Bedeville Carnival PL

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paulina [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Posty: 462
Rejestracja: sobota 05 sty 2019, 08:39
Płeć:

Bedeville Carnival PL

Post autor: Paulina »

Cześć wszystkim,

Jako że spodobała mi się gra Bedeville Carnival to pomyślałam ze może kogoś zainteresuje.
Niestety kampania słabo idzie, ale może ktoś dodatkowo się zainteresuje ?

Co Ciekawe mam już figurkę Pana Karola, więc postaram się nakłonić Waldka do jakiejś zabawy w stworzenie NPC / Postali do Talismana

link do wspieraczki: https://wspieram.to/bcpl
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Koszt druku dodatku jest zależny od ilości komponentów i ilości zamówień.
Tu na forum rozmawiamy o dodatkach / zasadach gry, etc.
Wszelkie pytania o druk kieruj na maila dnz@magiaimiecz.eu
Awatar użytkownika
Paulina [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Posty: 462
Rejestracja: sobota 05 sty 2019, 08:39
Płeć:

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Paulina »

Dobra konkursik, Jutro idzie na fb.

Co trzeba zrobić, aby wygrać unikatowego poszukiwacza!! Figurka Pana Karola już zaprojektowana więc ją wykorzystajmy.

Co trzeba zrobić?
1. Wesprzeć kampanię: https://wspieram.to/bcpl
2. Napisać umiejętności (nie muszą być na karcie, może być przesłany tylko tekst) tejże postaci pasujące do świata Talismana
3. Wysłać potwierdzenie wsparcia jak i wymyślone umiejętności na konkurs@magiaimiecz.eu
4. Pokryć koszty wysyłki 13 zł.
Zgłoszenia możecie wysyłać do końca 05.10.2023
Autorzy największych dodatków fanowskich zagłosują na wasze propozycje na forum.magiaimiecz.eu i na podstawie zwycięskiego zgłoszenia zostanie stworzona postać.

Każdy kto wesprze kampanię i prześle nam umiejętności otrzyma kartę wraz z figurką, niezależnie czy gra się ufunduje.
Ostatnio zmieniony czwartek 28 wrz 2023, 12:17 przez Paulina, łącznie zmieniany 1 raz.


Koszt druku dodatku jest zależny od ilości komponentów i ilości zamówień.
Tu na forum rozmawiamy o dodatkach / zasadach gry, etc.
Wszelkie pytania o druk kieruj na maila dnz@magiaimiecz.eu
Awatar użytkownika
Paulina [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Posty: 462
Rejestracja: sobota 05 sty 2019, 08:39
Płeć:

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Paulina »

Słabo idzie kampania po wczorajszym video na Gametroll TV doszło 5 wspierających... Dziś na naszym FB o 17:00 będzie konkurs ale brakuje 185 wspierających...


Koszt druku dodatku jest zależny od ilości komponentów i ilości zamówień.
Tu na forum rozmawiamy o dodatkach / zasadach gry, etc.
Wszelkie pytania o druk kieruj na maila dnz@magiaimiecz.eu
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 975
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Berni »

Słabo idzie bo NIGDZIE wydawca nie dał informacji o tej kampanii.
Gdyby nie to forum to bym nawet nie wiedział, że coś takiego powstaje.
Nie wróżę dobrze tej kampanii, skoro sam wydawca sprawia wrażenie niezainteresowanego ufundowaniem...
Ładne wydanie, fajne elementy, gra wydaje się ciekawa ale marketing leży i zabija wspieraczkę.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Valdi »

No niestety, moja opinia o tej kampanii (nie o grze) jest dość negatywna poniżej moje ale:
1. Cena - gra 250 zł jest dość droga jak na grę AA, to nie jest tytuł triple AAA, i cena jest dość wygórowana, patrząc na jakość komponentów - np. brak figurek, które obecnie jak dla mnie jest standardem.
Dodatkowo wysoka cena nie jest niczym uwarunkowana (gra już powstała (patrz punkt 2), pozostało jej tłumaczenie - dla polskiego wydawcy to nie jest koszt i druk) = można było spokojnie zejść z ceny bądź wydrukować tyle kopii ile się uzbiera.
2. Gra ufundowała się o ile się nie mylę już dwukrotnie (kickstarter i gamefound) przez ~500 wspierających na każdej z platform. A tu rzucili się po 250 graczy Polskojęzycznych - gdzie zapewne już część osób ma wersję angielską. Dość dużo tak jak by tego nie przemyśleli - i tu pojawia się punkt 3.
3. Podejście wydawcy, brak promocji, posty na fb można zaplanować w 1 dzień aby przez cały czas kampanii pojawiały się na grupach (za darmo). Uderzyć do recenzentów (obecnie z 5 egzemplarzy drukujesz rozsyłasz do youtuberów, piszesz im że to wersja przedprodukcyjna) i masz darmową reklamę (ewentualnie dorzucasz 100 zł / recenzenta), no i być na konwentach - tego co wiem to tu akurat się gdzieś pojawili (w spodku).

Ale mimo to Paulina przekonała mnie na początku kampanii aby mój nick pojawił się wśród osób wspierających, no i zorganizowała konkurs na FB (i coś tam jeszcze, z tego co wiem)... a gra się i tak zapewne nie pojawi.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Berni
Astropata
Astropata
Astropata
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Posty: 975
Rejestracja: czwartek 20 paź 2011, 15:38
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 46

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Berni »

Dlatego napisałem, że gdyby nie TO forum to bym nie wiedział nawet o tej kampanii...
Dla mnie wydawca żenujący. Nie chodzi o to, że mały i nie ma siły przebicia. On po prostu absolutnie nic nie robi poza krzyknięciem "Przetłumaczył bym tą grę jak ktoś mi da dużo kasiory". I tu pomysł się skończył. Wykonanie zresztą też.
Kur-Nu-Gi też było robione przez małego wydawcę ale jego posty były wszędzie (aż na FB banami go straszyli) i kampania miała niezły finał, z odblokowaniem wszystkich progów. Dodatkowo ta gra dopiero powstawała, a nie była gotowym tytułem do przetłumaczenia, więc było bardziej pod górkę...


Awatar użytkownika
Kocur_Andrzej
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 01:19
Płeć:

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Kocur_Andrzej »

Jest możliwość symbolicznego wsparcia? Projekt nie w moim guście, chciałem kilka złotych przekazać, ale nie 250... oczywiście najwazniejszy konkurs bo bez niego w życiu bym nie widział o tej kampanii. Jest szansa wziąć udział w konkursie bez możliwości wsparcia tej kampani, ktora i tak najprawdopodobniej dojdzie do skutku? Przekaze chętnie ten grosz na utrzymanie forum.


Awatar użytkownika
Paulina [Autor tematu]
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Posty: 462
Rejestracja: sobota 05 sty 2019, 08:39
Płeć:

Re: Bedeville Carnival PL

Post autor: Paulina »

Konkurs powstał aby wesprzeć kampanie, Jak się nie ufunduje, to coś tam pomyślimy, na ta chwilę pozostaje bez zmian.


Koszt druku dodatku jest zależny od ilości komponentów i ilości zamówień.
Tu na forum rozmawiamy o dodatkach / zasadach gry, etc.
Wszelkie pytania o druk kieruj na maila dnz@magiaimiecz.eu
ODPOWIEDZ