Labirynt Smierci 2 (Czarcie Wrota)

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anonim [Autor tematu]
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Pojedyncze karty)
Posty: 165
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Labirynt Smierci 2 (Czarcie Wrota)

Post autor: Anonim »

„Czarcie Wrota” bo tak oficjalnie nazywać będzie się mój projekt jest poprawioną wersją Labiryntu.
Główny mechanizm gry zostanie nie zmieniony, ale wprowadziłem parę zmian które będą urealniały i uatrakcyjniały grę. Został wprowadzony system tworzenia postaci wraz ze wzrostem ilości statystyk, całkowicie zmieniona grafika. Nowe czary, komnaty i wrogowie. Rozwinięte zasady negocjacji i wykupu oraz parę innych zmian łącznie z dodaniem kart przygód ciągniętych w niektórych miejscach. Oto moje pierwsze owoce pracy.
Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6201
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

zawsze chcialem w to pograc ale slyszalem ze rozgrywka polega na unikaniu badania obszaru ;P jak to poprawisz, to juz nie moge sie doczekac efektow :)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Anonim [Autor tematu]
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Pojedyncze karty)
Posty: 165
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Anonim »

Odświeżam mój stary temat by pochwalić się swoimi pracami wykonanymi w Corelu. Dlaczego tu? Bo są związane bezpośrednio lub pośrednio z tym projektem.
http://corel.wodip.opole.pl/forum/viewtopic.php?t=3365 pod tym linkiem jest temat na innym forum gdzie umieściłem swoje prace. Postać elfki i twarzyczka to pokolorowana wersja bohaterki ze zdjęcia z pierwszego postu i nie występuje w wersji kolorowej w grze. Symbole to wszystkie potwory jakie spotkać można w lochach. Wojowniczka to jeden z bohaterów których będzie się miało w drużynie. Graficznie projekt jest gotowy w 90% brakuje tylko jednego wojownika do pełnej drużyny i kusznika jako siódma postać alternatywna. Jeśli chodzi o instrukcje to niewiele się zmienia w porównaniu do orginału. Jest dodanych kilka opcji urealniających rozgrywke, całkowicie zmieniona tabela walki choć myslę o zmianie systemu walki w którym nie będzie tabeli.


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Fajnie to wygląda, ale szkoda że nie poprawiasz instrukcji. Według mnie wymaga ona wielu zmian, żeby gra stała się bardziej grywalna.


Awatar użytkownika
Anonim [Autor tematu]
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
MiM (Pojedyncze karty)
Posty: 165
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 12:22
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Anonim »

Np. jakich? Z innego tematu wiem że uważasz że za dużo się w tej grze rzuca kością, ale może coś jeszcze ci przeszkadza.


Hellhound
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magiczne Kamienie
Posty: 1227
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 00:46

Post autor: Hellhound »

Przede wszystkim to. Rzucasz czy jest pułapka, rzucasz czy udało się rozbroić, rzucasz ile punktów tracisz, rzucasz czy jest potwór, rzucasz jaki jest potwór itd. Hmm, może warto było by zrobić jakąś tabelkę na przykład rzucasz raz (niekoniecznie kostką K6) i od razu wiadomo kilka rzeczy (jest taka i taka pułapka i taki i taki potwór), to już by ułatwiło trochę sprawę. Chociaż może taki jest urok tej gry, mi się pomimo tego mankamentu całkiem podobała :)

Kilof zrobił coś podobnego w Excelu, możesz obejrzeć to tu:
http://www.uploader.pl/?d=C28219E81

Możesz jeszcze zapoznać się z recenzją gry na "Gnieździe":
http://www.nest.republika.pl/labs.html

I zobaczyć jakie tam autor wypisuje wady.


Awatar użytkownika
kilof
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Runy
Posty: 242
Rejestracja: piątek 17 cze 2005, 11:12
Lokalizacja: Spytkowice
Płeć:

Post autor: kilof »

Hellhound
Ja w tym arkuszu wspomagającym rozgrywkę nie zmieniałem żadnej mechaniki gry. Po prostu naciskając raz przycisk 'Losuj' dochodzi do kilku rzutów kostką i pokazuje się wynik końcowy. Zachowałem wszystkie oryginalne tabele.


Kilof
Wszystkie moje twory dostępne tutaj:
Obrazek
ODPOWIEDZ