Konkurs na postać/poszukiwacza - dyskusja

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany

Co Wprowadzić w 2 ed konkursu?

Czas głosowania minął sobota 18 sie 2007, 09:21

Jury oceniające Zgłoszenia.
3
17%
Tajne głosowanie.
9
50%
Tajne Zgłaszanie postaci
0
Brak głosów
Tajne Głosowanie i Zgłaszanie Postaci
4
22%
Tak jak do tej pory
2
11%
 
Liczba głosów: 18

PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Grajki pisze:4. Łowca Skarbów (autor: PoKrAk) – 10pkt oj opuszczasz się pokrak, zaczynam rozumieć o co chodziło kiedy ktoś mi zarzucał że moja postać jest za bardzo nastawiona na dodatki.
Możesz wyjaśnić o co chodzi bo nei bardzo łapię. Postać jest zrobiona tak by grając nią zaczął się przydawać dodatek który się zazwyczaj niezbyt przydaje. Wg ciebie to wada ?
myraellen pisze:13 p. Łowca Skarbów – ciekawa, zmyślna postać, dużo różnorodnych umiejętności, zmniejszyłabym jedynie bazową moc do 2.
moc 2 absolutnie mi nie pasuje do tej postaci, ponieważ to nie jest żaden tępy osiłek czy zabijaka, a moc poniżej 3 własnie tracy mają. Już prędzej siła mogłaby być 3 ale nie będzie :P
Ostatnio zmieniony środa 27 cze 2007, 15:50 przez PoKrAk, łącznie zmieniany 2 razy.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

Moja propozycja:

Grafika - czy jest przystająca do standardów, w dobrej rozdzielczości.
Skille - czy są oryginalne, dobrze skomponowane i wyważone, i oddają postać.
Poprawność językowa - czy istnieją błędy w przenoszeniu, orty, interpunkcyjne, merytoryczne, nieprecyzyjne określenia typu "ranny Poszukiwacz"* itd.
Ogólna kompozycja Karty - czy jest wszystko co powinno być, czy tu tekst jest za blisko krawędzi i czy tu nie jest grafika zbyt wysunięta; czcionki itd.

Wszystkie w przedziale od 1 do 5 punktów.

*Tak się czepiasz "świtów" i innych wg ciebie niejasnych zwrotów, a sam takiego używasz. Bo kto to jest ranny poszukiwacz? Instrukcja tego nie reguluje, można się jedynie domyślać. Ja tam zrozumiałem intencje od razu i problemu nie robię w przeciwieństwie do ciebie. A na potwierdzenie niejasności wystarczy się zastanowić czym jest "Wytrzymałość". To je tylko rany fizyczne, ale ogólnie wycieńczenie postaci. A postać która z wycieńczenia (bo są takie karty) utraciła punkt Wytrzymałości nie jest ranna tylko wycieńczona.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Proponuje jeszcze wprowadzenie obowiązku przedstawienia zaświadczenia że jest się graczem MiM od co najmniej 10 lat , badań lekarskich i wyciągu z konta żeby wykluczyć próby przekupstwa ze strony autorów. Następnie każdy głos będzie musiał zostać przedstawiony do aprobaty komicji złożonej z Zaufanych Mężów którym będzie trzeba się udowodnić że nasze głosy są słuszne. Wtedy zapanuje sprawiedliwość i radość w całym świecie MiM. Alleluja.

Dobra wszyscy zrozumieli że Hoplita nie spełnia wymogów niektórych użytkowników więc proszę o zaprzestanie znęcania się nad nim jak i Dekurionem , bo się niedobrze robi jak w każdej wypowiedzi im się obrywa.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12813
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Eee Michael, nie bardzo kapuje Twój post sie odnosił do propozycji nowego typu głosowań? Jak tak to ja ten temat podłapałem ze względu na słuszność rozbicia głosów na kryteria, ale jeżeli czymś Cię uraziłem to przepraszam.

Przy okazji zamieszczę ankietę za chwile dotyczącą sposobów głosowań, zobaczymy co i jak.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
myraellen
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 67
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 14:02
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: myraellen »

Proponuje jeszcze wprowadzenie obowiązku przedstawienia zaświadczenia że jest się graczem MiM od co najmniej 10 lat, badań lekarskich i wyciągu z konta żeby wykluczyć próby przekupstwa ze strony autorów. Następnie każdy głos będzie musiał zostać przedstawiony do aprobaty komicji złożonej z Zaufanych Mężów którym będzie trzeba się udowodnić że nasze głosy są słuszne. Wtedy zapanuje sprawiedliwość i radość w całym świecie MiM
no nareszcie słyszę/widzę głos rozsądku!

kiedyś ten konkurs był dobrą zabawą... ech, gdzie się podziały niegdysiejsze śniegi...


Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

*Tak się czepiasz "świtów" i innych wg ciebie niejasnych zwrotów, a sam takiego używasz. Bo kto to jest ranny poszukiwacz? Instrukcja tego nie reguluje, można się jedynie domyślać. Ja tam zrozumiałem intencje od razu i problemu nie robię w przeciwieństwie do ciebie. A na potwierdzenie niejasności wystarczy się zastanowić czym jest "Wytrzymałość". To je tylko rany fizyczne, ale ogólnie wycieńczenie postaci. A postać która z wycieńczenia (bo są takie karty) utraciła punkt Wytrzymałości nie jest ranna tylko wycieńczona.
Jak Ty coś Gural napiszesz, to siąść i płakać. Leczenie ran pojawia się w grze bardzo często. Jeżeli nie wiesz co to rana - współczuję. Jeżeli natomiast odróżniasz rany poniesione w walce od tych jakie np odnosi się na pustyni to też gratuluję. Rozumiem, że spisujesz okoliczbności w jakich tracisz WT i przy wizycie u medyków, sprawdzasz co możesz wyleczyć, a czego nie? Bo przecież medycy leczą rany. Widzę, że jesteś znawcą tej gry. =D>

PS. Gural - nie dałeś żadnej kategorii gdzie możnaby ocenić np spójność postaci i to czy się komuś podoba pomysł czy nie :P
Proponuje jeszcze wprowadzenie obowiązku przedstawienia zaświadczenia że jest się graczem MiM od co najmniej 10 lat , badań lekarskich i wyciągu z konta żeby wykluczyć próby przekupstwa ze strony autorów. Następnie każdy głos będzie musiał zostać przedstawiony do aprobaty komicji złożonej z Zaufanych Mężów którym będzie trzeba się udowodnić że nasze głosy są słuszne. Wtedy zapanuje sprawiedliwość i radość w całym świecie MiM. Alleluja.
A ja proponuję zaprzestania wrzucania takich dziwnych postów. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to nie znaczy, że musisz się dzielić ze wszystkim tym co Ci do głowy tylko wpadnie. A co do Hoplity - jest to dobry model do tego żeby pokazać na co warto zwracać uwagę poza stroną techniczną. Jednym słowem - organizm modelowy w tego typu rozważaniach.
Ostatnio zmieniony środa 27 cze 2007, 17:59 przez pretorianstalker, łącznie zmieniany 1 raz.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

pretorianstalker pisze:PS. Gural - nie dałeś żadnej kategorii gdzie możnaby ocenić np spójność postaci i to czy się komuś podoba pomysł czy nie
2 pierwsze zawierają poniekąd subiektywną ocenę.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

Z tego konkursu powoli robi się cos co będzie na starcie odrzucać od oddawania głosów... i dodajcie sobie z 5 podkategorii... zastanówcie sie wtedy ile będzie głosów... z czegoś łatwego powstaje nam zagmatwany konkurs...


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Poniekąd subiektywną opinię to zawierają wszystkie, ale jak ktoś stworzy wspomnianego wcześniej księdza z rysunkiem upiora czy na odwrót, to nie będzie gdzie się do tego przyczepić w sumie.
I na prawdę nie widzę sensu wyodrębniania dwóch kategorii dla Grafiki i ustawienia tekstu :/ Chodzi o to, żeby nie było ankiety na kilka stron z pytaniamia co się podoba, a co nie, ale możliwie mała ilość ocen, które dadzą w sumie jakiś sensowny wynik i będą odzwierciedleniem tego jak autor poradził sobie z poszczególnymi problemami jaki sptyka się na drodze tworzenia poszukiwaczy. Ja popieram wyodrębnienie kilku kategorii, żeby każdy dobrze wykonany poszukiwacz mógł dostać lepszą ocenę niż jakiś badziewny z błedami i zrobiony w 5 sec. Komuś się nie spodoba pomysł to oceni słabo pomysł. Jak będą błedy to da mniej pkt za błedy, a nie z powodu tego, że pomysł nie przypadł do gustu da mniej pkt niż poszukiwaczowi, który jest zrobiony byle jak i jest niegrywalny.

EDIT:
Ja właśnie próbuje wyróżnić tylko kilka podstawowych aspektów. W takiej formi jak teraz ja np mam sporo problemów z oceną, bo żeby ocenić w miarę sensownie, muszę poświęcić godzinę czasu na porównywanie każdego z kadym, żeby ustawić kolejność. I muszę oceniać wysoko tych, których w sumie uważam za przeciętniaków, bo poziom ostatniego etapu jest dość niski moim zdaniem. Myślę, że zdecydowanie łatwiej każdemu wpisać 3 wartości w jasnych kategoriach niż sensownie ustawić postaci w odpowiedniej kolejności.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Nie spodziewałem się, że mój głos (i wyciągnięcie tego pomysłu do dyskusji przez pretorianstalker'a) wywoła taką burzę :P
muszę poświęcić godzinę czasu
Oj prawda... jeśli chce się dokładnie ocenić. Przez to ostatni głos piszę partiami.


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Mriswith - sugerowałbym żebyś nie edytował już więcej tego posta tylko napisał sobie całą ocenę np w wordzie i jak już będziesz miał całą to ją potem wklej do nowego posta. Bo teraz będzie wygląało jakbyś edytował posta 10 razy i ktoś potem pomyśli że zmieniałeś ocenę i takie tam. W ogóle edytowanie postów w temacie w którym się pisze oceny wygląda trochę "nie teges" if u know what i mean ;-)


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Ok I know :) a na moją ocenę i tak żaden komentarz nie ma wpływu. Byki są uparte :P


PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

Jeszcze apropo Czarta. Jeśli ktoś by go wolał w czerwonym stroju (czy autor jeśli uzna że mu taki kolor bardziej pasuje czy ktokolwiek inny):
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony środa 27 cze 2007, 23:40 przez PoKrAk, łącznie zmieniany 2 razy.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

czerwony strój psuje tego czarta... za dużo czerwieni... naprawdę.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Najwięcej czasu pożarło mi właśnie porównywanie postaci, żeby potem je ustawić w jakiejś kolejności sensownej, nie natomiast odnalezienie błędów i niedoróbek. Wystawienie 3 czy 4 ocena w oddzielnych kategoriach będzie zdecydowanie łatwiejsz i szybsze. Kolejność potem się ustawi już sama ;) Nie bedzie się trzeba zastanawiać jaki error ma większą wagę - literówki czy nieścisłości w zdolnościach. Oceniony zostanie każdy error, a postaci mogą dostać równą liczbę pkt.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12813
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Co do formy głosowań to zamieściłem ankiety i to od Was będzie zależeć jaka forma będzie obowiązywać w 2 ed, więc jeżeli ktoś jest za obecną a nowa mu nie odpowiada lub odwrotnie to zapraszam do ankiety, choć przyznam że obecna jest o wiele prostsza, a i tak kto chce ten wypowie sie na temat postaci dokładniej. Jedyne co to to że Kategorie zmuszą do spojrzenia na kartę pod paroma względami.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

choć przyznam że obecna jest o wiele prostsza
Ja bym polemizował :) Ja uważam, że łatwiej można oceniać nowo zaproponowaną metodą. Patrzysz na postać i dajesz oceny. Nie musisz porównywać każdego z każdym i ustalać kolejności. Nie ma problemu z błędami podczas wpisywania ocen jak miało to miejsce w przypadku stosowanej wcześniej metody. Można sensownie ocenić postaci i wyniki będą bardziej odzwierciedlać to co karta sobą reprezentuje. W dotychczasowym systemie nie mozna było pokazać różnicy pomiędzy dwoma Poszukiwaczami w inny sposób, jak wrzucając kilku poszukiwaczy między nich. Różnica punktowa pomiędzy, powiedzmy czwartym i piątym poszukiwaczem była taka sama jak pomiędzy siódmym i ósmym, mimo tego, że oceniający uznał, że czwarty jest tylko trochę lepszy niż piąty, a siódmy jest zdecydowanie lepszy niż ósmy. W proponowanym systemie można spokojnie wychwycić drobne i ogromne różnice. Można ocenić pozytywnie najlepszych poszukiwaczy, potem, nieco gorzej średnich, a np potem długo, długo nic i na końcu jakiś kompletny nieudacznik. W dotychczasowym systemie granica pomiędzy ostatnim średnim i nieudacznikami to tylko 1pkt.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
zbynu
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 239
Rejestracja: środa 16 maja 2007, 17:39
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: zbynu »

pretorianstalker, oczywiście, tak samo uważam że ocenianie pod kilkoma względami będzie może nie o tyle szybsze (łatwiejsze) lecz napewno sprawiedliwie, ponieważ każdy element będzie sprawdzany :)
Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

pretorianstalker pisze:Ja bym polemizował :) Ja uważam, że łatwiej można oceniać nowo zaproponowaną metodą.
Też jestem tego zdania. Mnie również bardzo dużo czasu zeszło na porównywanie postaci. Dzięki nowej metodzie postacie niejako same się ułożą w odpowiednią kolejność.

Przy okazji chociaż w pewnym stopniu zostanie wyeliminowane przydzielanie punktów "na pałę".


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

A kto Wam broni oceniając po staremu zrobić sobie taką punktację w notatniku i wg niej później ustawić kolejność? :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Powtórzę po raz chyba 243. Po czymś takim różnice punktowe pomiędzy miejscami i tak zawsze wyniosą 1pkt. Mimo tego, że dwie postcai na dwóch sąsiadujących miejscach może dzielić przepaść lub bardzo niewiele.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Eh... Mi to osobiście nie przeszkadza. Zobaczymy co na to powie ankieta :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Ja uważam, że to trochę bez sensu jednak :) Taki system oceny nie jest stosowany nigdzie w praktyce, bo na dobrą sprawę niewiele pokazuje - jedynie w sporcie się to wykorzystuje, ale na tym właśnie polegają zwody sportowe, a wynik w takich zawodach nie jest w żadnym wypadku oceną. Niezależnie od tego jaki jest poziom postaci w danym etapie to i tak zawsze przyznawane są takie same ilości pkt, a chyba chodzi o to, żeby poziom był jak najwyższy... ale może tylko mi się tak wydaje.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Niezależnie od tego jaki jest poziom postaci w danym etapie to i tak zawsze przyznawane są takie same ilości pkt, a chyba chodzi o to, żeby poziom był jak najwyższy... ale może tylko mi się tak wydaje.
Cóż każdy ma inne priorytety. Dla mnie najpierw jest dobra zabawa (a ten konkurs chyba miał właśnie temu służyć), a dopiero później jakieś tam techniczne pierdoły (czytaj wysoki poziom) ;)

Tak, tak wiem, techniczne pierdoły gdy są naprawdę fatalne, mogą popsuć zabawę, ale na razie tak się nie stało :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

ehh... Zabawa zabawą, ale bawić się możne bez nazywania tego konkursem :) Jak gdzieś pisze konkurs na Najlepszego Poszukiwacza, to nie po to czytam taki temat, przeglądam postaci i tracę czas na ocenie, żeby popierać niski poziom. Jak widzę badziewną postać poza konkursem to nawet nie czytam dokładnie, a jak widzę taką w konkurise to muszę to czytać, bo muszę przeczytać wszystkie żeby jakoś to ocenić. Jak po to nazwano to konkursem, żeby wlepiano tutaj niedopracowane postaci, to sorry... chyba nie do końca zrozumiałem cel tej zabawy :)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Zablokowany