osoby ktore moga przywiezc MiMa swojego - pelnego (oficjalnego poza Kosmiczna) - nawet lepiej - nie pomieszaja sie zestawy bo kazdy bedzie na josobnym stole i dana osoba bedzie sie wlasnie tym stolem opiekowac
?? Czemu poza kosmiczną?? Nie kumam... :) Coś z nią nie tak? Może klimatem odbiega, ale to bardzo grywalny dodatek. Sporo fajnych rzeczy i nawet boga można spotkać ;)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Zablokowany