Szamanka

Dyskusje na temat gier komputerowych.
ODPOWIEDZ
Exhume [Autor tematu]
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 28 gru 2014, 17:33
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Szamanka

Post autor: Exhume »

No cóż chciałem się wypłakać na forum. Kupiłem gold edition a tu proszę okazuje się że nie dostane jednak wszystkiego co wyjdzie.


Awatar użytkownika
megoviator
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 07 sty 2014, 16:23
Lokalizacja: Gliwice
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: megoviator »


Nomad Games is donating its revenue from sales of this character pack to the UK charity SpecialEffect

Please note that the Shaman character is NOT included in the Season Pass and must be purchased separately.


Awatar użytkownika
olmeca
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: środa 24 gru 2014, 16:12
Lokalizacja: Łańcut
Płeć:

Post autor: olmeca »

Kupiłeś SP i płaczesz nad tym, że nie stać Cię na wydanie dolara na cel charytatywny?

Dobra rada, lepiej kupić u nomadów a nie na steam.


Awatar użytkownika
mars28
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sty 2015, 11:52
Lokalizacja: Kielce
Płeć:

Post autor: mars28 »

Mam jedną Szamankę na zbyciu, w postaci giftu Steam. Z powodu jakiegoś błędu na Steam przy próbie zakupu, kupiłem drugi raz, okazało się, że pierwszy zakup też przeszedł, ale z dużym opóźnieniem. Nie chciało mi się bawić z supportem i prosić się o cofnięcie transakcji. Mogę odsprzedać za 4zł, wpłata najlepiej na PayPal (lub w ostateczności na konto bankowe).


Awatar użytkownika
Krzysiek
Rycerz
Rycerz
Rycerz
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Dodatkowe karty
Zaklęcia
Posty: 1482
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 16:31
Lokalizacja: Polska
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Krzysiek »

olmeca pisze:Kupiłeś SP i płaczesz nad tym, że nie stać Cię na wydanie dolara na cel charytatywny?
Tu nie chodzi o pieniądze. Ja np. mogę dać na charytatywny cel więcej niż dolara i nie muszą mi w zamian za to dawać żadnej postaci.

Chodzi o wiarygodność. Jeśli jest napisane że Season Pass daje wszystko, to powinien dawać wszystko.
Uznając że cel charytatywny jest dobrym usprawiedliwieniem dla niedotrzymania słowa, przekazują informację że ich słowo nie jest wiążące. Jeśli udało im się znaleźć jeden dobry powód, to mogą równie dobrze znaleźć inne.

Posiadacze Season Passu powininni po prostu dostać tę postać. Z informacją że została stworzona na potrzeby takiej a takiej akcji i że byłoby miło gdyby wpłacili na nią trochę kasy. I z linkiem do wygodnego przelewu.


Awatar użytkownika
Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
#Moderator: Rogo
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Posty: 6174
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 11:42
Lokalizacja: Krzyków
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: Rogo »

Otóż to, Krzysiek, ale pisaliśmy to samo, a i tak zaraz Cię zjadą, że żałujesz na cele charytatywne. Ja dodam, że w ostateczności mogliby dać tę postać szybciej tym, którzy wpłacili dodatkową kasę, ale pozostałym również, zgodnie z umową powinni dać.


Ja nawet nie mam Talismana.
Awatar użytkownika
olmeca
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Rzezimieszek
Posty: 54
Rejestracja: środa 24 gru 2014, 16:12
Lokalizacja: Łańcut
Płeć:

Post autor: olmeca »

Dla mnie to nie był żaden problem, że musiałem ta postać dokupić mimo posiadanego season pass


ODPOWIEDZ