Moje boje z Lukasem przy zamawianiu Magii i Miecza

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
MrJack [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 13 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Moje boje z Lukasem przy zamawianiu Magii i Miecza

Post autor: MrJack »

Pisze tego posta jako przestrogę dla ewentualnych zamówieniodawców Lukasa na jego wyroby spod znaku Magii i Miecza. W MiM zagrywałem się jeszcze w latach 80-tych, miałem wszystkie dodatki. Później część się pogubiła i postanowiłem niedawno uzupełnić zestaw.

21 listopada wysłałem do Lukasa zamówienie na wybrane elementy z każdej plansz (zamówiłem tylko to czego mi brakowało) plus po konsultacji z Lukasem postanowiłem zamówić też dodatki Wioska i Przedsionek Piekieł. Tego samego dnia wpłaciłem mu na konto całą sumę wraz z kosztem przesyłki priorytetem.

Lukas napisał mi na GG, że w związku z turniejem będzie miał opóźnienie w realizacji zamówienia i uzgodniliśmy, że wykona je do końca miesiąca.

1 grudnia wysłałem maila z pytaniem co się dzieje z zamówieniem, bo nadal nie mam. Nie dostałem odpowiedzi. Dopiero przy próbach skontaktowania się na GG otrzymałem informację, że ma mały poślizg i jeszcze nie zrobił. Pomyślałem sobie, że trudno, poczekam, bo w sumie mogę grac na tym co mam.

5 grudnia wysłałem kolejnego maila z pytaniem czy wysłał już paczkę. Następnego dnia napisał mi krókiego maila, że jest już na finiszu. Odpisałem, że mu się chyba nie wpiszę do komentarzy, bo musiałbym go opieprzyć. Tolerancja mode on, ale już cierpliwość się mocno wyczerpuje.

8 grudnia na gg zapytałem bardziej stanowczo o termin realizacji zamówienia. Odpisał, że "jutro" i że wie, że to trochę za długo trwa. "Trochę za długo" - bardzo zabawne.

11 grudnia wysłałem ponaglenie w mailu z informacją że przegina i gdyby nie to, że zależało mi na tych rzeczach, to poprosiłbym o zwrot kasy. Zapytałem po raz kolejny kiedy mogę spodziewać się przesyłki.

12 grudnia napisał mi, że skończył i że musi już tylko iść na pocztę....

16 grudnia odebrałem paczkę. W środku nie było zamówionych dodatków "Wioska" oraz "Przedsionek Piekieł"... Ręce mi opadły. Poszedł kolejny mail. Lukas odpisał, że przeoczył to, że wydrukował sobie pierwsze zamówienie zamiast drugiego (update'u). Dodał, że JEŚLI CHCĘ, to może PO ŚWIĘTACH je wysłać. Krew mnie zalała. Co za bezczelnośc. Jeśli chcę, tak? Niee, no po co mi one, to nic że za nie zapłaciłem... Napisałem, że opcja "po świętach" mi nie pasuje i wymagam otrzymania tego wcześniej.

Tego samego dnia Lukas zaczął kręcić, twierdząc i wmawiając mi, że za dodatki nie zapłacilem; dał mi wykaz cen, z którego wynikało że suma jaką powinienembył zapłacić jest... taka sama jaką wpłaciłem mu na konto. Zadziwiające, że wcześniej jakoś wszystko było w porządku.

17 grudnia otrzymałem maila, że przelew jeszcze nie wpłynął na jego konto (przypominam, 120 zł było wysłane MBANKIEM 21 listopada, co by znaczyło, że bank ten w ciągu 26 dni nie zrealizował transakcji, wielki ROTFL) i że jak wpłynie to wszystko sprawdzi.

Odpisałem mu, że chyba żartuje i żeby się nie ośmieszał, żeby mi wysłał te cholerne dodatki i już. Odpowiedź: "chill out". Zwracam uwagę - to jest korespondencja zleceniobiorcy w stosunku do klienta.

W odpowiedzi na jego maila zarzuciłem mu brak odpowiedzialności i dziecinadę, zapytałem jeszcze raz kiedy otrzymam pozostałe 2 części zamówionego i zapłaconego kompletu.

Odpowiedź Lukasa:
"Uśmiechnij się, bo widzę że jesteś strasznie spięty. Złość piękności szkodzi. Dostaniesz paczkę przed świętami (rzecz jasna wielkanocny)."

Po prostu szok. Totalna olewka, bezczelnośc i chamstwo. Nie miałem już ochoty tego komentować.

Dziś jest 26 grudnia, do tej pory nie doczekałem się na realizację mojego zamówienia. Od jego złożenia minęło 35 dni....

Tak przy okazji - Lukas usunął z księgi gości moje wpisy dotyczące jego zamówienia.


Awatar użytkownika
Raphalus
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 101
Rejestracja: niedziela 08 maja 2005, 09:53
Lokalizacja: Seyda Neen - głowne miasto portowe w krainie Vanderfell
Płeć:

Re: Moje boje z Lukasem przy zamawianiu Magii i Miecza

Post autor: Raphalus »

MrJack pisze:Tak przy okazji - Lukas usunął z księgi gości moje wpisy dotyczące jego zamówienia.
Odrazu wiedziałem że tak będzie, jakiś zły wpis będzie kasowany, bo przecież psuje opinię


Zmieniony na życzenie Wilczego
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

MrJack witaj na forum.

Pół roku temu zamawiałem u Lucasa kilka dodatków (byłem jego pierwszym klijentem) ale wszystko wysłał bardzo szybko i sprawnie.
Obecnie nawiązywałem znim welokrotnie kontakt aby zamówić prawie cały komplet z jego oferty, ale jakoś nie wykazywał zbytniego zainteresowania checia zrealizwania mojego zamowienia. Po kilku emailach bez odpowiedzi, badz odpowiedzi troszke "na siłę" postanowiłem ,że nie będe niczego zamawiac a moją przygodę z Magią i Miecz uznaje za zakonczoną.


Obrazek
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Ja do dzis nie doczekalem sie paru elementow za ktore zaplacilem. Postanowilem poczekac az bede zamawial Doline Elfow i wtedy sie przypomne.

Mam nadzieje ze Lukas nie zapomni wtedy ze wczesniej zapomnial :)


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
MrJack [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 13 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: MrJack »

Cóż, ja mu tak łatwo nie odpuszcze. W końcu nie dostałem znacznej części mojego zamówienia. Jeśli nie uda mi się tego otrzymać w miarę szybko, zastanowie się nad drogą sądową, akurat tak się składa, że pracuję biurze windykacyjnym :twisted:


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Kufir pisze:
Po kilku emailach bez odpowiedzi, badz odpowiedzi troszke "na siłę" postanowiłem ,że nie będe niczego zamawiac a moją przygodę z Magią i Miecz uznaje za zakonczoną.
Moderator forum o MiM końćzy przygodę z tą grą? ;) Wstydź się Kufir :P


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Może kto inny powinien sie wstydzić... ten co do tego doprowadził?

Nieważne jak ja zamawiałem kiedyś 3/4 roku temu od lukasa to nawet wszystko doszło fakt ze może z małym opóźnieniem ale nieznacznym, ale teraz takie zachowanie? ... sam rozumiem że mógł mieć nawał pracy sam sie niewyrobiłem z 2 dodatkami ale mógł troszke inaczej potraktowac MrJacka. Gdzie zasada Klient nasz Pan?


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ghs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 42
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 13:11

Post autor: ghs »

Te¿ siê spotka³em, ¿e obiecywa³ wcze¶niej, a wys³a³ pó¼niej, lecz by³o to opó¼nienie rzêdu 2 dni, a jako¶æ wykonania zrekompensowa³a mi to drobne opó¼nienie - choæ mia³bym zastrze¿enie do licznych literówek i ortów na kartach (np. "wierzy" zamiast "wie¿y" - pewnie Word nie wy³apa³ :D).

Oczywi¶cie za sprawê MrJacka opieprz siê nale¿y, ale ja akurat jestem wyrozumia³y, gdy¿ sam zachowujê siê ostatnio podobnie, po tym jak ¼le wyliczy³em czas i zaanga¿owanie w ró¿ne projekty.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ja też czekałem miesiąć na zamówienie. Fakt, że było spore. Zamówiłem wszystkie nieoficjalne dodatki jakie ma Lukas w ofercie. To, że miesiąc czekałem to jeszcze da się przełknąć. Rozumiem, że to sporo roboty ale niestety moje zamówienie przyszło niekompletne — min nie dostałem całego setu kart do Kanałów. Czekam teraz na uzupełnienie zamówienia. Mam nadzieję, że nie będzie to trwało kolejny miesiąc.... Pełną relację zdam kiedy dostane wszystkie brakujące karty jako, że transakcja jeszcze nie jest skończona.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Heh, niezły temat :D Ciekawe czy sam zainteresowany się tu wyopowie i co ma na swoje usprawiedliwienie :P
Po kilku emailach bez odpowiedzi, badz odpowiedzi troszke "na siłę" postanowiłem ,że nie będe niczego zamawiac a moją przygodę z Magią i Miecz uznaje za zakonczoną.
O kurde, Kufir! Ty i "koniec z MiM"? Nostradamus tego nie przewidział :roll:

Heh, kiedyś chodził mi po głowie plan zakupienia wszystkiego u Lucasa bo choć z oryginałów mam całość (tzn. podstawkę i wszystkie oficjalne dodatki) to jednak są już stare i poniszczone, poza tym prawdopodobnie brakuje tego i owego. Jednak po tym co tu się naczytałem dwa razy się zastanowię zanim zainwestuję ciężko zdobyte fundusze w wyroby Lucasa. Chociaż my z jedego miasta więc może dałby się naciągnąć na handel "z ręki do ręki", wkońcu to głupota wysyłać przez jakieś poczty i czekać miesiąc (nie wspominając już o marnowaniu kasy na koszty wsyłki) skoro można tego dokonać na miejscu. Oczywiście w takim wypadku przychodzi się z kumplami... hehe żartuję :D


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Gavel
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 sie 2005, 19:46
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Gavel »

HunteR pisze:Heh, kiedyś chodził mi po głowie plan zakupienia wszystkiego u Lucasa bo choć z oryginałów mam całość (tzn. podstawkę i wszystkie oficjalne dodatki) to jednak są już stare i poniszczone, poza tym prawdopodobnie brakuje tego i owego.
Myslalem dokladnie o tym samym :)
Niestety ten temat a w szczegolności "sprawa" MrJack'a poddaje w watpliwosc rzetelnosc "firmy Lukasa" - jak to kiedys ktos na tym forum nazwal.
Kufir pisze:Po kilku emailach bez odpowiedzi, badz odpowiedzi troszke "na siłę" postanowiłem ,że nie będe niczego zamawiac a moją przygodę z Magią i Miecz uznaje za zakonczoną.
No prosze - moderator forum konczy z MiM za sprawa Lukasa, ktory na swojej stronie nazywa siebie Przyjacielem :D

Ciekawe czy sam zainteresowany ma cokolwiek na swoja obrone :?:


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

To, że Kufir już w MiM nie będzie grał padło na tym forum już kilkakrotnie, nie tylko w tym temacie. Jednak do sedna...

Z początku tak po cichu myślałem, że Lukas zbyt wielkiego sukcesu nie odniesie. Jednak okazało się inaczej. Wiele osób zamówiło u niego dodatki i było z nich jak najbardziej zadowolonych. A tu takie kwiatki... swoją drogą dziwne i (sory Lukas muszę to przyznać) niepoważne z jego strony. Ja rozumiem nawał pracy. Powiem, że nie ma nic taak bardzo wkurzającego jak coś wybrakowanego, niestety. Dlatego ja wszystko drukuje sam :D Jestem z tego dunmy :D


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Raphalus
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 101
Rejestracja: niedziela 08 maja 2005, 09:53
Lokalizacja: Seyda Neen - głowne miasto portowe w krainie Vanderfell
Płeć:

Post autor: Raphalus »

Powinien odrazu obliczyć sobie potrzebny czas do wydrukowania wycięcia i zrobienia wszystkiego odrazu, a nie pisze ze za 2 dni wszystko będzie a trzeba czekać miesiąc. Gdyby klient odrazu dowiedział się ze paczka przyjdzie za jakiś miesiac wtedy niebyło by niepotrzebnych nerwów.


Zmieniony na życzenie Wilczego
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Żeby nie było, że nie ma nic pozytywnego w działaności Lukasa bo to by było niesprawiedliwe. Jakoś planszy i kart (zwłaszcza poszukiwaczy) jest naprawdę na wysokim poziomie. Jedyne co mogę się przyczepić to czerwień na koszulkach do Miasta. Ma zupełnie inny odcień niż oryginalne karty aczkolwiek to zrozumiałe, że nie bedzie nigdy taki sam jak w oryginale. Problemem natomiast jest obsługa klienta.
Ostatnio zmieniony wtorek 27 gru 2005, 13:57 przez SeSim, łącznie zmieniany 1 raz.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
MrJack [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 13 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: MrJack »

Problemy kolorystyczne rewersów kart postaci czy przygód są do zaakceptowania, choć wprowadzają pewny nieład. Natomiast absolutnie nie do zaakceptowania - i o to mi się głównie rozchodzi - jest podejście Lukasa do klienta - olewcze, bezczelne i momentami chamskie.

Każdy ma prawo się pomylić, Lukas miał prawo źle przeczytać zamówienie i wysłać bez brakujących dodatków. Ale jego cholernym obowiązkiem w takiej sytuacji była natychmiastowa wysyłka brakujących elementów oraz przeprosiny, a nie to co on wyprawiał.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

No tak, z tego co widziałem to Lucas naprawdę zna się na rzeczy, wkońcu nie każdy potrafi zrobić takie cuda które są niekiedy lepsze od oryginałów, poza tym trzeba to jeszcze umieć porządnie wydrukować, dobrać papier itp. Ja np. nie mam warunków do drukowania więc taka oferta jest świetna. Dlatego też nie dziwię się że Lucas chce zapłaty za swoją robotę (nawet jeśli sprzedaje nie swoje) bo co mnie np. przyjdzie z tego że sobie sciągnę oryginał gdzieś z neta, który nie dość że pełny błędów (często też tylko po angielsku) to jeszcze nie będę miał jak tego wydrukować. Jednak to że ktoś jest w czymś świetny nie daje mu wcale prawa do wywyższania się i opryskliwego traktowania ludzi którym chce coś sprzedać. To jasne że jeżeli będę zadowolony napewno jeszcze nie raz i nie dwa skorzystam z jego oferty i wspmnę też znajomym żeby także skorzystali jednak jeśli zadowoloiny nie będę... cóż...

Jak już powyżej napisał MrJack każdemu może zdażyć się błąd ale w takim wypadku należy spokojnie wszytko wyjaśnić a nie odrazu za przeproszeniem z mordą na klienta/sprzedawcę tym bardziej że w takich przypadkach zazwyczaj wina jest po obu stronach. Ja tak miałem kiedy dawno temu kupowałem sobie Wampira (oryginał w czasach kiedy jeszcze tos przedawali) i w pudełku brakowało paru elementów (min. piona Wampira!) ale ja z bratem zamiast odrazu załatwić sprawę olaliśmy to. Od tej pory złożeczę pod ich adresem ale gdybym zajął się tym odrazu... to samo tutaj gdyby odrazu zapytać o te brakujące elementy czy czas w jakim zamówienie było realizowane nie było by ni potrzebnej szarpaniny.

Jednak co by złego nie mówić o załatwianiu przez Lucasa interesów, talentu odmówić mu nie można, ot co :D Cóż, może Lucas jest zbyt zapracowany i przydałoby mu się paru zaufanych ludzi do pomocy?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Gavel
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 sie 2005, 19:46
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Gavel »

HunteR pisze:Cóż, może Lucas jest zbyt zapracowany i przydałoby mu się paru zaufanych ludzi do pomocy?
Dobry pomysl - z pewnoscia przydalby mu sie ktos do Działu Obsługi Klienta :D


MrJack [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 13 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: MrJack »

Hm, napisalem wczoraj do niego kolejnego maila, uzywajac paru niecenzuralnych slow, pytajac kiedy wreszcie dostane swoja przesylke...

Oto odpowiedz: "Chyba nie sądzisz że w sylwestra wycinałem dla ciebie karty."...

Chyba sie przejade do tego skurwiela z kolegami...


Awatar użytkownika
Raphalus
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 101
Rejestracja: niedziela 08 maja 2005, 09:53
Lokalizacja: Seyda Neen - głowne miasto portowe w krainie Vanderfell
Płeć:

Post autor: Raphalus »

MrJack pisze:Chyba sie przejade do tego skurwiela z kolegami...
Trochę agresywne podejście, ale jakby mnie ktoś tak potraktował też bym się wkur***

Kiedyś jak sam toczyłem boje z Lukasem to on wysłał mi PW o treści "Dziecko..." teraz to ja mogę mu napisać Dziecko...


Zmieniony na życzenie Wilczego
Awatar użytkownika
Egon
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 10 sty 2006, 11:59
Płeć:

Post autor: Egon »

Dziwie się ża sam zainteresowany jest mało zainteresowany tym tematem.

Ale można to też ptoraktowac jako ciag dalszy stosunku "olewczego".

Osobiście z usług nie korzystałem, ale raczej nie bede korzystał. Zwłaszcza z powodu tych historii, po których włos na głowie mi się zjerzył.


MrJack [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 13 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: MrJack »

nadal nie przelal mi ani kasy, ani nie dostalem paczki. Jak dla mnie Lukas jest pieprzonym złodziejem i tak zostanie niebawem potraktowany.


Splawik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 22:32
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Splawik »

Ja również już tracę cierpliwość.

Krótka historia: 3 grudnia wysłałem Lukasowi maila z zamówieniem. Tego samego dnia wpłaciłem mu na konto pieniądze - ponad 170 zł. Lukas odpisuje, iż przygotowanie zestawu zajmie mu trochę, i że powinienem się spodziewać paczki 13-16 grudnia

20 grudnia wysyłam maila, z zapytaniem czy już wysłał paczkę. Odpisuję, ze wyśle następnego dnia.

29 grudnia wysylam kolejnego maila. Lukas nie odpowiada. 31 grudnia i 3 stycznia kolejne. W ostatnim zwracam uwagę, że jeśli nie otrzymam paczki w ciągu kilku dni zglaszam sprawę na policję.

Lukas odpisuje, że poczta zwróciła mu paczkę i że wyśle ją jeszcze raz. To cały czas 3 stycznia.

10 stycznia cały czas nie mam paczki. Wieczorem wysyłam maila, z zapytaniem czy paczka została wysłana. Otrzymuję odpowiedź: tak

12 stycznia wysyłam kolejnego maila, że nie mam paczki. W odpowiedzi Lukas przysyła maila ze skanem, w ktorym jest dowód wysłania paczki, ale 11 stycznia. Czyli zajęło mu ponad tydzień, żeby paczkę, ktorą podobno miał przygotowaną zanieść na pocztę.

13 stycznia dostaję paczkę. Jak się okazuje bez dodatku Doliny Elfów. Wysyłam maila do Lukasa, dlaczego go nie ma. Nie odpowiada. 15 stycznia i 17 wysyłam kolejne. Odpowiedzi żadnej.

Podsumowując: na paczkę czekałem półtora miesiąca i nie dostałem części tego, co zamówiłem. Nie chce już mi się wysyłać kolejnych mail; 25 złotych to nie majątek więc przeżyje. Ale przestrzegam, żeby wszyscy którzy będą chcieli coś od niego kupić zastanowili się i na pewno nie płacili wcześniej przelewem.


MrJack [Autor tematu]
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze
Posty: 77
Rejestracja: wtorek 13 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: MrJack »

Zlozylem doniesienie na policje o popelnienie przestepstwa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Splawik
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 28 sty 2005, 22:32
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Splawik »

Kibicuję. Daj znać na forum, jakie będą tego efekty.


Awatar użytkownika
Anonim
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Pojedyncze karty)
Posty: 165
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Anonim »

Powinniście połączyć siły, im więcej zgłosi się poszkodowanych tym większa szansa na sukces.
25 złotych to niewiele, ale jeśli więcej osób zostało w ten sposób oszukanych to może z tego wyjść dużo większa suma zarobiona na łatwowierności ludzkiej.


Zablokowany