Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kotlet
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 225
Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: kotlet »

Bludgeon pisze:Przecież pełno ich w Lesie
Przecież można wymienić ;) jak się ubije wszystkie smoki bez smoków to co niby zrobic. I tak musisz tam stanąć i tak musisz zrobić zgodnie z plansza wszystko. Whatever.


janek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: piątek 23 lis 2018, 16:25
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 32

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: janek »

To kup las, żeby wykonać zadanie...


loooki
!Wspierający
!Wspierający
!Wspierający
Posty: 1845
Rejestracja: czwartek 07 gru 2017, 12:15
Lokalizacja: kuj-pom
Płeć:
Wiek: 42

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: loooki »

mam wszystkie dodatki oficjalne
ale grajac we 2 osoby za duza plansza jest


janek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: piątek 23 lis 2018, 16:25
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 32

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: janek »

Ja grałem kilka razy na 4 naroża w 2 osoby, ale przyznam się, że do Lasu nikt nie wszedł ostatnio.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

janek pisze: piątek 04 sty 2019, 16:29 Ja grałem kilka razy na 4 naroża w 2 osoby, ale przyznam się, że do Lasu nikt nie wszedł ostatnio.
Haha, to mi coś przypomina. Oryginalnie ja Lasu też nie lubiłem, a co więcej nie widziałem powodu, dla którego ktoś w ogóle miałby wchodzić do Lasu. Rzeczywistość jednak skorygowała mnie i moje zachowanie, gdyż teraz przestałem chodzić w Góry (do Podziemi niemal nigdy nie wchodziłem), a okazyjnie wchodzę do Lasu... ;).


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
kotlet
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 225
Rejestracja: poniedziałek 03 wrz 2018, 11:19
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: kotlet »

W górach można się fajnie wzbogacić, a w lesie utrzymywać los jak się gra klerykiem czy też dobić złota lub zaklęć druidem albo skrzatem. Bardziej niż wymieniane zadań dziwi mnie układanie narożników i nie korzystanie :p


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

kotlet pisze: piątek 04 sty 2019, 20:13 Bardziej niż wymieniane zadań dziwi mnie układanie narożników i nie korzystanie :p
Układa się narożnik na zaś, gdyby komuś się chciało tam wejść. Nikt nic nie może poradzić na to, iż nikomu się tam wchodzić nie chce :P.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
janek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 60
Rejestracja: piątek 23 lis 2018, 16:25
Lokalizacja: Katowice
Płeć:
Wiek: 32

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: janek »

Do podziemi lubię wchodzić, żeby exp złapać. No i skarby są świetne.


Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 913
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: blazius »

Myślę o modyfikacji Jedynego Talizmanu pod kątem powiązania z Losem. Na co uważać w tym połączeniu mechanik?

W instrukcji do dodatku jubileuszowego jest sugestia żeby z Jedynym grać wraz z "zasadą losowych Talizmanów" z Kataklizmu. Rozumiem, że to taka sugestia żeby utworzyć osobną talię Talizmanów? Talia Talizmanów - to chodzi tę losowość?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Moje autorskie karty i zestawy kart do gry Talisman: Magia i Miecz (TMiM) na Chomiku:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

blazius pisze: niedziela 06 sty 2019, 12:15 Rozumiem, że to taka sugestia żeby utworzyć osobną talię Talizmanów? Talia Talizmanów - to chodzi tę losowość?
Tak, Jedyny Talizman ma rewers Talizmanu, więc otrzymany może zostać w późniejszej części gry, gdy ktoś go wylosuje. Oczywiście można grać z wariantem, iż na początku gry wszystkie Talizmany są usuwane i jeśli ktoś ma otrzymać Talizman, to bierze Jedyny Talizman.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
R2r
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2017, 20:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Wiek: 41

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: R2r »

No właśnie miałem się pytać o to alternatywne zakończenie z Jedynym Talizmanem.
Rozumiem, że zostawić muszę jeden zwyczajny talizman z talii Talizmanów ale czy z gry wyrzucić muszę wszyściuteńkie talizmany, nawet te z kart przygód, tudzież przygód z dodatków, skarbca Władcy Podziemi itd itp?

W tym "scenariuszu" jest wzmianka, że za każdym razem jak poszukiwacz otrzymuje Jedyny talizman, to może go zabrać innemu graczowi (jeśli tamten wcześniej go zdobył). A co jeśli tamten poszukiwacz umieścił go w jednej z tych swoich supertajnych kieszeni sakiewek itp (sorry nie pamiętam nazw tych przedmiotów) z których nie można nic jemu odebrać?

----

ps. Jeszcze w kwestii alternatywnych zakończeń. Wiem, że wcześniej w tym topiku było coś na ten temat ale ostatnio przed grą mieliśmy dyskusję odnośnie rodzaju niektórych zakończeń. Te zakończenia ze słoneczkiem w lewym górnym rogu są Zakończeniami Jawnymi i jest ono odkryte, te z księżycem są Tajnymi i są zakryte do momentu aż ktoś nie wejdzie na teren Korony Władzy. A te bez żadnej ikonki są jakie w końcu? Jawne, czy tajne? Mi się wydaje, że tajne ale już się zakręciłem i nie wiem teraz.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

R2r pisze: niedziela 06 sty 2019, 12:59 A co jeśli tamten poszukiwacz umieścił go w jednej z tych swoich supertajnych kieszeni sakiewek itp (sorry nie pamiętam nazw tych przedmiotów) z których nie można nic jemu odebrać?
To nie ma znaczenia, gdzie go wsadził. Zabierasz go i tyle ;).
R2r pisze: niedziela 06 sty 2019, 12:59 A te bez żadnej ikonki są jakie w końcu? Jawne, czy tajne? Mi się wydaje, że tajne ale już się zakręciłem i nie wiem teraz.
Te są i takie, i takie. Możesz z nimi grać tak, jakby były jawne lub jakby były sekretne.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Rogo »

Mały Nemo pisze: niedziela 06 sty 2019, 13:45
R2r pisze: niedziela 06 sty 2019, 12:59 A co jeśli tamten poszukiwacz umieścił go w jednej z tych swoich supertajnych kieszeni sakiewek itp (sorry nie pamiętam nazw tych przedmiotów) z których nie można nic jemu odebrać?
To nie ma znaczenia, gdzie go wsadził. Zabierasz go i tyle ;).
A czy te Przedmioty o zapomnianych nazwach (Ukryte Kieszenie itp.) nie zakazują zabierania ukrytych w nich Przedmiotów? I czy zakazy nie mają pierwszeństwa nad innymi zasadami?


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
R2r
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2017, 20:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Wiek: 41

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: R2r »

Stąd właśnie moje pytanie..
ale w sumie to by było słabe jakby jeden poszukiwacz zdobył Jedyny Talizman i potem go "zablokował" wsadzając do "supertajnej kieszeni" (z której nie można nic mu zabrać;p ), nie dając szansy innym graczom wejść na obszar Korony Władzy.
---
Nadal nie wiem czy z gry wyrzucić muszę wszyściuteńkie talizmany, nawet te z kart przygód, przygód z dodatków, skarbca Władcy Podziemi itd, czy tylko pozbyć się tych talizmanów z Kart Talizmanów?
Pytam, bo jeśli zostanie jeden Jedyny Talizman i żadnych alternatyw znalezienia go w kartach przygód itp to oczywiście akcja się zagęszcza i jest adrenalina, ale wejść na Koronę Władzy może tylko jedna osoba. Odpadają wtedy walki kilku poszukiwaczy na tym obszarze...


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Arthan »

"Ukryta kieszeń" chroni przed zabraniem po przegranej walce, przed specjalnymi zdolnościami poszukiwaczy i przed zaklęciami. Inne sposoby/powody zabrania działają i są dozwolone. Talizman można więc przejąć np. wykonując zadanie Czarownika. Na Koronę Władzy można się dostać też bez Talizmanu, przez Podziemia lub niektóre karty np. ze Smoków. Ja osobiście nie wyciągałbym Talizmanów z poszczególnych talii, gdy natrafiłbym na zwykły Talizman w talii Przygód odkładałbym go do odrzuconych i brał Jedyny.


Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Posty: 23498
Rejestracja: sobota 04 lis 2006, 14:17
Lokalizacja: Slumberland
Płeć:
Wiek: 17

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo »

Rogo pisze: niedziela 06 sty 2019, 13:53
Mały Nemo pisze: niedziela 06 sty 2019, 13:45
R2r pisze: niedziela 06 sty 2019, 12:59 A co jeśli tamten poszukiwacz umieścił go w jednej z tych swoich supertajnych kieszeni sakiewek itp (sorry nie pamiętam nazw tych przedmiotów) z których nie można nic jemu odebrać?
To nie ma znaczenia, gdzie go wsadził. Zabierasz go i tyle ;).
A czy te Przedmioty o zapomnianych nazwach (Ukryte Kieszenie itp.) nie zakazują zabierania ukrytych w nich Przedmiotów? I czy zakazy nie mają pierwszeństwa nad innymi zasadami?
One bronią przed Zaklęciami oraz specjalnymi zdolnościami Poszukiwaczy, ale nie przed instrukcjami wynikającymi z zasad gry ;).

Dodano po 43 sekundach:
arthan pisze: niedziela 06 sty 2019, 15:07 Ja osobiście nie wyciągałbym Talizmanów z poszczególnych talii, gdy natrafiłbym na zwykły Talizman w talii Przygód odkładałbym go do odrzuconych i brał Jedyny.
Tak powinno się grać.


Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!
Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 913
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: blazius »

Nie wiem jak brzmią zapisy na alternatywnym zakończeniu, ale karta Jedynego Talizmanu z dodatku jubileuszowego oparta jest na nim. Z instrukcji do dodatku jasno wynika, że Jedyny Talizman to Przedmiot przechodni. Każdy, kto wylosuje lub otrzyma jakiś normalny Talizman bierze Talizman Jedyny, gdziekolwiek by się nie znajdował. Nawet w Ukrytej Kieszeni.

Tzn. że Jedyny zmienia rozgrywkę w ten sposób że gdy się pojawia w grze:

Zwykłe Talizmany znajdujące się w grze już nie zadziałają na obszarze Doliny Ognia. Są prawie bezwartościowe.

Zwykłe Talizmany jeśli od teraz pojawią się w grze powodują zmianę właściciela Jedynego (bezwarunkową) i muszą zostać natychmiast odrzucone do pudełka.

W grze pozostaje na stałe tylko jeden legendarny Jedyny Talizman. Każdy inny Talizman po wylosowaniu lub otrzymania wywołuje swój jednorazowy efekt i od razu trafia do pudełka (odrzucenie do pudelka).

Na obszarze Korony Władzy i Doliny Ognia trudno będzie o spotkanie dwóch Poszukiwaczy. Będzie wyścig do Doliny Ognia, nie do Korony.

Im więcej Talizmanów w taliach, tym większe szanse na zmiany właściciela Jedynego. Czyli nie usuwamy Talizmanów z talii. Wprost przeciwnie. Ta mechanika zyskuje, gdy jest tam ich jak najwięcej.


Moje autorskie karty i zestawy kart do gry Talisman: Magia i Miecz (TMiM) na Chomiku:
Obrazek
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Arthan »

blazius pisze: poniedziałek 07 sty 2019, 03:24 Każdy inny Talizman po wylosowaniu lub otrzymania wywołuje swój jednorazowy efekt i od razu trafia do pudełka (odrzucenie do pudelka).
Czy "do pudełka" różni się czymś u Ciebie od odrzucenia na odpowiedni stos kart odrzuconych? Bo jeżeli jest to u Ciebie trwałe usunięcie z gry jak przy "spalaniu kart" to blokujesz np. zdolność Hieny Cmentarnej :)


Awatar użytkownika
blazius
Astropata
Astropata
Astropata
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Magowie Mroku
Mała Pustynia
Pojedyncze karty
Przedpola Piekieł
Źródła Magii
Posty: 913
Rejestracja: sobota 30 mar 2013, 05:38
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: blazius »

"Odrzuć do pudełka" to ten sam efekt co spalenie. Oznacza też usunięcie z gry.


Moje autorskie karty i zestawy kart do gry Talisman: Magia i Miecz (TMiM) na Chomiku:
Obrazek
Awatar użytkownika
R2r
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2017, 20:32
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć:
Wiek: 41

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: R2r »

blazius pisze: poniedziałek 07 sty 2019, 03:24 Nie wiem jak brzmią zapisy na alternatywnym zakończeniu, ale karta Jedynego Talizmanu z dodatku jubileuszowego oparta jest na nim. Z instrukcji do dodatku jasno wynika, że Jedyny Talizman to Przedmiot przechodni. Każdy, kto wylosuje lub otrzyma jakiś normalny Talizman bierze Talizman Jedyny, gdziekolwiek by się nie znajdował. Nawet w Ukrytej Kieszeni.

Tzn. że Jedyny zmienia rozgrywkę w ten sposób że gdy się pojawia w grze:

Zwykłe Talizmany znajdujące się w grze już nie zadziałają na obszarze Doliny Ognia. Są prawie bezwartościowe.

Zwykłe Talizmany jeśli od teraz pojawią się w grze powodują zmianę właściciela Jedynego (bezwarunkową) i muszą zostać natychmiast odrzucone do pudełka.

W grze pozostaje na stałe tylko jeden legendarny Jedyny Talizman. Każdy inny Talizman po wylosowaniu lub otrzymania wywołuje swój jednorazowy efekt i od razu trafia do pudełka (odrzucenie do pudelka).

Na obszarze Korony Władzy i Doliny Ognia trudno będzie o spotkanie dwóch Poszukiwaczy. Będzie wyścig do Doliny Ognia, nie do Korony.

Im więcej Talizmanów w taliach, tym większe szanse na zmiany właściciela Jedynego. Czyli nie usuwamy Talizmanów z talii. Wprost przeciwnie. Ta mechanika zyskuje, gdy jest tam ich jak najwięcej.
Podoba mi się Ta wersja scenariusza "Jedynego Talizmanu" :]


Awatar użytkownika
Pablo
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Dyniowy Król - Dyniokruk
Nowe Przygody
Paczka Przygód
Smocze Dary
Ukryta Dolina
Ulice Miasta
Zaklęcia
Posty: 3139
Rejestracja: wtorek 06 mar 2018, 10:01
Lokalizacja: śląskie
Płeć:
Wiek: 43

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Pablo »

W instrukcji Kataklizmu jest napisane:
"Po tym, jak Poszukiwacz odwiedzi Mieszkańca, ten
zostaje odrzucony, chyba że nazwa obszaru na jego karcie
odpowiada nazwie obszaru, na którym obecnie znajduje się
Poszukiwacz."
Gdzie zostaje odrzucony? Na stos kart odrzuconych i nie można go już nigdy spotkać, czy trafia ponownie do talii Mieszkańców?


Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Arthan »

Skoro instrukcja nie stanowi inaczej to na stos kart odrzuconych. Jak dla mnie można go jeszcze spotkać, gdy wyczerpie się talia Mieszkańców przetasowałbym odrzucone i utworzył nową, więc u mnie byś spotkał, ale nieprędko ;)


Awatar użytkownika
Pablo
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
Dyniowy Król - Dyniokruk
Nowe Przygody
Paczka Przygód
Smocze Dary
Ukryta Dolina
Ulice Miasta
Zaklęcia
Posty: 3139
Rejestracja: wtorek 06 mar 2018, 10:01
Lokalizacja: śląskie
Płeć:
Wiek: 43

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Pablo »

arthan pisze: wtorek 15 sty 2019, 08:34 gdy wyczerpie się talia Mieszkańców przetasowałbym odrzucone i utworzył nową, więc u mnie byś spotkał
... ale to jest taki twój home rule.
Niby wszystko jest jasne. Odrzucony tj. odrzucony, ale zważywszy na fakt, że żadna karta Mieszkańca się nie powtarza, spotkanie go jest już niemożliwe, albo bardzo mało prawdopodobne.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6176
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Rogo »

Pablo pisze: wtorek 15 sty 2019, 08:48
arthan pisze: wtorek 15 sty 2019, 08:34 gdy wyczerpie się talia Mieszkańców przetasowałbym odrzucone i utworzył nową, więc u mnie byś spotkał
... ale to jest taki twój home rule.
Niby wszystko jest jasne. Odrzucony tj. odrzucony, ale zważywszy na fakt, że żadna karta Mieszkańca się nie powtarza, spotkanie go jest już niemożliwe, albo bardzo mało prawdopodobne.
Jako home rule? Jak się stos wyczerpie to się go tasuje do ponownego użytku i to jest normalna zasada.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
Arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
#Moderator: arthan
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
Generator Kart
Posty: 2220
Rejestracja: niedziela 22 maja 2016, 22:02
Lokalizacja: Trójmiasto
Płeć:
Wiek: 36

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Arthan »

Tzn.przedstawiłem to podkreślając, że ja tak robię, bo mimo że jest to dość logiczne to nie pamiętam czy jest to gdzieś opisane.


ODPOWIEDZ