Spis dodatkow do MiM

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Ja robiłem tylko grafiki do kart ale z tego co wiem "Niewolnik" jest przyjacielem i nalleży go wmieszać w karty, zresztą w MO niema kart ekwipunku wszystkie 80 kart to karty MO.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Gavel
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 sie 2005, 19:46
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Gavel »

Dzieki za wyjasnienie.


Awatar użytkownika
fifas
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Spis amatorskich dodatków

Post autor: fifas »

Mam pytanie ma ktoś spis amatorskich dodatków, kart itp.??Przydałaby się tu jakaś konkretna lista, bo na forum wprawdzie jest dużo informacji, ale są one bardzo porzucane. Jak ktoś posiada taki spis (dodatek -> WWW skąd można go zassać) to bardzo bym prosił.

Oczywiście te
http://www.valdigda.neostrada.pl/
http://talisman.clift.org/talismanisland/MiM2003/
bardzo dobrze znam.
Czy są jeszcze jakieś ciekawe??


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ja mam jakiś spis u siebie na ftpie ale nie wiem skąd on pochodzi :)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Ja w połączeniu z kimś (już niepamiętam z kim) zrobiliśmy spiś kart. jest umnie na stronce. www.valdigda.neostrada.pl/spis.xls chyba tego linka nigdzie niezamieściłem na stronie :| jednak to zrobie:D

Ps. Za chwile bedzie link w dziale Spis Magii i Miecza i Angielskiego Talismana

Ps2. fifas nienazywaj Dodatków amatorskimi bo wiekszość już na to miano niezasługuje owiele leprzym określeniem jest Autorskie.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
fifas
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Oki valdi będę pisał autorskie bo rzeczywiśće niektóre są lepiej wydane nisz MiM np.: „Las” moim zdaniem najlepszy z tych które znalazłem :)


Baltazar Gąbka
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 16:48

Klasyfikacja dodatków - propozycja spisu wg. powiązań

Post autor: Baltazar Gąbka »

Witam,

Jak zauważyłem wiele osób ma problem z wybraniem dodatków do druku. Widziałem także spis Valdiego, który jest godny pochwalenia i przyszła mi do głowy taka myśl, czy nie dałoby się go rozszerzyć i zrobić spisu odzwierciedlającego powiązania między dodatkami, tj. pokazującego czy i jak poszczególne dodatki są od siebie zależne (np. pod względem zdarzeń i zadań). Jeśli by uwzględnić również kolejne uaktualnienia i poprawki (jak w przypadku pustyni czy PP), można by tym samym odzwierciedlić ewolucję dodatków w czasie i ukazać różnice między nimi. Spis ten widzi mi się w formie schematu blokowego tudzież tzw. drzewa myśli, czyli okręgów połączonych wzajemnie za pomocą linii, a zatem stawiamy na połączenie formy graficznej z tekstową. Ciekaw jestem czy takie rozwiązanie ma sens, Waszym zdaniem.

Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Witam. Hmm Klasyfikacja względem powiązań aby ułatwic wydruki dodatków. Strasznie to brzmi i ja nie czuje jakiejś takiej potrzeby ale to chyba dlatego że na bieżąco śledze wszystkie dodatki, choć i tak było by to niepotrzebne bo dodatek najczęściej w instrukcji zawiera inforację z czym sie wiąże (o ile sie wiąże) bo jakoś rzadko sie robi powiązania z innymi dodatkami autorskimi (zasada każdy gra w co chce).

Z mojej strony może być tylko ciekawe podejście ewolucji dodatków (co niejako rozwiązuje MAXtoon recenzjami dodatków.

Pozdrawiam i witam na Forum.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Baltazar Gąbka
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 16:48

Post autor: Baltazar Gąbka »

Na pewno osoby będące na stałe w temacie nie potrzebują takiej klasyfikacji, ale myślałem raczej o nowicjuszach, jak również był to pomysł na pewnego rodzaju eksperyment w stylu "może wyjdzie coś ciekawego" :) Co do recenzji, po zapoznaniu się z tymi dwoma, które już zostały opublikowane uważam, że powołanie tego działu to bardzo dobry pomysł, o ile oczywiście recenzje będą na poziomie.


havier3
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

DODATKI JESZCZE RAZ - jestem niewtajemniczony

Post autor: havier3 »

Witam wszystkich.
Mam do Was wielką prośbę - będąc we wczesnym liceum grałem ostro w MiM - później sprzedałem, miałem przerwę i teraz zakupiłem znowu - po pierwszej partii normalnie odżyłem!! Zacząłem czytać tu i tam i dowiaduje się że jest mnóstwo autorskich dodatków - tak mnóstwo że nie wiem w co ręce włożyć. Czy ktoś będzie tak dobry i napisze jeszcze raz od początku jakie są "główne" audtorskie dodatki i dokładnie co sie składa na ich "kompletność". Czytałem coś o 3 maskach, lodowych krainach, przedpola piekieł...czy ktoś może to uporządkować? Będę naprawdę bardzo bardzo wdzięczny. Dziekuję z góry i pozdrawiam


Strange in Noise!!!!
Awatar użytkownika
Beast
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Beast »

Witam. Wydaje mi się, że temat trochę tu nie pasuje. Odpowiedź na Twoje pytanie znajdziesz na pewno na stronie Valdi'ego magiaimiecz.eu. Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

havier3,

Hejka

Troche inwencji wykaż też sam. Jest dział na forum 'Twórczość Graczy'. Mi zajeło prawie miesiąc jego przeczytanie (ale teraz wiem co i jak więc wysiłek się opłaca) i ciężko streścić w '3 słowach' wszystkie dodatki. :roll:
Zajrzyj też na stronke Valdiego. Tam jest zebrane i opisane prawie wszystko co ukazało się do MiMa.

MagiaiMiecz.eu

A tu masz też ciekawe stronki:

http://www.varulv.webd.pl/Magia-i-Miecz.html

http://www.gamekeeper.offnet.pl/index.php

http://cliff4.w.interia.pl/stronaglowna.htm

To tylko kilka z nich. Wpisz w Google 'Magia i Miecz' a zobaczysz jeszcze więcej.

Mam nadzieje, że napiszesz nam na forum jakie są Twoje wrażenia po przejrzeniu tych dodatków. :grin:

Pzdr K.
Ostatnio zmieniony wtorek 13 lis 2007, 08:35 przez Katiusha, łącznie zmieniany 3 razy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
havier3
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: havier3 »

Dlaczego nie pasuje? - czyżby to było forum o chińczyku? dlatego pytam o takie rzeczy tutaj bo wiem że znajdę tutaj zaawansowanych graczy dla których odpowiedź nie będzie problemem. Byłem na stronie Valdiego - czytałem, ale szczerze mówiąc jeszcze bardziej sobie sprawe zagmatwałem - bo o co chodzi z 3 wersjami tego samego dodatku - wg Lukasa, wg tego i tamtego.. chciałbym się dowiedzieć które są "oficjalne" (jesli można tak powiedzieć). Dlatego ponawiam temat.


Strange in Noise!!!!
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

czy ktoś może to uporządkować?
hehe
dobry moment wybrales, ponoc szykuja sie porzadki na forum ;-) .

a wracajac do twojego pytania to temat rzeka. ja od siebie zasugerowac moge dodatki, z ktorych korzystam:
- wyspa (by Gieferg)
- przedpola piekieł (jw, ale jest kilka wersji, mozna wybierac, z tym ze i tak wybierzesz ta Gieferga ;) o ile znajdziesz do nich dostep - a dlaczego ? to juz kolejny temat rzeka na tym forum
- wioska (by lukas, ale tu tez jest kilka wersji, z tym ze wydrukowac planuje na dniach wersje Gieferga, zeby miec pewna spojnosc z innymi dodatkami tegoz czlowieka)
- zapomniane pustkowia (lukas)
czasem korzystam
- bagna (by WindyIndy)
- pustynia (gieferg)
- kanały (lukas)
- lodowa kraina (lukas)
- karczemne historie (zapomnialem kto, ale pomysl zwedzil pozniej i karty przerobil lukas)
poza tym:
dosc dobre wydaje sie byc Morze (ale mocno komplikuje rozgrywke, takze raczej jest dla mimowskich wyjadaczy)
ogromne ilosci kart autorskich (autorow wielu, trzeba przekopac forum)
poszukiwacze (glowi pillowbookworma, stave`a i mojej roboty )
ale to tylko czesc dodatkow pelna lista na stronie http://www.magiaimiecz.eu/


Edit: pytasz dlaczego bywa kilka wersji jednego dodatku. no wiec z tego powodu, ze kilku autorow przerabialo sobie wg swojego konceptu. wszystkie sa "oficjalne", a ktore wersje najlepsze to kwestia gustu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 12 lis 2007, 23:00 przez Lens, łącznie zmieniany 2 razy.


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
havier3
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: havier3 »

No własnie o tym mówię...każdy z Was podaje inną wersję innych dodatków - wchodze na jakąś stronę - a tam to samo;) Nie spodziewałem się takiej kopalni szczerze mówiąc. No ale dziękuję za odpowiedzi i oczywiście tematu nie zamykam - nadal czekam na "porządki":) Pozdro


Strange in Noise!!!!
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

To zajrzyj jeszcze tutaj:

http://83.14.3.45/~mim/index.php

MiM Mistrza Dzwonów w wersji on-line :biggrin:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
havier3
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: havier3 »

No nieźle... :???:


Strange in Noise!!!!
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Heh, dodatków jest sporo, ale nie wszystkie są grywalne (a przynajmniej mieszanie co niektórych może przynieść fatalne efekty).
Polecam ten temat:

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.p ... sc&start=0

Tam się właśnie użytkownicy wypowiadają kto z czym gra.
Warte prześledzenia.


Awatar użytkownika
Beast
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Beast »

Havier3 trochę źle mnie zrozumiałeś. Chciałem powiedzieć, że pytanie jest ok. ale nie w tym dziale. Skoro mamy jakoś tu uporządkować to forum to w tym dziale powinny się znajdować raczej tylko tematy o twórczości jakie są wykonywane. To z jakimi dodatkami gramy to należałoby zadać pytanie w innym miejscu na forum. Tylko teraz sam nie wiem w jakim. Myślę, że rozwiązane to będzie w najbliższym czasie. Katiusha dobrze powiedziała. Przejrzyj całe forum a na pewno się dużo dowiesz. Uprzedzam trochę czasu Ci to zajmie. Ja na przykład czekam teraz na koniec PROJEKTU STAVE'A a potem dorzucę do niego parę małych dodatków. Przejrzyj ten projekt. Naprawdę warto.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

havier3 pisze:chciałbym się dowiedzieć które są "oficjalne" (jesli można tak powiedzieć).
Witam, otóż wiem o co chodzi :D jak pierwszy raz zajrzałem na forum to też sie przestraszyłem i troszkę zgubiłem, fakt faktem że wtedy było tego mniej. Ale naprawdę tak jak napisała Katiusha, poczytaj troszke forum to będziesz wiedział co i jak. Ogólnie idea dodatku autorskiego jest właśnie ich nieoficjalne wydawanie :D a prościej niema takiego czegoś jak Oficjalna wersja Lodowej Krainy.

Są Pierwsze wersje i później tak bywa że wychodzą wersje tego samego dodatku według kogoś tam... bo najczęściej po jakimś czasie ktoś stwierdza że on by widział to troszkę inaczej więc wypuszcza albo plansz i pare kart zienia (przypadek Lukasa z LK) albo tworzy zupełnie inne karty (przypadek Gieferga z PP).

Co do jakiegoś posegregowania tego to na mojej stronie masz dział: Spis Magii i Miecza i Talismana a w nim podział Spis Dodatków Autorskich i tam znajdziesz taki mały spis, nie jest on super aktualny, ale starałem sie go stworzyć w miarę jakoś poukładany czyli narpiew Dodatek w pierwszej wersji czyli ten który stworzyli pierwotni autorzy a później wszystkie jego odłamy.

Co do Kampanii trzech masek, to polecam recenzje MAXtoona, przy okazji jak by ktoś chciał jakąś recenzje innego dodatku napisać to serdecznie namawiam :)
Beast pisze:Havier3 trochę źle mnie zrozumiałeś. Chciałem powiedzieć, że pytanie jest ok. ale nie w tym dziale. Skoro mamy jakoś tu uporządkować to forum to w tym dziale powinny się znajdować raczej tylko tematy o twórczości jakie są wykonywane.
Masz racje założeniem tego działu było zamieszczanie w nim projektów, a nie rozmów na tematy ogólnikowe. Po przedświątecznym (już chyba co rocznym) sprzątaniu mam nadzieje że uda sie to jakoś usystematyzować.

Pozdrawiam i jeszcze raz witam na forum. Valdi


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
havier3
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 19:46
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Post autor: havier3 »

Dziękuję wszystkim za posty - poczytałem tu i ówdzie - już chyba wiem co i jak. Nawet udało mi sie znaleźć większośc dodatków.
Mam jeszcze takie pytanie - czy możecie napisać jaki dodatek z jakim fajnie współgra - używając np. Bagien fajnie mieć tez dołączone kanały itp.. chętnie bym sobie wypróbował któryś z dodatków, ale nie wiem który jest najbardziej "grywalny".


Strange in Noise!!!!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Wg mnie najbardziej grywalna jest kampania 3 masek + Przedpola Piekieł. Nie ważne w jakiej konfiguracji. Z dodatkami planszowymi jest ten problem, że jeżeli grasz ze wszystkimi oficjalnymi plus dodajesz jeszcze jakieś autorskie to najzwyczajniej w świecie może się pojawić problem logistyczny - niemożność sensownego rozłożenia plansz w pokoju :D

EDIT:
Fajnym urozmaiceniem są również Karczemne Opowieści (czy jak kto to zwał, to zwał są przynajmniej dwie wersje :P)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

havier3 pisze:używając np. Bagien fajnie mieć tez dołączone kanały itp..
Bagna możesz dołączyć do jakiejkolwiek konfiguracji dodatków, a Kanały tylko jak grasz z dodatkiem Miasto (oficjalny Sfery) bo do tego dodatku zostały przystosowane.
Polecam jeszcze Lodową Kraine&Zapomniane Pustkowia (dwa dodatkowe okręgi planszy głównej) czy to Skogtrolla czy Valdiego (rozbudowane bardziej (coś około 240 kart) od LK&ZP SkogTrolla tyle, że dostępne za małą bonifikatą na rzecz autora). Co tu jeszcze z ciekawszych? Wieża Maga ma plansze w 3D.
Tu możesz zobaczyć jak wygląda mniej więcej:

http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.p ... c&start=45

Na dobrą sprawe jest tego tyle, że możesz grać codziennie przez tydzień w innej konfiguracji. Przejrzyj i sam oceń które Ci podchodzą a które nie, bo tak to jest cieżko podsunać gotową recepte. Z czasem, po próbach, sam dojdziesz do tego z którymi gra się dobrze a które tylko będą sie kurzyć na półce.
Ostatnio zmieniony środa 14 lis 2007, 09:58 przez Katiusha, łącznie zmieniany 1 raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Johnny 5
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 31 paź 2007, 23:49

Post autor: Johnny 5 »

Z tego drugiego tematu w którym pisano kto i z czym grał nie wynikało raczej żeby Trzy Maski były takie grywalne. Za to Przedpola Piekieł wprost przeciwnie.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Żeby być na bieżąco z dodatkami: (Spis może zawierać braki, wszelkie sugestie proszę przesyłać na PM.)

Oficjalne:
- Podstawka
- Podziemia
- Miasto
- Jaskinia
- W Kosmicznej Otchłani
- Smoki
- Mistrzowie


Nieoficjalne:
- Pustynia (Robsona)
- Zamek
- Karczermne Historie (Cliffa i Dessa)
- Pustynia (Cliffa i Dessa)
- Kontrakty
- Pustynia (karty Lukasa)
- Kanały
- Wioska
- Wioska plansza (wersja 3)
- Przedpola Piekieł (Lukasa)
- Wieża Maga
- Poszukiwacze i Karty (Anonima)
- Katastrofy
- Poszukiwacze (Valdi)
- Poszukiwacze i Karty (Mackana)
- Karczermne Historie (Vortalatha)
- Karczermne Historie (Lukasa)
- Poszukiwacze (SeSima)
- Karty (Kufira)
- Morskie Opowieści
- Zapomniane Pustkowia (Lukasa)
- Las
- Kraina Wewnętrzna
- Karty (Nekrusa)
- Poszukiwacze (Glazurika)
- Poszukiwacze (Gały)
- Lodowa Kraina i Zapomniane Pustkowia (Rops i Valdi)
- Przedpola Piekieł - Dodatkowe Karty (Sojer)
- Labirynt Magów
- Krypta Upiorów
- Karty Ekwipunku (Valdi)
- Karty (Victorius'a)
- Karty Miasta (ernin'a)
- Odległa Kraina
- Lodowa Kraina - Dodatkowe Karty (Petera)
- Karty Przygód (Petera)
- Lodowa Kraina i Zapomniane Pustkowia (Skogtroll)
- Poszukiwacze (Michaela Augustusa)
- Poszukiwacze Miasto (Pilllowbookworm)
- Runy
- Asaroth
- Karty Przygód (Korodzik)
- Poszukiwacze (Michaela)
- Stargate
- Dolina Elfów
- Zaginione Karty (Michaela)
- Napotkani Na Drodze
- Bagna (WindyIndy)
- Kraina Snu
- Gildia Anarchistów
- Poszukiwacze (Lensa)
- Handel
- Sny
- 4 Jezdzcy Apokalipsy
- Cudowne Drzewo
- Dodatek Jezdziecki
- Kriegsmarine
- Bank (Leviathana)
- Alternatywne Zakończenia (Lukasa)
- Admiral Graf Spee
- Księżycowy Kamień
- Wyspy Przeznaczenia
- Wydarzenia
- Bank (Mekow)
- Zbrojownia Szalonego Gnoma
- Artefakty Amberu 1.2
- Mundial
- Owady
- Pieczara Kanibali
- Przedpola Piekieł (Leviathana)
- Rzeka
- Sucen
- Totemy
- Wieża Maga - Plansza (Lukasa)
- Władca Podziemi
- Bagna (czeski_)
- Kraina Umarłych i Cmentarz
- Karty (cortez)
- Poszukiwacze i Karty (Lukas)
- Poszukiwacze i Karty (MrJack)
- Poszukiwacze (Czychu3)
- Poszukiwacze (buko)
- Poszukiwacze i Karty (Egon)
- Poszukiwacze (Fill i Anouk)
- Poszukiwacze (Fly)
- Poszukiwacze (Master)
- Poszukiwacze (Motylo)
- Poszukiwacze (Padre)
- Poszukiwacze (Piecho)


Większe Projekty
Autorzy Cliff i Dess
- Kampania Trzy maski - Przedpola Piekieł
- Kampania Trzy maski - Lodowa Kraina
- Kampania Trzy maski - Pustynia (wydanie drugie)

Autor Stave
- Wielka Magia i Miecz - Wioska
- Wielka Magia i Miecz - Otchłań
- Wielka Magia i Miecz - Czary
- Wielka Magia i Miecz - Podstawka
- Wielka Magia i Miecz - Miasto
- Wielka Magia i Miecz - Kanały
- Wielka Magia i Miecz - Wieża Maga
- Wielka Magia i Miecz - Lodowa Kraina i Zapomniane Pustkowia

Autor Gieferg
- Magia i Miecz wg Gieferga - Wyspa
- Magia i Miecz wg Gieferga - Morze
- Magia i Miecz wg Gieferga - Wioska
- Magia i Miecz wg Gieferga - Przedpola Piekieł
- Magia i Miecz wg Gieferga - Pustynia
- Magia i Miecz wg Gieferga - Wyspa Gadów


Niewypały:
- Realm of Chaos PL
- Magiczny Las - autor: fnord
- Bogowie - autor: Denver
- Stepy - autor: Rzewuch
- LIMBO - autor: Lukas
- Lasem Elfów - autor: Lukas
- Historie Świata - autor: Arithil
- Dodatek w klimacie starożytnym - autor: Łudi
- Dodatek Strzelecki - autor: Hadron
i pare innych...


Zapowiedzi:
- Trolle
- Fallout na zasadach Magii i Miecza
- Planeta Śmierci
- Wampiryzm
- Obca Cywilizacja


TEMATY POKREWNE
Spis kart oficjalnych do MiM, Spis kart nieoficjalnych dodatków do MiM, Spis autorskich poszukiwaczy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ