Labirynt Śmierci

Wszelkie inne gry.
itson [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 14:17
Lokalizacja: Kielce
Płeć:

Labirynt Śmierci

Post autor: itson »

szukam skanów tej gry, wie ktoś czy można je gdzieś znaleźć?


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Ja mam ale to troche duzo zajmuje ... masz jakiegos FTP'a ?


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
itson [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 14:17
Lokalizacja: Kielce
Płeć:

Post autor: itson »

ftp-a niestety nie mam, a nie dało by rady np. na http://rapidshare.com/ lub jakiś inny upload,
ewentualnie jakimś programem do p2p(oczywiście jeśli z takowych korzystasz), byłbym bardzo wdzięczny


NoWay
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Władca Podziemi
Posty: 134
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 23:18
Płeć:

Post autor: NoWay »

o, też bym w sumie był zainteresowany.
Swoja drogą, może ktoś by się pokusił o mały remake? ;)

większe żetony, itp?

Ta gra aż się prosi o urozmaicenia


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

:) Remake, wlasnie skonczylem remake do Odkrywcow Nowych Swiatow i wlasnie myslalem o Labiryncie.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
demigod
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 04 lut 2007, 09:58
Lokalizacja: Brzeziny
Płeć:

Post autor: demigod »

i ja poproszę o labirynt

ps. a tych odkrywców udostępniłeś gdzieś bo tym też jestem zanteresowany


Awatar użytkownika
WindyIndy
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bagna
Wioska
Wyspa Gadów
Posty: 181
Rejestracja: czwartek 19 paź 2006, 11:19
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: WindyIndy »

Też bym chętnie przytulił Labirynt jak i Odkrywców. - Labirynt kiedyś miałem - ale to było tak dawno że już prawie nie prawda


Obrazek
Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

demigod pisze:ps. a tych odkrywców udostępniłeś gdzieś bo tym też jestem zanteresowany
http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1054


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
Anonim
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Pojedyncze karty)
Posty: 165
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Anonim »

Mam taką małą prośbę: Dawniej na serwerze ambar0 w folderze Labirynt Śmierci był mały pliczek tekstowy z przepisami jak stworzyć własną postać do gry. Cy ktoś go posiada i mógłby mi go wysłać na meila anonim2005@gazeta.pl


Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Labirynt Śmierci

Post autor: Wicia777 »

Ma ktoś Labirynt Śmierci na dysku? Przekopałem net i jedyne co znalazlem to to, że przez jakiś czas to było ogólnie dostępne w sieci. Niestety stronka ze skanami gier encore już nie istnieje :(

EDIT:

Ostatnio naszło mnie na gry planszowe z lat dzieciństwa. Część da się kupić na allegro, część dostałem za darmo zakurzone ze strychów, co mnie zdziwiło to, że naprawdę ciężko znaleźć skany (takie zdatne do druku) mimo tego, że wiele z tych gier już nie jest wydawanych od wielu lat. Spędziłem ładnych kilka nocy kopiąc w necie i głównie znajdowałem ślady już nie istniejących stronek z takimi skanami. Jeśli ktoś posiada te materiały chętnie bym się zajął stworzeniem strony która zgromadziłaby to w jednym miejscu. Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew :)

Uprzejmie proszę o zakładanie jednego tematu do jednego wątku, Wicia777, chodziło Ci o skany trzeba było założyć jeden temat.
Ostatnio zmieniony sobota 08 gru 2007, 09:18 przez Wicia777, łącznie zmieniany 5 razy.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Wicia777,

A zajrzałeś na stronke Valdiego? O tu:

http://magiaimiecz.nr5.pl/mimeu/index.html

Tak poza tym zgadzam się z Tobą, ciężko znaleść coś w necie do zassania. :sad: Pozostaje jeszcze ewentualnie eMule i torrenty. Z tym, że też nie jest za słodko, bo jest mało źródeł. Na eMule wpisz w wyszukiwarke szukaną fraze, a torrenty startowe do kilku gier możesz z stąd wziąść:

http://bitnova.info/search/?q=gra+planszowa

i tu:

http://www.torrenty.org/

W wyszukiwarke na tej stronce wpisz 'gra planszowa' i wyskoczy co nieco. ;-)
Z tym że aby skorzystać ze stronki podanej w ostatnim linku trzeba przy rejestracji wysłać SMSa z opłatą (niewielką) aby dostać kod dostępu do plików.

Pzdr Katiusha

EDIT:
Przyłączam się do prośby Wicia777. Też chętnie bym sobie Labirynt Śmierci ściągnęła... 8-[

ps. SeSim, No cóż najlepszym sie zdarza. ;-) Chciałam skasować tego posta, ale moge go tylko edytować. Funkcja skasowania znikła, bo Twój post jest pod moim. :P Skasuj go, to ja też swój skasuje i może to jakoś będzie wyglądać. :biggrin:

Porządki Valdi
Ostatnio zmieniony środa 28 lis 2007, 08:02 przez Katiusha, łącznie zmieniany 2 razy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Wicia777 nie zakładaj redundantnych tematów proszę...

EDIT:
Ups :) Trochę to scalenie nie wyszło :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

Sesim: Wiesz, spędziłem naprawdę z kilkanaście godzin w sumie kopiąc net, przekopując również na tym forum tematy. Nic to nie dało - dlatego założyłem ten. Jest to konkretna propozycja i jakiś tam wysiłek z mojej strony deklaruję się włożyć swój czas w jakiś tam projekt.

Katiusha: Na stonce Valdiego jest potyczka zaraz sprawdze czy da się to wydrukować YEAH! Torrenty.org już sprawdzałem. A denerwuje mnie fakt, że np. poszukując Labiryntu Śmierci czy Bogów Wikingów znajduję jedynie ślady tego, że kiedyś to w necie było udostępnione, posty na jakichś forach żeby słać zapytanie na priva i inne oferty. Jedynym sposobem ukrócenia działalności cwaniaczków jest ogólne udostępnienie gier w necie. Jeśli ludzie nie będą musieli kopać godzinami w poszukiwaniu gier i się prosić, błagać na kolanach i bóg wie co jeszcze robić to niby dlaczego mieliby kupować to samo?


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Jeśli ludzie nie będą musieli kopać godzinami w poszukiwaniu gier i się prosić, błagać na kolanach i bóg wie co jeszcze robić to niby dlaczego mieliby kupować to samo?
Z tego samego powodu dla którego ludzie otwierają zawirusowane maile od nieznanych osób ;) — Ludzie są głupi.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

statystyka - nie miałem na myśli, że nikt nie kupi tylko że stosunkowo mniej osób to zrobi. Im bardziej towar dostępny za darmo tym wyższy poziom głupoty będzie potrzebny, żeby za niego zapłacić.


kamyl
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 18:12
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: kamyl »

Witam
Widze ze ciekawa dyskusja :). Ja rowniez szukam Labiryntu Śmierci (skanow PL) jakby cos moge sie nawet wymienic bo posiadam Magie i Miecz w wersi elektronik.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm gre posiadam tylko po co mam poświęcać swój czas na skanowanie tego, wykupywać serwer, najlepiej jeszcze to przygotować od razu do druku, znosić narzekania ludzi że jeszcze tego niema i czemu niema tego udostępnionego, skoro ktoś ma tą grę.

?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

Valdi pisze:Hmm gre posiadam tylko po co mam poświęcać swój czas na skanowanie tego, wykupywać serwer, najlepiej jeszcze to przygotować od razu do druku, znosić narzekania ludzi że jeszcze tego niema i czemu niema tego udostępnionego, skoro ktoś ma tą grę.

?
Toć właśnie ten temat po to jest - jeśli będę miał co, ja biorę na siebie tą robotę. Jak na razie Battletech na warsztacie, ale nie jestem pewien co z licencjami bo to chyba jeszcze jest wydawane.


Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Rops »

Wicia777 pisze:Ma ktoś to na dysku? Przekopałem net i jedyne co znalazlem to to, że przez jakiś czas to było ogólnie dostępne w sieci. Niestety stronka ze skanami gier encore już nie istnieje :(
Czyli chcesz jakies SKANY ?? Labiryntu smierci
Toć właśnie ten temat po to jest - jeśli będę miał co, ja biorę na siebie tą robotę. Jak na razie Battletech na warsztacie, ale nie jestem pewien co z licencjami bo to chyba jeszcze jest wydawane.
Czyli najpierw chcesz kupic orginal i go zeskanowac???


Co ty wlasciwie chcesz???????


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Rops pisze:Cytat:

Toć właśnie ten temat po to jest - jeśli będę miał co, ja biorę na siebie tą robotę. Jak na razie Battletech na warsztacie, ale nie jestem pewien co z licencjami bo to chyba jeszcze jest wydawane.



Czyli najpierw chcesz kupic orginal i go zeskanowac???
Rops, chłopakowi chodzi chyba o to, że ma juz tą gre (Battletech) i skanuje ją, a sam szuka w sieci skanów Labiryntu. Takie odniosłam wrażenie czytając to.
Ostatnio zmieniony środa 28 lis 2007, 15:25 przez Katiusha, łącznie zmieniany 1 raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

dokladnie katiusha. W ogole skany czegokolwiek by sie przydaly - che zebrac wszystko w kupe w jednym miejscu, a retuszowanie skanow jest latwiejsze niz skanowanie od zera - no chyba ze ktos na serio odwalił manianę skanując. Tak w ogóle wlasnie jestem w trakcie obrabiania potyczki - tej ze stronki valdiego, zeby to sie dalo normalnie druknąć i pod gilotynkę a nie chaos.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Wicia777 pisze:Tak w ogóle wlasnie jestem w trakcie obrabiania potyczki - tej ze stronki valdiego, zeby to sie dalo normalnie druknąć i pod gilotynkę a nie chaos.
Ooo, fajno z Twojej strony. Mam nadzieje, że jak już to zrobisz to udostępnisz gdzieś to zainteresowanym? Może nawet mógłbyś to Valdiemu podrzucić aby podmienił plik na swojej stronce skoro ma być lepszej jakości.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

ro chyba pytanie retoryczne, wydaje mi się, że moje poglądy na temat udostępniania takich rzeczy są jasne :P


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wicia777 pisze:wydaje mi się, że moje poglądy na temat udostępniania takich rzeczy są jasne
To tak jak zinterpretować poglądy ze nie udostępniam dodatków Leviathana czy Geferga to nie będe udostępniał i dodatków każdego innego =D> Co do retuszy Magii i Miecza, jeszcze raz napisze że autorzy tych ze retuszy poparli sposób ich udostępnienia, ale to nie oznacza że każde inne retusze nie mogą być udostępnione.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
kamyl
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 18:12
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: kamyl »

Valdi - a gdybys przynajmniej zapodal mi instrukcjie do tej gierki byl bym wdzieczny bo angielskie skany znalazlem ale wolalbym jednak przeczytac polska instrukcje. Bede wdzieczny.


ODPOWIEDZ