gry konsolowe/komputerowe

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23548
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Artownik pisze:Ano Dizzy fajne.. grałem w parę części. Dobry klimacik, choć nie wszystkie były ciekawe.
Bardzo fajne!

A które nie były ciekawe? Chodzi Ci o te spin-offy? Czy o te klasyczne przygodówkowe gry?


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Nemomon pisze:A które nie były ciekawe? Chodzi Ci o te spin-offy? Czy o te klasyczne przygodówkowe gry?
Hah, z chęcią bym Ci Nemo powiedział, ale po prostu nie pamiętam, dawno temu to było.

W sumie nawet bym nie był w stanie przytoczyć tytułów części, w które grałem.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23548
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Należy zagrać raz jeszcze! Ja w poprzednim tygodniu się zagrywałem w Go! Dizzy Go! Niby to zwykły Pac Man, ale bardzo przyjemnie, jak niemal w każdej grze z Dizzym, się mi grało ;). Mogę Ci pomóc coś znaleźć, gdybyś chciał zagrać ;).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja mam to samo, grałem w to mają 8 czy 9 lat, w przynajmniej dwie gry z serii i jedyne co pamiętam to że były fajne i tyle, to było strasznie dawno temu :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6218
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Ja nigdy nie zapomnę jak te ludziki w Dizzy: Fast Food zapieprzały :D A te przygodówkowe Dizzy też bardzo miło wspominam :) Myślałem nad wrzuceniem ich nawet do zagadek growych ale widzę jak szybko by poszło :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23548
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Pewnie i tak nikogo ten news nie będzie interesował...

Niemniej parę dni temu Capcom ogłosił, iż Mega Man Legends 3 nie zostanie wydany. To już kolejna gra z serii Mega Man, która została anulowana. Nie wspominając, iż jakiś czas temu Inafking także opuścił Capcom...

Znajomy podesłał mi takiego oto linka: http://img833.imageshack.us/img833/8206/capcom2.jpg


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Artownik, chyba już wiem co było nie tak z tym smokiem w prologu Wieśka, wziąłeś się za to na początku zamiast na końcu? Bo wtedy chyba postać jest za słaba i nie daje rady czy coś w ten deseń. Wyszedł już patch 1.3 który blokuje możliwość rozegrania partii ze smokiem przed ukończeniem pozostałych fragmentów co ma zapobiec problemom z poziomem trudności.

Link do patcha (jeśli ma się wersję 1.2 trzeba ściągnąć ręcznie) oraz lista wszystkich zmian i poprawek tutaj -> CLICK


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

A nie, nie, to na pewno nie to. Ja zbyt często nie gram, ale jak już gram, to konkretnie. Dlatego specjalnie patrzyłem jak się fabuła rozwija i jestem na 100% pewien, że robiłem etapy we właściwej koleności.

Poza tym tam się tylko biegło po linii prostej na moście, znaczy się uciekało przed smokiem :D


Ale spoko, jest nowy patch, to zobaczę co i jak, może problem już został rozwiązany. Napiszę zresztą po sprawdzeniu.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23548
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Za dwa tygodnie cena 3DSa ma niedługo spaść do 170$. Ponadto osoby, które wcześniej zakupiły 3DSa i się zalogują do ich sklepu, będą mogli otrzymać parę gier z NESa oraz GBA gratis.

Z NESa:

Super Mario Bros.
Donkey Kong Jr.
Balloon Fight
Ice Climber
The Legend of Zelda
+5 more

Z GBA:

Yoshi's Island: Super Mario Advance 3
Mario Kart: Super Circuit
Metroid Fusion
WarioWare, Inc.: Mega Microgame$
Mario vs. Donkey Kong
+5 more

Źródło: http://uk.ds.ign.com/articles/118/1184670p1.html


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
OSH
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 391
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:09
Lokalizacja: Lave Station
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: OSH »

A ja wczoraj znowu próbowałem przejść Civilization na Emperorze z 7 cywilizacjami i na największym kontynencie i znowu w pewnym momencie komputer stwierdził, że "Nasza cierpliwość się wyczerpała i nie będziemy dłużej tolerować waszych podstepnych prowokacji. PRZYGOTUJ SIĘ DO WOJNY!" A ja nikomu nic złego nie robiłem ](*,)

Nic to, następnym razem zamiast 12 miast na dzień dobry założe 20 :twisted:


A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LiteOn 52x32x52, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C-64, C-64+1541-II, C-64G, C-16
Dawne Komputery i Gry
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał to Blizzard postanowił zrobić fajną niespodziankę i wypuścił starter Starcraft 2. Działa on na podobnej zasadzie co demo ale nie jest już ograniczone czasowo. Pakiet oferuje kilka misji w kampanii single, kilka wyzwań oraz możliwość rozgrywania meczy zarówno z kompem jak i żywymi graczami na czterech mapach przy czym tylko Terranami. Wystarczy założyć konto na battlenecie (które jest oczywiście darmowe) i ściągnąć clienta (7 giga, dostępne wszystkie wersje językowe) a po odpaleniu po prostu wybrać opcję starter zamiast ulepszenia do pełnej wersji i... już \:D/

Oczywiście biorąc pod uwagę jak duża jest to gra, ten wycinek wydaje się ubogi jednak nawet granie samymi Terranami na czterech mapkach daje sporo frajdy i nie znudzi się tak szybko także jest to naprawdę miły prezent dla wszystkich którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać. Ja sam kampanię przeszedłem na kopii kumpla w trybie offline już jakiś czas temu ale pograć po sieci nie miałem okazji także skwapliwie skorzystałem :D


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Ano zgadza się.

Na niejako "podobnej" zasadzie zrobili starter do WoWa.

Skoro już jesteśmy przy Blizzardzie, to parę ciekawych informacji wypłynęło.

Został zarejestrowany przez firmę tytuł: "Mists of Pandaria", co będzie najprawdopodobniej kolejnym dodatkiem do WoWa.

Potwierdza to w pewnym sensie dawne spekulacje. Kiedyś wypłynęły niby pewne informacje wg których w WoWie mieliśmy jeszcze zobaczyć rasy Goblinów, Worgenów, co się potwierdziło w końcu oraz właśnie Pandarenów.

Z klas przewidziany był niby Death Knight, który został zrobiony oraz Demon Hunter, co do którego są spore wątpliwości i możliwe, że jednak nie ujży on światła dziennego.

Faktem jednak jest, że powstaną raczej dodatki podnoszące możliwy do zdobycia level do 100. Miały by to być jeszcze dwa dodatki, a potem wchodzi MMO nowej generacji Blizzarda o roboczej nazwie Titan.

Zobaczcie sobie ten ciekawy wykresik:
http://www.wowheadnews.com/blog=175487/ ... ak-or-hoax

Tu ponownie potwierdza się teoria o 5 dodatkach do WoWa. Premiera D3 jest tu przewidziana na koniec tego roku, co też jest coraz bardziej prawdopodobne, a że do D3 powstaną dwa dodatki to ja bym w ciemno strzelał.


Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 20:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Miszon »

Ja grałem w DN3D, była przyjemna, ale do niej nie wracałem bo nie było raczej do czego. Ot, trochę sobie postrzelałem. Inne tytuły są dla mnie bardziej epickie/przełomowe w tym gatunku.
A teraz to i tak nie zagram, bo nie mam na czym, ale zasadniczo i tak zapewne nie byłbym zainteresowany. NIe oczekiwałem cudów i pewnie cudów bym nie dostał. Czyli pewnie bym ocenił conajwyżej średnio, ale spełniłoby to moje (niewysokie) oczekiwania. Ot, popykać sobie i do widzenia. Tak jakoś kojarzę tą gierkę z tego co pamiętam ze starej i z tego co widziałem odnośnie nowej.


http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Polacy znowu w natarciu, tym razem będzie staroszkolna strzelanka w klimatach cyberpunkowych od studia Flying Wild Hog (powstałego z byłych pracowników CD Projekt RED, People Can Fly i City Interactive także nie są to nowicjusze w branży).

Filmowy zwiastun

Gra powstaje od dwóch lat, a premiera przewidziana jest na wrzesień tego roku (zgadza się, już na dniach :) ) jednak dopiero niedawno zaczęły pojawiać się informacje o tym projekcie. Ekipa z FWH wyłamała się zatem z obecnego dzisiaj trendu promowania nowej gry poprzez bombardowanie graczy dziesiątkami zwiastunów, fotek i spoilerów na długo przed premierą czym nierzadko psują ludziom zabawę. Kolejny plus, wręcz miód na moje serce to fakt że gra będzie tytułem ekskluzywnym na PC, wersje konsolowe nie są w planach :D Nie będzie również trybu multi jako że twórcy chcą skupić się na fabule, która mimo, iż gra będzie tęgą rozwałką, ma być ciekawa i obfitująca w liczne zwroty akcji. Wcielamy się tutaj w niejakiego majora Fletchera, istnego świra który rusza do walki z maszynami celem obrony ostatniego ludzkiego osiedla. Fabuła i fragmenty rozgrywki sugerują mix Blade Runnera, Matrixa, Bulletstorma i Bioshocka, twórcy natomiast porównują swoją grę do Dooma, Quake'a i Painkillera czyli dobrej staroszkolnej strzelanki. Nie będzie samoregenerującego się zdrowia (apteczki, tak!) ani filmowej akcji pełnej skryptowanych wydarzeń, do ręki dostaniemy dwie giwery ale każda z licznymi trybami strzału co łącznie ma nam dać 20 form ataku :D

Porcja gameplayu

Gra zadebiutuje we wrześniu, polskim wydawcą został CD Projekt który zdecydował się na lokalizację kinową. Twórcy mają w planach wypuścić do sieci demo tuż przed premierą co również jest miłym gestem w czasach kiedy 'Wielcy z Zachodu' twierdzą że się nie da, że za dużo roboty, że nie ma sensu, tym samym nie dając dema w ogóle albo dopiero jakiś czas po premierze.

Ja się jaram \:D/

---

Z innych nowinek również z polskiego podwórka, na targach Gamescom (które rozpoczynają się już jutro w Kolonii) pojawi się CD Projekt RED. Nasze chłopaki oprócz prezentowania i promowania Wiedźmina 2 na X360 mają również oficjalnie ogłosić zapowiedzianego niedawno na PC Wiedźmina 2 w wersji 2.0. O co dokładnie chodzi, póki co nie wiadomo ale można założyć że to coś na wzór Edycji Rozszerzonej jakiej doczekał się pierwszy Wiedźmin. Można zatem liczyć na potężny patch który nie tylko zlikwiduje nie usunięte jeszcze błędy ale także poprawi samą grę i doda trochę nowych questów.

Gra ma zostać wprowadzona do dystrybucji z końcem września (oczywiście posiadacze edycji premierowej będą się mogli w tą aktualizację zaopatrzyć za darmo) co ma się zbiec w czasie z obniżką cenową gry i agresywną kampanią marketingową. Także jeśli ktoś z różnych względów nie grał jeszcze w drugiego Wiesia, chyba rozsądnie będzie poczekać jeszcze ten jeden miesiąc :wink:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ciekawie zapowiada się ta strzelanka :)

Afterfall Insainity ma wyjść również wyjść w czwartym kwartale tego roku. Wydawca CD Projekt.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja niestety w tego Afterfalla coraz mniej wierzę :-k Najpierw polegli z grą cRPG więc postanowili zająć się czymś innym żeby wypromować markę i zdobyć fundusze. Pierwsze pokazy InSanity nie budziły pozytywnych emocji, następnie kilka razy przekładano premierę, teraz wycofał się wydawca który miał zająć się wersją konsolową przez co ta wyjdzie nie wiadomo kiedy. Same problemy, a szkoda bo uniwersum zapowiadało się ciekawie i przez kiepską grę jaką może się okazać InSanity nie będzie szan na jakikolwiek rozwój.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

HunteR pisze:Ja niestety w tego Afterfalla coraz mniej wierzę :-k
Nie dziwię Ci się, tak tylko rzuciłem informacyjnie. Sam już utraciłem totalnie kontakt z projektem ze względu na politykę komunikacji twórców z fanami. Dobra, niedawno uruchomili coś na kształt bloga http://afterfall.gram.pl/, niemniej to już stracony potencjał. Wszyscy zapaleni fani, których znam odwrócili się od nich.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
mateusz_ubisoft
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 23 sie 2011, 14:58
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: mateusz_ubisoft »

Witajcie,
Na pewno jest wśrod Was wielu fanów serii Heroes of Might & Magic :) Słyszeliście więc może o grze Might & Magic: Clash of Heroes? Rozgrywka ma miejsce w realiach Might & Magic, więc może być fajną rozgrzewką przed premierą VI-tej części Herosów. Akcja gry ma miejsce 40 lat przed wydarzeniami z piątej części Herosów. Might & Magic: Clash of Heroes to połączenie gry cRPG, gry logicznej i strategii turowej. Do dyspozycji jest 30 godzin kampanii w trybie jednoosobowym ale możecie też zmierzyć się ze znajomymi w sieci w trybie multiplayer lub przed jednym komputerem w trybie hot seat.
Zobaczcie trailer:

Co myślicie o takiej wersji Herosów?

Pozdrawiam,
Mateusz Ubisoft


Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Mikou@j pisze:jak się wykupi roczną subskrypcję WoW'a to D3 będzie za darmo :)
Żeby sprostować to nie do końca tak. Trzeba mieć konto Battlenet i pełną wersję WoWa, a więc wykupione dodatki Wrath of the Lich King oraz Cataclysm.

Wtedy można zadeklarować że będzie się przez 12 miesięcy utrzymywać konto aktywne (chyba jest tu wymagana opcja płacenia kartą kredytową).
Jednakże nie trzeba płacić za te 12 miesięcy z góry, można to opłacać normalnie co miesiąc.

Jeśli ktoś się na to zdecyduje, to otrzyma trzy rzeczy:
- grę Diablo III w wersji elektronicznej (bez pudełka);
- wierzchowca do WoWa;
- dostęp do wersji bety (gdy się pojawi) nadchodzącego dodatku do WoWa "Mists of Pandaren".


Ciekawostką jest to, że jeśli się aktywuje tę promocję, to w momencie zakupu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo II otrzyma się dodatkowo 4 miesiące gry do WoWa (skróci to okres wymaganej subskrypcji o 4 miesiące).

Edycje Kolekcjonerskie kosztują, o ile mnie pamięć nie myli 300 zł. Te cztery miesiące są warte jakieś 200-240 zł.

Więc gracze WoWa faktycznie mogą dostać Diablo III za darmo lub dużo taniej Edycję Kolekcjonerską.


Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 20:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Miszon »

Hehe, nie wiem czy słyszeliście, jakiego rodzaju zabzpieczenia antypirackie wprowadzono w Wiedźminie 2:
- kilka razy giniemy w ważnym momencie (np. zdaje się w prologu nie da się czegoś wygrać, albo gdzieś później - wiedźmina wieszają),
- w scenach erotycznych widać jakąś brzydką babę
- jest parę różnych podmianek graficznych,
- w jakiejś wiosce biega za nami stado kurczaków,
- etc.

Co ciekawe - to już się pojawiło w necie jako błędy lub easter eggi i ludzie to wrzucili np. na yutuba ;-) .

Przezabawny pomysł moim zdaniem - zamiast utrudniać grę jakąś rejestracją przez net, DRM-ami, czy innymi uprzykrzającymi życie uczciwego nabywcy przeszkodami (a przecież pirat i tak będzie miał te utrudnienia usunięte), to wpuszcza się pirata w maliny :mrgreen: .
Więcej tutaj: http://polygamia.pl/Polygamia/2029020,9 ... 27738.html


http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Awatar użytkownika
Mikou@j
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 147
Rejestracja: środa 12 lip 2006, 19:39
Lokalizacja: Czeladź
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Mikou@j »

Artownik pisze: Żeby sprostować to nie do końca tak. Trzeba mieć konto Battlenet i pełną wersję WoWa, a więc wykupione dodatki Wrath of the Lich King oraz Cataclysm.
Wiadomo, ale to każdy już mógł sobie we własnym zakresie doczytać. Na SB nie ma miejsca na rozpisywanie się. I tak, potrzebna jest karta kredytowa.
Tak, czy siak dość ciekawa propozycja. Ja się jednak na nią nie skuszę. Po pierwsze nie chce znów wsiąknąć w WoW'a na kolejne lata, a po drugie obawiam się, że WoW odszedł by w odstawkę zaraz po premierze D3 i kasa w błoto ;)
Miszon pisze:- kilka razy giniemy w ważnym momencie (np. zdaje się w prologu nie da się czegoś wygrać, albo gdzieś później - wiedźmina wieszają),
- w scenach erotycznych widać jakąś brzydką babę
- jest parę różnych podmianek graficznych,
- w jakiejś wiosce biega za nami stado kurczaków,
- etc.
I bardzo dobrze! Piracić taką grę to skandal!
Miszon pisze:Przezabawny pomysł moim zdaniem - zamiast utrudniać grę jakąś rejestracją przez net, DRM-ami, czy innymi uprzykrzającymi życie uczciwego nabywcy przeszkodami (a przecież pirat i tak będzie miał te utrudnienia usunięte), to wpuszcza się pirata w maliny :mrgreen: .
Na początku, gdy jeszcze nie było dobrego cracka to w The Settlers 3, zamiast sztabek żelaza produkowane były świnki, co jak się nietrudno domyślić uniemożliwiało wykuwanie broni i rekrutację wojska :)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

kilka razy giniemy w ważnym momencie (np. zdaje się w prologu nie da się czegoś wygrać, albo gdzieś później - wiedźmina wieszają)
To jest początek gry kiedy na rynku mają wieszać paru nieludzi i Jaskra, zamiast wdać się w bójkę z katem, Geralt nagle pojawia się na szubienicy :wink: Także w tym przypadku grać się nie da dalej :P
w scenach erotycznych widać jakąś brzydką babę
To matka Loredo :P
Przezabawny pomysł moim zdaniem - zamiast utrudniać grę jakąś rejestracją przez net, DRM-ami, czy innymi uprzykrzającymi życie uczciwego nabywcy przeszkodami (a przecież pirat i tak będzie miał te utrudnienia usunięte), to wpuszcza się pirata w maliny.
DRM też był ale usunęli w pierwszym patchu, dlatego zostali pozwani :-" A podobne 'błędy' inni twórcy też wprowadzali, w nowych Settlersach czytałem coś że wszyscy rzemieślnicy produkują świnie czy coś takiego, niezła aluzja do złodziejstwa :badgrin:

Ale tak, pomysł fajny choć powinno przy okazji się pojawiać info "Masz piracką kopię" albo coś w ten deseń bo najczęściej ludzie po prostu nie wiedzą co się stało i traktują to jako bugi :-s Chociaż może taka idea przyświeca deweloperom, sprawdzają jak dużo osób się pochwali w necie że znalazło taki a taki bug :P


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
arai
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1664
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 02:06
Lokalizacja: Wonderland
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: arai »

Haha muszę się brata zapytać czy miał takie sceny :mrgreen:


"Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato."
Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 20:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Miszon »

Podobno w Baldur's Gate, konkretniej w którymś z modów, można było spotkać jakąś ekipę podróżników, która do nas podchodziła i głosem Piotra Fronczewskiego oznajmiała: "Twoja kopia gry jest piracka. Jeśli jej nie usuniesz twojemu komputerowi grozi spalenie płyty głównej", czy coś w tym stylu.
Ostatecznie okazało się, że faktycznie w czasie polonizacji nagrano takie coś dla zabawy, ale nie wykorzystano tego w grze. Natomiast rzecz gdzieś została w kodzie i ten mod odpalał tą kwestię. Znajomy się poważnie wystraszył, tym bardziej że miał oryginał i myślał, że został oszukany :mrgreen: .


http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Awatar użytkownika
Space86
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Postacie Space86
Sługi Soggotha
Zmierzch Tytanów
Posty: 775
Rejestracja: czwartek 24 gru 2009, 17:18
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: Space86 »

JA gram na kompie ale tylko dla tego ze niestety na sonke 2/3 nie wyszedł Wiedźmin i wiedźmin 2 :P czyli jedyna gra poza Diablo 2 którą uwielbiam.

W wiedźminie 2 jest mnóstwo Easter Eggs - najlepszy jest samolot na niebie w obozie Kaedwen :P



A tak to katowałem sony szaraka a teraz ps2 :}

God o war I i II
Onimusha 3
Devil may Cry 2,3
Burnout 3
Tekken 5
Bleach Blade Battlers 2

Póki nie zdobędę funduszy na PS3 muszę się tym zadowolić :P
Ostatnio zmieniony niedziela 23 paź 2011, 20:32 przez Space86, łącznie zmieniany 1 raz.


Hana Kaze Midarete Kashin Naki Tenpu Midarete Tenma Warau
ODPOWIEDZ