Jaki kolejny dodatek???

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Talisman Magia i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Portent - możesz otrzymać, jeżeli chcesz.

Grałem z nagrodami, gdzieś nawet pisałem o tym, chyba w temacie o Sacred Pool. Same z siebie są one bardzo przyjemne, i naprawdę potrafią trochę zmienić grę. Problem, przynajmniej w moich grach, jest taki, o jakim Draugnimir wspomniał - nikt nigdy z własnej woli nie podejmuje się zadania, bo nie warto. Chyba, że może wciąż pokutuje u nas pamięć, że skoro przez tyle lat graliśmy jakby zadań nie było, to i nawet teraz, gdy nagrody są sexowniejsze, to i tak nikomu nie chce się fatygować. Po prawdzie, nagrody za zadania mogą ujrzeć światło dzienne jedynie wtedy, gdy grasz na ending - Zadania Czarownika z house zasadą, że jednak otrzymujesz nagrodę za każde wykonane zadanie.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Rozumiem. U nas akurat minimum 1 osoba łapie się zadania podczas gry. Czasami dwie osoby. Zgaduję że gdyby częstotliwość wzrosła do 3-4 zadań w sumie podczas gry, to pewnie byłoby w sam raz.

Z innej beczki, karty ekwipunku. Zgadzam się że ich ilość prawdopodobnie wzrośnie. Jest sporo kart przygód oraz nawet obszar, które dają dowolną broń albo dowolny pancerz. Obecnie nie ma praktycznie wyboru, bo kto zastanawiałby się czy wybrać zbroję czy hełm. Sporo jest tutaj do rozwinięcia.


Awatar użytkownika
Roland [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

No ekwipunek przydałoby sie rozwinąć. Juz niekoniecznie o bronie dające bonusy do siły ale moze jakies przedmioty wielokrotnego uzytku przydatne w trakcie gry, tylko co by to mogło byc to nie wiem...


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

czyżby temat zdechł czy skończyły się opcje Miasto-Las-Las Miasto? :mrgreen:


Awatar użytkownika
Arbaal
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 302
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 13:59
Lokalizacja: Ze Świata Pomiędzy... a tak na serio to Krk :)
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Arbaal »

Tu nie wolno rozmawiać o Miastach, Lasach i Kosmicznych Otchłaniach bo stajemy się monotematyczni :mrgreen:


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
jablo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:41
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: jablo »

A ileż można klepać o tym samym :)


Awatar użytkownika
Roland [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Coś długo FFG trzyma graczy w niepewności na temat kolejnego dodatku. Mogliby juz zdradzić te wielka tajemnice, ze teraz bedzie to Las, wtedy skończyłyby sie te spekulacje bo oczywistym stałoby sie ze nastepne bedzie Miasto :razz:


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

A może jednak zrobią niespodziankę i najpierw wydadzą Miasto, żeby było gdzie wydawać pieniądze z Gór, a dopiero wtedy Las, albo jakiś zupełnie inny dodatek, np. WKO?

/Nie wiem ile razy to już było powiedziane, ale skoro inni mogą, to ja też chciałem to napisać ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Misiek
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Arena
Bestia
Pakiety Rozszerzające
Posty: 3374
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 22:35
Lokalizacja: Burghausen
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Misiek »

Myślę, że nie wydadzą teraz Miasta. Pewnie będzie to Las, raczej nie będzie nowych plansz innych niż w poprzedniej edycji.


Awatar użytkownika
Astropata
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1134
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 17:18
Lokalizacja: Józefów
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Astropata »

Ciekawe kiedy zdesperowana administracja zamknie ten temat xD

Mam wrażenie, że użytkownicy już się bawią pisaniem o Lesie i Mieście i mamy fajny spam-topic który od wieków nie jest konstruktywny .

Gdybym był twórcą gry to bym dla żartów po czytaniu takich postów nie zrobił ani Lasu ani Miasta :D

Proponuję skupić się bardziej na linii wydawniczej pod kątem dodatków nieplanszowych, bo tu mamy w istocie wielką niewiadomą i tu nas jeszcze czymś zaskoczą. Jak dobrze liczę to jeszcze 2 lub 3 co najmniej karciane nas czekają. Często osnute są wokół jakiejś postaci, więc może czeka nas np dodatek będący wariacją na temat Czarnego Rycerza, mało lubianego i odwiedzanego pola. Albo dodatek o ukrytej polanie. A może, skoro już mieliśmy Relikty i Skarby, karty stajni, nagrody za zadania i sporo nowych rozwiązań karcianych, to pojawi się alternatywny set zaklęć-nagród, potężnych czarów będących gratyfikacją za coś. Albo pula nagród za modlitwy, alternatywnych do "zaklęcie", "punkt losu" etc. Możliwości są nieskończone i z pewnością może być lepsza zabawa ze spamowaniem na ten temat, niż wałkowanie leśno-miejskich dywagacji na okrągło :D


Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Gdyby nie zachęty Kaktusa i Rogo to temat miałby znacznie mniej spamu

tematy nieplanszowe były już tutaj przerabiane. Ze swojej strony obstawiam, że czeka nas dodatek Smoki. Przede wszystkim dlatego, że w podstawce mieliśmy 3 smoki , czyli około 3%, a od tego czasu doszedł harpagoński, mroźny i orientalny, w sumie 6 smoków. Razem z Sacred Pool i kilkunastoma kartami z dodatku planszowego będziemy mieli niecałe 400 kart, stąd smoki zajmują około 1.5 %. Moim zdaniem FFG specjalnie zmniejszało procent smoków w talii, żeby teraz wyskoczyć z dodatkiem smoczym. Załóżmy, że ostatecznie kart przygód będzie 500, gdyby smoków było 20 w sumie (4%) to równowaga w grze nie byłaby zaburzona w porównaniu do samej podstawki. Wszystkie obliczenia są oczywiście "na oko", ale myślę że bez problemu udowadniają że 10 albo trochę ponad smoków mogłoby się pojawić w jakimś dodatku karcianym.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Gdyby nie spam, który podsumowałem kilka postów wyżej, to by nie było moich zachęt. A, że niektórzy (nie będę wymieniał nicków) pisali o Lesie i Mieście po kilka razy, to ja też mogę sobie raz pozwolić, o!

A, że to jest spam topic, to na ShoutBoxie wspomniałem z miesiąc albo i 2 miesiące temu, ale nikt się tym nie przejął.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Dobra, ten temat ma zbyt wiele stron, by go zamknąć. Więc ja go nie chcę zamknąć. I go nie zamknę, jeżeli przestaniecie dookoła Wojtek pisać o Mieście/Lesie. Przynajmniej wstrzymajcie się, kiedy FFG ogłosi, że następnym dodatkiem jest Las lub Miasto.

Życzę miłego dnia~


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Jak sądzicie jakie smoki powrócą z 2 edycji? (zakładając że czeka na dodatek karciany w którym smoków trochę będzie) czy macie może listę wszystkich smoków z opisem ich umiejętności? (z 2 edycji)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Dragon King Król Smoków

A terrifying Dragon King has destroyed the Crown of Command. You must defeat it in combat to win the game. The Dragon King has 12 strength, and 5 lives and you must battle it to the death all during one turn. If you are killed, the Dragon King regenerates its lives to await the next challenger.

---

Bronze Dragon Czerwony Smok (s8)

A mighty Bronze Dragon has its lair in this space. It will remain here until it is killed.

---

Mountain Dragon (s8)

The Mountain Dragon breathes fire on you. You must roll one die with the following results: higher than your craft – lose 1 life, and your turn ends; equal to or less than your craft – no affect, but the Dragon then attacks you as normal. It will remain here until it is killed.

---

Red Dragon (s8)

A huge Red Dragon is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Sea Dragon (s8)

A huge Sea Dragon has left its watery realm and is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Shadow Dragon (s8)

A foul Shadow Dragon has made its lair in this space. It will remain here until it is killed.

---

Storm Dragon (s8)

A Storm Dragon is terrorising this space. If you possess any Armour, Battle Armour, Broken Helmet, Broken Shield, Broken Sword, Chainsword, Damaged Armour, Dragon Bane, Dragonhelm, Force– Shield, Full–Face Helm, Helmet, Kite Shield, Magic Helmet, Magic Shield, Plate Mail, Psi–Helmet, Runesword, Shield, Stiletto, Sword, or Two–Handed Sword you must lose 1 life before you fight with the Dragon. It will remain here until it is killed.

---

Zombie Dragon (c7)

A terrifying Zombie Dragon is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Amber Dragon (s7)

The Amber Dragon breathes fire on you. You must roll one die with the following results: higher than your craft – lose a life and your turn ends; equal to or less than your craft – no affect but the Dragon then attacks you as normal. It will remain here until it is killed.

---

Blue Dragon (s8)

The Blue Dragon breathes fire on you. You must roll one die with the following results: higher than your craft – lose a life and your turn ends; equal to or less than your craft – no affect but the Dragon then attacks you as normal. It will remain here until it is killed.

---

Chinese Dragon (s6, c6)

The Chinese Dragon is very wise and quite hostile. It will attack you using either strength, or craft depending upon which of your attributes is the weakest (do not include combat, or psychic combat add ons). If you are defeated you must lose 1 life, and 1 magic object of your choice (discard). The Chinese Dragon will remain here until it is killed.

---

Cloud Dragon (s8)

A monstrous Cloud Dragon is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Dragon (s7)

A Dragon is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Dragon Prince (s9)

One of the Dragon King’s younger brothers has made his home in this space. He will remain here until he is killed.

---

Dragon’s Lair (s7)

A Dragon is guarding a huge hoard of treasure in this space. Fight it as normal, except that if you defeat
it roll one die and take that number of gold counters. The Dragon will remain here until it is killed.

---

Emerald Dragon (s7)

An Emerald Dragon breathes fire on you. You must roll one die with the following results: higher than your craft – lose 1 life; equal to, or less than your craft – no affect, but the Dragon then attacks you as normal. It will remain here until it is killed.

---

Frost Dragon (s8)

A terrifying Frost Dragon is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Gold Dragon (s8)

A huge Gold Dragon is terrorising this space. It will remain here until it is killed.

---

Gold Dragon (s8)

The Gold Dragon breathes fire on you. You must roll one die with the following results: higher than your craft – lose a life and your turn ends; equal to or less than your craft – no affect but the Dragon then attacks you as normal. It will remain here until it is killed.

---


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Roland [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Ja gram od przeszło miesiaca ze Smokami Erestora i to jest rewelacja! co prawda burzą one nieco równowage w grze bo róznorakich wrogów Smoków jest tam kilkadziesiąt i wiekszość znich ma paramtery siły/mocy na poziomie 7-8-9 + co drugi ma jakieś specjalne zdolności przez co poziom trudności w grze poszedł mocno w góre. Ale jest tam tez sporo ekwipunku, nieznajomych i przyjaciół wspomagajacych w walce ze smokami, takze gra jest mega ciekawa i wymagająca z tym dodatkiem. Nie wiem jak wygladał dodatek Smoki do starej edycji MiM i na ile te Smoki Erestora sa na nim wzorowane ale gdyby do nowej edycji Talismana pojawiły sie Smoki w takiej formie w jakiej obecnie gram to byłbym wniebowzięty. W zasadzie podczas gry nie przeszkadza, ze karty autorskie jakościa druku odstaja od oryginalnych ale oryginał to zawsze oryginał i chciałbym aby FFG zrobiło kiedyś ten dodatek jako jeden z karcianych.


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Kilkadziesiat to raczej nie. Raz ze rownowaga by zniknela, a dwa ze spotkanie ze smokiem przestaloby miec w sobie cos niezwyklego. ("znowu smok?? łeee, ja chcę lodowcego łosia! - on jest bardziej niezwykły")

Ciekawe jak wyszedłby taki smoczy dodatek, z kart zaprezentowanych przez Nemo widać że nie ma już specjalnie zdolności smoczych , z których FFG mogliby skorzystać, a robienie kilkunastu smoków zionących ogniem albo nic nie robiących a różniących się jedynie umaszczeniem mogłoby być dość nudne. Innymi słowy, jeśli FFG zrobią Smoki, to pewnie zobaczymy w nich coś nowego :)


Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Dziękuję za miłe słowa o "Smokach" Ja również nie wyobrażam sobie gry bez tego dodatku, chociaż zmieniłbym co nie co (np nagroda za Smocze Łzy i Smocze Jajo wydaje mi się być nieadekwatna do trudności ich zdobycia). Fajni by było, gdyby wyszły oficjalne Smoki z planszą i kilkuset kartami (jak Podziemia). Chciałbym, żeby znacząco podnosiły one stopień trudności, coś na wzór mojego dodatku, i żeby Pokonanie powiedzmy Króla Smoków było Alternatywnym Zakończeniem bo dla mnie standardowa Korona Władzy sprawdza się tylko przy grze na samej podstawce... z dodatkami jest ona już za prosta.


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Jest już demon lord z 12 mocy więc pewnie będzie i dragon king z 12 siły jako alternatywne zakończenie.

Wątpie natomiast żeby powstała plansza smocza, mamy już podziemia w których chodzi o bijatykę, a gdyby smoki wyrzucić na jakąś poboczną planszę to nie stanowiłyby absolutnie żadnego zagrożenia. Po prostu do tej krainy wybieraliby się tylko podpakowani poszukiwacze. Jeśli z kolei smoki dołączą do podstawki, to zaczną polować na słabszych bohaterów i poziom zagrożenia wzrośnie.


Awatar użytkownika
Roland [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

guciomir pisze:Kilkadziesiat to raczej nie. Raz ze rownowaga by zniknela, a dwa ze spotkanie ze smokiem przestaloby miec w sobie cos niezwyklego. ("znowu smok?? łeee, ja chcę lodowcego łosia! - on jest bardziej niezwykły")

Ciekawe jak wyszedłby taki smoczy dodatek, z kart zaprezentowanych przez Nemo widać że nie ma już specjalnie zdolności smoczych , z których FFG mogliby skorzystać, a robienie kilkunastu smoków zionących ogniem albo nic nie robiących a różniących się jedynie umaszczeniem mogłoby być dość nudne. Innymi słowy, jeśli FFG zrobią Smoki, to pewnie zobaczymy w nich coś nowego :)
Popatrz na te karty https://picasaweb.google.com/playandgai ... 7158197506
Jest tu cała masa wszelkiej maści smoków i wcale nie są nudne mimo iz jest ich tak duzo w tym dodatku. I wcale nie zieją jedynie ogniem a własnie mają cała game ciekawych zdolności. Zaręczam ci, ze grając z tymi kartami nudy nie doświadczysz nawet jesli bedziesz wyciagał smoka za smokiem ;-)


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Powyżej jest link do pojedynczej karty. Link do albumu tutaj: https://picasaweb.google.com/playandgai ... flashalbum#

Poza tym dodam jeszcze, że karty są tutaj w bardzo słabej jakości dla szybszego i wygodniejszego przeglądania. W paczce karty są w jakości do druku ;)


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Roland [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Erestor pisze:Dziękuję za miłe słowa o "Smokach" Ja również nie wyobrażam sobie gry bez tego dodatku, chociaż zmieniłbym co nie co (np nagroda za Smocze Łzy i Smocze Jajo wydaje mi się być nieadekwatna do trudności ich zdobycia).
Szczerze mówiąc tylko raz udało mi sie zdobyć smocze łzy oraz smocze jajo i to tylko przypadkiem. Pozytku wielkiego z nich nie ma poza kilkoma sztukami złota, no chyba ze ma sie za przyjaciela Tresera Smoków wtedy jajo jest jak najbardziej poządane.
Jedyną kartą, która naprawde jest wg mnie do poprawy jest Smoczy Zamek. Pomysł fajny ale ten smok, którego trzeba pokonać jest o wiele za silny i przez to ta karta jest własciwie do niczego bo tylko sobie lezy.
Cała reszta kart własciwie bez zarzutu i obok Przedpól Piekieł to jak dla mnie najsensowniejszy dodatek do wydrukowania. Wiekszość osób narzeka na zbyt mała liczbe mocnych wrogów w Talismanie - w Smokach jest takich mnóstwo :smile:


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
guciomir
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 376
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: 3city
Płeć:

Post autor: guciomir »

Bardzo fajne zwierzątka. Ciekawe co FFG wymyślą :) osobiście obstawiam że smoki w ich wydaniu nie będą używały mocy (no chyba że w formie jak orientalny smok), a potwory z wysoką mocą będą w większości żywiołakami - tak przynajmniej wynika z kart gór


Awatar użytkownika
Roland [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Myśle, ze Smoki w takiej czy innej formie sie ukażą jako jeden z dodatków karcianych. Były w starym MiM i zdaje sie cieszyły sie duzym powodzeniem wiec powinny pojawic sie równiez w tej edycji. Poczekamy zobaczymy


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
Awatar użytkownika
7Tristan
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 729
Rejestracja: czwartek 14 sie 2008, 09:43
Lokalizacja: La Verna
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: 7Tristan »

Roland pisze:Myśle, ze Smoki w takiej czy innej formie sie ukażą jako jeden z dodatków karcianych. Były w starym MiM i zdaje sie cieszyły sie duzym powodzeniem wiec powinny pojawic sie równiez w tej edycji. Poczekamy zobaczymy
Też tak myślę. Powiem szczerze ,że mi osobiście bardziej podobałby się dodatek karciany ze smokami, jak to miało miejsce w drugiej edycji. Z tą różnicą, że jego karty ciągnęłoby się w drugim pierścieniu.


ODPOWIEDZ