III Mistrzostwa Magia i Mieczem

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

hej!

pisze w nastepujacej sprawie:

nie owijajac w bawelne, nie mam za bardzo konceptu ani czasu by ogarnac turniej Magia i Mieczem. Niestety obowiazki robienia kasy, czyli praca, sa dla mnie zbyt wyczerpujace na dzien dzisiejszy, by ogarnaic kwestie regulaminowo logistyczne w takim jak do tej pory stopniu

sadze ze juz ostatnio moje zaangazowanie w calosc CK i inne projekty wyraznie odbilo sie na jakosci turnieju, mimo ze byl milym wydarzeniem i walka jak zwykle byla ciekawa i zazarta :D


Stad apel/propozycja:

- jesli ktos byl i mu sie podobalo (lub nie byl ale chcialby byc), ma swoje pomysly na MiMem (wlacznie z regulaminem turnieju itd) to pozostawiam w kwestii otwartej takiej osobie dogadanie sie ze mna w sprawie 'przekazania' koordynacji Turnieju i zlotu.

Pierwotnie uwazam ze akcja powinna odbyc sie na Coolkonie, gdyz zawsze na nim byla i z orgami jestemy w dobrych ukladach (zwlaszcza, ze od niedawna jestem jednym z nich) i mamy nagrody

- chcesz robic Turniej MiMa?


No to daje Ci swoja pomoc (ale tylko pomoc i rady), marke Turnieju, nagrody (od strony org) i dajesz.



EDIT: co oznacza 'koordynowac'?

1) przygotowac Turniej (regulamin, metody eliminacji, listy graczy, grafik gier itd)

2) dobrac ekipe (sposrod forumowiczow i znajomych - wjazd free lub 50% na CK) ktora Ci pomoze (oni tez moga startowac w Turnieju jak dobrze grafik zrobisz)

3) trabic o turnieju poza ogolnokonwentowymi zapowiedziami tak by dotrzec do oldschool fabnow gry

4) poszukac sponsorow dodatkowych (nawet niech 3 ksiazki rzuca to wypas)

5)
a) przywitac graczy, rozlosowac ich
b) siedziec wg grafiku na zmiane ze znajomymi, rozwiazywac problemy ultrakombosow ktorych zaden regulamin nie wyeliminuje = sedziowac
c) wreczyc nagrody


do pomocy moge nagrac ekipa ktora ogarnie kwestie nowych gier planszowych w GR i bedzie grala tam i uczyla innych


wydaje mi sie ze warto by kontynuowac projekt zwlaszcza ze jestesmy chyba jednym z wiekszych turneijow MiM w kraju


pozdr


zgloszenia na PW


Awatar użytkownika
Mathim
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 49
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mathim »

Moim zdaniem nie trzeba co roku wymyślać nowego Regulaminu, tylko wziąć istniejący i zmienić ew. tylko szczegóły (np: wartość przedmiotów i przyjaciół, itp. :) ). Ewentualnie największą zmianą byłoby dodanie Kosmicznej Otchłani, jeśli taka będzie wola polityczna.

Są też gotowe wzorce na Protokoły Sędziowskie, Karty Zawodnicze i Szablon dyżurów. Myślę więc, że dzięki temu odpadłoby wiele zachodu i uczyniło zadanie łatwiejszym :) .

Ponadto dużą część nagłaśniania Turnieju wziąłby na siebie sam Coolkon, a sponsorzy mogliby się znaleźć choćby na tym forum :P .

Ale zawsze trochę pracy zostanie - no i fakt polityczny, jakim niewątpliwie jest zaufanie jakim cieszy się Oley u organizatorów Coolkonu, które niekoniecznie musi przenieść się na zastępcę, może sprawę organizacji poważnie utrudnić. Dlatego apelowałbym do Oleya żeby jakąś formę patronatu nad imprezą zachował :D (choćby cząstkową).

Co prawda do CoolKonu 4 jeszcze dużo czasu, ale organizatorzy pomyśleli już o nowej szacie graficznej :)

http://www.coolkon.rpg.pl/

choć poza nią i ciekawymi hasłami :) jeszcze niewiele się dzieje.


Awatar użytkownika
Oley [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 249
Rejestracja: wtorek 27 lip 2004, 20:24
Lokalizacja: Burki Na FasoLa La Mi Do
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Oley »

niby tak, ale:

- wcale nie jest pewne czy Coolkon sie odbedzie, choc to nie jest moja decyzja i sadze ze raczej sie odbedzie, na co licze niezmiernie

- oczywiscie ze jakos bede uczestniczyl w przygotowaniach do MiMem jesli bedzie nam dane to organizowac na CK

- odnosnie regulaminow i zmian to chodzi mi o to ze generalnie to od koordynatora bedzie zalezalo - nie ma sensu upierac sie ze nasze zasady sa najlepsze. Sa NASZE, wiec maja sens dla nas, a jesli nie my bedziemy robic MiMem to nie ma sensu wymagac na organizatorach trzymania sie naszych zasad, co nie oznacza ze oni tego nie zrobia


pozdr


Zablokowany