Konkurs Dodatek-Mechanika

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Konkurs Dodatek-Mechanika

Post autor: Valdi »

Witam, Portal MagiaiMiecz.eu ma zaszczyt ogłosić kolejny konkurs do gry Talisman - Magia i Miecz.

W tej edycji konkursu, zgłoszenia muszą składać się z 10 kart które muszą stworzyć nowy rodzaj kart.
Termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń mija 31 Października 2012.

Uwaga w konkursie nastąpiło parę zmian które mają wpływ na głosowanie, zdobywanie punktów i wysyłanie prac do konkurs.

- Do konkursu należy stworzyć 10 kart które muszą stworzyć nowy rodzaj kart.
- Można otrzymać dodatkowe 3 punkty za zgłoszenie do 7 Października.
- dodatkowe 2 punkty za zgłoszenie do 14 Października.
- dodatkowy 1 punkt za zgłoszenie do 21 Października.
- Prace zostaną zaprezentowane do głosowania anonimowo.

Reszta zmian jak i te powyższe zostały zapisane w regulaminie.

Zachęcam do udziału w konkursie - KAŻDY Autor pracy otrzyma opracowany dodatek. a Zwycięzca dodatkowo będzie mógł wybrać jedną z trzech nagród. szczegóły w regulaminie

Regulamin znajdziecie: pod tym linkiem



Link do zgłoszonych prac


Pozdrawiam
V
Ostatnio zmieniony wtorek 06 lis 2012, 16:12 przez Valdi, łącznie zmieniany 4 razy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

1. Prace naley zgłaszac do 31 Pazdziernika 2012. Autorzy zgłaszac moga do 3 rónych
mechanik lub dodatków autorskich.
Czy to oznacza, iż mogę zgłosić 3 prace?
Zgłoszenie musi składac sie z pomysłów na 10 kart które musza tworzyc nowy rodzaj kart.
To oznacza, iż samych kart może być więcej (przykładowo jeden pomysł na kartę może być obwarowany zasadą, iż w samej grze potrzeba ich 4 sztuki. I pomimo, iż w grze potrzeba wielu kopii tej karty, to liczy się jako 1 pomysł, więc mogę jeszcze mieć 9 pomysłów na karty,k tak?


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Tak maxymalnie 3 zgłoszenia od jednego autora
i tak docelowo opracowany dodatek mam nadzieje że będzie się składał z kilkudziesięciu kart które dostaną autorzy zgłoszeń.
Ps ale jak możesz to wydziel te dwa posty do tamtego tematu
Ostatnio zmieniony piątek 28 wrz 2012, 20:50 przez Valdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Oki, już wydzielam.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Erestor
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Czas Żniw
Duchy Pradawnych Smoków
Smoki
Posty: 1312
Rejestracja: niedziela 20 lip 2008, 15:50
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Erestor »

Bardzo fajny konkurs. Nie wiem czy dam radę wziąć udział ze względu na brak czasu, ale idea świetna =D>

P.S. W punkcie 12 regulaminu jest dość dziwna kolejność podpunktów :)


Blog o nauce języka angielskiego: MeetEnglish
Wszystkie moje dodatki tutaj: OneDrive
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Rozumiem, iż jakąkolwiek instrukcję, jak tych 10 nowych kart i nowej mechaniki używać, należy dołączyć do zgłoszenia i nie wlicza się ona w limit?


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

W ogóle napisane jest to trochę dziwnie ^^ Karty, które muszą stworzyć nowy rodzaj kart ^^ Nie lepiej napisać, że należy stworzyć 10 kart nowego typu, którego nie ma w oficjalnych rozszerzeniach?
Poza tym to, co napisał Nemo. Jak stworzymy 10 kart zupełnie nowego typu, to nie będzie wiadomo po co one, jeśli nie wprowadzi się jakiejś instrukcji :P


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
sardo
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Wieliczka
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: sardo »

Valdi pisze:W tej edycji konkursu, zgłoszenia muszą składać się z 10 kart które muszą stworzyć nowy rodzaj kart.
Jak to mam rozumieć? Tworzymy powiedzmy 1 nową talię z 10 kart czy 10 nowych talii podając za przykład 1 kartę dla każdej?

A co do pomysłu na konkurs to genialny :D

Edit: Dobra już wiem że chodzi o pierwszą opcję, Nemo mi trochę namieszał w głowie swoim postem :D


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Należy stworzyć 10 kart z jednej talii, mozna zglosic trzy takie komplety , dodatkowo faktycznie instrukcja krótka się przyda. Umieszczę to w regulaminie


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Ok zamieściłem poprawkę w regulaminie. Zapraszam do konkursu


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Chciałem przypomnieć że do końca tyg można zdobyć dodatkowe 3 punkty za zgłoszenia.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Rozumiem że to ma być osobny stosik (jak karty stajni czy skarbów) a nie nowy rodzaj (np. numerek 7) wśród kart przygód (czyli innej niż zdarzenie, wróg - duch, miejsce itd.)?

Czy karty muszą być przygotowane graficznie (a jeśli tak to czy może to być Strange Eons) czy mogą być tylko opisane?

I jeszcze jedno, czy trzy zgłoszenia oznaczają łącznie 30 kart - po 10 na jeden stosik?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Tak... Nie... Tak...
Czyli:

- Tak, ma być to Osobny stos kart.

- Nie, karty nie muszą być przygotowane graficznie, wręcz dobrze by było gdyby był to suchy text. Będziemy później opracowywać ich wizualizacje.

- Tak, maxymalnie trzy zgłoszenia oznaczają 3 różne stosiki czyli 30 kart, ale jak ktoś chce może to być tylko jedno zgłoszenie (10 kart)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
arai
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1664
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 02:06
Lokalizacja: Wonderland
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: arai »

To ma być jak rozumiem 10 różnych kart. Ale czy można np. założyć że każdej karty będzie kilka kopii? Jeśli tak, to ile łącznie może być tych kart?


"Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato."
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Wiesz, możesz zrobić 10 takich samych kart, ale myślę że jak będą oceniane to nie będą miały wtedy za dużo szans. W całym finalnym-poza konkursowym dodatku który będzie opracowany, nie będzie żadnego ograniczenia, no ale wiadomo 20 kart takich samych to chyba nigdzie nikt nie miał jeszcze.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
arai
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1664
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 02:06
Lokalizacja: Wonderland
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: arai »

Nie no chodziło mi o kilka sztuk np. tak jak w talii ekwipunku niektóre karty się powtarzają :)


"Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato."
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

spoko, niema ograniczenia,


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Sajmon
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: piątek 28 maja 2010, 23:12
Lokalizacja: Rzeszow
Płeć:

Post autor: Sajmon »

Witam ja mam tez pare pytan mianowicie:

Czy to maja byc tylko karty czy to mogą tez byc żetony tak jak w dodatku ze smokami? W ten sposób że pośród tych 10 kart mogą być jakieś karty tworzace żetony lub nakazujące położyć jakiś nowy gdzieś.

Czy karty mają byc po prostu wypisane w pliku .txt czy tekst ma być mniej więcej graficznie umiejscowiony w prostokątach tak jakby był faktycznie na karcie zapisany ale bez grafiki?

Czy efekt losowy karty typu "Rzuc kostką" ma być tylko z uzyciem dostepnych kostek k6 czy mozna dolączyć jakąś inną specjalną kostkę?

Czy efekt kart może być sprzeczny z zasadami zawartymi w instrukcji? W tym przypadku dodajemy zasade że "Jeżeli tekst na karcie nei zgadza się z instrukcją karta ma zawsze wyższy priorytet".

Na razie tyle ale może jeszcze coś wymysle xD


Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Sajmon pisze:Czy to maja byc tylko karty czy to mogą tez byc żetony tak jak w dodatku ze smokami? W ten sposób że pośród tych 10 kart mogą być jakieś karty tworzace żetony lub nakazujące położyć jakiś nowy gdzieś.
W konkursie mają być zgłoszone karty, ale nie wyklucza to utworzenia nowego typu żetonów w całym rozszerzeniu - choć dobrze jest brać pod uwagę, że może nie każdy użytkownik będzie szczęśliwy z kolejnych żetonów i może zagłosować troszkę niżej.
Sajmon pisze:Czy karty mają byc po prostu wypisane w pliku .txt czy tekst ma być mniej więcej graficznie umiejscowiony w prostokątach tak jakby był faktycznie na karcie zapisany ale bez grafiki?
Plik .txt plik .doc - jak już pisałem karty będą oceniane tylko jako tekst, mechanika - zgłoszenia zaprezentuje w .pdf'ie
Sajmon pisze:Czy efekt losowy karty typu "Rzuc kostką" ma być tylko z uzyciem dostepnych kostek k6 czy mozna dolączyć jakąś inną specjalną kostkę?
Powiedziałbym że dowolność, ale tj w podpunkcie 1 zastanów się jak będzie oceniona mechanika z użyciem K20 a jak z użyciem K6.
Sajmon pisze:Czy efekt kart może być sprzeczny z zasadami zawartymi w instrukcji? W tym przypadku dodajemy zasade że "Jeżeli tekst na karcie nei zgadza się z instrukcją karta ma zawsze wyższy priorytet".
Nie za bardzo rozumiem... Podejrzewam ze tą wątpliwość możesz zawszeć w mini instrukcji dołączonej do zgłoszenia.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
arai
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Uczestnik Zjazdów
Posty: 1664
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2010, 02:06
Lokalizacja: Wonderland
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: arai »

Sajmon chyba w instrukcji podstawowej już jest nawet taki zapis więc jeśli działanie karty będzie niezgodne z ogólnymi zasadami gry, ale nie będzie wprowadzało zgrzytów to moim zdaniem nie ma problemu ;)


"Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato."
Awatar użytkownika
rik11
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 14
Rejestracja: środa 05 wrz 2012, 09:04
Lokalizacja: Wawa
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: rik11 »

to, że nie można zrobić żadnego typu karty już istniejącego troche komplikuje sprawę. A czy można zrobić zmianę obszaru lub jakiś nowy obszar, dodatkowo do tych 10 kart?


raz z górki, raz podgórkę ale zawsze na piechote
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Możesz w mini instrukcji napisać że obszar xxx należy traktować jako yyy i należy na nim stosować opis zzz , ale samą nakładkę w konkursie chciałbym uniknąć


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Chaos
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
MiM na ZunTzu
Posty: 479
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 18:32
Lokalizacja: Bajlandia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Chaos »

Mam opracowany dodatek do MiM ale w formie kart do druku (korzystałem z szablonów Wrewa), czy mogę takowy zgłosić jako karty bez grafik (wcześniej przerobię pod wersje TMiM) ale wyglądać będzie mniej więcej tak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


WMIM Stava na ZunTzu + Karty Walki by Chaos
Pobierz: WMIMChaosSW14.03HD.ztb
Zobacz na Youtube: Magia i Miecz na ZunTzu projekt Chaos
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Jeżeli nie masz tego w .doc to trudno podeślij w takiej formie. Najwyżej sie przepisze. Mam paru Chińczyków także nie będzie problemu.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

tymczasem w karczmie pisze:Sporek: Ja nie biorę udziału, nie umiem robić dodatków :P
Valdi: tym razem nie musisz umieć robić, wystarczy mieć pomysł i go spisać do worda :)
abubu: nie tylko pomysł, a też i wiedzę na temat tego co już jest aby nie powielać (nawet nieświadomie). Czyli zapoznać się ze wszystkimi dodatkami oficjalnymi i autorskimi jakie aktualnie zostały wydane/opublikowane. Zasada nowego stosu po niekąd ogranicza możliwość powielenia. Jednak pasuje również znać nie tylko dodatki do TMiM ale i do MiM/MM aby ktoś nie zarzucił plagiatu. Nie jest to drobny materiał do ogarnięcia.
abubu: Osoby które tworzą od lat dodatki lub udzielają się w ten czy inny sposób mają ten komfort, że raczej nie powielą nieświadomie/świadomie czyjejś pracy. Głupio było by wymyśleć kolejne Morze, Sny, itp. :)
abubu: Wiadomo, stos nie musi być kto wie jakim rozbudowanym dodatkiem, ale chcąc konkurować powinien być innowacyjny a nie jakiś nowy rodzaj ekwipunku. Dlatego taki ja i prawdopodobnie Sporek nie zabieramy się nawet za to. :) za wysoka poprzeczka ustawiona przez wszystkie lata działalności forum (i nie tylko)
Co do powielania: to pt. 2 "Do konkursu przystąpić mogą tylko prace nowe, nieprezentowane jeszcze publicznie, nie poprawiane z gry oryginalnej ani te inne prace autora poddane modyfikacjom."
czyli oznacza to ze Sporku, abubu - moglibyście wymyśleć Kolejne przedpola piekieł - dodatek dobrze znany i oklepany, i nikt by was za to nie karał. Nie jest to wasz dodatek, a stworzenie nowych kart oznacza że będą to prace niepublikowane, wystarczy odrobina inwencji, poprzeczka naprawdę nie jest postawiona wysoko, a wręcz przeciwnie niżej już chyba sie nie da... nie musicie znać Photoshopa, Strange Eons, ani żadnego innego programu, wystarczy w sumie sama przeglądarka internetowa żeby napisać maila, nawet worda nie musicie mieć, przeglądarka sprawdzi błędy. Więc mówienie że nieznam dodatków, nie umiem, bardziej interpretować można nie chce mi sie jestem leniwy :D szczególnie ze na wymyślenie dodatku jest sporo czasu - do końca miesiąca. Konkursy autorskie zawsze traktuje jako coś co ma sprawić aby ludzie troszkę bardziej kreatywnie podeszli niż pisanie Postów, to nie wyścig o złoto czy jakieś wielkie wygrane, to ma być dobra zabawa i wątpię żeby ktokolwiek upatrywał się tu taj plagiatów.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ