Witamy na forum! Zapraszamy na Zjazd Forum w Warszawie
(10.08.2018 - 12.08.2018).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zapraszamy na grę sieciową w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Wszystkie niejasności, wątpliwości, rożne sugestie związane z zasadami gry itp itd.
ODPOWIEDZ
Kazik47
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Kazik47 » niedziela 02 wrz 2018, 08:54

Ok. W takim razie co dają te duszki ? W jakim celu mam zebrać 4 łuski ? Czy po zebraniu tych 4 łusek mogę je sobie tak po prostu zabrać skoro karta znika ? Czy może muszę odkryć wtedy 4 karty że stosów smoków ( zgodnie z kolorami łusek ) i rozpatrzyć wszystkie 4 karty ( i jeśli pokonam wroga to wtedy zabieram je wszystkie ) ?

Awatar użytkownika
Mały Nemo
#Administrator: Nemomon
Playtester Talismana
Współtłumacz TMiM
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Ware wa Messiah nari
Autor Dodatków
A kind, crazy fool and a stubborn kid.
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
#Pojedyncze karty
Akumajou Dracula Exp. Set
Alicization Exp. Set
Krampus Exp. Set
Poszukiwacze Mephisto
Przedpola Piekieł

Re: Kilka pytań odnośnie zasad i innych

Post autor: Mały Nemo » niedziela 02 wrz 2018, 09:34

Kazik47 pisze:
niedziela 02 wrz 2018, 08:54
Ok. W takim razie co dają te duszki ? W jakim celu mam zebrać 4 łuski ? Czy po zebraniu tych 4 łusek mogę je sobie tak po prostu zabrać skoro karta znika ? Czy może muszę odkryć wtedy 4 karty że stosów smoków ( zgodnie z kolorami łusek ) i rozpatrzyć wszystkie 4 karty ( i jeśli pokonam wroga to wtedy zabieram je wszystkie ) ?
Znaczy nie musisz zbierać łusek, zawsze możesz pójść zbadać inny obszar. Generalnie karta ta ma różny efekt w zależności od podejścia gracza. Możesz zabrać łuski na tę kartę, aby samemu nie musieć ich zbadać (jeśli np. jesteś dogorywający) albo żeby przeciwnik ich nie zbadał (i nie zyskał jakiejś nagrody) lub postawić łuski na obszarze, ażeby samemu chodzić od łuski do łuski i zbierać loot albo porozstawiać je na obszarach, ażeby przeciwnik w końcu na którąś wszedł i zginął. Jeśli na karcie znajdą się 4 łuski, to zostaje odrzucona wraz z łuskami.

Our motto, DON'T WAKE UP
Obrazek
Name's Little Nemo, I'm the Dream Master!
Little bit of fun is all I'm after!

ODPOWIEDZ