gry konsolowe/komputerowe

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Tak... to jest gra dla której chciałbym mieć PS3 :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

GOW I i II na Ps2 tez jest genialne , polecam :)


Obrazek
Awatar użytkownika
maczopikczo
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 95
Rejestracja: piątek 22 sty 2010, 03:25
Lokalizacja: Poznaniec
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: maczopikczo »

A ja dzisiaj włączyłem sobie od nowa STALKERA Cień Czarnobyla, ale z modem Complete 2009, i muszę powiedzieć, że po tym modowym zabiegu gra znów nabrała rumieńców. Wszystkie błędy zostały naprostowane - nie tylko grafika, ale i AI przeciwników, i dodano opcje skradankowe... Hohohoho. Ktoś odwalił kawał świetnej roboty.


Nauka poszła w pas
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

A więc jestem po pierwszych godzinach z grą:P Gram na hardzie więc nie jest lekko. Zabawa zaczyna się 'inwazją' Kratosa z tytanami na Olimp, więc jest epicko! Już praktycznie na samym starcie czeka nas pojedynek na wspinającej się Gai z Lewiatenam i Posejdonem. Boguś Linda rewelacyjnie sprawdza się w roli Kratosa. Reszta lektorów też nie odstaje.

Oprawa graficzna stoi na najwyższym poziomie, chociaż Uncharted 2 jest moim zdaniem ładniejsze. Opad szczęki gwarantowany:D

Dotarłem do Hadesu...dziś po zajęciach dalej pogram


Obrazek
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

ja miałem w zwyczaju opuszczać zajęcia gdy młócenie na kompie przysparzało takich miodnych doznać... :)
Zajęcia zawsze można było odrobić, zaliczyć. Natomiast przerwana rozgrywka to bardziej nie przyjemna sprawa :P


Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

już dość zajęć opuściłem na rzecz Battlefielda Bad Company 2:P (multi wymiata i ogólnie cała gra niszczy modern warface 2):P


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Mówcie mi jeszcze, ja przez Mass Effect 2 zawaliłem egzamin z teorii filmowej... dwa razy xD

Z innej beczki, dzisiaj zakupiłem dodatek do Dragon Age o podtytule Przebudzenie. Zaczyna się nieźle, pomioty szturmują jedną z lepiej ufortyfikowanych twierdz Szarej Straży i trzeba odzyskać kontrolę przy okazji wyjaśniając co się stało. Plusy na starcie to masa nowości, nowe skille, czary, specjalizacje itd. Cenowo nie jest źle bo zabuliłem 69zł a dostałem nową kampanię z akcją umieszczoną po wydarzeniach z podstawki oraz masę nowości które zapewne będzie dało się również wykorzystać w podstawowej wersji gry. Niestety w większości sklepów gra kosztuje aż 89zł (ja dorwałem w Saturnie, oni mają bardzo niskie ceny w większości) czyli jakieś 30zł taniej niż podstawka a nie sądzę żeby ta kampania była choć w połowie tak długa jak tamta.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

Osobiście nie grałem w Dragon Age'a...ale wczoraj jak zobaczyłem cenę dodatku na playstation store za 139 to chwyciłem się za głowę.

Wracając do God of War'a to jestem w trakcie walki z Panem Hadesu:) Skurczybyk nie daje za wygraną:D Dla tej gry warto kupić PS3. W stanach zabrakło konsol w sklepach:D To chyba mówi samo za siebie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Ajwer, ale fabuły to Ty nie opowiadaj ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

To,że walczę z Hadesem to żaden spoiler:)


Obrazek
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Tak profilaktycznie Ci pisałem :mrgreen:
A skoro temat o grach - ja ostatnio biję rekordy moich znajomych w grach na facebooku :mrgreen: przez wzgląd na zaległe egzaminy, które mam do napisania, nie zabieram się za nic poważnego :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

a tak z innej beczki:
czy orientujecie się kiedy można się spodziewać Fallout: Game Of The Year Edition?
Na stronie Cenegi jest wszystko wyjaśniająca informacja: "dalej w 2010r"


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ponoć w kwietniu.

btw. Ubisoft przegina pałę, od teraz wszystkie wydane przez nich gry będą miały te wkurzające zabezpieczenia. Przekonałem się o tym kiedy ściągnąłem demko najnowszych Settlersów i podczas próby uruchomienia wyskoczyło mi okienko żeby zalogować się na swój profil Ubisoftu ](*,) Oczywiście połączenie się zerwie i już nie pogram, paranoja.

Co do samej gry mówiąc szczerze pierwsze wrażenie takie sobie. 3D jakoś mi nie pasi (ostatnia część Settlersów w którą grałem to czwóreczka), do tego te domki zdecydowanie za szybko się budują. Gdzie te czasy jak kolesie musieli wyrównać teren, nanieść materiałów, postawić fundamenty i dopiero zacząć budować? Tutaj wydam polecenie i za chwilę dostaję info że budynek gotowy. Pomysł z tym żeby pogrupować budynki jest niezły, tzn. ma to sens że robotnicy mieszkają w chatach a miejsce pracy to inna sprawa. Tyle że ktoś tu chyba ma nas za idiotów bo budynki dla robotników można budować tylko wokół chaty w wyznaczonych miejscach żeby ktoś czasem nie zbudował za daleko :roll: Podoba mi się natomiast że mamy niejako trzy drogi rozwoju, militarną, handlową i technologiczną. Zamiast więc poszerzać terytorium atakując, można wysłać poselstwo do sąsiadów albo rozwinąć się do takiego stopnia że sami się przyłączą. Fajna rzecz bo walka w Settlersach zawsze mnie nudziła, dobrze że teraz jest wybór.

Generalnie nie jest źle, są plusy i są minusy ale w demie jest tylko jedna misja więc gra w całości może być fajna. Zobaczymy jak wyjdzie.

Inna sprawa to dodatek do Dragon Age o którym już pisałem. Coraz bardziej mi się podoba :) Wciąż jest to gra pełna misji z cyklu 'przynieś wynieś pozamiataj' ale gra się bardzo fajnie. Do tego teraz nasz bohater dostaje twierdzę i włości w posiadanie więc trzeba się zająć nie tylko wyjaśnieniem sprawy ataku pomiotów ale też i polityką, dbaniem o ciągłość handlu, pozyskiwaniem sojuszników i podejmowaniem ważkich decyzji (np. czy ściąć więźnia czy ułaskawić). Przypomina mi to dowodzenie twierdzą w Baldur's Gate II :)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

GoW 3 skończony. Teraz zastanawiam się czy nie sprawić sobie w kwietnieu Super Street Fighter 4. Arcadeowy wymiataka:)


Obrazek
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ile dupogodzin Ci zajęło przejście gry? :) Grałeś uważnie zaglądając wszędzie czy leciałeś na hurra byle do przodu?


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

Grałem w trybie Tytana (tylko chaos jest trudniejszy), ale pod koniec gry nie podołałem w pewnej walce (nie chcę spoilować co jak gdzie i z kim) i zmieniłem na łatwy bo już nie chciało mi się męczyć. Biorąc pod uwagę,że 95% gry to hard, więc na liczniku miałem około 19H. PARĘ RAZY ZGINĄŁEM :mrgreen:
Nie powiem żebym lizał wszyskie ściany w grze, ale wszyskie skrzynie wzmacniające Kratosa zostały odkryte. Zaglądałem gdzie mogłem.
9/10


Obrazek
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Książę wiecznie żywy i co jakiś czas częstuje fanów nowymi filmikami ze swojego życia, oto najnowszy -> CLICK

Ale i tak nie wierzę że ta gra wyjdzie za mojego życia :P

PS. SeSim, co to są dupogodziny? Bo kojarzy mi się to z jednym konkretnym zawodem, a zakładam że nie o to ci chodziło :-p


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

HunteR pisze:PS. SeSim, co to są dupogodziny? Bo kojarzy mi się to z jednym konkretnym zawodem, a zakładam że nie o to ci chodziło :-p
Skoro to karczma i posty się nie liczą, ośmielę się zapytać co to za konkretny zawód? xD
A co Duke'a Nukema - wygląda przekonywująco, ale w dzisiejszych czasach żadnemu filmikowi z youtube'a nie można ufać, i nie uwierzę, póki nie zobaczę zapowiedzi na oficjalnej stronce projektu.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Skoro to karczma i posty się nie liczą, ośmielę się zapytać co to za konkretny zawód? xD
Najstarszy :P
A co Duke'a Nukema - wygląda przekonywująco
Owszem, w sumie to ja bym nie pogardził tak wyglądającym Djukiem gdyby już teraz wyszedł. Oczywiście ludzie (linka mam z gamezilli) narzekali że syf, że grafa słaba i w ogóle porażka no ale tak to jest jak się dzieciarnia wychowana na Kjarzisach i Modern Łorferach dorwie do neta :roll: Ja to bym nawet zagrał znowu w Duke Nukem 3D gdyby tylko poszło to na moim obecnym kompie :)

A skoro już o Księciu mowa, fanowski zwiastun filmu, całkiem zabawny (zwłaszcza końcówka) -> CLICK


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

HunteR pisze:PS. SeSim, co to są dupogodziny?
ehh :> Ilość godzin wysiedzianych na dupie przed grą :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

A ja po raz kolejny przechodzę BLACK na ps2 (Hard), ależ ta gra jest wspaniała :) AK47 i zabawa gwarantowana! :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

ja ostatnio skończyłem Battlefielda BC2 na hardzie...pikuś.

Kurde, zastanawiam się czy znowu nie kupić sobie na ps3 eye of judgment(karcianka z kamerką). Na allegro jest fajna oferta więc się zastanawiam.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23518
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Dzisiaj nad ranem pokonałem w końcu Crimson Dragona z Ryuusei no RockMan 3: Red Joker. Kiedyś doszedłem do ostatniego levelu, zasejwowałem i odechcialo mi się nagle grać. Wczoraj, czy przedwczoraj doszedłem do wniosku, że wypadałoby jednak pokonać go. A teraz pozostał mi męczący post-story scenariusz...

A poza tą grą, do dokończenia mam RockMan EXE Operate Shooting Star, RockMan ZX oraz Lunar Knights. Oraz Pokemon Pearl.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Kurde, zastanawiam się czy znowu nie kupić sobie na ps3 eye of judgment(karcianka z kamerką). Na allegro jest fajna oferta więc się zastanawiam.
Znowu? :) A sama gra moim zdaniem świetna jeśli ktoś lubi karcianki ale niestety szybko się nudzi oglądanie animacji itp. rzeczy. Generalnie pomysł na taką grę był dobry ale całość sprawdza się tylko na imprezach w większym gronie czy konwentach. Zapodać obraz z rzutnika i można urządzić turniej :D Na granie w 2-3 osoby raz na jakiś czas to chyba szkoda kasy.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Ajwer [Autor tematu]
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 544
Rejestracja: środa 12 lis 2008, 16:37
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Ajwer »

Tak, znowu:D kiedyś już miałem. Za dużo kasy wydawałem na karty więc sprzedałem:P gra kupiona:) Animacje można wyłączyć i delektować się samą rozgrywką. Muzyka po jakimś czasie też zaczyna działać na nerwy:) Uwało mi się kupić z paroma kartami ultra rare. plan taki żeby je sprzedać na ebayu:P zakup gry powinien się zwrócić z nawiązką:)


Obrazek
ODPOWIEDZ