Magia i Miecz Online

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

No fajnie, widać że nie zapomniałeś o projekcie. Małymi kroczkami i spokojnie a dojdziesz do perfekcji :P

Spoko że będzie już można walczyć z innymi graczami, bo do niedawna to bylo wsumie prawie tak jakby się grało z jakimś duchem, niby ktoś tam przemyka, niby ciągnie karty a jednak go nie ma 8)

A z tymi trybami, można deczko jaśniej? Jakoś już trochę śpiący jestem bo za dużo świerzego powietrza miałem dzisiaj i trochę tracę kontakt z rzeczywistością wirtualną :P

Aha, przewidujesz (w bardzo odległej przyszlości) coś takiego jak gra single z komputerem? Wiem że można niby grać samemu i stawiać czoła wyzwaniom na kartach ale jednak bez jakiegoś konkurenta na planszy to już nie to samo a nie zawsze jest ktoś z kim można zagrać :roll:


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Tryb lokalnej gry to bardzo zacny pomysł. Robić :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Ostatnio dawno mnie tu nie było więc czas napisać coś twórczego :D. Ci którzy jeszcze nie stwierdzili że mój projekt nigdy nie zostanie ukończony być może się ucieszą z wieści o licznych poprawkach wprowadzonych ostatnio. Nie są one może widoczne na pierwszy rzut oka jednak poprawiają znacząco rozgrywkę. Nowy tryb gry już został dodany i działa przynajmniej wg ostatnich testów, mam nadzieje że umili niektórym z was czas w pracy czy na informatyce :P (przypominam że pozwala on na grę wszystkimi graczami z poziomu jednej przeglądarki bez wylogowywania się, sesja obciąża tylko jedno konto - hosta zaś nazwy graczy mogą być dowolne). Rozważam wprowadzenie nowej funkcji - wyboru kart. Dawała by ona każdemu moc stworzenia własnego stosu (wraz z określeniem ilości poszczególnych kart np. 4 magiczne miecze 8)), funkcja oczywiście była by opcjonalna.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Bardzo dobry pomysł z tym tworzeniem własnych talii kart. Było tutaj wiele debat/kłótni na temat konkretnych kart, jedni wywalają takie inni takie, jeszcze innym brakuje większej ilości takich i takich kart a tak dzięki tej opcji każdy będzie mógł zagrać tak jak gra w domu ze znejomymi. Wkońcu nie wszyscy mają ochotę rozstawać się z Rumakiem czy Legionistą ale są i tacy którym te karty przeszkadzają. Teraz (kiedy taka opcja zostanie wrzucona) nie będzie z tym najmniejszego problemu.

Jestem jak najbardziej za.

PS. Ale ja dawno nie grałem w MiM Online :shock: Chyba sobie zaraz odpale 8)


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
ito
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 19:37
Lokalizacja: Płock / Warszawa
Płeć:

Post autor: ito »

Po pierwsze GRATULACJE za włożenie tak wielkiego ogromu pracy w tę grę MistrzuDzwonów !!!! Po prostu rozpłynąłęm się z zachwytu :)

A teraz mam kilka błędów :
1. Nie wiem czemu, ale czasami podstrona, która powinna się wgrać po wykonaniu jakiejś akcji (ruchu, po rzucie, wizycie u (np.)Medyka) nie wgrywa się. Nie wiem czym jest to spowodowane. Po odświeżeniu strony wszystko jest już dobrze, ale to raczej nie jest dobry znak, że za pierwszym razem się nie wgrywa.
2. Po dłuższym okresie grania, zdarzyło się, że wyrzuciło mnie do strony głównej i musiałem się znowu zalogować aby kntynuować rozgrywkę.
3. Reklamy niestety zasłaniają najwrażliwszą część ekranu -> kostkę i trzeba cierpliwie odczekać kilkanaście sekund aby się schowały. (Ale z tym raczej nie da się nic zrobić i dobrze to rozumiem.)
4. Raz miałem sytuację, że Zdarzenie (konkretnie Burza) została na obszarze.
5. Powinna być chyba opcja ile punktów Wytrzymałości chce się leczyć np. u Medyka w Zamku - wchodzę klikam Medyka i leczy mi tyle punktów ile mam złota :) To chyba można w jakiś sposób poprawić.
6. Znalazłem jeden błąd ortograficzny -> Półbug - powinno być chyba Półbóg.
7. Jak użyć Kuli Jasnowidzenia ?? :) Bo niestety mimo wielu prób nie udało mi się :P

Jeszcze raz GRATULACJE i SZACUNEK za to co udało ci się stworzyć. Grałem wprawdzie sam ze sobą, ale i tak było bardzo fajnie.


Remember remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder, treason
Should ever be forgot...
Awatar użytkownika
lubber2000
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 11:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lubber2000 »

ja nie bałdzo wiem jak zbudować tratwę, bo rzeczywiście jest taka opcja na karcie Topór, ale nie wiem w którym momencie ją kliknąć. Próbowałem już różne sposoby, ale nie podziałało.
Ale poza tym jestem pełen podziwu, gra jest naprawde niezła. Ciekawi mnie, czy ten projekt susela ją przebije


Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

To po kolei:
ito:
1. Ja też nie wiem czemu :D , chociaż jeśli używasz Opery to takie coś może się zdarzyć
2. To jest kolejne nie określone zrządzenie wszechświata którego nie umiem wyjaśnić ale wiem że istnieje :wink:
3. Niestety jestem za biedny na innego serwa
4. Przejże ją jeszcze raz
5. Wiem, wiem, od 6 miesięcy to robię może w końcu mi się uda
6. Przyjęte aczkolwiek podejrzewam że nie jest to jedyny byk zwłaszcza że teksty nie przechodziły korekty i były pisane na szybko
7. Kula wciąż czeka na realizację ale już jest blisko szczęśliwego końca

lubber2000:
Z toporem faktycznie sprawa jest zakręcona najprawdopodobniej wkrótce gdzieś wstawie hotlinki uruchamiające podstawowe cechy sprzętu. Linki będą się wyświetlać (w głównym menu) w sytuacjach w których będzie możliwe użycie sprzętu, co znacznie ułatwi obsługę. Tyczyć się to będzie butelki wody, topora, tratwy, i innych.

Możliwość tworzenia własnej talii wstawię w ciągu 2 dni roboczych
EDIT: Może nie 2 dni robocze tylko 2 tygodnie ale system własnej talii już powinien działać :roll:

EDIT2: Dwie następne karty ruszyły. Kula jasnowidzenia oraz różdżka zniszczenia już działają. Nowy system przypomnień został dodany. Teraz ikonki nad głównym menu gry pokazują jakich przedmiotów można użyć.

EDIT3: Rozpocząłem prace nad czarami oraz nad dopracowaniem większości aspektów gry. Gotowych jest na razie 5 czarów. Zmieniam wygląd gry. Przy następnej aktualizacji karty przygód staną się białe. Najprawdopodobniej aktualka będzie dopiero kiedy już w całości skończę czary. Po ukończeniu gry planuje udostępnić kod w całości a nuż się komuś przyda.


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
Peter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Posty: 39
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 12:21
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Peter »

Trochę sobie pograłem, było fajnie, szkoda tylko, że nie można wejść na Koronę Władzy. Dobrze, że coś takiego powstaje, chociaż jeszcze wymaga sporego nakładu pracy. Mam nieco uwag:
1. Na ekranach "Ekwipunek" "Czary" i "Przeciwnicy" problem z polskimi znakami: ą, ź, ś, Ś - krzaczki.
2. Gdy spotykam 2 wrogów, walczę z nimi po kolei zamiast jednocześnie.
3. Niewłaściwe działanie pól przechodzenia między Krainami - przejście powinno być możliwe, gdy w trakcie ruchu mijam Obszar łączący Krainy. Aktualnie działa tak, że gdy zatrzymam się na Obszarze łączącym Krainy, mogę w tym samym ruchu przejść zamiast badania Obszaru.
4. Gdy z Krypty po rzutach kostką trafiłem do Miasta, nie mogłem nikogo odwiedzić, tylko musiałem zakończyć turę. Chyba powinienem badać Obszar - Pegaz i Magiczne Wrota działają poprawnie.
5. W Krypcie i Kopalni nie są uwzględniane dodatkowe punkty od Przyjaciół i Przedmiotów.
6. Przewijanie opisów kart - rolka nie działa na kartę lecz przesuwa całą stronę, tekst można przewinąć klikając na nim lewym przyciskiem i poruszając myszą, ale ten sposób nie jest dokładny, ciężko ustawić środkową część opisu - może dodać pasek przewijania lub zmienić działanie rolki w obrębie karty?
7. Mimo posiadania Świetego Grala, straciłem punkt wytrzymałości na Pustyni - przeniosłem się na ekran ekwipunku i kliknąłem na karcie "napij się" ale nic to nie dało. Taka sama sytuacja z butelką wody.
8. Gdy przyszedłem z Księżniczką do Zamku, zostałem wyleczony z 1 do 4 pkt - powinno być max 2 pkt.
9. Opcja na karcie najemnika powinna brzmieć "nie przyjmuj".
10. Gdy tracę turę, jest to tura kolejna. Tymczasem z oryginalnej instrukcji wynika, że powinna to być tura bieżąca.
11. Jak już ktoś pisał - mogę ignorować wszelkie Obszary i Karty kończąc turę.
12. Maksymalnie 6 przyjaciół i 1 muł to za mało.
13. Zauważone błędy: "wytrzymałości", "półbóg", Obszar Gospoda, rzut 1 - powinno być "zasnąłeś", Karta Diabeł (nie powinno być Mefistofeles?) - "Natknąłeś", "cię", karta Skrzydlate buty - "szóstki", karta Szkatułka - "odłóż", "usypiający", po użyciu karty Jezioro życia - "wytrzymałości".
14. Podczas walki określenie skuteczność powinno odnosić się raczej do cechy zwiększonej o rzut kostką, a nie do samego rzutu.
15. Księga Czarów jako przedmiot do ekwipunku?
16. Gdy stanąłem na polu (Strażnik), na którym ciągnie się jedną kartę a leżał tam już jakiś przedmiot, to po jego wzięciu i wyjściu z Ekwipunku pojawiła się tam kolejna karta przygody.
17. Poruszanie się w Krainie Wewnętrznej nieprawidłowe - po przejściu na kolejny Obszar muszę zakończyć turę, badanie Obszaru przeprowadzam dopiero w następnej turze.
18. Nie mogę "założyć" (btw. to chyba nie najlepsze określenie) Świętej Lancy.
19. W Zamku chciałem się wyleczyć, wybierając "1 pkt wt za 1 mz", dostałem kumunikat "twoje rany zostały opatrzone", ale nie straciłem mz ani nie odzyskałem wt.
20. Gdy pokonałem szalonego wojownika, zniknął on z planszy, zamiast się przesunąć.
21. Niepoprawnie działąją skrzydlate buty - po wyrzuceniu 6 muszę się najpierw przesunąć a następnie ich użyć, ale przy drugim rzucie mogę się poruszyć w przeciwną stronę.


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

10. Gdy tracę turę, jest to tura kolejna. Tymczasem z oryginalnej instrukcji wynika, że powinna to być tura bieżąca.
to jest akurat bullshit w orginalnej instruckji powodujący rózne bzdety. Pierwszy zbrzegu przykład - Burza Przestrzenna - karta nic nie robi gdyby było tak jak pisze w instruckji.
Ja zawsze grałem że traci się kolejną turę, bo co to za strata tury kiedy np przeszliśmy 5 obszarów pokonaliśmy wroga, zabraliśmy przedmioty a z opisu miejsca które znajdowało się na tym samym obszarze wynika że mamy teraz, po zrobieniu tego wszystkiego stracić turę??


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Niewłaściwe działanie pól przechodzenia między Krainami - przejście powinno być możliwe, gdy w trakcie ruchu mijam Obszar łączący Krainy. Aktualnie działa tak, że gdy zatrzymam się na Obszarze łączącym Krainy, mogę w tym samym ruchu przejść zamiast badania Obszaru.
Tak właśnie powinno być, zatrzymujesz się na obszarze i przenosisz postać do nowej krainy. Przecież to bez sensu mijać sobie obszar, co wtedy ze strażnikiem? Nie muszę z nim walczyć jeśli mam choć jedno oczko więcej pozwalające mi natychmiastowo przenieść się do krainy wyżej? Nie muszę też otwierać magicznych wrót czy rzucać w świątyni?
Gdy tracę turę, jest to tura kolejna. Tymczasem z oryginalnej instrukcji wynika, że powinna to być tura bieżąca.
Jak można stracić turę bieżącą? Przecież to nie ma sensu skoro po wykonaniu instrukcji z karty i tak kończy się twoja tura. Gracz traci następną turę na rzecz oponentów.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
WindyIndy
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bagna
Wioska
Wyspa Gadów
Posty: 181
Rejestracja: czwartek 19 paź 2006, 11:19
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: WindyIndy »

Pamiętam że miałem kumpla który też mi się tak kłócił z tą turą bieżącą. Uważał on że jest sens tracenia tury bieżącej w taki oto sposób - wyciągasz 2 karty, na pierwszej okazuje się że straciłeś turę więc nie masz prawa wykonywać instrukcji 2 karty, no i w takim przypadku nie wolno było rzucić czaru, który można było rzucać po skończonym ruchu. Dla mnie bez sensu - ile razy wyciąga się 2 Karty? Tracona powinna być kolejna tura.


Obrazek
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

HunteR pisze:Niewłaściwe działanie pól przechodzenia między Krainami - przejście powinno być możliwe, gdy w trakcie ruchu mijam Obszar łączący Krainy. Aktualnie działa tak, że gdy zatrzymam się na Obszarze łączącym Krainy, mogę w tym samym ruchu przejść zamiast badania Obszaru.
Chyba koledze chodziło o schodzenie do niższej krainy (przynajmniej w MM tak jest, z tym że w kręgu, na który zeszliśmy, kierujemy się w przeciwnym kierunku). A jeśli nie to rzeczywiście jest w błędzie.

Co do tury to jest to oczywiście kolejna. W końcu jeśli chodziłoby o bieżącą to zawsze byłoby to tylko pół tury, co jest pozbawione sensu.


:arrow: Świątynia
:arrow: Bestiariusz
Awatar użytkownika
Peter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Posty: 39
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 12:21
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Peter »

Kontynuacja wątku tutaj strata tury


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Jak to w ogóle działa?
A teraz mały samouczek. Co zrobić by zagrać:
1. Wejść w dział kontakt i się zarejestrować, robi się to automatycznie wystarczy wpisać swoje dane (e-mail powinien mieć kształt nazwa@wp.pl i pokrewne )
2. Zalogować się
3. Wejść w dział Gry, zaznaczyć jeden z wierszy oznaczony V na dole wpisać nazwe gry oraz zaznaczyć opcje "Załóż" i ilość graczy proponuje 1 ale we 2 też można grać (druga osoba dołancza się później zaznaczając opcje dołącz zamiast załóż)
4. Zagrać
niby gdzie "na dole" ?


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Lord Yves
Ciemny elf
Ciemny elf
Ciemny elf
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 10 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Lord Yves »

Poniżej listy istniejących gier


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Problem w tym , że nie widzę absolutnie nic poniżej listy gier, poza linkiem do tripoda i chata.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Korodzik
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 09:30
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: Korodzik »

Działa tylko w Internet Explorerze.. :(
Ale wszystko na razie działa świetnie.


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

tak się składa że używam IE i nie mam bladego pojęcia jak to włączyć - instruckja zamieszczona na początku tego tematu jakoś mi nie pomaga...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
gural
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Bestiariusz
Kurhan
Świątynia
Posty: 1031
Rejestracja: sobota 23 wrz 2006, 15:32
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: gural »

A czy any nie zapomniałeś o zalogowaniu Gief? A co do działania to u mnie na FF działa normalnie.


Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Nie zapomniałem. u góry mam taki napis : WITAJ GIEFERG i nic nie mogę robić :P

a zresztą, :-"

EDIT: to już nie można powiedzieć f##k ? :neutral:
Ostatnio zmieniony wtorek 28 lis 2006, 10:14 przez Gieferg, łącznie zmieniany 1 raz.


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Ja już dawno nie grałem w MiM Online ale pamiętam że jak się logowałem ostatnio to też miałem jakieś problemy, zaskoczyło dopiero za którymś razem...


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Słowo się rzekło aktualka się pojawiła. A teraz spis rzeczy działających (i tych które zadziałają :wink:):

Karty Przygód ukończone:
Podatek, Zbójcy, Półbug, Patrol, Przekleństwo, Zbójnik, Cyklop, Zaraza, Burza, Diablik, Koniunkcja,Wulkan, Zamieć, Diabeł, Anioł, Magiczny cyklon, Magik, Trzęsienie Ziemi, Pegaz, Syrena, Zła ciemność, Centaur, Mefistofeles, Dzik, Wilk, Goblin, Lew, Jaszczur, Niedźwiedź, Szalony wojownik, Małpa, Hobgoblin, Rozbójnik, Ludojad, Wąż, Golem,
Rzygacz, Olbrzym, Smok, Sobowtór, Strzygoń, Zmora, Widmo, Demon, Południca, Upiór, Cień, Pustelnik, Wróżka, Czarownica, Czarodziej, Zjawa, Czarnoksiężnik, Sfinks, Mag, Wojownik, Alchemik, Jednorożec, Przewodnik, Skrzat, Gnom, Książę, Księżniczka, Dżin, Dziewica, Najemnik, Poltergaist, Magiczny Miecz, Krzyż, Mieszek Złota, Szkatułka, Kula Jasnowidzenia, Miecz, Talizman, Magiczny Pas, Hełm, Dwa mieszki złota, Magiczny pierścień, Muł, Mapa, Księga Czarów, Różdżka Zniszczenia, Święta Lanca, Topór, Eliksir siły, Święty Gral, Skrzydlate buty, Tratwa, Tarcza, Amulet, Zbroja, Łopata, Butelka wody, Uzdrowiciel,
Targowisko, Jaskinia, Bożek, Jezioro Życia, Magiczny Strumień, Fontanna Mądrości, Sekretne drzwi, Kapliczka, Bagno, Magiczne Wrota, Labirynt.

Karty Przygód nieukończone:
Sąd, Noc Duchów, Różdżka.

Karty Czarów ukończone:
Zamiana, Spowolnienie, Uzdrowienie, Zakrzywienie Czasu, Fala Mózgowa, Przypadek, Zniszczenie, Mesmertyzm, Teleportacja, Likwidacja, Alchemia, Objawienie.

Karty Czarów nieukończone (niedostępne z poziomu gry):
Unieruchomienie, Rozproszenie Magii, Bariera, Wyssanie Jaźni, Zniszczenie Magii, Niewidzialność, Pułapka, Zawładnięcie, Przemieszczenie, Ocalenie, Cios Psioniczny.

Zmianie uległa również kosmetyczna część projektu. Karty Czarów i Przygód znów są białe i dorzuciłem suwak przy opisach.

Sprawą wartą wspomnienia jest zmiana serwa. Już nie Lycos a YoYo troszkę wolniejszy ale jeszcze nie ma reklam :D

EDIT po godzince:
Zapomniałem że prv.pl wymaga potwierdzenia zmiany adresu:P. Wszystko juz chodzi :D


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
pawel559
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek 24 lip 2006, 16:13
Lokalizacja: że
Płeć:

Post autor: pawel559 »

Ostatnio chciałem zagrać ,zalogowałem się wszystko było ok. ale gdy wziołem toczące się rozgrywki to mnie wylogowało :-s .Próbowałem kilka razy ale za każdym było tak samo.


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

A ja ostatnio założyłem nową sesję (na jednego) i bez problemu mogłem pograć :-k

A z innej beczki, napisałeś MistrzuDzwonów że takie i takie czary są zrobione. Tymczasem spotykam jakiegoś nieznajomego który oferuje mi czar, biorę go i... wyskakuje że taka opcja jest niedostępna. Tak więc czary jeszcze nie działają czy to po prostu u mnie coś szwankuje?


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
MistrzDzwonow [Autor tematu]
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Jeśli dobrze zauważyłem twoja gra jest na starym serwie, a czary są dostępne na nowym serwie. Dla przypomninia adresy:
www.mimonline.prv.pl
www.mimonline.yoyo.pl
Co do pytania pawel559, masz włączone ciastka w przeglądarce?


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
ODPOWIEDZ