Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Kufir »

No właśnie, tak samo jak Wódź Ogrów może wykorzystać kilku pokonanych Wrógów w walce. Totalne przegięcie. 1 wykorzystany wróg, czy 1 niewolony Duch (Nekromanta) idąc za przykładem 1 oczarowanego Zwierzęcia u Ministrela jest OK. Czy ktoś z wydawców w ogole testuje tę grę ?


Obrazek
Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Gamma »

Ale przecież on może zniewolić tylko potwory. Nie ma ich aż tak dużo. No i dodatkowo musi je po wszystkim odrzucić. Imo wcale nie jest taki mocny.


Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Kufir »

No to zbierz kilku takich przyjaciół, 2-3 i idz na Pana Ciemności. ;) Godzinka grania i kończysz grę.


Obrazek
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: ELF »

Kufir pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 12:23
Gamma pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 12:05 Też naciera. Minotaur zawsze naciera. ;)

p.s. u mnie w zasadach domowych nie naciera tylko na koniu, ale wiem, że tu zdania są podzielone.
Gdyby mógł nacierać na koniu to Minotaur + Koń = koniec gry. Jedzie do podziemi, rzuca dwoma kośćmi, natarafia na Pana Ciemności i pokonuje go bez większych problemów różnicą 8 punktów.

Postać sama w sobie jest i tak bardzo potężna zastanawiam się czy nie za bardzo ...
Naciera ale bonus jest wybierany z 1 kości. Zakładając, że Pan Ciemności wyrzuca 1 to i tak musisz mieć skuteczność 21 , czyli nawet jak wyrzucisz 6 za ruch i 6 za rzut potrzeba mieć 9 siły. To nie jest tak mało a prawdopodobieństwo akurat takiej kombinacji rzutów kostką dość małe 1/108 zdaje się. Dużo bardziej prawdopodobne jest pokonanie Orlego Króla i wylosowanie Arknella.


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: ELF »

Jakie znaczenie mają leżące na planszy karty zdarzeń ? Czy można przerwać ich działanie przez usunięcie karty z planszy np innym zdarzeniem lub czarem ? Konretnie w wersji DE miałem Zdarzenie zamieć , zniszczyłem kartę czarem a i tak wszyscy normalnie musieli się poruszać o 1 pole.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:25 Jakie znaczenie mają leżące na planszy karty zdarzeń ? Czy można przerwać ich działanie przez usunięcie karty z planszy np innym zdarzeniem lub czarem ? Konretnie w wersji DE miałem Zdarzenie zamieć , zniszczyłem kartę czarem a i tak wszyscy normalnie musieli się poruszać o 1 pole.
Karta jest tylko przypomnieniem, iż dana rzecz ma miejsce. Ponieważ większość kart, które trwają dłużej niż 1 turę już aktywowały swój efekt, to nie ma znaczenia, czy karta wciąż jest w grze, czy nie, gdyż efekt "przez 2 rundy" aktywował się wraz z pierwszym jej zbadaniem.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: ELF »

Czy Hazardzista powinien mieć możliwość wyboru kości na której używa swej zdolności zwiększania/zmniejszania wyniku w przypadku rzutów 2 kostkami ?


ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: ELF »

Little Nemo pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:27
ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:25 Jakie znaczenie mają leżące na planszy karty zdarzeń ? Czy można przerwać ich działanie przez usunięcie karty z planszy np innym zdarzeniem lub czarem ? Konretnie w wersji DE miałem Zdarzenie zamieć , zniszczyłem kartę czarem a i tak wszyscy normalnie musieli się poruszać o 1 pole.
Karta jest tylko przypomnieniem, iż dana rzecz ma miejsce. Ponieważ większość kart, które trwają dłużej niż 1 turę już aktywowały swój efekt, to nie ma znaczenia, czy karta wciąż jest w grze, czy nie, gdyż efekt "przez 2 rundy" aktywował się wraz z pierwszym jej zbadaniem.
Teraz mi się nasunęło, że może to mieć znaczenie wtedy gdy taka karta została umieszczona na planszy poprzez polecenie wylosowania i umieszczenia kart na planszy, ale nikt na nią nie trafił . Zdarzenie wywoła się po tym jak ktoś odwiedzi to pole na planszy , chyba że zostanie do tego czasu usunięta chociażby przez taki czar.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:31 Czy Hazardzista powinien mieć możliwość wyboru kości na której używa swej zdolności zwiększania/zmniejszania wyniku w przypadku rzutów 2 kostkami ?
Nie wiem :P. O ile mi wiadomo, teraz w DE wszelkie modyfikatory do kości są globalne, więc nie ma znaczenia, od czy do której kości coś odejmie czy doda.

Ale generalnie powinien był mieć taką możliwość jeśli rzut kośćmi wymaga wyrzucenia specyficznego wyniku (ale o ile pamiętam w Talismanie nie ma takich efektów).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:35
Little Nemo pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:27
ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:25 Jakie znaczenie mają leżące na planszy karty zdarzeń ? Czy można przerwać ich działanie przez usunięcie karty z planszy np innym zdarzeniem lub czarem ? Konretnie w wersji DE miałem Zdarzenie zamieć , zniszczyłem kartę czarem a i tak wszyscy normalnie musieli się poruszać o 1 pole.
Karta jest tylko przypomnieniem, iż dana rzecz ma miejsce. Ponieważ większość kart, które trwają dłużej niż 1 turę już aktywowały swój efekt, to nie ma znaczenia, czy karta wciąż jest w grze, czy nie, gdyż efekt "przez 2 rundy" aktywował się wraz z pierwszym jej zbadaniem.
Teraz mi się nasunęło, że może to mieć znaczenie wtedy gdy taka karta została umieszczona na planszy poprzez polecenie wylosowania i umieszczenia kart na planszy, ale nikt na nią nie trafił . Zdarzenie wywoła się po tym jak ktoś odwiedzi to pole na planszy , chyba że zostanie do tego czasu usunięta chociażby przez taki czar.
Zgadza się, w takim przypadku karta czeka na swojego amatora, chyba że ktoś ją wykoleguje.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: ELF »

Little Nemo pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:36
ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:31 Czy Hazardzista powinien mieć możliwość wyboru kości na której używa swej zdolności zwiększania/zmniejszania wyniku w przypadku rzutów 2 kostkami ?
Nie wiem :P. O ile mi wiadomo, teraz w DE wszelkie modyfikatory do kości są globalne, więc nie ma znaczenia, od czy do której kości coś odejmie czy doda.

Ale generalnie powinien był mieć taką możliwość jeśli rzut kośćmi wymaga wyrzucenia specyficznego wyniku (ale o ile pamiętam w Talismanie nie ma takich efektów).
Tak , w DE jest tylko globalne dodawanie/odejmowanie. Efekt taki jest chociażby przy kiścieniu , możliwość uzyskania dubletu bywa kluczowa.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:40
Little Nemo pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:36
ELF pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:31 Czy Hazardzista powinien mieć możliwość wyboru kości na której używa swej zdolności zwiększania/zmniejszania wyniku w przypadku rzutów 2 kostkami ?
Nie wiem :P. O ile mi wiadomo, teraz w DE wszelkie modyfikatory do kości są globalne, więc nie ma znaczenia, od czy do której kości coś odejmie czy doda.

Ale generalnie powinien był mieć taką możliwość jeśli rzut kośćmi wymaga wyrzucenia specyficznego wyniku (ale o ile pamiętam w Talismanie nie ma takich efektów).
Tak , w DE jest tylko globalne dodawanie/odejmowanie. Efekt taki jest chociażby przy kiścieniu , możliwość uzyskania dubletu bywa kluczowa.
Hmm... relatywnie niedawno dodawało się do wybranej kości, a potem zmienili na globalne. Może coś zrobią w sprawie hazardzisty, ale nie obiecuję ;).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Gamma »

Bludgeon pisze: poniedziałek 08 sty 2018, 18:02 Ja zamierzam przy najbliższej okazji przetestować pomysł że każdy gracz na starcie gry, już po wybraniu swojej postaci, losuje 3 mieszkańców i wybranego z nich umieszcza na planszy.
Testowaliśmy w weekend w ciągu 3 gier. Bardzo fajny motyw. Dodatkowo wprowadzamy, że jak gramy w 2jkę to losujemy po 5 kart i wybieramy 2.


Awatar użytkownika
JohnRaven
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 18 lis 2017, 17:20
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: JohnRaven »

Gamma pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 13:55
Bludgeon pisze: poniedziałek 08 sty 2018, 18:02 Ja zamierzam przy najbliższej okazji przetestować pomysł że każdy gracz na starcie gry, już po wybraniu swojej postaci, losuje 3 mieszkańców i wybranego z nich umieszcza na planszy.
Testowaliśmy w weekend w ciągu 3 gier. Bardzo fajny motyw. Dodatkowo wprowadzamy, że jak gramy w 2jkę to losujemy po 5 kart i wybieramy 2.

W weekend grałem z narzeczoną, wylosowalismy po 3 mieszkańców i zostawiliśmy po 1, pod koniec gry na mieście było ponad 10 mieszkańców i dwa razy talia przeszła, ale chyba tylko dlatego, że ktores z nas miało zadanie od czarownika odwiedź czarodziejke
XD


Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Gamma »

JohnRaven pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 15:50 W weekend grałem z narzeczoną, wylosowalismy po 3 mieszkańców i zostawiliśmy po 1, pod koniec gry na mieście było ponad 10 mieszkańców i dwa razy talia przeszła, ale chyba tylko dlatego, że ktores z nas miało zadanie od czarownika odwiedź czarodziejke
XD
Wiesz o tym, że idąc ponownie do Jaskini Czarownika możesz wymienić zadanie? ;)


Awatar użytkownika
JohnRaven
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 26
Rejestracja: sobota 18 lis 2017, 17:20
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: JohnRaven »

Gamma pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 16:00
JohnRaven pisze: poniedziałek 15 sty 2018, 15:50 W weekend grałem z narzeczoną, wylosowalismy po 3 mieszkańców i zostawiliśmy po 1, pod koniec gry na mieście było ponad 10 mieszkańców i dwa razy talia przeszła, ale chyba tylko dlatego, że ktores z nas miało zadanie od czarownika odwiedź czarodziejke
XD
Wiesz o tym, że idąc ponownie do Jaskini Czarownika możesz wymienić zadanie? ;)
Wiem, ale graliśmy tak, że potasowaliśmy zadania z królowej lodu i ze żniwiarza, następnie rozdaliśmy na dwa zakryte stosy i trzeba bylo wykonać po kolei każde z nich zanim się dostanie talisman i pójdzie na KW. U czarownika były tylko zadania z kataklizmu na wymiane jakby komuś baaaardzo się jego zadanie nie podobało. Nie chciała zmieniać zadania, bo ja musiałem wtedy odrzucić trofeum o wartości min 7, więc jej też się nie spieszyło


Awatar użytkownika
Valeriana
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: środa 17 sty 2018, 10:06
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Valeriana »

Cześć. Mam 3 pytanka:
I) Czy kupiec przebywający w Koronie Władzy po odkryciu alternatywnego zakończenia "Wszyscy przeciw wszystkim" może handlować z innym Poszukiwaczem, który znalazł się na Koronie Władzy przyciągnięty na ten obszar przez alternatywne zakończenie - zamienić mu swój przedmiot na jeden z innych przed rozpoczęciem walki korzystając ze wspomnianej wcześniej specjalnej zdolności.
II) Czy kupiec może sprzedawać przedmioty w Wiosce?
III) Czy po wyciągnięciu karty Przygody będąc w krainie zewnętrznej , która nakazuje podejrzeć kartę i położyć ją przed innym poszukiwaczem, którą ten musi na początku swojej następnej tury umieścić na górze kart przygody można taką kartę położyć poszukiwaczowi na stosie kart podziemi jeżeli ten poszukiwacz akurat przebywa w podziemiach pomimo to że karta pochodzi z podstawy gry.


Człowiek chciałby wie­dzieć więcej niż pot­ra­fi przemilczeć
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Arthan »

I) Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że tak.
II) tak, obszar Wioski jest wymieniony w tej zdolności na karcie postaci
III) Dla danego poszukiwacza kartami przygód są karty ze stosu krainy, w której w danym momencie się znajduje, więc w takim przypadku nawet trzeba odłożyć właśnie na stos kart podziemi.


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Bludgeon »

I) Kupiec musi atakować. Używanie zdolności na spotkanym graczu jest opcją zamiast ataku, a alt zakończenie nie daje wyboru.
II) Tak
III) A co to za karta?


What a view.
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Arthan »

Bludgeon pisze: środa 17 sty 2018, 10:54 I) Kupiec musi atakować. Używanie zdolności na spotkanym graczu jest opcją zamiast ataku, a alt zakończenie nie daje wyboru.
o widzisz.. u mnie rzadko dochodzi do spotkań na KW, a z tym zakończeniem nie grałem jeszcze. Zapamiętam.
Bludgeon pisze: środa 17 sty 2018, 10:54 III) A co to za karta?
Po opisie pasuje do Latarnianego Chochlika http://www.talismanwiki.com/Lantern_Sprite


Awatar użytkownika
Bludgeon
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Autor Dodatków
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Great Talisman
Powrót Skavenów
Udręka Czarownika
Posty: 6270
Rejestracja: sobota 25 paź 2008, 11:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Bludgeon »

A więc tak, lantern sprite jak najbardziej pozwala kłaść karty z jednej talii na górę innej.


What a view.
ELF
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 90
Rejestracja: środa 27 wrz 2017, 10:50
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: ELF »

Przedmiot Bezdenna Torba z opisem "Co więcej, ani Torba, ani żaden z Przedmiotów znajdujących się w Torbie nie może zostać Ci odebrany za pomocą jakieśkolwiek specjalnej zdolności Poszukiwacza lub zaklęcia. Jeśli stracisz Torbę, stracisz też trzymane w niej Przedmioty" czy może być zabrana przez użycie miejsca "Ołtarz Chciwości" (kiedy odwiedzasz możesz stracić 1 punkt życia, żeby zabrać 1 przedmiot lub całe złoto innemu poszukiwaczowi" ? W DE się nie da zabrać, więc albo opis na Torbie do zmiany albo powinno się dać.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23497
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

ELF pisze: czwartek 18 sty 2018, 14:05 Przedmiot Bezdenna Torba z opisem "Co więcej, ani Torba, ani żaden z Przedmiotów znajdujących się w Torbie nie może zostać Ci odebrany za pomocą jakieśkolwiek specjalnej zdolności Poszukiwacza lub zaklęcia. Jeśli stracisz Torbę, stracisz też trzymane w niej Przedmioty" czy może być zabrana przez użycie miejsca "Ołtarz Chciwości" (kiedy odwiedzasz możesz stracić 1 punkt życia, żeby zabrać 1 przedmiot lub całe złoto innemu poszukiwaczowi" ? W DE się nie da zabrać, więc albo opis na Torbie do zmiany albo powinno się dać.
Może zostać. Zgłoszę Nomadom ten bug. Aczkolwiek sama torba jest bezdennie denna...


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Kufir »

Karta likantropa:

W Nocy otrzymujesz następujące zdolności:

1. Podczas jakiejkolwiek walki dodaj 2 do skuteczności swojego ataku.
2. Za każdym razem kiedy trafisz, na obszar, na którym znajduje się inny Poszukiwacz (z wyjątkiem Krainy Wewnętrznej), zamiast odbywać spotkanie wynikające z obszaru, musisz zaatakować tego Poszukiwacza.
3. Za każdym razem, kiedy w jakiejkolwiek walce pokonasz innego Poszukiwacza, ten Poszukiwacz, musi rzucić 1 kością i porównać wynik z listą Wilkołaka (nie otrzymujesz wtedy swojej normalnej nagrody).



Wszystkie 3 zdolności obowiązują tylko w Nocy tak ?
Ostatnio zmieniony wtorek 23 sty 2018, 12:18 przez Mały Nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę nie używać czerwonego koloru //Nemo


Obrazek
Awatar użytkownika
Gamma
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Posty: 801
Rejestracja: niedziela 22 gru 2013, 10:51
Lokalizacja: Silesia
Płeć:
Wiek: 40

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Gamma »

Tak. Zresztą sam sobie odpowiedziałeś.
Kufir pisze: wtorek 23 sty 2018, 12:11 W Nocy otrzymujesz następujące zdolności:
Ostatnio zmieniony wtorek 23 sty 2018, 12:18 przez Mały Nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę nie cytować czerwonego koloru //Nemo


ODPOWIEDZ