Ukryta kieszeń, bezdenna torba itp.

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
rkBrain [Autor tematu]
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 72
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 20:00
Lokalizacja: Warszawwa
Płeć:

Ukryta kieszeń, bezdenna torba itp.

Post autor: rkBrain »

Na kartach tych napisane jest:
"Co więcej, ani Torba, ani żaden z Przedmiotów znajdujących się w Torbie nie może zostać Ci odebrany za pomocą jakieśkolwiek specjalnej zdolności Poszukiwacza lub zaklęcia. Jeśli stracisz Torbę, stracisz też trzymane w niej Przedmioty"

Z kolei w oficjalnym FAQu napisane jest, że:
"Na ukrytą kieszeń lub Przedmiot znajdujący się w niej wpływają Trąba powietrzna oraz Zaklęcia Podmuchu wiatru, Strzaskania i Transmutacji."

Moim zdaniem jest to trochę zagmatwane, chociaż wiem co autor miał an myśli. Wyżej wymienione czary nie sprawiają, że Przedmiot zmienia właściciela.

Z kolei kolejna odpowiedź w FAQu mówi, że:
"Jeśli Poszukiwacz straci Ukrytą kieszeń, musi porzucić na obecnym obszarze wszystkie (wybrane przez niego) Przedmioty których nie będzie mógł unieść."

Przecież ten tekst przeczy temu co jest napisane na karcie. I co w takim razie z Trąbą powietrzną i Podmuchem wiatru? Ja to od początku interpretowałem tak, że rzucamy kością jedynie za Kieszeń lub Torbę a wszystkie Przedmioty w niej schowane lecą razem z nią.

PS. Już wiem w czym tkwi problem. Na karcie Ukrytej kieszeni nie ma dopisku: "Jeśli stracisz KIeszeń, stracisz też trzymane w niej Przedmioty", który odnosi się tylko do Bezdennej torby. Oznacza to, że Bezdenna torba jest bardzo słabym przedmiotem. Jeśli ktoś użyje zaklęcia Strzaskania stracimy Torbę oraz wszystko co się w niej znajdowało.


ODPOWIEDZ