Gry planszowe w Polsacie

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mriswith [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Gry planszowe w Polsacie

Post autor: mriswith »

Cytując za gry-planszowe.pl:
" Dzisiaj ekipa telewizji Polsat odwiedziła dwa sklepy z grami planszowymi w Warszawie.


Redaktorzy polsatowskich Wydarzeń byli w Graalu w Galerii Mokotów i w Wargamerze. Nagrywali tam materiał, który ma zostać wyemitowany w dzisiejszych Wydarzeniach (początek programu o godzinie 18:50). Miejmy nadzieję, że żaden polityczny, cywilizacyjny ani naturalny kataklizm nie zajmie dzisiaj cennego czasu Wydarzeń przeznaczonego na propagownie naszego hobby i nagrany materiał rzeczywiście zostanie puszczony zgodnie z planem."


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Heh, obejrzymy. Może powiedzą coś o MiMie (w co wątpie) a przynajmniej o 4 ed Talismana...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Smok
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 11:39
Lokalizacja: Kraśnik
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Smok »

takie migawki w programach często mają duże znaczenie dla popularyzacji - np. gier planszowych...


Obrazek
Awatar użytkownika
Korczyk
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 430
Rejestracja: sobota 10 lis 2007, 15:21
Lokalizacja: Żywiec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Korczyk »

A mi się nie uda tego obejrzeć :doubt: Chciałbym to oglądnąć, ale nie da rady. Może mają archiwum w necie, w ten sposób obejrzałem sobie raz aktualności z regionu. Ale powiecie, jakby co parę słów w shoutboxie ;-) ?


Awatar użytkownika
Smok
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 11:39
Lokalizacja: Kraśnik
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Smok »

no i było głównie o Warhammerze, no i że to głównie zajęcie dla dzieci, lekko po 10 roku życia... no cóż... jak się moderator zgodzi, to mogę wrzucić reportaż na serwer, nagrałem go...


Obrazek
Awatar użytkownika
mriswith [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Bardzo dobry materiał moim zdaniem. Wg mnie pokazali po polowie o Warhammerze i polowe planszowki. Moze przy grach pokazywali mlodych, ale pokazali np Eufrat i Tygrys, Blokus, zreszta w bardzo pozytywnym swietle oczerniajac jednoczesnie gry komputerowe. Wypowiadala sie tez jedna mama chwlac tego typu rozrywke.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Ble, tak się zajełam robieniem arkuszy rewersów w PSie, że zapomniałam o tym programie... #-o

Smok jak nagrałeś i możesz, to wrzuć go np na RapidShare i wklej linka to sobie jeszcze obejrze.
A była chociaż mowa o legendzie planszówek MiMie (to chyba pierwsza w Polsce planszówka z prawdziwego zdarzenia po Chinczykach i Grzybobraniach...) albo słowem wspomnieli o Talismanie?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Smok
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 11:39
Lokalizacja: Kraśnik
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Smok »

mriswith - zgadzam się, że w dobrym świetle pokazywali... że lepszy zjadacz czasu itp...
Katiusha - jak wrzucę - to dam znać...


Obrazek
Awatar użytkownika
mriswith [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Reportaż został już zamieszczony:
http://www.gry-planszowe.pl/news.php/1, ... sacie.html


Awatar użytkownika
Smok
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 11:39
Lokalizacja: Kraśnik
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Smok »

no to spoko... jakby ktoś chciał to jest też tu:

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.com/file/5hht4o


Obrazek
Awatar użytkownika
Korczyk
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Uczestnik Zjazdów
Posty: 430
Rejestracja: sobota 10 lis 2007, 15:21
Lokalizacja: Żywiec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Korczyk »

Nie mogłem obejrzeć, a dzięki Wam [-o< wszystko zobaczyłem. :smile: I nie musiałem nawet szukać tego! :-p


"Miejmy nadzieję, że żaden polityczny, cywilizacyjny ani naturalny kataklizm nie zajmie dzisiaj cennego czasu Wydarzeń przeznaczonego na propagownie naszego hobby"

Ciekawe czy związek to naturalny kataklizm? :-k A może cywilizacyjny? 8) Na pewno upolityczniony... :-$ ;-)


ODPOWIEDZ