KONKURS (karty z grafik - Przygody) - dyskusja

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Gieferg [Autor tematu]
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Jak już mówiłem nie biore w tym udziału, ale powiem jedno - jak już dajemy jakąs grafikę żeby z tego robi karty, to powinna być w sensownej jakości (czytaj: duża) a nie jakieś marne 450x330 pikseli.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Hmm, zgadzam się z Giefergiem, że ten rysunek to trochę słabej jakości i ciężko będzie go wykorzystać, aż do 3 kart!

Fajnie jakby to była jakaś rozbudowana grafika, żeby można było z różnych jej wycinków coś porobić.. najlepiej coś takiego jak w Mutant Chronicles robili.

Przykład właśnie z MT:
http://www.mutantpedia.com/Immagini,%20 ... rkeden.jpg

Tak przynajmniej sądzę.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Mam wrażenie, że nikt nie pali się do wzięcia w nim udziału...
Na siłe robić to jest bez sensu, bo znowu bedzie tak jak z ostatnim konkursem na Poszukiwaczy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

Dodałem 2 grafikę. Nikt się nie pali ale może coś ciekawego z tego będzie. Kati - to okazja dla ciebie żebyś trochę kart porobiła ;-)


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

czeski_ pisze:Kati - to okazja dla ciebie żebyś trochę kart porobiła
Najpierw trzeba je umieć robić, a kart w stylu "ucze się robić" nie będe wstawiać. :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
NoWay
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Władca Podziemi
Posty: 134
Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2006, 23:18
Płeć:

Post autor: NoWay »

rany julek,
przyznaje, ze ja chodze spac bardzo pozno, a dzis wyjatkowo wczesnie wstalem (ale tylko dlatego, ze wyjezdzam), ale Katiusha pobila wszystko - czy Ty w stanach mieszkasz? ;>

a ja z kolei nie do konca rozumiem, jak mozna zrobic 3 karty przygod z dwoch (akurat takich) grafik - pierwsza, byc moze daloby sie wykadrowac tak, zeby powstaly dwie karty - ale tylko pod warunkiem, ze bylaby w wiekszej rozdzielczosci. W drugiej takiej mozliwosci nie widze


Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

Na tym polega tak zwana trudność. Kombinować.
Teraz grafik nie będę zmieniał, a jeżeli znajdzie się ktoś kto zamiast komentować grafiki zrobi jakieś karty, to w 2 rundzie wynajdę coś lepszego.
Katiusha pisze:kart w stylu "ucze się robić" nie będe wstawiać.
Czemu nie ? Jakoś trzeba zacząć. Poza tym wielu ludzi tutaj udzieliłoby ci wskazówek jak robić żeby było lepiej.


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Czeski pozwoliłem sobie trochę po Tobie posprzątać :> Przypominam, że konkursy robimy w przeznaczonym do tego dziale ;) Zmieniłem też nazwę konkursu co by było wiadomo o jaki konkurs się rozchodzi. Dodałem też link do ewentualnych dyskusji apropo organizacji konkursu. Przeniosłem tam (właściwie to tutaj :D) też kilka postów z działu z propozycji.
Gieferg pisze:Jak już mówiłem nie biore w tym udziału, ale powiem jedno - jak już dajemy jakąs grafikę żeby z tego robi karty, to powinna być w sensownej jakości (czytaj: duża) a nie jakieś marne 450x330 pikseli.
Już się wielokrotnie dowiedzieliśmy, że nie będziesz brał udziału w tym konkursie. Naprawdę nie musisz tego w kółko powtarzać.
Masz jednak rację co do tej rozdzielczości. Powinna być większa, ale z drugiej strony dla chcącego nic trudnego - konwersja do B&W i tak zamaskuje ewentualne niedogodności związane z obróbką obrazka o tak niskiej rozdziałce.

Osobiście uważam, że czeski dał dość wymagające grafiki. Nie wiem czy na rozkręcenie tego typu konkursów nie będą za trudne. No i to zrobienie 3 kart z akurat tych 2 grafik może być dość sporym wyzwaniem... :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
czeski_
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kraina Snu
Kraina Umarłych
Puszcza
Posty: 630
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 19:02
Lokalizacja: Opole
Płeć:
Kontakt:

Post autor: czeski_ »

Chyba faktycznie falstart. Jak nikt przez pare dni się nie zgłosi to zacznę konkursik jeszcze raz.


Zablokowany