Diablo III

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Mikou@j pisze:...przy spotkaniu z elitami i championami robi się zabawa :D
A to nie to samo? Z tego co wiem, to odpowiednikiem championów z D2 jest elita w D3.

Co do siły elity, przedstawiciel Blizzarda oznajmił, że jako grupa będą to najbardziej problematyczni przeciwnicy w grze. Na wyższych stopniach trudności będzie można trafiać na potężne affixowe comba tych istot. Jednocześnie Blizzard zaznaczył, że z elity będzie większa szansa na lepsze przedmioty niż z istot rzadkich (tych żółtych). Można zauważyć, że magiczne przedmioty lecą zazwyczaj, jeśli nie zawsze, z ostatniego zabitego elitarnego przedstawiciela grupy. Czyli nie będzie się już opłacało chodzić na głównych bossów jak to bywało w D2. Teraz przedmiotów będziemy szukać w terenie, gdzie w losowych miejscach mogą pojawić się istoty elitarne.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

bez sensu w grze jest przetłumaczone - Czarownica pffff
Czemu bez sensu? W dwójce była czarodziejka - sorceress, w trójce jest czarownik - wizard (sensownym odpowiednikiem dla płci żeńskiej jest więc czarownica).

ant, do elitarnych zaliczają się chyba potworki niebieskie i złote.

A co do przedmiotów to jest tak jak mówisz, na wyższych poziomach nic złotego (nie mówiąc o pomarańczowych) nie leci z bossów. Ludzie na to narzekają, ale moim zdaniem to świetne rozwiązanie bo zachęca do grania, przeczesywania lokacji, szukania nowych wyzwań. Tak to by wszyscy biegali na każdego bossa po milion razy jak w dwójce :-"

Im dłużej gram tym bardziej widzę że wszystkie rozwiązania wprowadzone w tej części są pozytywne, trzeba się po prostu przyzwyczaić :wink: Ale to raczej norma w grach Blizzarda, jak wychodzi kolejna część danej serii to ludzie narzekają, że to już nie to, że nowe rozwiązania są bez sensu, że gra słaba, a minie trochę czasu to ludzie się przekonują i dochodzą do wniosku że gra świetna. Zobaczycie, dzisiaj mnóstwo graczy narzeka, a za parę lat Diablo 3 będzie świętością do której porównywane będą inne gry :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Mnie też bardzo przypadł do gustu pomysł z lepszym dropem u istot, których trzeba poszukiwać w terenie.
Do tego system NEPHALEM VALOR:
http://games.eska.pl/news/46139


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Proszę, kręć 13 odcinek sagi, jestem ciekaw co dalej, bo sam na razie nie moge sprawdzić. :?


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Odcinek 13.


Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

HunteR pisze: Czemu bez sensu? W dwójce była czarodziejka - sorceress, w trójce jest czarownik - wizard (sensownym odpowiednikiem dla płci żeńskiej jest więc czarownica).
Niby tak, ale mam trochę inne wyobrażenie Czarownicy po prostu ;) I do tej panienki śmigającej z kulami energii mi jakoś nie pasuje.


<DarkFok> Na górze róże...
<DarkFok> Na dole bzy...
<DarkFok> Miłości nie ma...
<DarkFok> Jest Diablo 3


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Ant jak zrobiłeś zbliżenie? Toto aby było widać Czarodzieja z bliska?


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

InsertCoin pisze:Ant jak zrobiłeś zbliżenie? Toto aby było widać Czarodzieja z bliska?
Naciskasz "z" :)


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Ja sobie już przypisałem "k" w opcjach. ;)


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

Rzeźnik na Inferno padł ;)


Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Mikou@j pisze:Rzeźnik na Inferno padł ;)
Idziesz jak burza ]:->

Odcinek 14.


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Jaki pech, były dzisiaj D3 w saturnie i poszły wszystkie zanim się zjawiłem. :cry:


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Zamów sobie tu:
http://www.gram.pl/prod_8QPkJO0_Diablo_III.html
Jeszcze wczoraj było za 179 zł ;]

Ja u nich zamówiłem i dostałem w dniu premiery. Dokładnie 15 maja o godzinie 15:00 kurier przyjechał ^^


Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

Na Ultimie jeszcze dzisiaj mieli za 179zł, ale widać znów wykupili, bo koszyk nieaktywny :D
Propozycja moja jest taka byś się przeszedł, bądź zadzwonił do Tesco, MediaExpert (o ile są w Twoim mieście) z pytaniem, czy przypadkiem nie mają ;)
ant pisze:Mikou@j napisał/a:
Rzeźnik na Inferno padł ;)
Idziesz jak burza ]:->
Drugi akt mnie trochę przystopował, trzeba zdobyć lepsze itemy :D


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Ant niedostępne już dziś. Jakieś fatum, to D3 ciągle mi ucieka. :evil:


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

Tutaj http://www.3kropki.pl/p/4/5/0/diablo_iii_pl.php , a to nie jest wcale zły sklep, mają wysyłkę planowaną dopiero na 15 czerwca. Nie jestem pewien, czy uda ci się dorwać gdzieś wcześniej :/


Awatar użytkownika
InsertCoin
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 156
Rejestracja: sobota 31 mar 2012, 14:35
Lokalizacja: Mame32
Płeć:

Post autor: InsertCoin »

Dorwałem dzisiaj w końcu D3, będzie młócka. :twisted:
Ant Twoje sagi służą mi jako przewodnik po Sanktuarium. :mrgreen:

Edit. Serwery blizarda to padlina, wszystkie zajęte w tej chwili i jakieś błędy. :?


MiM to MiM! :D
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

InsertCoin pisze:Dorwałem dzisiaj w końcu D3, będzie młócka. :twisted:
Ant Twoje sagi służą mi jako przewodnik po Sanktuarium. :mrgreen:

Edit. Serwery blizarda to padlina, wszystkie zajęte w tej chwili i jakieś błędy. :?
Gratulacje :]

Co do serwerów, to prowadzili dzisiaj jakieś prace i pewnie coś tam jeszcze dopieszczają.

Odcinek 15.


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Wiesz ma być nowy patch z tego co tam wyczytałem u nich i pewnie cosik tam przygotowują albo to zwykła konserwacja, bo przecie to chodzi 24 na dobę. Ja standardowo polskiej wersji nie trawię więc hm... z 6 razy ściągałem klienta :mrgreen: nie pytaj czemu bo to historię można napisać i się udało. Zakup, cóż pozostał tylko online przez konto aby mieć ENG.

Miałem także wcześniej napisać ale mam tyle na głowie że nie było czasu.
Ogólnie tak: cały ten turtorial Ant jest bardzo dobry - moje gratulacje. W dużej mierze jest on dobry dla nowych graczy lub tych co nie śledzili stronki Diablo a później Youtuba z relacjami z Bety. Całość do zabicia Leorica było w Becie więc jak ktoś to oglądał to miał z górki w pewien sposób, chociaż jak wiemy wiele rzeczy się pozmieniało po odpaleniu gry. Obraz na szczęście pozostał więc i tak było łatwiej.

Jedynie szkoda, że Czarodziejkę wybrałeś na początek ale moze w sumie i dobrze, bo ona dopiero później dostaje skrzydeł, dość podobnie jak Doktorek - przynajmniej widzowie się nie nudzą bo trza czasem kombinować jak przed różnymi cudakami będzie trza uciekać i rożne strategie stosować :mrgreen: . Dobrze na pewno że Demon Huntera nie wybrałeś bo na sam początek to jest nudny jak flaki z olejem - dopiero dalej zaczyna się zabawa. Pisze tu oczywiście o Normalu.
Wymiataczami są Barbarzyńca i Mnich. To co oni robią to jazda bez trzymanki - gram Mniszką i to co się dzieje hehe.... ale w między czasie rozwijam Czarodziejkę i Doktorka bojak znam zycie pózniej ci wymiatacze bez wsparcia na wyższych poziomach będa mieli przesrane. Do Hunterka to sięmusze przekonać - 9 level i mnie mierzi.... i jestem na nie [-( ale się przekonam pewnie w końcu.

Na pewno barbarzyńcą grac nie będę bo jak se przypomnę jak razem z Paldynem te ich pogo i techno party z dwójki to mnie mierzi :mrgreen:

Ogólnie wrażenia super jak dla mnie. I tak jak pisałem turtorial Ant na prawdę wypasik więc dalej go kontynuuj dla chwały potomnych :mrgreen:


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

stave Mnich i Barb na Inferno są jedynie dobrzy to kite'owania mobków, by Czarka, DH i Shammy mogli zrobić rozpierduchę :P
Czarka robi tak nieziemski rozpiernicz, że głowa boli :D

No i oczywiście serwery logowania mają przeciążone xD


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

czyli jest to co napisałem - wymiatacze dostają po dupie :mrgreen: hehe


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
ant
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 496
Rejestracja: niedziela 25 lip 2010, 23:10
Lokalizacja: Darłowo
Płeć:

Post autor: ant »

Ja mam w tej chwili trzy postacie:
1. Czarownik - postać Let's PLay'owa do nagrywania
2. Łowca Deomów - postać, która jest w rozgrywce o krok przed postacią Let's Play'ową (aby wybadać, co się będzie działo i czasem przygotować do komentowania)
3. Czarownik - moja główna postać. Poziom 47, za połową III aktu na Koszmarze. Gram nią w singla i multi z losowymi osobami. Super łatwo nie jest, bo nie chcę jeszcze korzystać z aukcji, tylko gram ze sprzętem, który sam znajdę/wytworze u kowala/kupię u NPC. Ogólnie super mi się gra tą postacią.

Pomału przymierzam się do stworzenia postaci HC, mnicha albo barbarzyńcy.

Jakby co, to podaję mój battletag: Procjon#2887
stave pisze:...turtorial Ant na prawdę wypasik więc dalej go kontynuuj dla chwały potomnych :mrgreen:
Dzięki :] Pozdrowię Cię w którymś z najbliższych odcinków :mrgreen:


Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Nie chodzi chyba o przeciążenie serwerów. Mają jakieś problemy z AH.

A widzieliście newsa? D3 to, jak dotąd, najszybciej sprzedająca się gra na PC w historii.


Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Mikou@j »

AH stoi na zupełnie innych serwerach ;)
Był problem z serwerami logowania po prostu. Jak komuś się udało, to potem już mógł grać bez problemu :)


Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

Wiesz mi wczoraj ładował Patcha jakiegoś no i później cały czas serwer full itd ale się jakoś wbiłem na 40 min przed snem. W sumie dzięki temu skończyłem do projektu Przedpola :mrgreen:
Co do samej gry - wiesz ja w sumie od cześci pierwszej uwielbiałem zawsze Czarownika/ Czarodzieja etc - zwał jak zwał - dopiero Bhaal dał mi to czego cały czas mi brakowało czyli Zabójczynie :mrgreen:
Tutaj w sumie byłem napalony na Huntera bo po filmikach widziałem że to cosik będzie z lekka powiązane z Zabójczynią ale jak zacząłem grać to jakoś nadal uważam że na początek gry jest nudna - strasznie się ja prowadzi - u kumpla widziałem już postać 60 levelowa i nie ma co porównywać. Pewnie jak się nagram Czarodziejka, Mniszką i Doktorką to pewnie wrócę do Hunterki.

Co do domu aukcyjnego - na razie tez tego nie ruszam - jako, ze tak fajnie zrobili z kowalem, skrzynką i kasą wolę na razie sam rozwinąć swoją Czarodziejkę oraz Mniszkę opierając się także na tym co wytworzę i znajdę. Zwyczajnie wpierw chcę poznać grę.

Praktycznie robię w sumie to samo co w dwójce - wpierw singiel na 3 poziomach i później MULTIrzeźnia :mrgreen:
Battlelaga później podam bo to idzie od mojego nicka ale nie pamiętam cyferek. Jak już trochę rozwinę te postacie wtedy się jakoś zgadamy. Na razie wiesz czasowo jestem ograniczony, rodzina, firma, projekt i dopiero Diablo.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
ODPOWIEDZ