Konkurs na Postać/Poszukiwacza miesiąca Finał

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Konkurs na Postać/Poszukiwacza miesiąca Finał

Post autor: Valdi »

Finał konkursu, Każdy głosuje od 1 do 9 punktów oczywiście 9 pt 1 miejsce itd.

Zgłoszone prace (finaliści poprzednich miesięcy):

Wysłannik Bestii - Isztwan
Trędowaty - PoKrAk
Tropicielka Smoków - pillowbookworm
Cybermag - pillowbookworm
Paladyn - nillu
Bankier - Leviathan
Czart - stave
Alchemik - Lens
Banita - pillowbookworm

Głosy można oddawać do 15 lipca do godziny 23:59
(Postacie / Poszukiwaczy można zobaczyć na stronie www.magiaimiecz.eu )


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

Oto moje głosy. Uzasadnienie podam w dyskusji.

1 punkt CZART
2 punkty TRĘDOWATY
3 punkty CYBERMAG
4 punkty ALCHEMIK
5 punktów PALADYN
6 punktów BANKIER
7 punktów TROPICIELKA SMOKÓW
8 punktów BANITA
9 punktów WYSŁANNIK BESTII


Awatar użytkownika
RasdSaris
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: wtorek 06 mar 2007, 23:05
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: RasdSaris »

Hmm, to ja się odważę jako pierwszy... Tylko jedna postać z MM..trochę szkoda..

1pkt - Tropicielka Smoków ; podoba się najmniej z obecnych, nie przypadła do gustu
2pkt - Paladyn ; solidna postać, wyważona, grywalna, czego brak? ..błysku "tego czegoś"
3pkt - Bankier ; ciekawe skile, postać fajnie osadzona w klimacie, nie w moim guście
4pkt - Alchemik ; fajne zdolności, zdaje się że przegięty jest nieco.
5pkt - Banita ; grafika właśnie taka dziwna, skille bardzo fajne, ciekawi by się grało
6pkt - Cybermag ; po dłuższym zastanowieniu doceniłem tę postać...
7pkt - Czart ; bardzo mi przypadł do gustu...
8pkt - Trędowaty ; niesamowita postać, lepsza od Wysłannika Bestii, jednak sama idea wysłannika sprawiła że to on wygrał
9pkt - Wysłannik Bestii - racja że na samej karcie postaci nie wszystko jest, ale muszę przyznać tu palmę zwycięstwa, bo postać ta jest czymś nowatorskim i jak dla mnie rewolucyjnym dla całej gry. Gratulacje Isztwan!


khem khem..jako drugi jednak:P


The fish doesn't think.
The fish is mute.
Expressionless.
The fish doesn't think,
Because the fish knows
Everything.
Awatar użytkownika
pillowbookworm
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty Smoków
Poszukiwacze
Posty: 229
Rejestracja: wtorek 20 lut 2007, 15:45
Lokalizacja: Miasto
Płeć:

Post autor: pillowbookworm »

1 pkt paladyn zbyt zwyczajny po poprawkach technicznych może by i uszedł ale pośród "najlepszych z najlepszych" jest najsłabszy
2 pkt czart pomysł rewelacyjny jednak wolałbym aby jego zdolności rzeczywiście często brały udział w grze. Moje propozycje: punkt mocy za każdą przemianę w złego. Zamienianemu można dac dowolną ilosc złota i za kazde mz dodac jeden do rzutu sprawdzajacego czy sie udalo. Zakazać modlitwy!W 3 um. można swobodnie napisać Kraina wew. zamiast Przedpola piekieł, będzie się wówczas nadawał dla wszystkich nie tylko dla używających PP (zdaję sobie sprawę że większość PP używa)
3 pkt cybermag: postać jak postać, wystawiona do konkursu głównie z przewrotności i chęci zobaczenia jak sobie poradzi postać z WKO. W czasie testów nie udało mi się stracić panowania nad tą postacią wiec do dziś nie wiem czy nie usunąłbym ostatniego skilla
4 pkt alchemik: zagwozdka... w tej postaci głównie nie pasuje mi grafika. A tutaj już pojawiła się nowa. Gdyby brać to pod uwagę to alchemik byłby znacznie wyżej, ale uznałem że oceniamy to co wystawiono do konkursu
5 pkt tropicielka smoków: wystawiłem tą panią z czystej sympatii. Nadal ją lubię.
6 pkt banita: co myślę o grafice do tej postaci to już pisałem, wbrew głosowi ogółu mnie się podoba i uważam że jest "mimowata". Popełniłem błąd z łukiem wynikający z tego że ja mam kilka łuków w przygodzie, nie tylko w Jaskini. na wypadek drukowania tej postaci polecam takie rozwiązanie ;]
7 pkt wysłannik bestii naprawdę podoba mi się sposób w jaki może zmienić grę,grafika mogłaby być lepsza- gość nie wygląda zbyt poważnie
8 pkt trędowaty naprawdę dobry i technicznie i pomysłem. Jak już czegoś sie czepiać to drobnych błędów typograficznych i zbyt dużej ilości upchniętego tekstu. NA moje oko niezwykle trudno nim grać ;]
9 pkt bankier zdecydowanie najlepsza postać finału, żaden z innych moich faworytów nie dostał się do 9.


gry Sfery kupuję ekonomicznie Podziemia+Miasto+Jaskinia=9 mz;podstawka MM=5mz
Lord Yves
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 10 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Lord Yves »

1 pkt. - Trędowaty
2 pkt. - Tropicielka Smoków
3 pkt. - Bankier
4 pkt. - Banita
5 pkt. - Czart
6 pkt. - Alchemik
7 pkt. - Paladyn
8 pkt. - Cybermag
9 pkt. - Wysłannik Bestii


Awatar użytkownika
Grajki
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2007, 13:18
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Grajki »

1pkt Tropicielka Smoków – pillowbookworm
2pkt Wysłannik Bestii – Isztwan
3pkt Czart – stave
4pkt Paladyn – nillu
5pkt Trędowaty – PoKrAk
6pkt Bankier – Leviathan
7pkt Cybermag – pillowbookworm
8pkt Alchemik – Lens
9pkt Banita – pillowbookworm


wisnia
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2005, 02:11
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: wisnia »

9 pkt.- wysłannik bestii
8 pkt.- Cybermag
7 pkt.- Tropicielka smoków
6 pkt.- Czart
5 pkt.- Trędowaty
4 pkt.- Alchemik
3 pkt.- Banita
2 pkt.- Paladyn
1 pkt.- Bankier


wisnia
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

[1 punkt] - Paladyn: najsłabiej wykonany poszukiwacz w finale. Mimo fajnych zdolności i świetnego klimatu brak justowania i rozmyta grafika za bardzo rzucają się w oczy..

[2 punkty] - Czart: super klimatyczna, wykonana bez zarzutu postać. Mimo to wersja wystawiona do konkursu nie jest optymalna. O tym jak często zdarza się zmienić charakter innemu Poszukiwaczowi napisano już tomy więc ograniczę się tylko do stwierdzenia, że przychylam się do opinii, że ta zdolność w obecnej postaci jest słaba...

[3 punkty] - Cybermag: pierwszy z herosów Pillowa. Z całego trio najmniej przypadł mi do gustu. Potężny, owszem, ale w porównaniu do pozostałej dwójki to najmniej klimatyczna postać.

[4 punkty] - Tropicielka Smoków: o oczko wyżej od Cybermaga. Przede wszystkim dzięki temu, że ta Pani ma w sobie to coś! Nie wspomnę już o tym, że wykonana, jak każda postać Pillowa, bez zarzutu.

[5 punktów] - Wysłannik Bestii: od czasu zakończenia pierwszego etapu konkursu doszedłem do wniosku, że jakkolwiek ten Poszukiwacz został wyśmienicie wykonany, a pomysł na jego realizację jest super, to mimo wszystko trudno jest go porównywać do pozostałych postaci konkursowych. To jest profesja, a więc zupełnie inna klasa Poszukiwacza...

[6 punktów] - Alchemik: jeden z moich ulubionych Poszukiwaczy ostatnich miesięcy. Świetnie wykonany i potężny (ale w moim przekonaniu nie przegięty).

[7 punktów] - Bankier: nie będę komentował dlaczego. Powiem tylko, że do dzisiaj to ulubiona z postaci jakie wykonałem...

[8 punktów] - Trędowaty: walka między nim, a Banitą była naprawdę zacięta, ale ostatecznie wygrał ten drugi. Co do postaci PoKRaKa, to można się o niej wypowiadać tylko w superlatywach. Z początku nie przypadł mi zanadto do gustu, ale po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że to naprawdę rewelacyjnie zrobiony poszukiwacz.

[9 punktów] - Banita: Pillow po raz trzeci! W związku z tym, że wyjaśniły się niejasności dotyczące grafiki i zdolności ze Stróżami Prawa mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to jest mój numer 1. Klimat, klimat, wykonanie, pomysł, klimat, klimat. Co tu dużej mówić? Gratuluję Pillow!


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
Awatar użytkownika
nillu
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karczma
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 01 maja 2007, 15:33
Lokalizacja: Gdynia
Płeć:

Post autor: nillu »

[1 punkt] - Tropicielka Smoków - postać ta nie przykuła mojej uwagi, mimo że jest dobra i wartościowa

[2 punkty] - Wysłannik Bestii - świetny pomysł

[3 punkty] - Alchemik - na pewno jedna z najłatwiejszych do grania. postać była potrzebna, choć chyba jednak trochę przesadzona

[4 punkty] - Cybermag - postać niezwykła, choć nie w moim guście

[5 punktów] - Banita - doskonale pasuje do świata MiM. wykonanie bez zarzutu

[6 punktów] - Paladyn - mojego paladyna darzę wielką sympatią bo jest w/g mnie w klimacie, ale były postacie lepsze

[7 punktów] - Bankier - doskonałe uzupełnienie miejskich Poszukiwaczy. bardzo dopacowany pod względem graficznym.

[8 punktów] - Czart - postać w której można się zakochać. zdolności mimo że niezbyt czasem przydatne to niemniej jednak wspaniale prezentuje się postać poruszająca się po planszy. jedna z moich ulubionych

[9 punktów] - Trędowaty - jedna z najlepszych postaci jakie widziałem. dopracowana do perfekcji. doskonale wyważone zdolności. świetnie zrobiona grafika. zwycięzca!


Awatar użytkownika
Emil
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 578
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2007, 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Post autor: Emil »

1. (9 pkt)Czart - stave
2. Wysłannik Bestii - Isztwan
3. Paladyn - nillu
4. Trędowaty - PoKrAk
5. Tropicielka Smoków - pillowbookworm
6. Bankier - Leviathan
7. Banita - pillowbookworm
8. Alchemik - Lens
9. (1 pkt)Cybermag - pillowbookworm

Bez jakichkolwiek komentarzy bo wywołują one burzę.


Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.

Nie cierpię lizustwa :/
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Nie licho mialem problem.

1 pkt - Paladyn (ktos musial dostac najmniej). Grywalny oczywiscie jest. Moze ten 5 punkt nieco zawily. Ciekawy pomysl z aura. Na minus niestety wykonanie. W finale to jednak robi roznice. Grafika tez mi nie do konca lezy, bo za skromnie on wyglada moim zdaniem. Taki Zbyszko z Bogdanca troche =P~ .

2 pkt - Banita - o nim juz pisalem, ze mi nie przypadl do gustu. Po drugie lukas niegdys zrobil rowniez podobna postac wzorowana na Robin Hoodzie i tak samo sie on zwal. Nie ma tu mowy oczywiscie o plagiacie, bo bardzo roznia sie zdolnosciami, ale ja nie lubie powtorek.

3 pkt - Wysłannik Bestii - No coz tu nie wiem czy dobrze robie. Bo po pierwsze kieruje mna awersja do tzw poszukiwaczy profesji, po drugie gosc z MM jest, a ja sie tam slabo orientuje i chcac nie chcac popelniam ten grzech patrzenia na niego gorszym okiem ( i szkielkiem :???: ). Wykonanie i grafika mucha nie siada.

4 pkt - Tropicielka Smokow - poprawna i ciekawa, ale nie wywoluje jakiegos dreszczyku, ktory by sprawil, ze po prostu bedzie lepiej

5 pkt - Czart - swietna postac, jesli idzie o gre z PP, klimat i te sprawy. po ostatnich poprawkach zdecydowanie pierwsza trojka, ale jak wiadomo w konkursie pierwsza wersja.

6 pkt - Bankier - bardzo fajna postac, ktorej nie omieszkam w szybkim czasie wydrukowac,
rzutem na tasme podczas edytowania postu zdecydowalem sie go postawic nad czartem.

7 pkt - Alchemik - niektorzy mowia, ze mocny i maja racje ;-) . powstal jako impuls, z mysla o najmlodszym w rodzinie, ktory wchodzi w ten wiek, gdzie trzeba szpikowac pozytywnymi wzorcami, zeby to jablko blisko drzewa padlo. Mial go wprowadzic i zachecic do gry, tak zeby mu bylo w miare latwo na poczatek przygody z MiMem, ale ubilem biedaka (Alchemika oczywiscie) w niecale pol godziny (sic). O dziwo czar MiMa nie prysł i z uciecha ukonczylismy gre.

8 pkt - Tredowaty. Do zmiany w nim jest 1 punkt, bo irytujace jednak jest to odejmowanie co kolejke 1 oczka od rzutu kostka. Niezbyt przyjemny do gry, ale niewatpliwie logiczny i ma swoj niepowtarzalny charakter. Pokrak mimowska konwencja duzych liter sie klania :-X .

9 pkt - Cybermag - Tez mocna jak tralala, ale taka tendencja :???: . Jesli chodzi o "male ale", chyba tylko to, ze nie lubie jak zenskie postaci pisane sa w rodzaju meskim np. "jesli zostaniesz pokonany...", to akurat ciemna strona mimowskiej konwencji.

Ps. Gdzie jest Łowca pretorianstalkera?


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Lens pisze:Ps. Gdzie jest Łowca pretorianstalkera?
Nie zakwalifikował sie 196pkt dało mu 4 miejsce a tylko trzy przechodzą do finału.

A tak ogólnie to troszkę mało głosów jak na finał:/


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Z tym Lowca to wlasciwie bylo retoryczne pytanie ;-) .
Valdi narzekasz na frekwencje, a sam nie glosujesz :???: .


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

trochę głupio by było głosować jeśli się funduje nagrodę :P


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Lens
Astropata
Astropata
Astropata
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Anarchia
Karty
Poszukiwacze z Misją
Posty: 888
Rejestracja: środa 06 kwie 2005, 16:34
Lokalizacja: Karczma Pod 6 Twarzami Przeznaczenia
Płeć:

Post autor: Lens »

Valdi funduje :?: #-o Wybaczcie, wychodza luki w obecnosci na forum, a niepreczytane posty potraktowalem jako "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" :mrgreen:. Musze sie pilnowac, tymbardziej ze jeden specjalista od gaf na tym forum juz jest :mrgreen: ;-)


Czasem ty jesz niedźwiedzia, a czasem to niedźwiedź je ciebie.
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

No prawie Ja funduje znaczy nagroda jest fundowana z puli pieniędzy zebranych poprzez dział Dofinansuj na stronie Magiaimiecz.eu (czyli bądź co bądź mojej) ale to idzie właśnie z tamtych pieniędzy a nie z mojego portfela, dlatego podaję jako fundatora nagrody MagiaiMiecz.eu :)


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
mriswith
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Losowanie Postaci
Zamek Bestii
Posty: 1008
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 18:45
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: mriswith »

9 pkt Alchemik - Lens
8 pkt Trędowaty - PoKrAk
7 pkt Wysłannik Bestii - Isztwan
6 pkt Cybermag - pillowbookworm
5 pkt Bankier - Leviathan
4 pkt Tropicielka Smoków - pillowbookworm
3 pkt Paladyn - nillu
2 pkt Banita - pillowbookworm
1 pkt Czart - stave


Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

1. [9 pkt] Paladyn
2. [8 pkt] Czart
3. [7 pkt] Trędowaty
4. [6 pkt] Alchemik
5. [5 pkt] Wysłannik Bestii
6. [4 pkt] Banita
7. [3 pkt] Bankier
8. [2 pkt] Cybermag
9. [1 pkt] Tropicielka Smoków


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
pretorianstalker
Filozof
Filozof
Filozof
Posty: 757
Rejestracja: piątek 14 lip 2006, 23:28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: pretorianstalker »

1 - 9pkt. Bankier - najlepsza z postaci Leviathana. Nie ma błędów ani innego typu pomyłek, braków i niedostatków. Dobra grafika i pomysł :)

2 - 8pkt. Trędowaty - ciekawa postać. Dobry pomysł, brak niejasności związanych z zasadami, aczkolwiek kilka drobnych błędów związanych z tekstem się wkradło. Na pewno nie jest zbyt mocny ;)

3 - 7pkt. Cybermag - jedyny mankament to ostatnia zdolność - raczej zbędna jeżeli nie może atakować za pomocą mocy. Ciekawa postać.

4 - 6pkt. Alchemik - ogólnie w porządku. Bez błędów, choć niekoniecznie wszystko mi się spodobało - zwłaszcza grafika ;)

5 - 5pkt. Banita - postać dobrze wykonana - najgorsza jest ilość zdolności ;)

6 - 4pkt. Czart - w obecnej postaci postać słaba, aczkolwiek pomysł był fajny. Grafika też niezła :)

7 - 3pkt. Wysłannik Bestii - podobno fajny pomysł, ale do tej pory nie bardzo wiem o co z nim chodzi i jak on działa. Nie porwał mnie na tyle abym zapoznawał się z instrukcją, której w turnieju nie ma. Oceniam to co jest w konkursie, a niestety do końca co to jest niewiadomo.

8 - 2pkt. Paladyn - jak dla mnie nic ciekawego i w finale nie ma czego szukać, mimo, że chyba błędów nie zawiera.

9 - 1pkt. Tropicielka Smoków - na pierwszy rzut oka ładna postać, ale pojawiły się nowe wątpliwości... Np co ona tu robi? :mrgreen: Co się dzieje jak Smoczy Amulet jest w grze? A co do ziania - jak zionie skutecznie czy zawsze jak zionie? :) No i pare błędów w tekście. Nie widzę podstaw do tego aby została najlepszym Poszukiwaczem/Postacią.


UWAGA! Cenzura na forum! :-#
BYKOM STOP!
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

9 pkt — Cybermag
8 pkt — Wysłannik Bestii
7 pkt — Trędowaty
6 pkt — Alchemik
5 pkt — Bankier
4 pkt — Czart
3 pkt — Paladyn
2 pkt — Banita
1 pkt — Tropicielka Smoków


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Post autor: stave »

No ty my tu male piekielko pykniemy i Czarta.......... :mrgreen:
Ale tak powaznie to moj ranking is:
1. [9 pkt] Alchemik
2. [8 pkt] Tredowaty
3. [7 pkt] Bankier
4. [6 pkt] Cybermag
5. [5 pkt] Banita
6. [4 pkt] Czart
7. [3 pkt] Wysłannik Bestii
8. [2 pkt] Paladyn
9. [1 pkt] Tropicielka Smoków


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
zbynu
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 239
Rejestracja: środa 16 maja 2007, 17:39
Lokalizacja: Kielce
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: zbynu »

1 Paladyn: 9pkt
+ dobrze dobrane punkty oraz charakter, bardzo ciekawe zdolności (Mój faworyt)
- Grafika,
2. Wysłannik Bestii: 8pkt
+ Odpowiednia nazwa odpowiednie dodanie punktów i odpowiednia grafika do postaci, podobają mi się zdolności tej postaci
3Czart: 7pkt
+ Grafika,
- źle dobrane punkty,
zdolności odważne ale niektóre niepotrzebne (+/-)
4. Bankier: 6pkt
+ Grafika, odpowiednia rozkład punktów, bardzo fajne zdolności
- postać bardziej do zabawy
5. Alchemik: 5pkt
+ dobrze dobrane punkty,
- Grafika
(+/-) zdolności podobnie jak w przypadku Bankiera
6. Tropicielka smoków: 4pkt
+ kilka zdolności, dobrze określony charakter
- nie odpowiednie rozłożenie punktów do postaci, oraz może grafika, niektóre zdolności
7. Trędowaty: 3pkt
+ podoba mi się zdolność 3 i 4
- sądze że punkty nie odpowiadają postaci jak i również grafika (bardziej mi pielgrzyma przypomina)
8. Cybermag: 2pkt
+ odpowiednie rozłożenie punktów do tej postaci, zdolności 1 i 3
- grafika, można by było określić charakter, zdolności 4 i 5
9. Banita: 1pkt
+ ------
- Grafika,źle dobrane punkty, zdolności MOIM zdaniem nie odpowiadają tej postaci


Awatar użytkownika
Rops
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
ZP i LK
Posty: 101
Rejestracja: środa 18 maja 2005, 15:43
Lokalizacja: North
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Rops »

9 WYSŁANNIK BESTII (Isztwan)
1 TRĘDOWATY (PoKrAk)
6 TROPICIELKA SMOKÓW (pillowbookworm)
2 CYBERMAG (pillowbookworm)
3 PALADYN (nillu)
7 BANKIER (Leviathan)
4 CZART (stave)
8 ALCHEMIK (Lens)
5 BANITA (pillowbookworm)


"Moc w połączeniu z ignorancją rodzi zło"
-Ursula LeGuin
PoKrAk
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1093
Rejestracja: niedziela 28 sty 2007, 14:27

Post autor: PoKrAk »

9 pkt - Trędowaty*
8 pkt - Bankier
7 pkt - Cybermag
6 pkt - Banita
5 pkt - Alchemik
4 pkt - Tropicielka Smoków
3 pkt - Paladyn
2 pkt - Czart
1 pkt - Wysłannik Bestii **


* - jedyny poza nim Poszukiwacz którego mógłbym spokojnie wydrukować bez wprowadzania żadnych zmian to Bankier, ale Trędowaty jest jak dla mnie ciekawszą postacią :P obiektywny tu z pewnością nie będę, ale gdybym coś ocenił wyżej byłaby to zwykła ściema żeby tylko swojego nie oceniać najwyżej. Więc bez ściemy i fałszywej skromności 9 pkt.
** - to nie jest najgorsza postać, to postać naprawdę dobra, ale tak naprawdę profesja to inna kategoria karty, którą oceniać trzeba z uwzględnieniem dodatkowych instrukcji, na dobrą sprawę profesji w tym konkursie w ogóle być nie powinno a tym bardziej nie powinny w nim wygrywać :P (to że jest z MM nie ma żadnego wpływu na ilośc punktów), a ponieważ uważam, że powinno się oceniać tylko i wyłącznie to co się znajduje na karcie i nie wiem zupełnie jak go zestawić z innymi uczestnikami stąd 1 punkt.


Konto zablokowane. Aktualne konto:
Gieferg
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

A Więc Wyniki:

1. Trędowaty - PoKrAk - 111 pkt
2. Wysłannik Bestii - Isztwan - 107 pkt
3. Bankier - Leviathan - 102 pkt
3. Alchemik - Lens - 102 pkt
4. Cybermag - pillowbookworm - 93 pkt
5. Banita - pillowbookworm - 84 pkt
6. Czart - stave - 82 pkt
7. Paladyn - nillu - 69 pkt
8. Tropicielka Smoków - pillowbookworm - 59 pkt

Niestety Isztwan jako jedyny autor z finału nie zagłosował szkoda
Dokładniejsze statystyki będą dostępne we wtorek.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Zablokowany