Konkurs na postać/poszukiwacza - dyskusja

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.

Co Wprowadzić w 2 ed konkursu?

Czas głosowania minął sobota 18 sie 2007, 09:21

Jury oceniające Zgłoszenia.
3
17%
Tajne głosowanie.
9
50%
Tajne Zgłaszanie postaci
0
Brak głosów
Tajne Głosowanie i Zgłaszanie Postaci
4
22%
Tak jak do tej pory
2
11%
 
Liczba głosów: 18

PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Tu bym polemizował. Część osób oceniała wysoko Wysłannika własnie nei za to jaka jest sama karta ale za to jak zmienia grę ten pomysł z zostawaniem nim po przegranej walce z Bestią. Bo to własnie w tej postaci jest najciekawsze :P
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 lip 2007, 12:55 przez PoKrAk, łącznie zmieniany 2 razy.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Zgoda. To jak zmienia grę faktycznie mocno wpłynęło na jego notowania ale samo stanie sie WB to nic nadzwyczajnego - przegrana walka z Bestią i tyle. Dopiero reszta jest juz bardziej godna uwagi.


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Jest jeszcze jeden zonk > powinno być tak, że odpada z gry każdy kto zginie gdy Wysłannik jest w grze a nie tylko ci zabici przez niego. W przeciwnym wypadku dochodziłoby do samobójczych działań majacych na celu uniknięcie zagłady z rak wysłannika, a chyba nie o to chodzi.

No cóż, popatrzmy:
Postać, która dojdzie do zamku Bestii i jej nie pokona zostanie przez nią opętana. Zmienia się wtedy w Wysłannika Bestii, a jej celem staje się zabicie wszystkich biorących udział w grze Postaci. Wysłannik nie potrzebuje Magicznego Miecza i Tarczy Tolimana by chodzić po Kamiennym Moście i Zamku Bestii i może odłożyć je na stos kart zużytych.
Od tej pory jeśli jakaś Postać zostanie zabita przez Wysłannika gracz, który nią kierował nie będzie mógł wybrać nowej Postaci. Jeśli Wysłannik Bestii wyeliminuje wszystkie Postacie wygrywa grę. W grze może uczestniczyć tylko 1 Wysłannik Bestii - gracz, który nim zostanie będzie nim już do końca gry.
To jest wszystko co decyduje o tym że postać jest fajna i tego NIE MA na karcie. Z samej karty nie dowiemy się o tym absolutni nic.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

PoKrAk pisze:dochodziłoby do samobójczych działań majacych na celu uniknięcie zagłady z rak wysłannika
Jak sam sie zabijesz to bierzesz nową, leszczańską postać (bo nawet nie wiadomo jak dobra na początku gry będzie leszczem w porównaniu z WB) i wtedy w ogóle nie masz szans z WB, więc takie postępowanie jest moim zdaniem kompletnie bezcelowe. Prędzej czy później WB go dorwie - trzeba kombinować by być do tego czasu lepszym lub dojść do zamku. To juz lepiej kombinować tym co się gra bo po samobójstwie i wyborze nowej postaci będziesz kilka godzin do tyłu. Chyba, że wezmę sobie jakiegoś maga i będę liczył na jakieś dobre zaklęcie ale to juz trzeba mieć fart.
PoKrAk pisze:To jest wszystko co decyduje o tym że postać jest fajna i tego NIE MA na karcie. Z samej karty nie dowiemy się o tym absolutni nic.
Moja wina, że karta za mała?? ;)


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

eśli Wysłannik depcze nam po piętach i nie mamy za bardzo jak się uratować można się wykończyć rzucając się na Pustynię czy inne chamskie coś i zacząć od nowa po czym uciekać po róznych planszach, może jakieś nieszczęście na niego w międzyczasie spadnie :P
Moja wina, że karta za mała??
to chyba oczywiste że każdy kto wystawia postać powinien ją zaprojektować tak żeby się nakarcie zmieścić :P a to że na kartach do MM mieści się mniej tekstu jeśli ktoś się upiera zachować standard to już nie mój problem \:D/


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

PoKrAk pisze:po 1 - edytowałem posta, rzuć okiem - to za co Wysłannik zarobił najwięcej punktów nie znajduje się na jego karcie :P
Wiem i wiem.
PoKrAk pisze:może jakieś nieszczęście na niego w międzyczasie spadnie :P
Na nas też może i kto wie czy nie ma większego prawdopodobieństwa. Chodzi mi konkretnie o tych wszystkich wrogów z siłą/mocą po 8 i więcej - WB raczej sobie poradzi a nowa postać?? Zresztą czy to aż tak ważne? I tak nie wiadomo jak losy WB i jego przeciwników będą sie toczyć. Nawet wcale nie musi on być najsilniejszy i inni tylko będą uciekać. To po prostu pierwsza postać, która dotarła do Zamku bestii i przegrała walkę a w tym samym czasie mogą być ze 2 silniejsze postacie, które właśnie na bestię się wybierają. I jak biedny wysłannik ma takich ścigać ? ;) Ta gra jest zbyt losowa by takie rzeczy przewidywać - może byc jak piszesz a może zupełnie na odwrót.

PS. Najpierw był WB a potem konkurs. Na karte do MiM też by ten text raczej nie wszedł.


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Na karte do MiM też by ten text raczej nie wszedł
Cóż, zrobiłem przeróbkę do MiMa (z dużymi zmianami oczywiście) ale to co najważniejsze się zmieściło :P (czyli wszystko co potrzebne oprócz tego jak się nim zostaje).


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Prześlij mi, chętnie zobaczę jak to wyszło.


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Już widziałeś, nawet napisałeś:
WP: +3 Siły to nie za dużo trochę?
edit: wysłałem


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Isztwan
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Droga do Chwały
Las Elfów
Trzęsawiska i Lodowy Las
Posty: 1382
Rejestracja: sobota 16 wrz 2006, 18:33
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: Isztwan »

Masz rację, jak zobaczyłem rys. to sobie przypomniałem.
A z tym +3 s. to dalej mi sie nie podoba :)


Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

To ja od razu na zakończenie konkursu powiem, że też nie będę wystawiał swoich postaci w kolejnej edycji, ale bynajmniej nie z powodu tego, że zasady oceniania pozostają bezsensowne, ale z powodu takich ludzi jak Rops :) Jak konkurs ma służyć do leczenia własnych kompleksów to sorry - nie mam zamiaru lizać tyłka każdemu kto ma zamiar głosować, a jakikolwiek nieprzychylny komentarz zaraz odbija się na ocenie od ocenionego. Jak to ma cokolwiek wspólnego z wyborem najlepszych postaci to ja jestem przewodniczącym LiS'a :P To nie sejm panowie tylko forum MiM. Taka destrukcyjna opozycja nikomu nie służy, a dodatkowo w wykonaniu Ropsa jest wyjątkowo żenująca - nie dość, że krytykuje rzeczy, które sam wykorzystuje, to jeszcze na bezczela wystawia oceny nie w kolejności pkt, tylko od razu wali Wysłannik 9 (bo główny konkurent), a zanim Trędowaty - 1 - widać od razu o czym pomyślał na samym początku zanim zdążył się zastanowić nad przydzieleniem ocen :) Takich ludzi powinno się wykluczać z wszelakich Ankiet/Konkursów i odebrać prawo do głosowania w wyborach parlamentarnych i prezydenckich.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

pretorianstalker pisze:wali Wysłannik 9 (bo główny konkurent), a zanim Trędowaty - 1 - widać od razu o czym pomyślał na samym początku zanim zdążył się zastanowić nad przydzieleniem ocen :)
Wiesz, że w ten sam sposób myślałem o ocenie PoKrAkA? Ale to tylko moje wrażenie, nie zarzucam mu tego, być może się mylę a być może nie. Podobnie z oceną Ropsa więc nie ma o czym dyskutować. PoKrAk pisał kiedyś, że głosuje zawsze na początku by widać było, że głosuje w miarę obiektywnie, tu można zadać sobie pytanie dlaczego czekał do końca, by zgnębić największego przeciwnika? To tylko pytania które każdy może sobie postawić i nie chce na nie odpowiedzi, ale żeby ocena Ropsa była powodem do nie głosowania to po prostu śmieszne mi się wydaje. Iszt np. nie obraził się na PoKrAka lecz z szacunkiem pogratulował mu wygranej i tu =D>


Awatar użytkownika
pillowbookworm
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty Smoków
Poszukiwacze
Posty: 229
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 15:45
Lokalizacja: Miasto
Płeć:

Post autor: pillowbookworm »

niesnasek między Pokrakiem a Ropsem nie znam ani znać nie mam ochoty :mrgreen: ale akurat:
to jeszcze na bezczela wystawia oceny nie w kolejności pkt, tylko od razu wali Wysłannik 9 (bo główny konkurent), a zanim Trędowaty - 1
wydaje mi się dziwne. oceny Ropsa są w kolejności postaci tak jak podawał Valdi. Pierwszych 3 z 1 etapu pierwszych 3 z drugiego itd. I tyle. Nie popadajmy w przesadę.


gry Sfery kupuję ekonomicznie Podziemia+Miasto+Jaskinia=9 mz;podstawka MM=5mz
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Duzo tych kontrowersji wokol tego konkursiku ( i nie wiem czy to nawet nie zbyt szumna nazwa), jakby stawka byla niewiadomo jak wielka. Rops zaglosowal jak zaglosowal, byc moze jakis zly fluid nim kierowal, ale z jednym sie nie zgodze...
na bezczela wystawia oceny nie w kolejności pkt, tylko od razu wali Wysłannik 9 (bo główny konkurent), a zanim Trędowaty - 1 - widać od razu o czym pomyślał na samym początku zanim zdążył się zastanowić nad przydzieleniem ocen
Na pierwszy rzut oka widac, ze zaglosowal wedlug listy zgloszeniowej ustalonej przez Valdiego. Wyslannik byl przed Tredowatym, bo obaj byli z tego samego miesiaca, potem Tropicielka itd. Zreszta wystarczy spojrzec na pierwszy post Valdiego z topiku finalu i glosy Ropsa.
Jesli tak żenujaco ma wygladac kolejna edycja, to ja rowniez sie z niej wycofuje. Jest nas tak niewielu na tym forum, a tyle wojenek i bzdurnych animozji. Zeby to chociaz smieszne bylo...
Odrobina klasy.

Edit: Z pillowem w jednakowym czasie o tym samym pomyslelismy i napisalismy, no on ciut szybciej ;-)


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Nie rozumiem. Z powodu jednego głosu chcecie się wycofywać z konkursów? Każdy ma prawo oceniać jak chce. Choćby to robił najbezsensowniej na świecie. Jak dla mnie zapowiadanie, że się nie weźmie udziału w konkursie z tak błahego powodu jest bez sensu, no ale jak kto woli. Zawsze to będzie mniej przeciwników do pokonania :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

To nie jest konkurs, tylko parodia konkursu.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Czemu? Bo jedna osoba zagłosowała nie tak jak się wszyscy spodziewali? Czy dlatego, że w ostatnim etapie nie została zastosowana "zaawansowana" forma oceniania? Kurczę... ludzie to ma być zabawa a nie gra o złote kalesony...


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

To ja powiem, że na pewno wezmę udział w następnej edycji niezależnie od sposobu głosowania, choć może wybitnych postaci nie tworzę... :P i zwycięstwa się nie spodziewam. Hmm.. może dlatego mogę się dobrze bawić.

Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

E tam każdy głosuje tak jak uważa to za sensowne. Ja też pewnie oddałem kontrowersyjne głosy ale co tam głosowałem tak jak chciałem :biggrin:
Wyniki są jakie są. Ja jednak bedę się skłaniał za anonimowym głosowaniem i tyle.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Nie zdradzam tu tajemnicy poliszynela, ale tak final konkursu wyglada od kuchni.
Wygral Pokrak oddajac glosy na minute przed koncem. 9 na siebie, 1 na Isztwana, czym zapewnil sobie zwyciestwo. Isztwan zamiast zrobic to samo w ogole nie zaglosowal i tym samym pozbawil sie pewnej wygranej. Ale niejako oliwa stala sie sprawiedliwa, bo kilka minut wczesniej Rops zaglosowal wlasnie tak jak winien to zrobic Isztwan (9 Isztwan, 1 Pokrak), a wedlug pretorianstalkera zrobil to specjalnie i nie w zgodzie z duchem fiar.
To jeszcze nie koniec.
Pokrak tym samym wygrywa nagrode glowna - dodatek bagna, ale sie go zrzeka. Widocznie wystarczy mu sama swiadomosc, iz wygral. Ktos moze powiedziec, ze dzieki swemu glosowniu na minute przed koncem.... Dalej - nagrody rowniez nie przyjmuje Isztwan, bo nie ma MiMa i nie potrzebny mu dodatek, tak przynajmniej twierdzi, ale moim zdaniem po cichu zlal ten konkurs w bardzo dyplomatyczny sposob. Łancuszek rozwija sie dalej - Valdi zglasza sie do mnie, ze nagrode w takim razie mam dostac ja i Leviatan jako zdobywcy 3 miejsca.
Nie wiem jak Leviathan, ja tam jak daja to biore :). Jesli Leviathan rowniez sie zgodzi Valdi zapowiedzial, ze dodrukuje drugi egzemplarz.
Tak wiec mamy typowy czeski film zamiast profesjonalnego konkursu. Pod wzgledem organizacyjnym nie wypadl calkiem zle. Sprawnie i szybko Valdi obliczyl glosy, pokierowal cala zabawa, sa nagrody itd. Na pewno nawalil system oddawania glosow i oceniania.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

jak ktoś ma jakieś ale do tego że zagłosowałem na minutę przed końcem :

1) głosy miałem spisane już 1 lipca i nic się w nich nie zmieniło, możecie wierzyć lub nie, dynda mi to i powiewa.
2) zagłosowałem pod koniec bo wczesniej zawsze głosowałem na sam początek i nie wychodziłem na tym dobrze :P (chodzi tu o "rewanżowanie się")
3) byłem w 100% pewien co zrobi Rops, zrobił to już poprzednio (patrz: punktacja końcowa w etapie 3 i wpływ głosów Ropsa na końcowy wynik + kretyński komentarz do "Morza" w którym jak to ktoś ładnie określił "zawiść zwycięzyła rozum" :P), zadajmy sobie pytanie na co on tak czekał skoro nie miał nic w konkursie?
4) o ile Isztwan nie zmienił zdania od czasu pierwszego etapu to podejrzewam że oceniłby Trędowatego wyżej niż Wysłannika Bestii (jak już chciał zrobić w etapie 1) więc za wiele by to nie zmieniło. No chyba, że zdanie jednak zmienił.
5) Wysłannika oceniłem na 1 z powodów o których pisałem w poprzednich postach - myślę, że są jasne i klarowne.
6 a z nagrody zrezygnowałem :P
7 w kolejnej edycji nie wezmę udziału chocby dlatego że zapoweidziałem już, że nie wystawiam więcej nowych kart na tym forum :P i jeszcze z przyczyn związanych z samym konkursem, który mi się zasadniczo przestał podobać mniej więcej w trzecim etapie.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Zrobmy po prostu tak, zeby z tego konkursu wyszla dla nas jakas nauka.
Co dobre zgarniamy, bledow ponownie nie popelniamy, animozje rzucamy w kąt (sam nie wierze w to co pisze), inaczej te konkursy nie maja sensu.
Obecny system glosowania pozwala na rozne nieczyste zagrania, ale rozpatrywanie tego w kwestiach moralnych nie ma najmniejszego sensu. Potrzeba wiecej samodyscypliny i luzu w samym podejsciu do konkursu, bo inaczej popadniemy w żenadkę. Nie jest to konkurs o zlote gacie. Niemniej zeby oszczedzic sobie nieprzyjemnych sytuacji i klotni trza zmian w silniku konkursowym. Zreszta i tak juz prawie wszyscy sie wycofuja. Znaczy to przeca, ze nie sa zadowoleni. Ja wiem, ze kazdy chcialby wygrac, ale bez przesady, bo wpadniemy w bagno ;-) , chociaz nagroda jest adekfatna (przynajmniej z nazwy) :mrgreen: .


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Lens pisze:Potrzeba wiecej samodyscypliny i luzu w samym podejsciu do konkursu, bo inaczej popadniemy w żenadkę.
Zgadzam się z Lensem w 100%. Powodem dla którego po zakończeniu konkursu pozostało tyle niesmaku i zgrzytów jest właśnie mechanizm głosowania. Fakt, że w ankiecie zwyciężyła opcja pozostania przy obecnej formie oddawania głosów, stawia pod znakiem zapytania sens drugiej edycji...
Lens pisze:ie wiem jak Leviathan, ja tam jak daja to biore :)
Ja również. Najlepsze jest to, że na wszelki wypadek wstrzymałem się z drukiem Bagien :mrgreen:


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Leviathan pisze:stawia pod znakiem zapytania sens drugiej edycji...
No właśnie też sie zastanawiam nad drugą edycją, Skoro staram sie aby było wszystko ok a tu ludzie piszą 2 strony narzekań na konkurs, Po to zrobiłem ankietę aby wybrać rodzaj głosowań, ludzi pisali przedtem że niemożna narzucać co sie ocenia i wygrała właśnie ta opcja obecna na którą poszło 56% no i 2 strony narzekań :/
Myślałem aby wprowadzić anonimowe zgłoszenia poszukiwaczy / postaci to by sie uniknęło wszelkich prywat, ale czy jest sens? w końcu i tak nikt tu nie potrafi sie bawić a 1 głos może doprowadzić do wycofywania sie ludzi do której i tak jeszcze daleko. Lepiej w ogóle było nie pisać ze sie ktoś wycofuje tylko jak już nie brać w niej udziału.
Ja drugiej edycji nie musze organizować bo więcej z tego pretensji niż zabawy a o nią właśnie chodziło. Widocznie nie wszyscy umieją sie bawić.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Valdi pisze:Widocznie nie wszyscy umieją sie bawić.
Tam gdzie rywalizacja tam i zawiść. Te dwa elementy idą w parze, niezależnie od tego jak szczytnie by się nie wypowiadać i jakie argumenty przytaczać.

Uważam, że anonimowe wystawianie poszukiwaczy, a więc ich zgłaszanie do organizatora i wystawianie dopiero stamtąd bez informacji kto jest autorem wyeliminowałoby część problemów.

Niestety przyjęcie takiego rozwiązania stawiałoby pod znakiem zapytania sens dyskusji toczonej nad poszukiwaczami. Na podstawie komentarzy za i przeciw szybko można by dojść kto wystawił jaką postać. A jeżeli komuś by się wymsknęło, że to on stworzył Ropuszaka czy inne cuś? Powinniśmy go zbanować z konkursu?

Oj trudno jest wszystkim dogodzić. Właściwie to nawet niemożliwe...


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Zablokowany