Poszukiwane dodatki

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Panie wilczy spokojnie, ja sobie dałem już temu spokoju jakoś tak po pierwszym poście z 3 strony tej całej rozgorzałej dyskusji (ludzie, nie ja dopisali całą 3 i 4 stronę), reszta to były drobinę żarty, Oficjalne sorki jak to kogoś aż tak to uraziło jak pana wilczura;)


Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

No fifas, teraz się nie wypieraj że nie ścigałeś się z Melańczukiem o tytuł największego mąciwody. No i nie zauważyłem, żebyś się wycofał stanowczo z jakiegoś pogladu. Przecież nadal uważasz to, co wcześniej, hmm? Należą Ci się te dodatki, prawda?

Gdyby jeszcze jakiś wesołek nie zauważył, to żarty przestają być żartami, gdy wszyscy biorą je na serio. To jest sprawa wymagająca odrobiny wyczucia.

Oficjalne sorki fifas, jeśli przesadziłem.

Acha, doktora wilczura to nie uraziło, lecz zdenerwowało. A wątki fekalne tylko dla zainteresowanych tematyką, sądzę że to nie my, ok?


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

New0 pisze:Do :"MAXtoon; Melańczuk; SeSim;"
Halo!! Nie róbcie wioski!! Kultury trochę :evil:
Wioska jest już zrobiona więc myślę, że nia ma co robić tego dodatku od nowa :P

Wilczy napisałem to co napisałem bo ta dyskusja właśnie tak wygląda. Jest bezowocna. Wogóle zamknąłbym ten wątek ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Ja się z nikim o nic nie ścigałem tymbardziej o tytuł mąciwody ;) Porostu powiedziałem to, co myślałem to wszystko jak uważacie inaczej to Oki dlamnie nie ma problemu. W sumie nie wiem dlaczego tak na mnie najechałeś ale może rzeczywiście nagadałem jakiś głupot. ;) Jak tak to sory.. :)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nie no bez jaj... temat nosi tytuł "Poszukiwane dodatki". Owe poszukiwane dodatki to: Dolina Elfów, Lodowa Kraina (wydanie 2), Pustynia (wydanie 2), Kanały, Zapomniane Pustkowia oraz Kontrakty. Część z nich jest dostępna ponieważ nie są autrostwa Lucasa. Te które zrobił on są dostępne tylko u niego. Myślę że w pierwszych postach tego tematu zostało już dogłębnie wyjaśnione co gdzie jak i dlaczego, potem dyskusja przerodziła się w nową wersję tematu "Moje boje z Lukasem przy zamawianiu Magii i Miecza".
Wogóle zamknąłbym ten wątek
No i dokładnie o tym pisałem wcześniej. Nie pojawiają się tutaj wcale nowe argumenty za bądź przeciw niż te które były w temacie "Moje boje..." a skoro tamten temat został zamknięty to znaczy że nic już nikt nowego nie miał do dodania. A skoro jak już napisałem powyżej zostało wyjaśnione co i gdzie można sciągnąć uważam że nie ma sensu ciągnąć dalej tej dyskusji (chyba że oddzielić część postów i zrobić "Moje boje... vol2" :P ).
Wysyłaliście kasę Lukasowi, więc macie na niego namiary. Gdyby ktoś oczekiwał pomocy a zamierzał coś robić - myślę że może liczyć na ludzi z forum.
Tak i pewnie jeszcze by mnie zlecili poszukiwania Lucasa bo mieszkamy w tym samym mieście XDDD
[uprzedzam ewentualne pytanie, nigdy się z nim nie widziałem w realu]

Poza tym powtórzę jeszcze raz to o czym już kilka razy pisałem: nie zachowujcie się jak dzieci! Lucas ma dodatki ale nie chce ich zamieścić za darmo więc niech ktoś inny kto je ma zamieści na swojej stronie? Naprwdę nie możecie żyć bez tych kilku dodatków?
Policja przyjmuje zgłoszenia dotyczące naciągania na kasę, a te przypadki, które mają związek z internetem nawet (podobno) jeszcze chętniej, bo dobrze wygladają w statystykach.
A to ciekawe... jednak czy nie uznaliby za paserów czy innych piratów tych którzy kupowali te dodaki? Wkońcu Lucas nie dogadał się ze Sferą (bo niby jak, ta firma już się czym innym zajmuje o ile to wogóle ta sama firma) ani tym bardziej nie kupił praw od Games Workshop więc w świetle prawa (jeśli faktycznie by się zainteresowało tą sprawą) i tak jest złodziejem. Ci którzy od niego kupują mogliby zostać posądzeni o to samo, tak mi się przynajmniej wydaje :roll:
Do :"MAXtoon; Melańczuk; SeSim;"
Halo!! Nie róbcie wioski!! Kultury trochę
Chodziło o to mielenie gówna? Fakt coś zaleciało smrodem ale myślałem że to z pola... :D
Ostatnio zmieniony niedziela 09 lip 2006, 17:30 przez HunteR, łącznie zmieniany 2 razy.


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

SeSim pisze:
New0 pisze:Do :"MAXtoon; Melańczuk; SeSim;"
Halo!! Nie róbcie wioski!! Kultury trochę :evil:
Wioska jest już zrobiona więc myślę, że nia ma co robić tego dodatku od nowa :P
Dobrze powiedziane SeSim :D


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Ej ja wioski nie robilem zadnej. Wiochu też nie. Nie wiem jak SeSim bo tego nigdy nei wiadomo .. :twisted:

Temat zamiast konstruktywny na forum zrobil sie bezsensowny. Totalny offtop i w ogole. Wiec łaskawie wrócmy do tematu, bo to nie ma najmniejszego sensu/...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Dobra, koniec z mieleniem gówna. Zaczynam akcję: "Wychodzenie na ludzi". :D


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 49
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Panowie, spójrzcie prawdzie w oczy: ten temat został zamknięty i wyczerpany dwoma pierwszymi odpowiedziami (czyli w sumie trzy posty całości). SeSim precyzyjnie wskazał źródełko, MAX objaśnił sytuację. Nie ma chyba o czym pisać? No chyba, że ktoś dorzuci coś konkretnego.

Tymczasem powstało "Moje Boje vol.2" i okazało się, że teoretycznie oczywiste rzeczy są jednak dla wielu osób nie całkiem klarowne. Mam nadzieję że to zostało wyjaśnione, szczególnie najważniejsze: forum nie będzie brało udziału w darmowym (czy płatnym) rozprowadzaniu skanów pracy Lukasa, chyba że on sam wyrazi taką wolę. To samo dotyczy dodatków innych twórców, gdyby zastrzegli swoją pracę w podobny sposób jak Lukas. To już uwaga na przyszłość.

Wskazówka jest jedna: zajrzyjcie na talismanisland i pogmerajcie w resources'ach, weźcie na warsztat jakiś dodatek (choćby osławioną krainę Far Outer Region, czyli lukasowe pozmieniane Zapomniane Krainy - a po mojemu Krainę Za-Zewnętrzną :wink: lub jeszcze lepsze Rubieże) i zabierzcie sie za tłumaczenie. Zyskacie dostęp do dodatku, sławę oraz niezaprzeczalną sympatię na forum. Plus ręka Księżniczki. W słoju krasnoludzkiego spirytusu.

Po jaką cholerę się sprzeczamy?

EDIT: Sam nie wiem po jaka cholere i dlatego temat zamykam.


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Zablokowany