INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
Awatar użytkownika
Szatar [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 12:05
Lokalizacja: Wyszków
Płeć:
Wiek: 33

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: Szatar »

Dziękuję za odpowiedź na te pytanie. Zapoznałem się z tematami, które udostępniłeś i napisałem wiadomości do osób, które je założyły. Na razie mogę tyle zrobić. Chciałbym najchętniej karty kupić już gotowe od kogoś kto się tym już zajmował i posiada podobny papier do kart z oryginału.
Czekam na kolejne wpisy i odpowiedzi na moje pytania. Jeśli znajdziecie czas to kolejne wpisy mile widziane :)
Pozdrawiam!


Nemo sapiens nisi patiens = Nie jest mądry ten, kto nie jest cierpliwy

Zapraszam do wspólnej gry, wystarczy odezwać się na priw, a na pewno się dogadamy:)
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: abubu »

ad1. Obszary Runów znajdują się między innymi na planszy głównej (kraina środkowa). Dodatkowo, pamiętaj iż teleportacja jest dobrowolna jako "ruch" w następnej turze, więc możesz równie dobrze nie skorzystać z opcji przeniesienia się.
ad7. Autorzy sami z siebie nie zajmują się drukowaniem na zamówienie. Na forum to najprędzej Valdi (szczegóły drukowania podał w odpowiednim temacie).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Miszon
Astropata
Astropata
Astropata
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2011, 20:27
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 43

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: Miszon »

Szatar pisze:Chciałbym najchętniej karty kupić już gotowe od kogoś kto się tym już zajmował i posiada podobny papier do kart z oryginału.
Najlepiej napisać w temacie Wydruk na życzenie, albo bezpośrednio do Valdiego na PW lub maila.


http://www.radio-orbit.pl - proszę słuchać najbardziej alternatywnej listy przebojów w Polsce :-)
Awatar użytkownika
stave
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Projekt Wielka Magia I Miecz
Posty: 3070
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 18:33
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Wiek: 45
Kontakt:

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: stave »

Oka szatar jutro dam ci znaka. Podaj mi proszę ile tam jest razem figsow bo mam sklerozę.


Stagraf Studio - Łódzki Sklep Figurkowy :: Forum :: Facebook :: Cennik :: Wargamesmat
Wielka Magia i Miecz - Gigantyczny dodatek autorski
Awatar użytkownika
Szatar [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 12:05
Lokalizacja: Wyszków
Płeć:
Wiek: 33

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: Szatar »

Dziękuję za odpowiedzi!
Razem mam 32 sztuki. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie malowania figurek. Czy Wy pomalowaliście? Warto czy nie? Farba nie schodzi z figurek? Nie trzeba po jakimś czasie malować po raz drugi?


Nemo sapiens nisi patiens = Nie jest mądry ten, kto nie jest cierpliwy

Zapraszam do wspólnej gry, wystarczy odezwać się na priw, a na pewno się dogadamy:)
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: abubu »

Polecam temat Malowanie Figurek
Swoje figurki sam pomalowałem i jestem z tego faktu zadowolony (w temacie zdjęć moich figurek nie zobaczysz, ponieważ genialny imageshack zmienił warunki użytkowania => może kiedyś je podmienię).
Farba nie schodzi, ponieważ zabezpieczyłem ją lakierem pół-mat w sprayu.
Ostatnio zmieniony czwartek 28 kwie 2016, 10:24 przez abubu, łącznie zmieniany 1 raz.


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Szatar [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 12:05
Lokalizacja: Wyszków
Płeć:
Wiek: 33

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: Szatar »

Dziękuję za link! Nie musisz korzystać z imageshack by wstawić zdjęcia. Polecam stronę: https://zapodaj.net/
Tak fajnie to opisałeś, że bardzo chciałbym zobaczyć efekty na zdjęciach :)


Nemo sapiens nisi patiens = Nie jest mądry ten, kto nie jest cierpliwy

Zapraszam do wspólnej gry, wystarczy odezwać się na priw, a na pewno się dogadamy:)
Awatar użytkownika
abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
#Administrator: abubu
Posty: 5785
Rejestracja: wtorek 26 cze 2012, 22:06

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: abubu »

Wiem, że nie muszę, ale to było jaaaaaakiś czas temu i nie bardzo mi się chciało wysyłać wszystko od początku. Poza tym, skąd mogę mieć pewność, że "zapodaj.net" za miesiąc/rok/dwa nie zmieni polityki i nie zmieni kont na płatne (itp).
Jak co to możliwe, że zrobię nowe zdjęcia wszystkim figurkom i wtedy zapodam je na FTP (i oczywiście na forum).


Jeżeli ktokolwiek nie zrozumiał choćby części mojej wypowiedzi, to zgodnie z regulaminem, może ją śmiało uznać za spam a następnie zgłosić zaistniałą sytuację administracji/moderatorom niniejszego forum.
Awatar użytkownika
Szatar [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 12:05
Lokalizacja: Wyszków
Płeć:
Wiek: 33

Re: INNE (pytania, spostrzeżenia, itd.)

Post autor: Szatar »

W porządku. Jeśli się na to zdecydujesz to na pewno pomożesz w podjęciu decyzji o malowaniu figurek wielu osobom :) ja wkrótce wstawię zdjęcia swojego podajnika do kart, który wykonałem samodzielnie. Jest wysoki, dobrze wygląda, a do tego jest wykonany z wytrzymałego tworzywa.


Nemo sapiens nisi patiens = Nie jest mądry ten, kto nie jest cierpliwy

Zapraszam do wspólnej gry, wystarczy odezwać się na priw, a na pewno się dogadamy:)
ODPOWIEDZ