Fury Of Dracula

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Valdi pisze:
Nemomon pisze:Wampir jako nazwa nie był w ogóle brany pod uwagę.
Cudnie...
Cóż widać, że spece od marketingu w Galakcie wiedzą lepiej ;) :D


Awatar użytkownika
Kaktus+ [Autor tematu]
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

Cóż widać, że spece od marketingu w Galakcie wiedzą lepiej ;) :D
Nie od dzisiaj wiadomo, że tam marketing nie istnieje.


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Wreszcie sie z instrukcja zapoznałem. Jest sporo do ogarnięcia ale wydaje sie wszystko dokładnie opisane. Gra zdaje sie oferować wiele mozliwosci, wygląda to naprawde zachęcająco. Ciekawe czy wyprze na jakiś czas Talisman podczas weekendowych spotkań ze znajomymi czy jednak mimo wszystko pozostaniemy w świecie magi i miecza a Dracula bedzie tylko raz na ruski rok w użyciu... Za te cene szkoda zeby sie kurzyła na półce


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Grałem w wersję angielską i była naprawdę miodna, aczkolwiek ja należę do bluźnierczej grupy w której (nie bijcie) TMiM się raczej kurzy i jest wyciągany od czasu do czasu (ale mogę tak powiedzieć o każdej grze, gdyż mam ich dwie wypchane szafy, a regularnie gram tylko w Descenta i prowadzę sesję w 4 edycji D&D - wszystko inne z doskoku). Plusem Drakuli jest na pewno to, że można grać w dwie osoby i w więcej i za każdym razem rozgrywka ma swój nieco odmienny urok. Jak gracie w dwie osoby gracz prowadzący łowców ma pełną kontrolę nad ich poczynaniami, na więcej osób zderzają się różne koncepcję, a jak do tego dojdzie reguła ,że wygrywa tylko ten łowca, który uzbiera najwięcej punktów to mamy już nielada kombinowanie :)


ODPOWIEDZ