Magiczny miecz na komputer !!

Dyskusje na temat gier komputerowych.
saataan89
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 25 lis 2007, 01:47
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:

Post autor: saataan89 »

diabełek dziekuje ci Katiusha :*


Awatar użytkownika
paawelbula1
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 04:38
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: paawelbula1 »

Widzę, że sprawa przycichła :(
Stałem się ostatnio ponownie posiadaczem serii Magiczny Miecz więc wracam do gry :)
Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Critter
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 lut 2008, 15:22
Lokalizacja: Żyrardów
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: Critter »

Big Thx Katiusha. Teraz gdy nie ma z kim i kiedy pograć, wersje elektroniczne chociaż troszkę przybliżą fantastyczne czasy ;).

Powodzonka Pawel559. Szkoda, że projekt 2d ostatecznie nie wyszedł, a na 3d pewnie będziemy oczekiwać spory czas. Ale mam nadzieje, że dotrwasz do końca. Na razie nie mam czasu, bo skupiam sie na obronie dyplomu, ale w przyszłości mogę służyć pomocą. W sekrecie powiem, że obecnie w wolnych chwilach pracuje nad projektem nowych zasad i "diametralnej" przebudowy tradycyjnego MiMa, może w przyszłości uda się go zaadoptować w wersji 3d :P.


Jump outside the Real
Awatar użytkownika
the MackaN
Filozof
Filozof
Filozof
Uczestnik Zjazdów
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Karty
Pająki
Posty: 745
Rejestracja: środa 17 sie 2005, 15:56
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: the MackaN »

Tak teraz przeglądam ten temat. Jak widzę po tym screenie ze strony to mam na dysku jakąś wczesną wersję tego MM łącznie z kodem źródłowym... Od strony kodu, to muszę niestety powiedzieć, że taki jakiś mało elastyczny. Gdyby ktoś się zabierał kiedyś za MiMa czy MM w jakimkolwiek języku programowania: Java, C++, Python, Ocaml itd. To służę pomocą, jeśli czas pozwoli, aczkolwiek wszystkie takie projekty powinny opierać się najpierw o szczegółową dokumentacje UMLowską, albo podobną. Inaczej małe szanse że coś z tego wyjdzie i jeszcze mniejsze szanse, że kod będzie optymalny, czytelny, elastyczny i łatwo modyfikowalny. W sumie przy grze takiej jak MiM, czyli prostej, polecam ze swojej strony JAVĘ. Najszybciej można tam stworzyć grę na wszystkie platformy. Ba, nawet potem łatwo przerobić do JavaMobile przy odrobinie samozaparcia. A MiM na komórkę ( i multiplayer przez BT), to by było coś... :)


zgred2323
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 20
Rejestracja: piątek 23 lip 2010, 15:24
Lokalizacja: koszalin
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: zgred2323 »

pawel559, już zrobiłeś magiczny miecz


ODPOWIEDZ