Pytania świeżaka :)

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6186
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Ad.1) Możesz więcej i przy udanej próbie otwarcia Wrót zatrzymujesz się na Równinie Grozy, w przeciwnym wypadku Twoja tura się kończy na Tajemnych Wrotach.
Ad.2) Nie widzę powodu dla którego miałbyś czekać do następnej tury. Badanie obszaru jest kolejnym etapem Twojej tury po ruchu ;)


Ja nawet nie mam Talismana.
Koowall [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 6
Rejestracja: piątek 17 gru 2010, 10:18
Lokalizacja: Mordor
Płeć:

Post autor: Koowall »

2 pytania o karty :
Runiczny Miecz - czy po każdym pokonaniu wroga mogę wziąć jeden żeton życie?
Kula Jasnowidzenia - czy wymiana karty Przygody jest tylko gdy na obszarze ciągnie się 2 karty czy również na obszarze gdzie tylko jedną sztukę trzeba pociągnąć??

dzięki


Awatar użytkownika
Roland
Gladiator
Gladiator
Gladiator
Posty: 581
Rejestracja: sobota 23 sty 2010, 14:46
Lokalizacja: Świat Pośredni
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Roland »

Koowall pisze:Runiczny Miecz - czy po każdym pokonaniu wroga mogę wziąć jeden żeton życie?
Jeśli w walce z danym wrogiem uzywałeś Runicznego miecza to po pokonaniu go mozesz wziąć 1 zeton zycia. I tak po kazdym pokonaniu wroga.
Kula Jasnowidzenia - czy wymiana karty Przygody jest tylko gdy na obszarze ciągnie się 2 karty czy również na obszarze gdzie tylko jedną sztukę trzeba pociągnąć??
Gdy ciągniesz jedna karte tez mozesz ja wymienic na nastepna. Nie wazne ile kart ciągniesz na danym obszarze, gdy masz kule jasnowidzenia zawsze mozesz wymienic jedna z kart, której nie chcesz napotkać i wylosowac w jej miejsce kolejna, która juz musisz rozpatrzyc


"Człowiek oszukuje siebie tak często, ze gdyby mu za to płacili, to mógłby sie spokojnie utrzymać."
ODPOWIEDZ