Poszukiwane dodatki

Wszelkie dyskusje i luźne rozmowy o Magii i Miecz, niedotyczące twórczości graczy, zasad &c.
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

lepiej dać temu spokój i zająć się innymi rzeczami na tym forum


Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

:)

Post autor: fifas »

Zgadzam się z Michael Augustus, lepiej dać spokój tej całej dziecinadzie o prawach autorskich i udostępnić dodatki :)


Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Lukas MA PRAWO nie publikowac tych dodatkow w ktore wlozyl chocby 1h swojej pracy. Taka jest przykra prawda.

Co do wymierzania "kary" za jego "przewinienia" m.in. w/s SeSima to ja napewno nie widze sie w takiej roli. I nie sadze, zeby ktokolwiek z Forum moglby byc takim "sedzia". Ja rozumiem, ze osob pokroju SeSima bylo napewno wiecej. Ja sam chyba za ok. ciezko zarobione 300zl kupilem u Lukasa dodatkow. On naprawde mial na tym dobra kase z tego co widze - ale czy to jest powod do tego by powiedziec, ze "juz sie nachapal" wiec dajmy je za free ?? Czy domniemanie jego braku troski o wlasna prace typu - dajmy mu czas do konca wakacji jest dobre ?? Jakim prawem to robimy ?? Chyba tym samym, ktore dotyczylo Lukasa przy oszukiwaniu ludzi... Nie bojmy sie tego powiedziec, bo wg. mnie takie uzycie byloby kradzieza jego pracy - że byłaby to kradziez na zlodzieju to inna para kaloszy.

Reasumujac - chcecie nowych dodatkow ?? U mnie na HDD od chyba 3 lat leza przetlumaczone ze 4 dodatki i maaaaaaaasa kart, ktorymi nie ma czasu nikt sie zajac od czasu, gdy FALLEN (pamietacie go jeszcze ?? :wink: ) uzyskał status MIA. Sadze, ze zaimplementowanie textu na kart i zrobienie FORUMOWYCH dodatkow w wersji PL byloby lepszym sposobem na marnowanie czasu, niz wieczne prosby o dodatki Lukasa. Ktore, byc moze beda na CD Denvera :wink:


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

:) Dobrze gada, dać mu wódki ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Michael
Filozof
Filozof
Filozof
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Poszukiwacze z Talismana
Zbrojownia Szalonego Gnoma
Posty: 613
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: Z nikąd
Płeć:

Post autor: Michael »

lepiej będzie siły skoncentrować na Jurim żeby gdzieś udostepnił to co ukrywa na HDD :)


Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Oki wiec w takim razie chronimy przestępców, a jak bo, po co dać mu do zrozumienia ze tak się z ludźmi nie postępuję?? Ludzie, którzy mu zaufali nie mają jak odzyskać tych pieniędzy wiec dlaczego nie chcecie żeby poczuje tożsamo co oni gdy jego dodatki trafią do wszystkich. No, ale w sumie poco??;) Może On sam uświadomił sobie, że źle zrobił i wstąpił do klasztoru, tam netu niema to, dlatego już nie uczestniczy w forum i nie może oddać kasy ludziom, których oszukał.;) Ok. zrobicie jak chcecie.

PS. Gdzie można dostać te CD Denvera??:)


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Myślę, że możemy przygotować te tłumaczenia lepiej niż Lukas. Karty od niego miały masę błędów.


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

fifas pisze:Oki wiec w takim razie chronimy przestępców, a jak bo, po co dać mu do zrozumienia ze tak się z ludźmi nie postępuję??
Nikt go nie chroni. Poprostu nikomu nie usmiecha sie znizac do jego poziomu.
Ludzie, którzy mu zaufali nie mają jak odzyskać tych pieniędzy wiec dlaczego nie chcecie żeby poczuje tożsamo co oni gdy jego dodatki trafią do wszystkich.
Bo nikt z nas nie jest od wymierzania sprawiedliwosci. A co to ja jestem Superman czy inny Punisher :?: :wink:
No, ale w sumie poco??;)
A skad mam wiedziec :wink: To Ty pytasz :wink:
Może On sam uświadomił sobie, że źle zrobił i wstąpił do klasztoru, tam netu niema to, dlatego już nie uczestniczy w forum i nie może oddać kasy ludziom, których oszukał.;)
Tak samo mozna przypuszczac, iz jezeli nie odpowie do konca wakacji to ma swoja prace w 4 literach. Rownie madre jak w/w stwierdzenie.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Hahaha, zniżanie się do jego poziomu - a to Ci dopiero :) Przecież zawsze po otrzymaniu dodatku można wysłać mu na konto jakąś sumę pieniędzy, by nie czuł się pokrzywdzony (oczywiście obniżoną o koszt samodzielnego wydrukowania itp.). No ale jeśli nawet taki argument do Was nie przemawia ludzie to ja się załamię ...

Polska - kraj, gdzie broni się przestępców a nie ich ofiary


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
Juri
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 700
Rejestracja: piątek 05 gru 2003, 16:09
Lokalizacja: www.frysztak.pl
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: Juri »

Melańczuk pisze:Hahaha, zniżanie się do jego poziomu - a to Ci dopiero :) Przecież zawsze po otrzymaniu dodatku można wysłać mu na konto jakąś sumę pieniędzy, by nie czuł się pokrzywdzony (oczywiście obniżoną o koszt samodzielnego wydrukowania itp.). No ale jeśli nawet taki argument do Was nie przemawia ludzie to ja się załamię ...
Juz widze te tlumy wplacajace dobrowolnie po 100zl mogac miec wszystko za free.

Polska - kraj, gdzie nikt nie ma szacunku dla cudzej pracy.


War, war never changes...

# Mój numer GG - 3751732
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Popieram Juri. Z reszta jakby ktos czytał posty od poczatku to by widzial ze ja od razu mowilem ze trzeba jednak uszanowac jego niechęć. Sprawa pierwszorzędna to skontaktować się z Lukasem.

@Maleńczuk : stary, nie sądze żebys po wydrukowaniu sobie dodatku przesłał pieniądze Lukasowi. Nie to ze nie wierze, ale op co przesylac skoro mozna miec za free, no nie?...

Ludzie zastanowcie sie troche nad tym co piszecie prosze was.


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

Wasza wzniosła mowa o poszanowaniu cudzej pracy tak dogłębnie mnie poruszyła, iż z całą pewnością takowej wpłaty bym dokonał ...

Ps. Jakoś Lukas ma w dupie poszanowanie cudzej pracy - "czytaj ciężko zarobionych pieniędzy". I nie wyjeżdżajcie mi proszę, znów z tekstami o nieuczciwości i zniżaniu się do jego poziomu. Jeśli Was usatysfakcjonuje moja odpowiedź to tak, chcę się zniżyć do poziomu Lukasa.


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Maleńczuk, te ironie możesz zachować na co innego k? Gościu, tu nikt nie chce Twojej krzywdy! Tylko wiesz ja staram sie zyc uczciwie. Lukas? Lukas zerżnął żywcem mimo zakazów i ostrzeżeń wilczego jego pomysły na karty. Mnie ta odpowiedz nie satysfakcjonuje, bo szczerze mowiac mam to gdzies. Bez obrazy, ale nie zmuszaj innych do zachowania wbrew ich woli. Valdi spytał sie o nasze zdanie, a tu cała klotnia sie wywiązała... Ja nie moge naprawde... Nie ma co. Prosze Was, postarajcie sie zrozumiec, ze jesli ktos cos zrobil i nie chce dzielic sie z innym to ma do tego swoje zasrane prawo. Pytam, co daliscie z siebie, zeby teraz krzyczec jako pierwsi 'Lukas, dawaj dodatki'? Kurde jego wola, on Was nie skrzywdził. Jeśli ktoś mu zaufał, zapłacił kase i nie dostał wszystkiego to jego sprawa. Tu zachował sie nie tak wobec 'klienta'. Postarajcie sie to zrozumiec...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

To może żeby rozładować napięcie rzucimy kostką??;)
1 Tracisz turę, rzuć jeszcze ras w następnej
2 Lukasa zamienia Cię w ropuchę
3 – 4 Udostępniamy dodatki i wszyscy zmieniają charakter na zły
5 Nie udostępniamy dodatków
6 Oszukani ludzie oddają jeszcze po jednym mieszku złota
Piszcie co komu wyszło ;)


Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Rzucam iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii iiii co ?? 333333333333333333
Oki udostępniamy los tak chciał ;)


Awatar użytkownika
HunteR
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Posty: 3071
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: HunteR »

Nie to żebym był wszystko wiedzący ale post pod postem w ciągu dwóch minut?

Ludzie, nie zachowujcie się jak dzieci. Jeśli Lucas zwinął "interes" to jego sprawa. Poza tym jak już wcześniej pisałem równie dobrze nie musiał nic udostępniać bo mógł to mieć to na swój własny użytek i wtedy byście o tych dodatkach nie wiedzieli. Jeśli chodzi o SeSima i innych to zgadzam się że powinno im to być zrekompensowane. Lucas sprzedawał dodatki również innych autorów (z tego co więc przynajmniej część za porozumieniem) więc co do nich nie ma problemu (o czym już pisałem), wystarczy pogadać z właściwymi autorami i już. Ja się sprzeciwiam tylko rozszerzeniom które Lucas przygotował osobiście (przetłumaczył z oryginału, zrobił plansze itp). Inna sprawa że (jak już ktoś o tym pisał) robili to na własne ryzyko gdyż "firma" Lucasa nie działa legalnie nie jest zarejstrowana, nie można więc zadzwonić na policję że taki a taki mnie okradł (bo niby jak to udowodnisz skoro taka a taka firma nie isntnieje, jeszcze posądzą cię o piractwo i dopiero będzie).
lepiej będzie siły skoncentrować na Jurim żeby gdzieś udostepnił to co ukrywa na HDD
Następny XD A może Juri nie chce udostępniać? Gdyby o tym nie wspomniał nikt by się nie dowiedział i nie byłoby tematu a tak teraz odrazu "ja chcę ja chcę" XD

Właśnie tak samo było z Lucasem, zarejstrował się na tym forum a potem "wspomniał" o swojej "pracy" i tak się zaczęło... nie dotrzymał paru terminów, ludzie zaczęli po nim jechać wkurzył się i olał wszystko. A na forum go nie ma między innymi z tego powodu (z tego co mi się wydaje, bo już tak kiedyś było).

I jeszcze jedno o czym już było pisane w poprzednim temacie o Lucasie: to forum o MiMie i innych planszówkach a nie o problemach ludzi z zamawianiem u Lucasa. To że on tutaj się udzielał (i to całkiem sporo) a wiekszość jego klientów to userzy tego forum to inna sprawa...


[tu był obrazek, ale zepsuli forum]
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Ja zanim trafiłem na forum znalazłem stronkę Lukasa ;)


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

SeSim pisze:Ja zanim trafiłem na forum znalazłem stronkę Lukasa ;)

eee a co to ma do tematu? xD Stronka bardzo fajna, niestety ostatnimi czasy mało przydatna ...


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

To było apropo tego że większośc klientów miał z forum :) Otóż ja najpierw znalazłem stronkę Lukasa i złożyłem zamówienie zanim trafiłem tutaj na forum :P

EDIT:
Pozatym dajcie już spokój. Jak Valdi udostępni — spoko. Nie udostępni — też spoko. Tylko on obecnie jest w posiadaniu tych dodatków. Przecież nikt go nie ukrzyżuje za to jakby udostępnił. Tylko nie mówcie, że byście nie ściągnęli jakby jednak to zrobił ;) Nie mielmy już w kółko tego samego gówna bo i tak będzie śmeirdziało cały czas tak samo :D


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

SeSim pisze:
EDIT:
Pozatym dajcie już spokój. Jak Valdi udostępni — spoko. Nie udostępni — też spoko. Tylko on obecnie jest w posiadaniu tych dodatków. Przecież nikt go nie ukrzyżuje za to jakby udostępnił. Tylko nie mówcie, że byście nie ściągnęli jakby jednak to zrobił ;) Nie mielmy już w kółko tego samego gówna bo i tak będzie śmeirdziało cały czas tak samo :D
Mówiłem o tym juz parenascie postow temu... xD


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
fifas [Autor tematu]
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 23:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: fifas »

Jak Valdi udostępni to jest spoko. Nie udostępni to też jest spoko tylko trochę mniej;)


Awatar użytkownika
Melańczuk
Szermierz
Szermierz
Szermierz
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2006, 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Melańczuk »

SeSim pisze: Nie mielmy już w kółko tego samego gówna bo i tak będzie śmeirdziało cały czas tak samo :D
Ale wiesz, jak się zacznie mielić gówno to ono będzie coraz rzadsze i łatwiej się wtedy w nie ubabrać :P


Koleś git pierd!@# wszystkie zasady i nie jest frajerem
Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Maleńczuk jak chcesz sie babrac w gownie to miel. Tyle ze ja mam inne hobby wiec wybacz nie pomoge Ci.. ;]


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
Awatar użytkownika
wilczy
Filozof
Filozof
Filozof
Dawna Administracja
Posty: 738
Rejestracja: sobota 17 kwie 2004, 09:45
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Wiek: 50
Kontakt:

Post autor: wilczy »

Fifas denerwujesz już mnie tą swoją roszczeniową postawą. Co Ty, z choinki się urwałeś? Taki gieroj jesteś? Wszystkim pokażesz jak się załatwia takie sprawy? Walczysz w imieniu tych wszystkich "biednych pokrzywdzonych ludzi"? Co Ty jesteś, Centrum Wypędzonych i Erika Steinbach?

Egoistą jesteś, ot co. Grasz pod siebie. Chcesz tych dodatków i to jest jedyny cel. Po jaką cholerę robisz ferment na forum? Nie zauważyłem żadnej konstruktywnej propozycji, poza pokrzykiwaniem i machaniem szabelką.

Policja przyjmuje zgłoszenia dotyczące naciągania na kasę, a te przypadki, które mają związek z internetem nawet (podobno) jeszcze chętniej, bo dobrze wygladają w statystykach. Jeśli zgłoszenia dotyczące jednej osoby się powtarzają od różnych osób, to delikwenta jest jeszcze łatwiej namierzyć i skasować. Do odważnych świat należy. Wysyłaliście kasę Lukasowi, więc macie na niego namiary. Gdyby ktoś oczekiwał pomocy a zamierzał coś robić - myślę że może liczyć na ludzi z forum.

Natomiast te wszystkie osoby, które same nie ucierpiały, ale biją pianę z cudzej krzywdy - grzecznie nalegam, by zamknęli twarze i poszli sobie na piwo.


Zdejmijcie... łańcuch. Nie tykajcie... ryngrafu...
Awatar użytkownika
New0
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 07 cze 2005, 07:46
Lokalizacja: Barczewo
Płeć:

Post autor: New0 »

Do :"MAXtoon; Melańczuk; SeSim;"
Halo!! Nie róbcie wioski!! Kultury trochę :evil:


Zablokowany