Labirynt Śmierci

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

kamyl,

A wrzucił byś stronke którą znalazłeś na forum. Może i inni by byli nią zainteresowani?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
kamyl
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 18:12
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: kamyl »

Prosze http://www.boardgamegeek.com/game/3625 sorki ze tak pozno ale nie mialem czasu zbyt duzo zajec na uczelni. Ponawiam prosbe - przynajmniej jakby ktos mogl zapodaj instrukcjie to bedzie naprawde pomocne.


Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

w koncu dorwalem calosc skanow (czy te forum jest martwe? myslalem ze stad tutaj ktos podesle) przesle valdiemu to udostepni. Jak skoncze potyczke to tez przerobie zeby dalo sie pod gilotynke drukowac, no i bede robil z tego gre na pc.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Labirynt Śmierci dostępny na Kompendium Źródeł www.Magiaimiecz.eu


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Co się tyczy Labiryntu Śmierci, to mam retuszowane do niego żetony, z wyjątkiem bohaterów (nie było ich w pliku ściągniętym dawno temu z Internetu). Mam też prawie ukończoną 'poprawioną', 'nowszą' wersję. Piszę o tym, żeby Wicia777 nie robił tego, co w dużej części mam już zrobione. Jeśli poczekacie trochę - myślę gdzieś o styczniu przyszłego roku - to powinienem ukończyć zarówno retuszowaną wersję oryginalną, jak i wersję 'nowoczesną'. Gdy prace będą ukończone, prześlę to do Valdiego, żeby zamieścił u siebie.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

ooo dobrze ze napisales bo bym wywazal otwarte drzwi :) to ja sie zajme magiem jesli dorwe skany no i przerzucaniem ls na pc. rozumiem ze tak obrabiasz te skany zeby pod gilotynke dalo sie wydrukowac?


Awatar użytkownika
Anonim
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Pojedyncze karty)
Posty: 165
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Anonim »

Ja akurat posiadam skany żetonów dobrej jakości i prześle je do Valdiego żeby je udostępnił.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No to żetony te o których wspomniał Anonim, są też już na magiaimiecz.eu Przy okazji kilof, jak będziesz miał całość gotową, znaczy sie dwie całości :D to daj znać.

Pozdrawiam Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

no widze ze cos sie rusza na forum ;) kilof moze bys otworzyl warsztat:labirynt smierci tak jak ja zrobilem z potyczka, zebysmy wiedzieli co sie dzieje i mogli przegladac prace w trakcie? moglibysmy polaczyc sily i sie nie dublowac, typu ze np ty poprawiasz skany, ktos przestukuje instrukcje itp.

Edit:
Nie no muszę pochwalić, cudo, na brystolu drukowane i gra jak kupiona :) tylko trzeba dorobić rewers do bohaterów i wrogów bo jak się flipnie to nieczytelne się robi (lustrzane odbicie). Ale to już jak kilof wrzuci co zrobi, zeby się nie dublować
Ostatnio zmieniony wtorek 11 gru 2007, 07:55 przez Wicia777, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Zrobię wszystko z Labiryntem od początku do końca. Wszystko będzie w jednym pliku, gotowe do druku w kilku wersjach, tylko proszę o cierpliwość, tak jak pisałem wcześniej.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

byś tylko jedno dał teraz please: na drugiej stronie instrukcji w prawym gornym rogu jest pkt. 3 dotyczy tego jakie wspolczynniki powinni miec uczniowe. Moglbys podac co tam jest? w tych skanach co mamy jest to zasloniete a chcialbym zagrac :)


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Wicia777,

Daj mi swoją małpe na PW to Ci podeśle, bo mam w miare czytelną instrukcje. I która to konkretnie strona instrukcji. Druga? Czy może wolisz całą?

Edit:

Za bardzo się pośpieszyłam z pisaniem. :P Mam to samo co Ty. Ktoś wyciął kawałek instrukcji...
Chyba, że urządza Cię wersja ENG instrukcji, bo mam i takową. Mam nadzieje, że to ta sama gra, a nie tylko takie same tytuły.

Kilof ma prawdopodobnie to samo co Ty z tego co wiem. Bo ja mam instre od niego i tak samo pociętą. :doubt:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

hej to jak wyslesz te skany?


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Wicia777 pisze:hej to jak wyslesz te skany?
Które?Tylko instrukcje po angielsku czy całą gre? Bo tak jak pisałam wcześniej, polską mam tą samą co Ty i też pociętą w tym miejscu. Troche dokładniej określ co Ci trzeba. 8-[

Edit:

Zresztą masz tu wszystko co mam po ENG związane z LŚ. A co Ci będe żałować. Niewiele tego, ale zawsze coś. :mrgreen:

http://rapidshare.com/files/76335228/Eng.rar.html

Może i innym się przyda też do czegoś. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Wicia777
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 26 paź 2007, 07:08
Lokalizacja: Płock
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Wicia777 »

niestety wychodzi na to ze deathmaze to troche inna gra :( ciekawe czy citadel of blood jest taka sama.


Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Retusz

Post autor: kilof »

Jak obiecałem, tak nakładem gigantycznej pracy udało mi się zrobić gotowy do druku retusz Labiryntu Śmierci. Można go ściągnąć tu:
Labirynt Śmierci
Jeśli ktoś zgłosi jakieś uwagi, mogę zrobić poprawki.
Valdi umieść ten plik u siebie, jeśli oczywiście chcesz.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Eno, na Megaupload dostaje taki komunikat:

Limit możliwych połączeń dla kraju (Poland) jest obecnie wyczerpany. Prosimy spróbować ponownie za kilka godzin lub zainstalować pasek narzędzi Megaupload Toolbar, aby połączyć się natychmiast - z zainstalowanym paskiem, limity nie obowiązują!

I ze ściągnięcia nici. :cry:
Kilof nie możesz tego uploadować na np RapidShare? Tam nie ma takich szantażujących komunikatów...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wystarczy ściągnąć toolbar podobnie jak na audiobookach, niestety tutaj jest inny problem "Plik jest chwilowo niedostępny."

Także jak możesz podeślij na maila to zamieszczę na stronie i nie bedzie żadnych problemów


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Zainstalowałam sobie już ten pasek, ale plik stoi już od pół godz w miejscu. Tzn wogóle nawet nieruszył. Chyba jest tak jak piszesz Valdi, że jest nieosiągalny, być może wcale nie chwilowo tylko wcale nie da się go ściągnąć z tego pokićkanego MegaKłamczucha... :---)

...zainstalować pasek narzędzi Megaupload Toolbar, aby połączyć się natychmiast...

Super, u nich natychmiast, to znaczy za dwa lata sie połączysz. /cenzura


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ernin
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

Nie wiem co wam nie pasuje w MegaUpload ja ściągnełem bez problemu.

A tu na rapida jak chcecie:
http://rapidshare.com/files/86524795/La ... mierci.rar
Oczywiście jeżeli kilof nie chce by to było na rapidzie to usunę


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Ech, mi też się już udało ściągnąć. Po 10 razach w końcu zaskoczył. Ten Megaupload chodzi jak stary diesel na mrozie. :P
Ale dzięki Ernin mimo wszystko za chęci. :biggrin:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

ernin pisze:jeżeli kilof nie chce by to było na rapidzie to usunę
No bez przesady. Po to dałem to do Internetu, żeby każdy kto chce mógł skorzystać. Możecie to zamieszczać gdzie tylko chcecie. Jeśli o mnie chodzi to nie mam żadnych praw autorskich do Labiryntu Śmierci.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12811
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Raz można ściągnąć raz nie, w każdym bądź razie już dostępne u mnie na stronie.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

Teraz aż chce się drukować. Piękna robota panie kilof. Proponuje dołączyć plik bohaterowie z innego Labiryntu od Valdiego i kartę Postaci i wszystko co należy byłoby w tej jednej wersji.


Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Informuje wszystkich, że za niedługo wypuszczę jeszcze jedną wersję Labiryntu z 'odnowionymi' żetonami. Jeśli ktoś jest wielbicielem tradycji, to może drukować to co jest. Jeśli ktoś woli nowości, to niech poczeka z drukiem, a być może ta druga wersja bardziej przypadnie mu do gustu...


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
ODPOWIEDZ