Talisman: Magia I Miecz Góry

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Do mnie tez juz dotarło to cacko :grin:
Przejrzałem zawartość pudełka i ilościowo wszystko sie zgadza, musze jescze tylko sprawdzic dokładnie wg spisu zawartości karty Gór bo widze ze takowy sie juz pojawił.
Na pierwszy rzut oka niemal wszystko wygląda cudnie. Grafiki kart są bardzo ładne, rewersy kart Gór i Reliktów sa piękne. Rewersy nowych kart Zakleć i Przygód nie sa wyblakłe jak to było w Królowej Lodu, mają ten sam odcień co te z pozostałych dodatków. Pudełko śliczne. Nie wczytywałem sie jeszcze w treści nowych kart ale zauwazyłem, ze troche kart sie powtarza z Królowej Lodu, zwłaszcza Wrogów w mroźnym klimacie ale nie tylko bo są i Zdarzenia.
Przy tych wszystkich zachwytach jest tez jeden minus - figurki. Są poprostu kiepskie. Te z Podziemi były kiepskie ale potem z Królowej Lodu juz bardzo dobre wiec myslałem, ze to juz sie nie powtórzy. Wyglądają na takie kruche, łatwo sie wyginają i do tego te wszystkie odstające elementy jak miecze itp. Jeśli ktoś bawi sie w malowanie to chyba bedzie miał spory kłopot. Laska, która dzierży Alchemik jest taka cieniutka jak włos z pędzla prawie. A najgorzej wypada Leśny Duszek. Nie dość, ze to mała figurka to jest taka licha, ze strach nią grać zeby jej nie zniszczyć w palcach. Trzeba bedzie nimi delikatnie grać. Ech gdzie te śliczne masywne figurki jak w podstawce...
No ale to tylko jeden minus zdaje się. Poza tym wszystko wygląda cud miód. Napewno na dniach zagram to sie podziele wrazeniami


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
jablo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:41
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: jablo »

No to tylko pozazdrościć. Ja zamówiłem przez Rebela, więc jeszcze poczekam. Mam tylko nadzieję przed wekendem dojdzie, bo szykuje się mała partyjka.


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Bo trzeba zamawiać u Galakty, to jedyna rozsądna przedsprzedaż ;-)

Sprawdziłem dokładnie wszystkie karty i zgadzają się co do sztuki zgodnie z opisem zawartości. Kurcze ileż tu ciekawych kart Zdarzeń, Nieznajomych, Miejsc i Przyjaciół. Do tego cała masa nowych przedmiotów czyli tzw. Drobiazgów, bardzo fajna sprawa. Oj coś czuje, ze Góry beda krainą odwiedzaną kilkakrotnie podczas kazdej rozgrywki. Warto sie tam zapuszczac chocby tylko w poszukiwaniu tych wszystkich szlachetnych kamieni i róznorakich eliksirów.


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

spoileruj! niektórzy tutaj z ciekawości się zaraz wykończą


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Karty faktycznie są dość ciekawe ale tylko kilka jest naprawdę niebezpiecznych.
Kilka kart jest niestety krzywo obciętych. ](*,)


Obrazek
Awatar użytkownika
YoJin
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 210
Rejestracja: sobota 25 kwie 2009, 15:12
Lokalizacja: s-ec
Płeć:

Post autor: YoJin »

Roland pisze:Bo trzeba zamawiać u Galakty, to jedyna rozsądna przedsprzedaż
No niekoniecznie, w rebelu zaplacilem za Góry + Paczka koszulek + przesylka kurierem 117.85 zł. W galakcie zaplacilbym 115,90 wiec ...... mam 50 koszulek za 2 zł ;)

A dzien zwloki odżałuje.... :P


Bez Ciebie schnę jak mokry chomik na patelni...
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Kufir pisze:Karty faktycznie są dość ciekawe ale tylko kilka jest naprawdę niebezpiecznych.
Kilka kart jest niestety krzywo obciętych. ](*,)
Rzeczywiście mało jest naprawde niebezpiecznych kart, ale od czego są Podziemia ;-)

U mnie na szczescie wszystkie karty wyciete elegancko, moze Galakta wymieni Ci te karty jesli to bardzo rzuca sie w oczy?
Cud, ze te kruche figurki przetrwały podróż...

Czy pisąłem juz, ze plansza wygląda pięknie? :smile: Jest kilka naprawde fajnych obszarów, kilka takich na których trzeba ciągnąć karte nawet jesli juz jakas tam lezy.

Świetna sprawą jest tez to, ze wśród 12 nowych kart do talii Przygód z podstawki az 10 moze nas przenieść bezpośrednio na plansze Gór i to nie tak jak zapadnia z Podziemii, ze na wejście ale rózne karty w rózne czesci Gór moga nas zanieść


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
jablo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:41
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: jablo »

YoJin pisze:
Roland pisze:Bo trzeba zamawiać u Galakty, to jedyna rozsądna przedsprzedaż


A dzien zwloki odżałuje.... :P
Coż, niewiedza..

Ale jeżeli jest to dzień, dwa, to dam rade :D

Sacreed Poola już napewno zamówię z bezpośrednio od Galakty.


filosss
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 11:56
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: filosss »

A czy w Waszej paczce figurki również były umieszczone nie w przegródce obok kart, a pod kartonem? Potrafią napędzić stracha "chińscy monterzy":)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nieźle przepłacacie :P Ja zamówiłem na zgrami.pl za 99zł, odbieram na miejscu i już nie dokładam do tego ani złotówki za przesyłkę :) A to że grę będę miał parę dni później niż reszta to do przełknięcia :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
filosss
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 15
Rejestracja: środa 14 sty 2009, 11:56
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: filosss »

HunteR pisze:Nieźle przepłacacie :P Ja zamówiłem na zgrami.pl za 99zł, odbieram na miejscu i już nie dokładam do tego ani złotówki za przesyłkę :) A to że grę będę miał parę dni później niż reszta to do przełknięcia :wink:
Wiesz, dla wielu wieloletnich fanatyków tej gry czas otrzymania gry jest o wiele ważniejszy niż kilkunastozłotowa różnica w cenie. Oczywiście mam na mysli tych fanatyków, dla których wydatek związany z nabyciem talismanu nie jest większym problemem...


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

filosss pisze:o wiele ważniejszy niż kilkunastozłotowa różnica w cenie.
Pozatym ta różnica wynika przede wszystkim z odbioru osobistego a nie wszędzie jest z grami.pl


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

U mnie TMiM ostatnio jest pod kreską, to nie spieszę się z zakupem. Z racji, ze znacząco rozbudowałem starego MiMa o nowe dodatki autorskie, teraz to on wiedzie prym.
Poza tym, coś odrzuca mnie od tego dodatku. Ze wszystkich informacji wynika, że jest to dodatek w stylu starych dodatków autorskich do MiMa: "chodzę sobie chodzę, ciągnę karty i dalej chodzę"...


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Właśnie przyszedł kurier :D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Na tym polu "Górska Przełęcz" to będzie wielki tłok z kartami. Zawsze ciągniemy jedną kartę nawet jeśli jakaś już się tutaj znajduje. Znaczy się że jak są już tutaj np. dwie karty i tak losujemy następną?

Ja tak bynajmniej rozumiem tą instrukcję.


Obrazek
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Nie wazne ile tam lezy kart i tak losujesz kolejną. Mnie sie to podoba. Moze być ciekawie. Załóżmy, ze wylosujesz tam jakies Wroga i go nie pokonasz, potem staje tam kolejny gracz i znowu losuje Wroga. Teraz ma dwóch, jesli ich nie pokona to potem moze byc tam trzech Wrogów itd. Zreszta w Górach sa tez karty, które niszcza inne kart przygód wiec wiecznie tam lezec nie beda


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

Są też obszary gdzie losujemy kartę ale po zakończeniu tury wszystkie karty z tego obszaru odrzucamy na stos kart. (Czy jakoś tak), takie automatyczne czyszczenie planszy, fajne patenty.


Obrazek
karger
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 16 lis 2009, 13:33
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: karger »

właśnie obejrzałem sobie wszystkie karty i uważam, że jest całkiem nieźle. Ciekawe karty, nowe możliwości tylko te relikty...
ktoś pisał, że dodatek jest lajtowy - moim zdaniem można nieźle się naciąć bo jest kilka mogących przemienić w małego zielonego płaza a to jest dużo bardziej bolesne niż najbardziej napakowany wróg.
W weekend pierwszy test grywalności :)


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Napewno jest lajtowy pod względem Wrogów bo większość z nich ma niskie parametry (1,2,3 lub 4) a tylko kilku jest silniejszych. Najmocniejszy chyba ma 8. No i wogóle nie ma tam az tak duzo kart wrogów. Jesli w Podziemiach były to mniej wiecej 2/3 wszystkich kart to tu jakas 1/4. Za to jest duzo Nieznajomych, Zdarzeń i Miejsc na których mozna sie rzeczywiście naciąć. Takze na brak przygód napewno narzekac nie bedzie mozna.
U mnie pierwszy test grywalności juz jutro :mrgreen:

[ Dodano: Sro Lis 17, 2010 10:44 pm ]
Jestem juz po pierwszej partii z Górami. Naprawde fajny dodatek. Przetestowani zostali Góral, Wampirzyca i Łotrzyca. Zdolność Górala pozwalająca mu szarżować bardzo sie przydaje mimo iz ceną jest strata tury, zwłaszcza w poczatkowej fazie rozgrywki. Jest to postać, którą sie niezle gra jedynie na planszy Gór bo jest tam kilka obszarów Wzgórza, na których Góral moze ciągnąć dwie karty zamiast jednej a poza tym jest mało ciekawy. Wampirzyca wiadomo - mocna postać, jedna z ciekawszych. To, ze moze odebrac dowolnego Przyjaciela spotkanemu Poszukiwaczowi bardzo wkurza innych graczy wiec staraja sie trzymac z dala od niej :mrgreen: Pozytywnie zaskoczyła mnie Łotrzyca. Sądziłem, ze to marna postac a naprawde fajnie sie nią gra. Bardzo przydatna jest w krainie Zewnętrznej (na której zreszta toczy sie wiekszość rozgrywki) jej trzecia zdolność. No i bonus do ataku przy walce z kilkoma Wrogami naraz tez jest dobry.
Tak jak przypuszczałem Góry to kraina, do której warto sie zapuszczac wiele razy w ciągu jednej rozgrywki. Mozna sie tam naprawde potęznie obłowic, co chwila trafiamy na jakies szlachetne kamienie, które w Mieście mozna na złoto wymieniać. Nie wiedzielismy na co je wydawać. Poza tym cała masa tam róznych eliksirów itp. Świetne karty Miejsc, Nieznajomych i Zdarzeń (lawiny, wulkany, zasadzki), co chwile dzieje sie cos ciekawego i głównie na te karty trzeba uważać a nie na Wrogów jak w Podziemiach. Paru fajnych Przyjaciół tez mozna tam spotkać. Teraz gdy są juz trzy plansze naprawde jest gdzie chodzić.


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

I do mnie konkursowe Góry dotarły. Kart wszystkich nie przejrzałem, coby nie psuć sobie zabawy, ale te, na których ciekawość nie pozwoliła nie zawiesić oka, prezentują się bardzo fajnie.

Szczególnie uradował mnie fakt, że już fabrycznie włożone do pudełka karty sprawiają wrażenie potasowanych, nie będę więc musiał tracić czasu przed pierwszą rozgrywką. Inna sprawa, że w ramach tasowania Przygody, Zaklęcia i Relikty zaplątały się między Góry i trzeba je było łuskać, ale to w gruncie rzeczy szczegół :)

Dodatek dostarczył mi też trochę strachu, kiedy po rozpakowaniu wszystkich widocznych z wierzchu elementów skonstatowałem, że nie mam figurek. Potrząśnięte pudełko posłusznie jednak odpowiedziało grzechotem i zaraz się domniemana zguba pod wypraską (czy jak to się tam zowie) znalazła. Ale zaraz potem dopadła mnie kolejna fala obaw, gdy spostrzegłem w woreczku figurek białą prostopadłościenną bryłkę. Sądziłem, że zamiast jednej z postaci będę miał jakąś kostkę marmuru albo czegoś w ten deseń, ale po bliższym oglądzie okazało się na szczęście, że to tylko odrobina styropianu, w którą Leśny Duszek wsadził rękę :-P

A co do samych figurek, wydaje mi się, że ich jakość, wbrew temu, co się tutaj mówi, tak niska wcale nie jest. Owszem, ostrza, włócznie i laski ze swą giętkością sprawiają nieco makabryczne wrażenie, ale detali pokroju żłobień na zbroi Walkirii, fałd sukni Wampirzycy czy zdobień na lasce Alchemika również nie brakuje. Ba, wydaje mi się wręcz, że figurkowy Alchemik wygląda lepiej niż jego odpowiednik z karty :-P

Podsumowując, dodatek wygląda cudnie. Nie mogę się już doczekać pierwszych testów, w najbliższy weekend, mam nadzieję.


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Wspomnij pewnego nemo wyciągając kartę Smoczych zębów lub któregoś z klejnotów za pozory fabuły. ;)

Ah, i uważaj, by Poszukiwaczowi skarbów przypadkiem nie sprzedać swoich prywatnych klejnotów rodzinnych :P


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Draugnimir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
The Gauntlet PL
The Wildland PL
Umiejętności
Posty: 2086
Rejestracja: sobota 21 mar 2009, 14:04
Lokalizacja: Szczerców (woj. łódzkie)
Płeć:

Post autor: Draugnimir »

Czyżby w ramach tłumaczenia pojawiło się troszkę dodatkowego, klimatycznego tekstu? :D


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Jeśli w Mieście odwiedzisz Alchemika, możesz odrzucić Szmaragd, aby otrzymać 2 sztuki złota.

oraz:

Możesz odrzucić Zęby, tuż przed rozpoczęciem walki. Rzuć 1 kością i dodaj wynik do swojej skuteczności ataku.

;)

[ Dodano: Czw Lis 18, 2010 8:29 pm ]
Obrazek


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Draugnimir pisze:Szczególnie uradował mnie fakt, że już fabrycznie włożone do pudełka karty sprawiają wrażenie potasowanych, nie będę więc musiał tracić czasu przed pierwszą rozgrywką. Inna sprawa, że w ramach tasowania Przygody, Zaklęcia i Relikty zaplątały się między Góry i trzeba je było łuskać, ale to w gruncie rzeczy szczegół
U mnie było dokładnie tak samo, myślałem ze mi kart brakuje dopóki nie przejzałem dokładnie talii kart Gór.
Draugnimir pisze:Dodatek dostarczył mi też trochę strachu, kiedy po rozpakowaniu wszystkich widocznych z wierzchu elementów skonstatowałem, że nie mam figurek. Potrząśnięte pudełko posłusznie jednak odpowiedziało grzechotem i zaraz się domniemana zguba pod wypraską (czy jak to się tam zowie) znalazła. Ale zaraz potem dopadła mnie kolejna fala obaw, gdy spostrzegłem w woreczku figurek białą prostopadłościenną bryłkę. Sądziłem, że zamiast jednej z postaci będę miał jakąś kostkę marmuru albo czegoś w ten deseń, ale po bliższym oglądzie okazało się na szczęście, że to tylko odrobina styropianu, w którą Leśny Duszek wsadził rękę :-P
Figurki schowane pod wypraską były juz w Podziemiach wiec tu mnie nie zaskoczyli, odrazu wiedziałem gdzie szukać. A tę odrobine styropianu też miałem u siebie ;-)

Z Górami gra zdecydowanie nabiera rumieńców, zwłaszcza jesli ktoś lubi wędrówke i eksploracje. Za te wszystkie drogocenne kamienie, które mozna tam znależć mozna sie dorobić góry złota. Fajne są tez róznego rodzaju magiczne żródła, na których kładzie sie dwa rodzaje żetonów. Alternatywne zakończenia są wreszcie jakieś sensowne. No i grafiki praktycznie wszystkich kart są piękne.


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Astropata
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1134
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 17:18
Lokalizacja: Józefów
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Astropata »

fajnie się chodzi po górach ze stosem trinketów xD W jednej z partii miałem około 25 chyba :D (Nemo mnie strofuje, że 15 ;p)


ODPOWIEDZ