Przegięta postać?

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Skrzat [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 09:09
Lokalizacja: Krk
Płeć:
Wiek: 30

Przegięta postać?

Post autor: Skrzat »

Witam, jestem tutaj nowy ale nie daję mi spokoju jedna kwestia dotycząca pewnej postaci. Na wstępie dodam, że szukałem tu i ówdzie i jednoznacznej odpowiedzi nigdzie nie dostałem. Więc jako człowiek zdeterminowany, proszę nie każcie mi korzystać z "wujka google" tylko po prostu mi odpowiedzcie na zadane pytanie, gdzie jak myślę dla was watermanów gry, nie stanowi większego/żadnego problemu.

Otóż chodzi mi, o postać z podstawki, "Zabójca".

Znalazłem na oryginalnym Talismana FAQ "najczęściej zadawane pytania" oto jego pewne kwestie;

"Zabójca

P1: Czy Zabójca może próbować zasztyletować każdą istotę,
którą spotka (niezależnie od tego, czy spotkanie to wynika
z polecenia obszaru, właśnie wylosowanej karty lub odkrytej
już karty)?


O: Tak.

P2: Czy Zabójca może próbować zasztyletować jednocześnie
dwóch (lub więcej) Wrogów, atakujących w tej samej walce?


O: Tak."

Ekhem, czyli jak rozumiem KAŻDA walka (zwykła) daję mi możliwość zasztyletowania, tak? Czy to są potworki wylosowane z obszaru, czy Strażnik, czy w Jamie Wilkołaka też mogę użyć zasztyletowania, a następne wsiąść jego trofeum? (Dotyczy to Potworków)

Czy ta Postać, nie jest DELIKATNIE mówiąc, przegięta? Albo może jakaś poprawka co do tej postaci wyszła, że np. jak użyje zasztyletowania to nie może wsiąść trofeum>?

Proszę o szybką odpowiedź.

Dziękuje z góry i pozdrawiam
Skrzat


Awatar użytkownika
Artownik
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Wiedźmińskie Kobiety
Worek Przygód
Posty: 3542
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 14:01
Lokalizacja: Słupsk / Gdańsk
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: Artownik »

Poszukiwacz ma oo prostu potężną zdolność i tyle.
Sporo zdolności jest mocnych.

Ja tam uważam, że dobieranie Czarów to dopiero jest przegięcie ;)

No i koleś - wziąć!


Awatar użytkownika
Rebelix
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 384
Rejestracja: sobota 05 kwie 2008, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Płeć:

Post autor: Rebelix »

Wytłumacz mi jak ktokolwiek może traktować Cię poważnie jeżeli wklejasz pytanie z FAQ o to czy zabójca może sztyletować wszystkie istoty, wklejasz wyraźną i jednoznaczną odpowiedź TAK po czym zadajesz pytanie czy zabójca może sztyletować wszystkie istoty? Dla mnie to jest właśnie głupota, i mam to na myśli. To jest głupota.

Pytasz się mnie czy zabójca jest przegięty? A jak napiszę, że nie jest to co weźmiesz moje słowo za gwarancję? Dlaczego pytasz się mnie o to jak masz myśleć? To jest na prawdę Twoja subiektywna opinia, jeśli twierdzisz, że jest przegięty to masz prawo tak twierdzić. Jeżeli Ci się to nie podoba to możesz nie grać zabójcą. Kupiłeś tą grę i masz 100% kontrolę nad tym co się z nią dzieje. Nie wierzę, że ktoś Cię zmusza do grania z wykorzystaniem tej postaci.


Awatar użytkownika
Skrzat [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 19 wrz 2013, 09:09
Lokalizacja: Krk
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Skrzat »

^Rebelix Proszę bardzo mogę wytłumaczyć, a nawet to zrobię. Jeżeli ty będziesz trzymał przysłowiowo język za zębami, tym samym nikogo tu nie obrażając i powstrzymując swoją "burze hormonów". To co ty nazywasz głupotą, ja nazywam przestrogą. Dla twojej świadomości drogi człowieczku, chciałem się upewnić czy rzeczywiście tak jest jak ja myślę, czy może coś pominąłem w zasadach. Grając, człowiek lubi mieć pewność, co do zasad że tak jest. Jeśli nie miałem takiej pewności, nie możesz mnie winić za to, że chciałem się o tym przekonać. Tym bardziej widząc, że postać Zabójcy wyraźnie odstaje od reszty.


Zablokowany