Diablo III

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

Czy to twoje nagranie? Bardzo mi się spodobało, wrzucaj proszę linki do kolejnych odcinków.


Awatar użytkownika
OSH
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 391
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:09
Lokalizacja: Lave Station
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: OSH »

Sporek ma rację, wiek o niczym nie świadczy. Mikou@j, może Cię (i innych) to zdziwi, ale mam prawie 32 lata i w Diablo (żadną z części) NIE GRAŁEM. Nigdy. Tak więc przytyki dotyczące wieku możesz sobie darować. Akurat mnie cieszy, że Sporek mimo tego, że ma zaledwie 14 lat, zna i docenia klasykę i ma własne zdanie, czego niestety nie można powiedzieć o innych w jego wieku, któzy bywają bezkrytycznie nastawieni do wszystkiego, co jest reklamowane.


A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LiteOn 52x32x52, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C-64, C-64+1541-II, C-64G, C-16
Dawne Komputery i Gry
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Wiktor pisze:Czy to twoje nagranie? Bardzo mi się spodobało, wrzucaj proszę linki do kolejnych odcinków.
Dzięki! Fajnie, że Ci się podoba.
W podpisie mam link do mojego kanału. Chyba nie ma sensu, abym tu spamował linkami. Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał i zawsze otrzymasz informacje o nowym filmie ;)


Awatar użytkownika
Sporek
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 524
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 16:04
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: Sporek »

ant pisze:
Wiktor pisze:Czy to twoje nagranie? Bardzo mi się spodobało, wrzucaj proszę linki do kolejnych odcinków.
Dzięki! Fajnie, że Ci się podoba.
W podpisie mam link do mojego kanału. Chyba nie ma sensu, abym tu spamował linkami. Wystarczy, że zasubskrybujesz mój kanał i zawsze otrzymasz informacje o nowym filmie ;)
Film odtworzył mi się tylko 1 sekundę, i teraz za każdym razem, gdy wchodzę na ten film, mam czarny ekran. Tego problemu jednak nie mam przy innych twoich filmach, dziwne :neutral: Nawet na innych przeglądarkach, po usunięciu ciasteczek, historii, i innych tego typu rzeczach nic się nie zmieniło. Dlaczego akurat ten filmik ? Dziwne.
PS: Dzięki OSH.
Mam pytanie co do diablo 3, ale tak głębiej, bo tego nie wiem.
Czy oprócz wszystkich aktów, kooperacji, to jest tryb jakby to, coś podobnego do MMO, tzn. serwer w którym wszyscy gracze chodzą, ubijają potworki, i handlują przedmiotami. Bo jest (albo będzie, nie wiem) to miejsce gdzie gracze sprzedają za prawdziwe pieniądze, ale nie widzę tutaj sensu kupowania jeżeli byłby tylko singiel + koop. Bo nie jestem pewien czy takie coś jest, a grę kupuje dopiero jak będzie, bo jej nigdzie nie ma O_O (już nie jestem napalony na kolekcjonerkę)


"trzeba przeciwdziałać przegięciom" - chaos
John Titor IBM
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Sporek pisze:Film odtworzył mi się tylko 1 sekundę, i teraz za każdym razem, gdy wchodzę na ten film, mam czarny ekran. Tego problemu jednak nie mam przy innych twoich filmach, dziwne :neutral: Nawet na innych przeglądarkach, po usunięciu ciasteczek, historii, i innych tego typu rzeczach nic się nie zmieniło. Dlaczego akurat ten filmik ? Dziwne.
Może jakieś chwilowe problemy z połączeniem pomiędzy tobą a którymś z serwerów YT. Spróbuj później, na pewno zadziała.


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Mam to samo co Sporek z filmikiem


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

Ant, chciałbym uniknąć zapisywania się na cokolwiek, z czego rzadko będę korzystał. Nawet nie wiem, czy muszę do tego celu mieć jakieś konto na youtube. Wykonałeś pracę przygotowując gejmpleja i post informujący o kolejnym odcinku to nie spam, ponieważ nie jest niechciany (choćby ja z chęcią przeczytam taki post). Poza tym, gdy piszesz w Karczmie to nie licznik nie nabije Ci postów.


Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

No OK, będę dawał Wam linki.
Nie wiem dlaczego niektórym z Was nie działa. Ludzie normalnie oglądają i mi komentują. To muszą być jakieś chwilowe problemy. Spróbujecie trochę później i na bank będzie OK.
Oczywiście najlepiej ustawić tryb HD tam na dole pod filmikiem. HD działa zazwyczaj nawet wtedy, gdy YouTube szwankuje ;]


Awatar użytkownika
Erestor [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

A czy nie używacie czasem Firefoxa? Ja miałem ostatnio takie same problemy z YT, ale tylko na FF.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

U mnie wina to Opera, na Chrome normalnie działa.


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
Sporek
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 524
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 16:04
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: Sporek »

Ponawiam pytanie :)
Mam pytanie co do diablo 3, ale tak głębiej, bo tego nie wiem.
Czy oprócz wszystkich aktów, kooperacji, to jest tryb jakby to, coś podobnego do MMO, tzn. serwer w którym wszyscy gracze chodzą, ubijają potworki, i handlują przedmiotami. Bo jest (albo będzie, nie wiem) to miejsce gdzie gracze sprzedają za prawdziwe pieniądze, ale nie widzę tutaj sensu kupowania jeżeli byłby tylko singiel + koop. Bo nie jestem pewien czy takie coś jest, a grę kupuje dopiero jak będzie, bo jej nigdzie nie ma O_O (już nie jestem napalony na kolekcjonerkę)


"trzeba przeciwdziałać przegięciom" - chaos
John Titor IBM
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Powinno działać na wszystkich przeglądarkach. Może po prostu za mało czasu minęło od chwili wrzucenia i są jeszcze problemy z dostępnością. Potem na pewno będzie dobrze.

Nagrywałem w najwyższej rozdzielczości - i taką można sobie ustawić. Będzie się dłużej pobierało, ale jeśli potem dacie na full ekran, to będzie super widać, zwłaszcza jeśli macie panoramiczne monitory.
Trzeba kliknąć w ten trybik na dole ;)

Obrazek


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Mam 50 Mb neta więc nawet 1080p ściąga sie kilka sekund. Filmik fajny i mógłbyś robic gdzieś za zawodowego narratora ;)


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Musiałbym ostro nad dykcją popracować, hyhy ;]
Dzięki.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Sporek, aktualnie jest tryb solowy, kooperacja do czterech osób ze znajomymi oraz tryb otwarty w którym obcy ludzie mogą do ciebie dołączyć. W samej grze można się wymieniać przedmiotami, dom aukcyjny (zakupy za prawdziwe pieniądze lub złoto w grze) zostanie odblokowany jakoś pod koniec miesiąca. Poza tym w jednej z najbliższych aktualizacji (oczywiście u Blizzarda najbliższy może oznaczać za kilka miesięcy :P ) ma zostać dodany tryb PvP gdzie drużyny graczy będą mogły walczyć między sobą na specjalnych arenach. I w sumie tyle chyba, jeśli coś pominąłem to niech bardziej obeznani uzupełnią :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

OSH pisze:Tak więc przytyki dotyczące wieku możesz sobie darować.
Nie mam zamiaru nic nikomu wytykać. Po prostu stwierdzam fakt. Kolega Sporek nie może czuć tego samego co ja (i zapewne kilka innych osób) podczas premiery D3, bo nie stał 12 lat temu z wypiekami na twarzy i nie czekał na D2.

HunteR na AH za golda można już handlować bez problemu.


Awatar użytkownika
Sporek
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 524
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 16:04
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 26

Post autor: Sporek »

Mikou@j pisze:
OSH pisze:Tak więc przytyki dotyczące wieku możesz sobie darować.
Nie mam zamiaru nic nikomu wytykać. Po prostu stwierdzam fakt. Kolega Sporek nie może czuć tego samego co ja (i zapewne kilka innych osób) podczas premiery D3, bo nie stał 12 lat temu z wypiekami na twarzy i nie czekał na D2.

HunteR na AH za golda można już handlować bez problemu.
Co ma premiera diablo II do premiery diablo III ? Dla mnie to bez różnicy, rozumiem, że się czekało, jednak można czuć to samo ;)


"trzeba przeciwdziałać przegięciom" - chaos
John Titor IBM
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

Mam prawo mieć inne zdanie na ten temat. EOT.
II akt na koszu zrobiony ;)


Awatar użytkownika
Wiktor
@Wiktor

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019

Moderator: Wiktor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
1984 - 2019
Posty: 1779
Rejestracja: piątek 09 lip 2010, 18:07
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: Wiktor »

Mikou@j, wrzuć zrzuty ekrany, napisz kim grasz...


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

OSH pisze:Sporek ma rację, wiek o niczym nie świadczy. Mikou@j, może Cię (i innych) to zdziwi, ale mam prawie 32 lata i w Diablo (żadną z części) NIE GRAŁEM. Nigdy. Tak więc przytyki dotyczące wieku możesz sobie darować. Akurat mnie cieszy, że Sporek mimo tego, że ma zaledwie 14 lat, zna i docenia klasykę i ma własne zdanie, czego niestety nie można powiedzieć o innych w jego wieku, któzy bywają bezkrytycznie nastawieni do wszystkiego, co jest reklamowane.
Popieram obiema rękoma. Ja w Diablo też nigdy nie grałem i nie mam zamiaru, 3D nienawidzę i unikam takich gier jak ognia. Dla mnie najlepsze ever Zeldy to dwuwymiarowe Oracle of Ages oraz Link's Awakening. Mój komputer przez ostatnie 5 lat swojego życia wydział dokładnie 3 gry: Fallouta 1 oraz 2, HoMM3 WoG oraz windowsowskiego Pasjansa. W pasjansa gram najczęściej.

Młody wiek niekoniecznie musi oznaczać nieznajomości klasyki. Poza tem z klasyką jest tak, że uraczać się nią można jeszcze długo po wydaniu.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Nieraz ludzie narzekają, że młodzi nie doceniają starych najlepszych gier, a bywa, że sami są po prostu uprzedzeni do 3D :P Bawią mnie zarówno hipsterskie zachowania typu "wszyscy się tym jarają, a ja nie i nie zamierzam", jak również "a to stare gówno, pikseloza i w ogóle tego nie włączę". Żeby coś ocenić, trzeba zagrać - to że kogoś odrzuca grafika, nie znaczy, że może nazwać grę gównem :P Ja sam nieraz zniechęcam się grafiką (pierwsze gry 3D to istna porażka, ale od czegoś musiało się zacząć), ale nie oceniam wtedy gier, tylko ich grafikę (w gry wtedy nie gram, więc też nie mam czego oceniać).


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
OSH
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 391
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:09
Lokalizacja: Lave Station
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: OSH »

Rogo, nie jestem hipsterem, nie cierpię tego okreslenia - po prostu obserwuję co się dzieje i wdzię, że dziś jest NAPRAWDĘ mało wartościowych pozycji, które zapewnią mi rozrywkę na dłuższy czas niż słynne 25 godzin. To raz. Dwa, że od migających kolorków dzisiejszych gier naprawde może rozboleć głowa. Trzy - gatunki gier, któe ukochałem, praktycznie umarły. Cztery - zręcznościówki sa dobre na chwilę, ale nie na dluższe pogranie. Przy czym dłuższe to dla mnie co najmniej MIESIĄC zabawy z jednym tytułem. Ostatnio w poczekalni u dentysty odpaliłem na swoim smartfonie emulator C-64, zaladowałem Laser Squad...i heja! Nawet się nie zorientowałem, jak mi minął czas do wizyty. A to jest gra z 1988 r. Takich gier się już nie robi, bo rynek jest nastawiony na nastolatków, którym NIE WOLNO dać zbyt skomplikowanej gry, bo się zrażą i po zabawie - strumień kasy się wyczerpie!
Nemomon ma rację - teraz wszystko się próbuje opakować w 3D. Nie jestem tak rygorystyczny w podejściu jak on, ale np. jeśli RPG, to tylko w takiej formie, jak w MiM, albo EoB. Takiego czegoś w rodzaju Wiedźmina raczej nie strawię. Herezja? Pewnie dla niektórych tak, ale widok zza pleców bohatera jest dla mnie nie do przyjęcia.


A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LiteOn 52x32x52, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C-64, C-64+1541-II, C-64G, C-16
Dawne Komputery i Gry
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

Wiktor pisze:Mikou@j, wrzuć zrzuty ekrany, napisz kim grasz...
Obrazek

;)


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Ant kiedy cześć druga filmiku?
Po obejrzeniu części pierwszej nabrałem ochoty aby pograć w to Diablo III mimo że nie jestem fanem gier komputerowych. :twisted:


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Proszę ;]



ODPOWIEDZ