[MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
ODPOWIEDZ
Maszyna [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 23 sty 2024, 10:30

[MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: Maszyna »

Cześć,

Mam pytanie, które pewnie przewijało się przez forum już wielokrotnie, ale poszperałem i takiej stricte satysfakcjonującej odpowiedzi nie znalazłem.
Mianowicie - chciałby człowiek pograć, a niekoniecznie stać go na zakup MiM po cenach kolekcjonerskich.
Do tego dochodzą dwie lewe ręce w temacie rękodzieła, przez co porywanie się na druk samodzielnie, docinanie, dobór papieru, to nie jest absolutnie dla mnie.

I teraz - czy orientujecie się czy ktoś oferuje wydruk kompletu podstawowej wersji + oficjalnych dodatków? Najlepiej na jakimś wytrzymałym papierze, obustronnie, pocięte itp. Znaczniki siły/mocy/złota itp. można oczywiście pominąć, chodzi przede wszystkim o te niezastępowalne elementy.

Jestem świadom kontrowersji z prawami autorskimi, lecz po prawdzie to dobijamy do momentu, że to będzie jedyna możliwość w ogóle zagrania w tę grę.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: [MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: Rogo »

Cześć, nie orientujemy się i nie zamierzamy ze względu na prawa autorskie właśnie.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
DzieX
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Posty: 482
Rejestracja: niedziela 19 lut 2023, 20:04
Lokalizacja: Nadarzyn
Płeć:
Wiek: 37
Kontakt:

Re: [MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: DzieX »

Zasada piracenia jest prosta - jak coś jest drogie, to można :)


Awatar użytkownika
Felis1977
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 480
Rejestracja: piątek 23 lip 2021, 15:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 47

Re: [MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: Felis1977 »

Na dokładną kopię oryginalnej Magii i Miecza to bym nie liczył. Prawa autorskie to jedno ale przy obecnych cenach i kolekcjonerskim statusie może też wchodzić oskarżenie o fałszerstwo :)

Istnieje natomiast Wielka Magia i Miecz - rozbudowana i wizualnie dopieszczona wersja. MB print ma ją nawet w swoim portfolio - https://www.mbprint.pl/portfolio/printa ... a-i-miecz/

Jak jest z legalnością tej wersji nie jestem pewien. Inni, bardziej doświadczeni forumowicze będą pewnie lepiej zorientowani. Ale wygląda, że może być przyzwoitym zamiennikiem.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: [MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: Valdi »

Felis1977 pisze: wtorek 23 sty 2024, 12:58 Istnieje natomiast Wielka Magia i Miecz - rozbudowana i wizualnie dopieszczona wersja. MB print ma ją nawet w swoim portfolio - https://www.mbprint.pl/portfolio/printa ... a-i-miecz/
I że Ty konkurencje mi to będziesz polecał... normalnie bana dostaniesz...
Maszyna pisze: wtorek 23 sty 2024, 11:03 Czy orientujecie się czy ktoś oferuje wydruk kompletu podstawowej wersji + oficjalnych dodatków
Jeżeli chodzi o Talismana to w ramach jednoznacznej odpowiedzi to spoko mogę wydrukować Podstawkę, + wszystkie dodatki, koszt druku jasieś 120 zł / dodatek (duży) jakieś 60 zł / mały + wiadomo figurki 30 zł / figurkę
A no i jakieś 40 tyś zł na prawników żebym nie poszedł z torbami bo GW ma swoich prawników dość dobrych w te sprawy.

Jednym słowem taniej kupić oryginały w kolekcjonerskich stawkach.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Felis1977
Necromancer
Necromancer
Necromancer
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Kontrakty
Posty: 480
Rejestracja: piątek 23 lip 2021, 15:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 47

Re: [MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: Felis1977 »

Valdi pisze: wtorek 23 sty 2024, 13:41
Felis1977 pisze: wtorek 23 sty 2024, 12:58 Istnieje natomiast Wielka Magia i Miecz - rozbudowana i wizualnie dopieszczona wersja. MB print ma ją nawet w swoim portfolio - https://www.mbprint.pl/portfolio/printa ... a-i-miecz/
I że Ty konkurencje mi to będziesz polecał... normalnie bana dostaniesz...
No ale oni mają ładne obrazki na stronie :) Zawsze można obejrzeć i wydrukować taniej u Ciebie ;)


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Re: [MiM] Drukowanie Podstawki + Dodatki

Post autor: Valdi »

Felis1977 pisze: wtorek 23 sty 2024, 15:52
Valdi pisze: wtorek 23 sty 2024, 13:41
Felis1977 pisze: wtorek 23 sty 2024, 12:58 Istnieje natomiast Wielka Magia i Miecz - rozbudowana i wizualnie dopieszczona wersja. MB print ma ją nawet w swoim portfolio - https://www.mbprint.pl/portfolio/printa ... a-i-miecz/
I że Ty konkurencje mi to będziesz polecał... normalnie bana dostaniesz...
No ale oni mają ładne obrazki na stronie :) Zawsze można obejrzeć i wydrukować taniej u Ciebie ;)
Czyli już wiemy jesteś osobą, która kupuje po obrazkach... :D


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
ODPOWIEDZ