Projekt susel'a (Magia i Miecz)

Dyskusje na temat gier komputerowych.
Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Hmm nie jestem na bieżąco w wersjach elektronicznych znalazłem linka do ściągnięcia ale to pliki susel'a czy jest gdzieś do ściągnięcia to co prezentuje ghs??


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
susel [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 17 wrz 2006, 19:05

Post autor: susel »

Witam.

Uhuhu, no jestem pod wielkim wrazeniem ghs! Takie cos tez mi sie marzylo, niestety nie znam sie na programowaniu 3d zupelnie. Moze kiedys... Czekamy na pierwsza wersje demo.

Ja natomiast lubie czasem cos podeslac, co by miec jakis feedback. No i chcialem ponownie wspomniec, ze poszukuje kogos, kto by mi pomogl z grafika... A noz sie ktos zglosi. W kazdym razie rozdzielczosc jeszcze nie jest jaka powinna (dlatego sa porozmazywane napisy), pozniej sie z tym bede bawil. Ale co nowego:

- zmienilem dziurawa plansze na ta podeslana przez Valdiego (dzieki raz jeszcze)
- dodalem poprawne ciagniecie kart, karty sie nie powtarzaja, po wyciagnieciu laduja w "koszu", z ktorego sa przetasowywane na nowa kupke
- mozna walczyc z wrogami (ale nie mozna jeszcze zginac ani zdobywac "doswiadczenia"
- rozne drobne poprawki, nie pamietam co jeszcze
- teraz sie biore za zostawianie kart na planszy i moze za inventory

Plik lezy sobie tutaj: www.susel.arrakis.pl/0.39.rar (4.3mb) Jesli cos nie dziala to dajcie znac. Sugestie, bluzgi, propozycje dotacji na priva ;)

Pozdrawiam z zasniezonej Szwecji :)
susel


Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

Susel zgłoś się do mnie jak chcesz bardzo dobrej jakości skany wszystkich planszy oryginalnych (retusz by WindyIndy).


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
ghs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 42
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 13:11

Post autor: ghs »

SeSim pisze:Susel zg³o¶ siê do mnie jak chcesz bardzo dobrej jako¶ci skany wszystkich planszy oryginalnych (retusz by WindyIndy).
Ooo, mnie by siê przyda³y karty przygód, czarów, ekwipunku itd... plansza zreszt± te¿.


Awatar użytkownika
MistrzDzwonow
Kupiec
Kupiec
Kupiec
Posty: 208
Rejestracja: wtorek 19 kwie 2005, 16:35
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 36
Kontakt:

Post autor: MistrzDzwonow »

Mam nadziej Susal że twój sposób opisu kart się sprawdzi. W tej fazie mogę się doczepić tylko do tego że czasem nie wiadomo gdzie się idzie. Kiedy losuje się Pola i Pola to można się łatwo pomylić i pójść w dokładnie przeciwną stronę niż się chciało.

Z tego co widze to ghs ma już system poruszania się. :)


Psychopata niszczący oczy żeby stworzyć coś kompletnie nieprzydatnego to ja :D
Awatar użytkownika
SeSim
Królewski Champion
Królewski Champion
Królewski Champion
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Krypta Upiorów (pomagier)
Labirynt Magów (pomagier)
Poszukiwacze
Posty: 6145
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 19:18
Lokalizacja: z krzesła :P
Płeć:
Kontakt:

Post autor: SeSim »

susel zagrałem chwilkę. Jest znacznie lepiej. Nic się nie zawiesza. Fajny stół na konfrontację :D Szkoda, że jeszcze nie działają pola specjalne ani bank przyjaciół i przedmiotów :)
Btw może wykorzystasz podkładkę pod karty zaprojektowaną przez Lukasa?


Top Secret Ninja Off Topic Creators Internatinal Organization Member
Awatar użytkownika
Kufir
Mistyk
Mistyk
Mistyk
Dawna Administracja
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Groźniejsze Podziemia
Nowe PP
Zadania Czarownika
Posty: 2174
Rejestracja: niedziela 18 sty 2004, 22:39
Lokalizacja: Korona Władzy
Płeć:

Post autor: Kufir »

To jest to!!!! REWELACJA!!!!
Nie moge doczekac sie koncowej wersji!
BRAWO jestes bogiem! \:D/

P.S Udostepnij najnowsze wersje testowe na stronce. Zassalem chyba jakas pierwotna wersje gdyz na screenach na forum widze gre bardziej zaawansowana.


Obrazek
susel [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 17 wrz 2006, 19:05

Post autor: susel »

Witam ponownie po dluzszym czasie. Niestety, praca nad gra nie ruszyla praktycznie. Obiecana pomoc z interface nie nadeszla, czasu malo, na uczelni mnostwo roboty, wkrotce powrot do Polski na swieta.. Ale to jeszcze nie koniec tego projektu, wroce do niego wkrotce, mam nadzieje ze juz po swietach bedzie dostepna nowa wersja.

SeSim: dzieki za komentarz, mam nadzieje, ze faktycznie lepiej dziala. Co do skanow to zglosze sie jak beda potrzebne, dzieki z gory. Co do karty postaci Lucasa albo czegos podobnego to rozwazam, zobaczymy jeszcze.

MistrzDzwonow: caly interface idzie do zmiany, to bylo prowizoryczne, ale cos nie mam pomyslow, a chce, zeby to jakos wygladalo... Jak ruszy to mam nadzieje, ze bedzie wiadomo w ktora strone sie ruszamy :)

Kufir: widze, ze mylisz dwie wersje gry. Ta ktora sciagnales, wersja 0.39, to najnowsza wersja mojego projektu MiM. Natomiast to, nad czym sie zachwycasz, to projekt ghs'a, ktorego zreszta tez podziwiam i czekam na wersje demo. Mam natomiast nadzieje, ze moja wersja spodobala Ci sie choc w malym stopniu tak jak ta ghs'a.

Pozdrawiam,
suseł (kogo, czego: susła, to taki zwierzaczek ;) A ja nie uzywam polskich znakow, bo czesto siedze na komputerach bez polskiego Windowsa :)


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

No całkiem sympatyczna ta wersja ;) Naprawde fajnie sie w to gra ;) pozdrawiam


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
macgwadky
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 3
Rejestracja: piątek 29 gru 2006, 10:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: macgwadky »

Witam. Ja tu nowy =;

Pytanie do tematu - kogo można poprosić o ostatnią wersję MiM PC robioną przez ghs'sa , lub jaki jest adres strony, ftpa ... ?


Awatar użytkownika
MAXtoon
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Posty: 1070
Rejestracja: środa 11 maja 2005, 13:31
Lokalizacja: RADOM
Płeć:

Post autor: MAXtoon »

Wersja ghs'a nie ujrzala jeszcze światła dziennego, z tego co mi wiadomo. Na nią należy jeszcze poczekać ;) Aktualnie jest jedna werjsa online (bardzo dobra z resztą, dość zaawansowana) i dwie w produkcji ;)


Punk is dead.I' m fuckin Zombie.

Moderator nie nabija postów-moderator ma wiele do przekazania
Moderator nie myli się-moderator ma inne zdanie
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami-wychodzi z przekonaniami moderatora :D
pawel559
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 74
Rejestracja: poniedziałek 24 lip 2006, 16:13
Lokalizacja: że
Płeć:

Post autor: pawel559 »

suseł: Jak tam idą prace.Bo ostatnio niweiem jak u ciebie ale u mnie się mały zastój zrobił.


ghs
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 42
Rejestracja: piątek 07 paź 2005, 13:11

Post autor: ghs »

Odpowiadając na pytanie - nie zamierzam wypuszczać żadnych "półproduktów". Później krąży takie coś bez potrzeby w Internecie. Poza tym utworzenie wersji release nawet takiego "półproduktu" to też trochę roboty w przypadku bardziej zaawansowanych technologii.


Awatar użytkownika
doctorec
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 09 sie 2009, 16:52
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: doctorec »

No pięknie... #-o i chyba oba projekty znowu upadły.... A szkoda - może mój mały pościk coś odświeży :)


ODPOWIEDZ