Nemesis Retaliation

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
alkoneronchikom [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 cze 2018, 01:05
Płeć:

Nemesis Retaliation

Post autor: alkoneronchikom »

Cześć, mam pytanie jakie wsparcie powinienem wybrać na gamefound jeżeli mam dotychczasowe Nemesisy (nie chcę powielać) ale chciałbym mieć wszystko z Nemesis Retaliation.

Nemesis Retaliation Core pledge (Special Edition) 448,40 zł - Dzięki temu otrzymasz jedną kopię Nemesis Retaliation (z figurkami) oraz wszystkie odblokowane cele dodatkowe. Możesz wybrać wersję językową gry oraz wersję szarą lub Sundrop figurek.

Nemesis Retaliation Collector's Pledge 777,50 zł W skład tego wsparcia wchodzą gra podstawowa Nemesis Retaliation (Edycja Specjalna) oraz cele dodatkowe, a także pakiet elementów terenowych, pakiet elementów akrylowych, Nieopowiedziane historie #4 i mata do gry Retaliation.

Nemesis Retaliation Military Pledge 942,05 zł This pledge involves all the Retaliation gameplay content that has been offered during this crowdfunding campaign, together with the Nemesis Retaliation Terrain Pack.

Nemesis Trilogy Pledge (with miniatures) 1419,24 zł Wszystkie trzy gry z serii Nemesis w ramach jednego wsparcia!

Nemesis Master Collection Pledge 3 702,37 zł This pledge brings you all the must-have stuff from the whole trilogy available during this campaign. If you are new to the franchise and are looking for the ultimate Nemesis experience, this is definitely the one you are looking for!




Rozumiem ze 2 ostatnie to już pakiet z starym Nemesisem ?


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Nemesis Retaliation

Post autor: Bludgeon »

A skąd my to mamy wiedzieć?


What a view.
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6192
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Nemesis Retaliation

Post autor: Rogo »

Cześć,
alkoneronchikom pisze: piątek 08 gru 2023, 15:34 Rozumiem ze 2 ostatnie to już pakiet z starym Nemesisem ?
Tak to brzmi. Możesz spróbować kontaktu z Awaken Realms, na pewno będą lepiej wiedzieli ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Odyn
Astropata
Astropata
Astropata
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 897
Rejestracja: niedziela 26 mar 2017, 09:54
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:
Wiek: 33

Re: Nemesis Retaliation

Post autor: Odyn »

alkoneronchikom pisze: piątek 08 gru 2023, 15:34 Cześć, mam pytanie jakie wsparcie powinienem wybrać na gamefound jeżeli mam dotychczasowe Nemesisy (nie chcę powielać) ale chciałbym mieć wszystko z Nemesis Retaliation.

Nemesis Retaliation Core pledge (Special Edition) 448,40 zł - Dzięki temu otrzymasz jedną kopię Nemesis Retaliation (z figurkami) oraz wszystkie odblokowane cele dodatkowe. Możesz wybrać wersję językową gry oraz wersję szarą lub Sundrop figurek.

Nemesis Retaliation Collector's Pledge 777,50 zł W skład tego wsparcia wchodzą gra podstawowa Nemesis Retaliation (Edycja Specjalna) oraz cele dodatkowe, a także pakiet elementów terenowych, pakiet elementów akrylowych, Nieopowiedziane historie #4 i mata do gry Retaliation.

Nemesis Retaliation Military Pledge 942,05 zł This pledge involves all the Retaliation gameplay content that has been offered during this crowdfunding campaign, together with the Nemesis Retaliation Terrain Pack.

Nemesis Trilogy Pledge (with miniatures) 1419,24 zł Wszystkie trzy gry z serii Nemesis w ramach jednego wsparcia!

Nemesis Master Collection Pledge 3 702,37 zł This pledge brings you all the must-have stuff from the whole trilogy available during this campaign. If you are new to the franchise and are looking for the ultimate Nemesis experience, this is definitely the one you are looking for!




Rozumiem ze 2 ostatnie to już pakiet z starym Nemesisem ?
Ja wsparłem Nemesis Retaliation Collector's Pledge 777,50 zł (bo jest m.in. mata, album, jakieś dodatkowe historie). Do tego dorzuciłem sobie dodatkowo jeden płatny dodatek (są w sumie trzy płatne: Xyrianie, pakiet 2 postaci oraz Krwiożercy) - wspomnianych Krwiożerców; oraz akrylowe żetony do dodatków: darmowego Kult Nowego Ciała (w ramach stretch-goals) oraz płatnych jak m.in. Krwiożercy.

Jeżeli chcesz wszystko z Retaliation to sięgnij po Veteran Pledge, o którym nie napisałeś. 1231,33 zł


"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może." Percy Shelley
alkoneronchikom [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 cze 2018, 01:05
Płeć:

Re: Nemesis Retaliation

Post autor: alkoneronchikom »

Odyn pisze: wtorek 12 gru 2023, 08:29 Jeżeli chcesz wszystko z Retaliation to sięgnij po Veteran Pledge, o którym nie napisałeś. 1231,33 zł
Tak właśnie zrobiłem dzięki za pomoc.


ODPOWIEDZ