Karty Terenu - Przedpola Piekieł

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Vader2017 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 04 gru 2017, 19:30
Lokalizacja: Lublin
Płeć:
Wiek: 42

Karty Terenu - Przedpola Piekieł

Post autor: Vader2017 »

Muszę zapytać, bo nijak nigdzie nie mogę tego znaleźć na forum. Chodzi mi o 3 karty terenu z dodatku Przedpól Piekieł autorstwa Blaziusa, mianowicie: Dol Goldur, Hol Udręki, Osobliwość z Otchłani - w jakich okolicznościach, kiedy się je losuje/ ich używa? Myślałem, ze są w kartach PP, ale jednak ich tam nie ma, być może coś przeoczyłem, ale w instrukcji też nic o tych kartach terenu nie ma, może są powiązane z innym jeszcze dodatkiem? Zamówiłem właśnie PP na początku grudnia, pewnie po nowym roku dojdą, więc wolałbym dowiedzieć się co nieco wcześniej...


Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 913
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Re: Karty Terenu - Przedpola Piekieł

Post autor: blazius »

To takie same karty Terenu jak pozostałe np. z Krainy Ognia. Wtosowujesz je do talii kart Terenu (mają rewers kart Terenu).
W zdolnościach referują one do kart PP, ale na odwrót tak nie ma tj. kart.y PP nie referują do tych kart Terenu, bo to już byłaby znaczna ingerencja w konstrukcję dodatku.
Traktuj je raczej jako ciekawostkę. Mają flavour teksty i powstały tylko przy okazji tworzenia dodatku tj. na boku, jak to mawiają.

Hol jest hołdem dla umarłej karcianki Duel of Champions.


Moje autorskie karty i zestawy kart do gry Talisman: Magia i Miecz (TMiM) na Chomiku:
Obrazek
ODPOWIEDZ