Ulubiona gra komputerowa

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
pillowbookworm
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty Smoków
Poszukiwacze
Posty: 229
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 15:45
Lokalizacja: Miasto
Płeć:

Post autor: pillowbookworm »

:-k Też nie wiem.
http://www.opuszczone.com/index_2.php?s=galerie :razz:
Przecież to normalne, tętniące życiem miasto...
:mrgreen: :mrgreen:
Nie grałem w Stalkera, ale na rozwalił mnie filmik promocyjny z rozwalonym budynkiem reaktora. cóż za oddanie rzeczywistego terenu terenu! BTW gra miała być inspirowana filmem Stalker a więc ostatecznie i Piknikiem na skraju drogi. zostało coś z tego (czytaj: czy artefakty sa pozaziemskiego pochodzenia)?


gry Sfery kupuję ekonomicznie Podziemia+Miasto+Jaskinia=9 mz;podstawka MM=5mz
tomaszk
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 14:10
Lokalizacja: Białystok
Płeć:
Wiek: 48
Kontakt:

Post autor: tomaszk »

Fallout owszem, owszem, ale na 2 pozycji. Kto gral w forgotten realms? Cykl 4 gier: pool of radiance, curse of the azure bonds, secret of the silver blades i pools of darkness. Pool of radiance doczekal sie nowego wydania, ale to kompletnie nie ta gra. Pierwsza czesc cyklu miala grafike ega (16 kolorow), ostatnia wyszla juz w VGA(wow, cale 256:P). Patrzac na te gry dzisiaj grafika i muzyka byla gorzej, niz denna, ale wciaz do tego wracam. Gra sie po prostu cudownie, jesli czlowiek sie przyzwyczai do klawiatury i zapomni o myszy;)

Jesli mialbym wybrac nie tylko ulubiona gre, ale moim zdaniem najlepszego rpga, wskazalbym wlasnie ta serie. Miod.


Pozdrawiam
Dzbanek

Nie bede po piwie pisal na forum. Nie bede po piwie pisal na forum. Nie bede...
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

KoTor jest świetny. Niestety grałem tylko w dwójkę ale miło wspominam czas przy niej spędzony. Inna gra w świecie SW - Jedi Knight II: Jedi Outcast też była świetna (szczególnie Multiplayer), choć to już inny gatunek.


Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Ja pogrywałem sobie w Jedi Knight II: Jedi Outcast, Jedi Knight III: Jedi Academy, KotOR I i II (nadal walczę). I powiem że jak ktoś lubi SW to musi w to wszystko pograć. Jeżeli zaś lubi TPP to dwie pierwsze powinny go usatysfakcjonować szczególnie gdy dzierżysz wszechpotężny Lightsaber. Ostatnie dwie pozycje mogę polecić każdemu (c)RPGowcowi. Zacząłem grę w KotOR I a KotOR II kończę i jest świetnie mimo wielu bugów ( :doubt: ). Ale moja lista ulubieńców nie ulega zmianie, co najwyżej mogę dopisać dwie ostatnie pozycje do końca tej listy.


Obrazek
Awatar użytkownika
septic
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Asaroth
Morze
Posty: 130
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 12:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: septic »

Ja dobrze sie bawiłem grając w "Silent Hill"(grałem w 2 części, chyba 1 i 2)-mega klimat. Pozatym fajosko mi sie grało w "Dune 2000". Z kumplem całymi dniami niszczyliśmy domy Harkonnenów, Ordos i Atrydów... :biggrin: No i jeszcze pare gierek by sie znalazło, ale musiałbym sobie porządnie przypomniec.
Teraz zamiatam w "Earth 2160"-może byc, nienajgorsza. :)


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Pamiętacie jeszcze taką gre jak Civilization (1 odsłona) pana Sida? Albo Gunship 2000? W te gierki pogrywałam jeszcze na mojej klimatycznej Amidze CD32 z przystawką SX1 co stwarzało z konsoli Amige 1200 z CD-ekiem. :idea: A potem po przesiadce na PC to Battlefield 1942. Nie byłam zbytnią fanką gier na kompkach. Nie ma to jak stara dobra planszowka... Jaka? Oczywiscie MIM :!: 8)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
septic
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Asaroth
Morze
Posty: 130
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 12:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: septic »

Oj ja pamiętam "Cywilizacje" :) Też swego czasu troche przy tej gierce przysiedziałem. Co do starych gierek na stare maszynki to cała kupa gier na Commodore 64 i Amige takie jak "Wojna o korone", "Green Beret", "Rick Dangerous", "Dizzy", czy "Syndykat"(niedawno sobie nawet ściągnąłem emulowaną wersje na PC). Ach, łza sie w oku kręci... ;-)


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Heh na Mydelniczce 64 (czyt. złomodore ;-) ) to nieśmiertelna platformówka Montezuma Revenge. I niejeden joystyk ( wg. prof. Miodka zwie się to po polsku WOLANT :roll: ) poszedł w drzazgi. Mikrostyki i sprężynki nie wytrzymywały podróży po piramidzie. :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
septic
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Asaroth
Morze
Posty: 130
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 12:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: septic »

Dokładnie. WOLANTÓW to zezłomowałem krocie. :biggrin: Pamiętam takie cudo wielkie jak góra-joystick Skorpion. Też nie dał rady... A z planszówek pamiętasz może takie gierki ja Bruce Lee, Bogowie Wikingów czy chociażby Obcy na podstawie 2 części filmu? Oj, też sie nazamiatało z kumplami i kuzynostwem... ;-)


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Bruce Lee to może nie ale International Karate to tak. Ale to na złomodorku. \:D/ Ja dzielnie sekundowałam 2-um starszym braciom w masakrze sprzętow do kierowania ludzikami. :mrgreen: Jako jedyna dziewucha miałam luz bo zawsze szło na braci jak coś się zepsuło. :twisted: A z planszówek to zawsze MiM :!: królował w domu. Niekiedy jeszcze gralismy w taką gre Waterllo. :biggrin:

P.S. Przypomniało mi się jeszcze z Amisi pare przygodówek typu Monkey Island 1 i 2. I jeszcze Indy ( ale nie Windy tylko Jones ;-) ) i Fate of the Atlantis, Teenagent (polska produkcja, super) a reszta znikła już w mrokach niepamięci. 8-[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

Wadą Waterllo było to, że po jakimś czasie można było rozpoznać niektóre postaci z tyłu bo nie były identyczne :) Początkowo była to gra oparta na szczęsciu, w miarę grania stawała się grą strategiczną (jak poznawało się strategię przeciwnika i potrafiło się przewidzieć jego ruchy), a potem to już tylko na spostrzegawczość i odgadywanie pionków po wzorze z tyłu :)

Za czasów C64 rządziły platformówki i przygodowe. Było też trochę fajnych mordobić - Fist Fighter XD Za czasów Amigi - mordobicia (Mortal Kombat, Street Fighter) i sporo strategii (Settlers) no i nieśmiertelnuy Sensible World of Soccer - siedziałem nad tym miesiącami robiąc karierę jako menadżer Barcelony, a potem selekcjoner polskiej reprezentacji :) No a później gry komputerowe sobie odpuściłem :P Od czasu do czasu jakiś HoMM III się jeszcze zdarzy, albo jakieś mordobicie na konsolę żeby odreagować (Tekken, Mortal Kombat) - ewentualnie bicie wszelkich rekordów w Gran Turismo :)


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

O kurde, Montezuma Revenge, to była giera.. a tak na marginesie to ja dopiero jakoś rok temu wyczytałem, że ta gra nie miała zakończenia.. bo autor nie zdążył dorobić. :mrgreen:

Bruce Lee też rządził na komodorku. W ogóle te stare gieracze klimat to miały.

Gry takie jak Flimbo’s Quest, (bodajże Amazing) Spider-Man, Turrican II, Faery Tale, Enigma Force (do dzisiaj czasem mi się przypomina ta muzyczka specyficzna).

Fate of Atlantis to dopiero rządziło. Jakie to na mnie wrażenie zrobiło jak się okazało, że grę można na trzy sposoby przejść!
Teraz to się człowiek śmieje z takich rzeczy.


Awatar użytkownika
septic
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Asaroth
Morze
Posty: 130
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 12:32
Lokalizacja: Poznań
Płeć:

Post autor: septic »

Katiusha pisze:International Karate to tak
Katiusha pisze:A z planszówek to zawsze MiM królował w domu


"International karate" też pamiętam, ta szybkośc i dynamika w grze... :mrgreen: ;) A MiM z planszówek to wiadomo że na pierwszym miejscu był zawsze. Jak zasiadaliśmy rano tak koniec był wieczorkiem, nieraz nawet dopiero następnego dnia. Ech, to były czasy... \:D/


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

"International karate" też pamiętam, ta szybkośc i dynamika w grze...
O tak. :mrgreen: Jak sie cios zadawało z wyskoku to trzeba było poczekać 30 sek. ;-) zanim ludzik doleciał do drugiego. :biggrin: Maratony z MiMem.... Ech czas przeciekał przez palce niewiadomo kiedy. :roll:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
mac
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 47
Rejestracja: sobota 06 paź 2007, 20:18
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mac »

To ja tez wypisze moje ulubione gry, raczej nic nowego tu nie bedzie :P. Kolejnosc w miare przypadkowa:
- dune ( 1 czesc, ach ta muzyka)
- the elder scrolls daggerfall - morrowind sie nie umywa, w obliviona nie gralem za duzo ale tez raczej nie
- dungeon maseter I i II, eye of the beholder
- baldur's gate
- Legion ( polska gra na amige! )
- frontier
- ninja gaiden 1,2 i 3 na 8-bitowe nintendo :-)
Jeszcze pewnie bym troche tego znalazl


Awatar użytkownika
OSH
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 391
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:09
Lokalizacja: Lave Station
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: OSH »

Katiusha pisze:Pamiętacie jeszcze taką gre jak Civilization (1 odsłona) pana Sida? Albo Gunship 2000? W te gierki pogrywałam jeszcze na mojej klimatycznej Amidze CD32 z przystawką SX1 co stwarzało z konsoli Amige 1200 z CD-ekiem.
Temat stary, ale mnie zatkało, kiedy to przeczytałem. Jesteś chyba pierwszą znaną mi dziewczyną, która tak się wyraża o ACD32. Sam ją mam, była to moja pierwsza Amiga, też pogrywałem w Civilization, prawdę mówiąc, próbuję już od 15 lat przejść poziom Emperor na losowym kontynencie z 7 cywilizacjami i BEZ metody SAVE/RESTORE. Ja miałem jeszcze dwie stacje dysków i HDD. A do mouich ulubionych gier na Amidze należy jescze UFO ENEMY UNKNOWN, Harpoon, Frontier Elite II, Wing Commander AGA, Millennium2.2, Deuteros...można by tak wymieniać w nieskończoność...


A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LiteOn 52x32x52, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C-64, C-64+1541-II, C-64G, C-16
Dawne Komputery i Gry
wiecha
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 14 gru 2010, 08:25
Lokalizacja: Dębica
Płeć:

Post autor: wiecha »

ze starszych gierek i nie wymienionych tu wcześniej wspomnieć trzeba o

* Panzer General 2
* Incubation
* Gorky 17
* Jagged Alliance 2

dla maniaków taktyczno-strategicznych :)


Michaell186
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 20 sie 2013, 10:59
Lokalizacja: warszawa
Płeć:

Post autor: Michaell186 »

Gorky 17 moja pierwsza pełna wersja. Dawali ją z Komputer Świat Gry chyba bardzo dobra polska gierka !!!


Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Moja lista top 5 (piłowane na Amidze 500 a potem na 1200):

- theme park
- mortal kombat 2
- the settlers
- genghis khan
- desert strike


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

Odkąd nowy Mortal Kombat wyszedł na PC, musze go dodac do listy ulubionych tytułów. Odprężająca bijatyka. Gra mi się w to tak samo fajnie jak lata swietlne temu w MK1 i MK2.


stefan90
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 16 gru 2013, 13:01
Lokalizacja: Kielce
Płeć:

Post autor: stefan90 »

Ja uwielbiam gry karcianenp might and magic od ubisoftu do tego cywilizacje i serie gta i football manager


Awatar użytkownika
espanoles
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek 19 lis 2012, 13:17
Lokalizacja: Libiaz/Krakow
Płeć:

Post autor: espanoles »

ulubione ever:
-diablo 1 & 2
-warcraft 2
-settlers 2
-max payne 1 & 2
-commendos 1 & 2
-gran turismo 5
-fifa (zaczynałem od 98rtwc
-return to castle wolfenstein
-medieval II total war
-hitman (cała seria)
-mafia 1 & 2
-colin mcrea 2
-sudden strike 2
-cała masa starych gierek:supapalex, titus the fox, ugh, megablast, prince of persia 1 & 2, lost vikings,

ulubione w ostanim czasie:
-hitman absolution
-diablo 3


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Pasjans.

Poza tem seria Mega Man na GBA oraz NDS. Ponadto serie Castlevania, Boktai, Shin Megami Tensei. I jakieś pojedyncze gry (ostatnio np. gram w MOTHER).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Nemomon pisze:(ostatnio np. gram w MOTHER)
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Bardzo słusznie, popieram.
Hmm, cuś mi emoty nie działają..


Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Post autor: abubu »

Seria: Gothic
Seria: Anno
Seria: Jagged Alliance


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
ODPOWIEDZ