Pytania po przerwie

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
slawek33 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: piątek 17 lip 2015, 19:37
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Pytania po przerwie

Post autor: slawek33 »

Cześć.
Wybaczcie, że otwieram kolejny temat z pytaniami, ale siadłem ostatnio po paroletniej przerwie do Talismana i miałem parę zagadek do rozgryzienia podczas gry. Z kolei na forum nie mogłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania lub nie były one satysfakcjonujące. Mianowicie:
1. Czy jeśli mam już maksymalną ilość przedmiotów i wylosuję kartę przedmiotu to czy on zostaje jak zdarzenie na polu póki ktoś go nie podniesie czy jest usuwany z gry?
2. Czy ropucha może podnosić przedmioty (lub zatrzymywać wylosowane z eksloracji) i jeśli tak to czy zatrzymuje je po przemianie?
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Post autor: Mały Nemo »

Cześć,
slawek33 pisze:1. Czy jeśli mam już maksymalną ilość przedmiotów i wylosuję kartę przedmiotu to czy on zostaje jak zdarzenie na polu póki ktoś go nie podniesie czy jest usuwany z gry?
Pierwej ten Przedmiot dokładasz do swoich Przedmiotów, a następnie wybierasz, które z nich porzucisz na obszar. A więc one pozostają w grze i czekają na kolejnego szczęśliwego znalazcę.
slawek33 pisze:2. Czy ropucha może podnosić przedmioty (lub zatrzymywać wylosowane z eksloracji) i jeśli tak to czy zatrzymuje je po przemianie?
Nie, ropucha nie może podnosić Przedmiotów, Przyjaciół, złota ani otrzymywać Zaklęć.

Pozdrawiam~


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
slawek33 [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: piątek 17 lip 2015, 19:37
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Post autor: slawek33 »

Wielkie dzięki za pomoc :)


ODPOWIEDZ