World of Warcraft - Gra Przygodowa

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kowal85 [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 106
Rejestracja: niedziela 04 sty 2009, 17:23
Lokalizacja: Grenlandia
Płeć:
Wiek: 38

World of Warcraft - Gra Przygodowa

Post autor: kowal85 »

Chciałem poznać Wasze opinie na temat gry WoW: Adventure Game (Gra Przygodowa) językowa wersja nie robi mi różnicy :) Ponieważ przymierzam się aby ją kupić, a nie chciałbym robić zakupu "na zapas", po co miała by leżeć i kurzyć mi się na szafie/pułce, więc proszę Was o motyw dla, którego gracie/nie gracie w tę grę :)


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Akurat mam ta gre na stanie, i powiem szczerze ze gra sie milo, choc sa pewnie elementy gry dosyc meczace. Napewno musisz znalezc conajmniej 4 graczy, znajac klimat WoW to dodatkowy atrybut, troche meczacy motym walki i dosyc skomplikowany , ale do tego mozna przywyknac. Ladne figurki, gra wykonana na najwyzszym pozniome, niestety mnie nie wciagnela ze wzgledu na ograniczone mozliwosci. Nie mam dodatku, ale generalnie chodzi o wykonywanie misji po ktorych jak poczujesz sile swoich mozliwosci i ekwipunku przed druzyna przeciwna idziesz na boss'a. Niby brzmi trywialnie, ale mozna pograc jesli ma sie odpowiednich graczy. W zamian za to proponowalbym Descen Journey in the Dark, gra o niebo lepsza choc wymaga tzw. Mistrza Gry ktory poprowadzi rozgrywke ale i dla niego znajda sie mile chwile gry. Wow to gra (poza rozstrzyganiem walki) dosyc prosta i przyjemna, dla graczy znajacych klimat gry z wydania na online. Jesli podasz inne tytuly ktore polubiles bedzie mi latwiej okreslic twoj styl gier.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
kowal85 [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 106
Rejestracja: niedziela 04 sty 2009, 17:23
Lokalizacja: Grenlandia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: kowal85 »

Gamekeeper pisze: Mistrza Gry
Znam tego pana XD

Sam prowadziłem kiedyś sesje RPG w DnD, Wiedźmina, Earthdawna i parę innych systemów.

Dzięki za dość obrazowy opis tej gry, niestety nie mam za dużej ekipy by zebrać aż 4 'pipolów', no ale w przyszłości kto wie.


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Mistrz gry w tej grze wyglada troche inaczej, ale jesli sie chec zagrac klimatyvcznie to dobre opisy beda na miejscu. Mistrz gry w tym wypadku to przeciwna strona konfliktu jesli chodzo o Descenta oczywiscie.


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
kowal85 [Autor tematu]
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 106
Rejestracja: niedziela 04 sty 2009, 17:23
Lokalizacja: Grenlandia
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: kowal85 »

Domyśliłem się tego, działa pewnie tak samo jak Władca Lochów w Dungeoneer'rze :) Tylko, że w przypadku Dungeoneera każdy gracz w odpowiednim czasie jest Władcą Lochów, a domyślam się, że w Descencie Mistrz Gry jest jeden i on przeszkadza Poszukiwaczom Przygód :) Tak jak zacytowany przeze mnie, Twój tekst.
Mistrz gry w tym wypadku to przeciwna strona konfliktu
:)

I wiem też, że nie mało kosztuje sama podstawka do Descenta, może kiedyś się skuszę ale muszę sie najpierw nacieszyć Talismanem >>>4.5<<< PL ;]


Gra strategiczna, przez neta w przeglądarce wersja graficzna nie jak ogame :]

www.evony.com
Awatar użytkownika
jablo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:41
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: jablo »

Wybaczcie mały odkop. Czy orientuje się ktoś, czy ów wspomniany WOW przygodowy jest jeszcze gdziekolwiek do kupienia w wersji PL?


Awatar użytkownika
Gamekeeper
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Ups z tym będzie ciężko tym bardziej że dodruk nie jest planowany.

Ps. Sam też na to poluje :)


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
Awatar użytkownika
jablo
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:41
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: jablo »

Trochę szkoda, bo czas kiedy gra była dostępna, po prostu przespałem.. Dziwne czemu dodruk nie jest planowany Za mała sprzedaż??


Awatar użytkownika
Kaktus+
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Apteka
Kraina Snów
Lodowa Kraina
Posty: 3416
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 19:45
Lokalizacja: Mielec
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: Kaktus+ »

jablo pisze:Trochę szkoda, bo czas kiedy gra była dostępna, po prostu przespałem.. Dziwne czemu dodruk nie jest planowany Za mała sprzedaż??
Mała sprzedaż i kiepska gra, ot co. Raczej tylko dla fanów Warcrafta i nic poza tym. Po prostu nudna.
W gruncie rzeczy, to poza logiem World Of WarCraft i Blizzard, to wszystkie gry z serii Warcrafta są średnie.


ODPOWIEDZ