Drobne porządki na forum

Regulamin Forum wraz z wszelkiego rodzaju ogłoszeniami i komunikatami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Drobne porządki na forum

Post autor: Mały Nemo »

Uszanowanie Użytkownikom!

Ostatnimi czasy na GK zawitał wiatr zmian! Wczoraj i dzisiaj kilka drobnych rzeczy zostało usuniętych lub zmienionych.

Do najważniejszych rzeczy, wczoraj Valdi usunął Deski Kreślarskie. Deski te chcieliśmy usunąć już spory czas temu, ale dopiero wczoraj jakoś w końcu Administracja doszła do porozumienia. Dwie z tych desek, które mają najwięcej dodatków, zostało zamienionych w oddzielne fora. Są to:

Dodatki Leviathana: http://forum.magiaimiecz.eu/viewforum.php?f=169
Dodatki Nemomona: http://forum.magiaimiecz.eu/viewforum.php?f=163

Z kolei ja dzisiaj poprzesuwałem parę działów w te i nazad, coby czytelniejsze działy były, jak również usunąłem relikt <s>komunizmu</s> przeszłości - działy Kwestii Zasad (MiM), dział logiki, stare manuskrypty oraz dział grania zgodnie z zasadami. Działy te miały sens dawno temu, kiedy de facto ludzie mieli różne poglądy na temat grania w MiM. Teraz te działy straciły sens, a jedynie powodowały zamieszanie.

Na prośbę Artownika, jego dział ER (Edycja Rozszerzona) także dzisiaj został usunięty. Tematy, które się w nim znajdowały, zostały przeniesione do Twórczości Graczy (MiM).

Jeżeli macie, Drodzy Użytkownicy, jakieś sugestie co do zmian na forum, to jesteśmy tutaj, by was wysłuchać!

Administracja


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

I dobrze się stało.

Edycja Rozszerzona powinna już dawno odejść. Jest kilka pięknych rzeczy na forum i świetnych projektów. Nie wypadało żeby tak leżała na wierzchu i zaciemniała sytuację.

Cieszę się też, że Leviathan doczekał się własnego działu - wystarczy zerknąć ile tam jest dodatków!
Nikt w historii MiM nie stworzył tyle kart co Levi. Same pięćset kart Przygód to już jest totalne przegięcie.


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Nemomon pisze:jak również usunąłem relikt przeszłości - działy Kwestii Zasad (MiM), dział logiki, stare manuskrypty oraz dział grania zgodnie z zasadami.
Ogarnęła mnie zgroza. Dla mnie nie różni się to od blitzkriegu który w swoim czasie zrobił Misiek.
Nie, przepraszam. Jest różnica. Misiek pousuwał tylko swoje posty.
Nemomon pisze:Działy te miały sens dawno temu, kiedy de facto ludzie mieli różne poglądy na temat grania w MiM
Znaczy teraz mają takie same? :shock: Czyli już tylko ja mam inne? Kurczę, dużo się na świecie zmieniło przez te kilka miesięcy.
Jasne.
Nemomon pisze:Jeżeli macie, Drodzy Użytkownicy, jakieś sugestie co do zmian na forum, to jesteśmy tutaj, by was wysłuchać!
Mam sugestię. Jest jeszcze miejsce na serwerze? Utworzyć w dziale Różne poddział Archiwum z podpisem "Dawno zapomniane tematy" czy wręcz "Tematy nieaktualne" - jak chcecie, nazwa mi obojętna. I tam przenieść takie wątki. A nie usuwać.
SeSim pisze:forum jest również archiwum tego co było.


Awatar użytkownika
Mały Nemo [Autor tematu]
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Krzysiek pisze:Nie, przepraszam. Jest różnica. Misiek pousuwał tylko swoje posty.
Misiek pousuwał posty, ja pousuwałem fora. Tematy wciąż są dostępne, oto przykładowy: http://forum.magiaimiecz.eu/viewtopic.php?t=1526 Znajduje się on na trzeciej stronie tematów. Nie wiem, czy wchodziłeś w te fora, Krzysiek, ale one nie posiadały więcej jak po 4 czy 5 tematów. Dlatego też liczba stron tematów w Kwestii Zasad nie zmieniła się drastycznie.
Krzysiek pisze:Znaczy teraz mają takie same? :shock: Czyli już tylko ja mam inne?
Mają wciąż inne. Ale teraz nie kłócą się na każdym jednym kroku i nie udowadniają wyższości masła nad margaryną i vice versa.
Krzysiek pisze: Kurczę, dużo się na świecie zmieniło przez te kilka miesięcy.
Lat. Te fora jeszcze miały sens w 2008 roku, czyli 5 lat temu. Potem ich sens stopniowo zanikał, aż jakieś 3 czy 4 lata temu całkowicie zaniknął.
Krzysiek pisze:Mam sugestię. Jest jeszcze miejsce na serwerze? Utworzyć w dziale Różne poddział Archiwum z podpisem "Dawno zapomniane tematy" czy wręcz "Tematy nieaktualne" - jak chcecie, nazwa mi obojętna. I tam przenieść takie wątki. A nie usuwać.
Tematy nie są usuwane. Poza tem takie forum już od dawien dawna istnieje (aczkolwiek jest widoczne jedynie dla Administracji).

Dzięki za szczerą opinię! :)


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

Nemomon pisze:ja pousuwałem fora. Tematy wciąż są dostępne
Aha. Myślałem że jak usuwasz forum to usuwane są tez tematy które w nim były. Wiesz, przy usuwaniu folderu znikają tez podfoldery. Przy usuwaniu tematu usuwasz posty które w nim były(prawda? teraz już nie wiem). Ekstrapolowałem dalej.
No to poczułem ulgę.
Po prostu nie wiedziałem jak działa mechanizm forum. My bad.
W takim razie odwołam płatnego zabójcę. :)


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Mądry Administrator / Moderator nie usuwa żadnego postu, 99% każdy post napisany na forum zostaje na nim - jedynie może zostać przesunięty do działów które nie są widoczne dla ogółu. Tą zasadę wprowadziliśmy już lata temu (serio nie jesteśmy tu od wczoraj)

Dodatkowo chcemy rozwijać forum, również zabiegami które upraszczają czytanie tematów.

Więc nadal:
Nemomon pisze:Jeżeli macie, Drodzy Użytkownicy, jakieś sugestie co do zmian na forum, to jesteśmy tutaj, by was wysłuchać!


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
Awatar użytkownika
Gieferg
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Morze
Północny Ląd
Wyspa
Posty: 1484
Rejestracja: niedziela 13 sie 2006, 15:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 42
Kontakt:

Post autor: Gieferg »

Artownik pisze:I dobrze się stało.

Edycja Rozszerzona powinna już dawno odejść. Jest kilka pięknych rzeczy na forum i świetnych projektów. Nie wypadało żeby tak leżała na wierzchu i zaciemniała sytuację.
Co się stało? Tak dobrze żarło i zdechło? :-s


FILMOŻERCY- wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje
Awatar użytkownika
Leviathan
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
500 Kart Przygód
Pieczara Kanibali
Wyspy Przeznaczenia
Posty: 615
Rejestracja: sobota 06 sty 2007, 08:02
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Leviathan »

Artownik pisze:I dobrze się stało.

Edycja Rozszerzona powinna już dawno odejść. Jest kilka pięknych rzeczy na forum i świetnych projektów. Nie wypadało żeby tak leżała na wierzchu i zaciemniała sytuację.

Cieszę się też, że Leviathan doczekał się własnego działu - wystarczy zerknąć ile tam jest dodatków!
Nikt w historii MiM nie stworzył tyle kart co Levi. Same pięćset kart Przygód to już jest totalne przegięcie.
Pięknie dziękuję! Jest porządek, jest sympatycznie. Miło mieć własny kącik - to zachęta do tego, aby należycie o niego zadbać.
=D>


"A son seul aspect n'est-on pas terrasse?
Nul n'est assez hardi pour l'exciter"
Job 40:28
ODPOWIEDZ