Zwiastun, kilka pytań.

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Vikkutoru1 »

Z okazji, że stałem się niedawno posiadaczem "Zwiastunu" nasunęło mi się kilka pytań:
1. "Kiedy Poszukiwacz wylosuje Zdarzenie, umieszczamy Proroka na obszarze tego Poszukiwacza"
Czy w tym momencie ten Poszukiwacz rzuca kością za kartę Proroka (nie było nic napisane i wydaję mi się że nie, bo to on nas spotyka a nie my go)?
2. Poszukiwacz Boginka. Rozpoczyna grę z 4 Zaklęciami jako "boskie dary". I teraz .... Za każdym razem kiedy otrzymujesz Siłę lub Moc i posiadasz 4 lub mniej boskich darów na karcie Poszukiwacza weź zaklęcie jako boski dar.
Nic nie napisali ile maksymalnie może ona posiadać boskich darów więc przy "dobrych wiatrach" mając akurat 4 boskie dary można otrzymać piąty i wzwyż? Na pewno niezbyt często taka sytuacja będzie miała podczas gry, jednak dla ogólnych zasad chcę wiedzieć.
3. Pytanie dotyczące kart terenu. W Zwiastunie jest ich 10 i w większości są one negatywne. Posiadam też 19 kart terenu z Krain ognia, które w większości są powiedzmy neutralne. Pytanie do tych którzy mają oby dwa dodatki. Czy oby dwie te talie łączyliście ze sobą? I jak to się ma do "Przepowiedni-spustoszony świat", gdzie omeny związane są z kartami terenu. Docelowo te 10 kart terenu miało uprzykrzyć życie graczom, a posiadając dodatkowe 19 z krain ognia niebezpieczeństwo się rozrzedza ale dzięki temu też więcej kart terenu i większe urozmaicenie. Ps jakieś przemyślenia tych którzy grali w obydwa dodatki na temat terenu?Chyba ,że to nie wpływa znacznie na grę i losuj teren jak leci.


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Mały Nemo »

1. Nie, musisz wejść na obszar Proroka, by go zbadać.

2. Nie, jeśli ma 4 Boskie Dary, to otrzymuje jeszcze jeden. Gdy już ma 5 Boskich Darów, to nie otrzymuje ich więcej, gdyż nie spełnia warunku: "i posiadasz 4 lub mniej boskich darów ".

3. Tak, obie talkie kart Terenu się łączą. Jeśli miałyby się nie łączyć, to by miały inny rewers ;). Spustoszony Świat ma ukazać graczom, jak ich świat się na ich oczach zmienia, wcale nie ma na celu być jakoś szczególnie trudnym Omenem. Tak więc, nie ma przeciwwskazań, ażeby nie łączyć tychże talii (i talii z Kataklizmu) ze sobą.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Vikkutoru1 »

Little Nemo dzięki za rzeczowe odpowiedzi. Najbardziej trapiły mnie karty terenu. Teraz już wszystko jasne. Ps proszę nie zamykać jeszcze tematu. W ciągu kilku dni mogą nasunąć mi się jeszcze pytania podczas gry. Chyba ,że do tego nie dojdzie to będzie można odrzucić temat na stos tematów zamkniętych ;)


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Mały Nemo »

Wystarczy samo Nemo ;).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Vikkutoru1 »

Ok Nemo. To jeszcze mam dwa pytania ;)
1. Niebiańska postać- Wartość twojej Mocy jest równa aktualnej liczbie punktów Losu.
Straciłem wszystkie punkty Losu i teraz
a)moja wartość początkowej Losu wynosi 0, bo nie ma napisane nigdzie na jego karcie że może spaść ale do minimum 1
b) wartość początkowa to 1, bo zawsze w podobnych sytuacjach karty mówią że spada ale do MINIMUM 1. I traktuje to jako główną myśl przewodnią gry, mimo że nie napisali ze spada właśnie do 1 nawet jak nie masz tego Losu
2Boginka- posiadasz Zaklęcia jako "boskie dary", efekty wpływające na Zaklęcia nie wpływają na owe boskie dary..... a raz na rundę możesz rzucić jeden z boskich darów, tak jakby był Zaklęciem. Za każdym razem jak otrzymujesz SIłę lub Moc... weź 1 Zaklęcie jako boski dar.
I tu pytanie odnośnie 7. omenu Świat bez magii, który brzmi:Poszukiwacz nie może otrzymywać Zaklęć...każdy Poszukiwacz odrzuca swoje zaklęcia.
Nie odrzuca swych zaklec (boskich darów), gdyż efekty wpływające na Zaklęcia nie wpływają na boskie dary. A czy otrzymuje zaklęcia? te standardowe nie ale boskie dary chyba może tak?


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Bludgeon »

Vikkutoru1 pisze: niedziela 21 sty 2018, 15:05 Ok Nemo. To jeszcze mam dwa pytania ;)
1. Niebiańska postać- Wartość twojej Mocy jest równa aktualnej liczbie punktów Losu.
Straciłem wszystkie punkty Losu i teraz
a)moja wartość początkowej Losu wynosi 0, bo nie ma napisane nigdzie na jego karcie że może spaść ale do minimum 1
b) wartość początkowa to 1, bo zawsze w podobnych sytuacjach karty mówią że spada ale do MINIMUM 1. I traktuje to jako główną myśl przewodnią gry, mimo że nie napisali ze spada właśnie do 1 nawet jak nie masz tego Losu
2Boginka- posiadasz Zaklęcia jako "boskie dary", efekty wpływające na Zaklęcia nie wpływają na owe boskie dary..... a raz na rundę możesz rzucić jeden z boskich darów, tak jakby był Zaklęciem. Za każdym razem jak otrzymujesz SIłę lub Moc... weź 1 Zaklęcie jako boski dar.
I tu pytanie odnośnie 7. omenu Świat bez magii, który brzmi:Poszukiwacz nie może otrzymywać Zaklęć...każdy Poszukiwacz odrzuca swoje zaklęcia.
Nie odrzuca swych zaklec (boskich darów), gdyż efekty wpływające na Zaklęcia nie wpływają na boskie dary. A czy otrzymuje zaklęcia? te standardowe nie ale boskie dary chyba może tak?
1a) wartość Mocy nie Losu chyba, i tak, jest 0
1b) jakie karty?
2) wg mnie boginka nadal będzie dostawać swoje czarodary


What a view.
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Mały Nemo »

Zgadza się, jej statsy będą równe zero i będzie otrzymywać boskie dary.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Vikkutoru1 »

Vikkutoru1 pisze: niedziela 21 sty 2018, 15:05 1a) wartość Mocy nie Losu chyba
:P tak, Mocy
No generalnie w obu przypadkach tak jak sądziłem. Wątpliwości rozwiane.
Vikkutoru1 pisze: niedziela 21 sty 2018, 15:05 1b) jakie karty?
Teraz nie pamiętam ale kojarzę, że jeśli karta (przygody) czy jakiś tam efekt obniża nam siłe czy moc to zawsze do minimum 1. Nigdy do zera. Bynajmniej nie spotkałem się z liczbą 0 w TMiM. Mniej więcej o to tu chodziło ale to i tak bez różnicy bo zgadzam się z tym, że nie mając losu w ogóle, wartośc mocy ma również 0.
Ps
Little Nemo pisze: niedziela 21 sty 2018, 15:17 jej statsy będą równe zero
Niebiańska postać to on =D> :)


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
MarcinM79
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 17
Rejestracja: sobota 20 sty 2018, 15:55
Płeć:

Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: MarcinM79 »

Witam Serdecznie,
Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczek Talismana + dwa dodatki - Las i Zwiastun. Gra to wielki sentyment. Grywało się za młodu:) Powróciłem go Magii i Miecza. Tym razem wraz z synem. Głównie to dla niego, aby pokazać mu trochę inny świat niż "telefony i komputery". O dziwo, udało się. Syn (9 lat) załapał bakcyla. także dzięki Wam... Wasze opisy oraz fascynacja jest "zaraźliwa" - za co w imieniu swoim jak i syna dziękujemy.
Oczywiście, po tylu latach przerwy nasuwa się mnóstwo pytań. Im więcej gramy, tych znaków zapytania coraz więcej. Jeżeli to możliwe, co jakiś czas będę pytał i od razu z góry dziękuję za cierpliwość i odpowiedzi...
Zdaję sobie sprawę, że być może niektóre pytania dla wytrawnych graczy okażą się banalne ale... jeszcze raz dziękuję za każą odpowiedź.

Mam przed sobą kartę Wroga NEFILM z dodatku Zwiastun-talia kart Proroka - "Neflim pozostanie tu dopóki ktoś go nie pokona. jeśli go pokonasz, wybierz innego Poszukiwacza -otrzymuje on po 1 punkcie Siły i Mocy" - dobrze rozumiem, wygrywając z nim walkę TRACĘ swojego Poszukiwacza i muszę zaczynać jakby od początku z nowym poszukiwaczem czy... ?


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Arthan »

MarcinM79 pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 10:11 Mam przed sobą kartę Wroga NEFILM z dodatku Zwiastun-talia kart Proroka - "Neflim pozostanie tu dopóki ktoś go nie pokona. jeśli go pokonasz, wybierz innego Poszukiwacza -otrzymuje on po 1 punkcie Siły i Mocy" - dobrze rozumiem, wygrywając z nim walkę TRACĘ swojego Poszukiwacza i muszę zaczynać jakby od początku z nowym poszukiwaczem czy... ?
Witamy na forum :)
innego Poszukiwacza = innego gracza. Tobie nic się nie dzieje, za to ktoś inny, wskazany przez Ciebie otrzymuje prezenty ;)


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Bludgeon »

nie nie :)
jeśli przegrasz z nefilimem, wybierz innego poszukiwacza aktualnie w grze (kontrolowanego przez innego gracza), i on dostaje profity.


What a view.
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: ELF »

Little Nemo pisze: niedziela 21 sty 2018, 15:17 Zgadza się, jej statsy będą równe zero i będzie otrzymywać boskie dary.
No co ty Nemo , wartość mocy nie może spaść poniżej tego co jest na karcie , czyli 1.


Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Gamma »

Ale na karcie nie jest 1 tylko *
a * = wartość punktów Losu
więc jak jest 0 to 0.


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: ELF »

Gamma pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 13:26 Ale na karcie nie jest 1 tylko *
a * = wartość punktów Losu
więc jak jest 0 to 0.
W wersji DE na karcie jest Moc = 1 z opisem że wartość mocy jest równa aktualnej liczbie punktów losu i poniżej 1 mi nie spadło nigdy w trakcie gry.


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Bludgeon »

Może w DE musieli to dodać jako swoisty patch bo inaczej gra się wykrzaczała, kto wie.


What a view.
Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Vikkutoru1 »

Gamma ma rację.
Podobna zasada panuje u Opętanego czy Wilkołaka (którego wymyśliłeś), tylko ,że odnosi się do punktów Życia jako wyznacznika Siły. U nich sprawa jasna. Ostatni punkt życia to jedna siła a zero to tschuus, zabity. Ps swoją drogą wraz z moimi ostatnimi 3 postaciami pozwoliłem sobie dobrać postać wilkołaka z 1 nową umiejętnością i wydrukować. Gra się naprawdę przyjemnie. I ból du*y podwójny ,gdy traci się życie :P i podobnie grając tym aniołem, aż szkoda losu ;)


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Gamma »

Vikkutoru1 pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 13:58 pozwoliłem sobie dobrać postać wilkołaka z 1 nową umiejętnością i wydrukować. Gra się naprawdę przyjemnie. I ból du*y podwójny ,gdy traci się życie :P
Pochwal się jaką. :)


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: ELF »

Vikkutoru1 pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 13:58 Gamma ma rację.
Podobna zasada panuje u Opętanego czy Wilkołaka (którego wymyśliłeś), tylko ,że odnosi się do punktów Życia jako wyznacznika Siły. U nich sprawa jasna. Ostatni punkt życia to jedna siła a zero to tschuus, zabity. Ps swoją drogą wraz z moimi ostatnimi 3 postaciami pozwoliłem sobie dobrać postać wilkołaka z 1 nową umiejętnością i wydrukować. Gra się naprawdę przyjemnie. I ból du*y podwójny ,gdy traci się życie :P i podobnie grając tym aniołem, aż szkoda losu ;)
Sprawdzę jeszcze ale wydaje mi się, że gdybym miał 0 mocy zwróciłoby to moją uwagę. Tak czy siak opisy w wersji DE i planszowej odnośnie mocy się różnią.


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: ELF »

Potwierdzam , w wersji DE przy 0 losu Niebiańska Istota ma 1 mocy.


Awatar użytkownika
Vikkutoru1 [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek 21 sie 2017, 15:38
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Vikkutoru1 »

Gamma pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 14:00
Vikkutoru1 pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 13:58 pozwoliłem sobie dobrać postać wilkołaka z 1 nową umiejętnością i wydrukować. Gra się naprawdę przyjemnie. I ból du*y podwójny ,gdy traci się życie :P
Pochwal się jaką. :)
A już ją znasz ;),bo pisalem o niej w temacie o wilkołaku. Jak pokona poszukiwacza walcząc i zabiera mu zycie to otrzymuje pkt życia.
ELF pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 15:01 Potwierdzam , w wersji DE przy 0 losu Niebiańska Istota ma 1 mocy.
Nie znam wersji DE ale napisałeś też ,że opisy DE i normal się różnią. To może dlatego, że wygodniej operować im cyfrą 1 niż 0? A tu w planszowej wersji nic nie napisali,że nie może być zero. Zazwyczaj piszą takie rzeczy, "nie może spaść poniżej ble ble".
To ogólnie wychodzi na to że tu 0 w DE 1.


Jedno ziarenko ryżu, może przechylić szalę,a 1 oczko na kości, może przesądzić o zwycięstwie bądź porażce~ mnich anonim
Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Bludgeon »

I spoko, świat się nie zawali jeśli to będzie inaczej w DE a inaczej w papierowym


What a view.
MarcinM79
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 17
Rejestracja: sobota 20 sty 2018, 15:55
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: MarcinM79 »

Witam ponownie.
Wielkie dziękuję za szybką i treściwą odpowiedź odnośnie Nefilma.

Gram z dwoma dodatkami Las+Zwiastun. Czekam na Wilkołaka i Góry. W planach kolejne dodatki. Czy gra z wszystkimi dodatkami to dobre rozwiązanie, czy za duże zamieszanie? Czy Wilkołak i Zwiastun podczas jeden rozgrywki dają radę. Są ze sobą kompatybilne?
Tradycyjnie, z góry dziękuję za odpowiedź.


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Bludgeon »

Gra ze wszystkimi dodatkami na raz to zdecydowanie nie jest dobre rozwiązanie.
Np. nie łączyłbym zwiastuna/smoków/krainy ognia ani żniwiarza z wilkołakiem (tu o samych postaciach mówię).
Pozostałe małe dodatki i plansze jak najbardziej.


What a view.
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Arthan »

Co nie oznacza że nie warto zainwestować we wszystkie ;)


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Zwiastun, kilka pytań.

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 13:53
Gamma pisze: poniedziałek 22 sty 2018, 13:26 Ale na karcie nie jest 1 tylko *
a * = wartość punktów Losu
więc jak jest 0 to 0.
W wersji DE na karcie jest Moc = 1 z opisem że wartość mocy jest równa aktualnej liczbie punktów losu i poniżej 1 mi nie spadło nigdy w trakcie gry.
To jest znany bug i developerzy DE powiedzieli, iż z różnych powodów (ale nie podali jakich) tego nie zmienią.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ODPOWIEDZ