TrójKONt IV (Trójmiasto)

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany
ernin [Autor tematu]
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

TrójKONt IV (Trójmiasto)

Post autor: ernin »

Info:
Konwentu Fanów Fantastyki TrójKONt IV. Jest to ogólnopolski zjazd fanów szeroko pojętej fantastyki - literatury fantasy, science-fiction i horroru, oraz gier RPG, bitewnych, karcianych i planszowych.

EDIT: Konwent odbędzie się w drugi weekend kwietnia 2008 roku
- wilczy


Strona:
http://3k4.polter.pl/

Mam pytanie czy jeżeli organizatorzy zgodzą się na organizacje turniej albo udostępnią miejsce do luźnej gry w MiMa mógłby ktoś przynieść swój egzemplarz gry ponieważ mój jest drukowany ze skanów i każdy dodatek ma w inny sposób robione rewersy dlatego karty przygód mają 5 różnych wersji.

#EDIT:
Zapomniałem się spytać czy wogle były by jakieś chętne osoby do wzięcia udziału

#EDIT:
Właśnie rozmawiałem z osobą odpowiedzialna za gry planszowe i dowiedziałem się że będzie możliwość pogrania w Talismana 4 i będzie miejsce na MiMa jak ktoś przyniesie jak będzie dużo chętnych to można zorganizować turniej o ile będą mieli za dużo nagród organizacją tej cześci zajmuje się sklep rebel więc może Talisman 4 w nagrodę?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 gru 2007, 15:53 przez ernin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm to jeszcze kilo czasu więc nie wiadomo jak tam człowiek z robotą bedzie wyglądał ciężko powiedzieć, ale postaram sie oczywiście nic nieobiecując zajrzeć tam.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Oley
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

Róbcie róbcie róbcie :D

turnieje i wszelkie promocje MiMa


Ponieważ ja nie wiem jak stoi opcja oddzielnego turnieju MiMem w 2oo8 więc lepiej by organizować coś na bieżąco. Myślałem o przeniesieniu Turnieju na jedna edycja na Pyrkon, ale w ogóle średnio widzę swoje możliwości organizacyjne w nadchodzącym roku :/

Może po prostu byście zrobili MiMa na Trójkoncie? A jak Wam dobrze pójdzie to co roku można by go organizować gdzie indziej, bo taki był mój zamysł, by co roku inna grupa użytkowników foruma to robiła.

Tak czy inaczej życzę powodzenia. Roboty nie jest aż tak dużo, a zwłaszcza takiej którą można przewidzieć, więc trzeba mieć zmysł improwizacji :P

Pozdrawiam


ernin [Autor tematu]
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Fobie
The Wildlands PL
Posty: 459
Rejestracja: niedziela 24 gru 2006, 15:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: ernin »

Co do turnieju na Trójkoncie to po rozmowie z organizatorem jest taka możliwość jak będą chętni potrzebne też są egzemplarze do gry a ja posiadam tylko jeden może starczy nie wiem zobaczy się na miejscu ile będzie gier i ile chętnych jak coś zawsze można zrobić turniej Talizmana 4 bo będzie 1 lub 2 sztuki do gry.


Zablokowany